Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Vozačka i ograničenje???  (Posjeta: 7170 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: Vozačka i ograničenje???
« Odgovori #20 : 12 Srpanj, 2007, 19:45:09 »
i rs ima blokade na 50...lol...i moj frend ga je rega ka skut...da bi proša jeftinije.... :toothy9:
...........1...........8...........7...........

Offline Tommek

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1154
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: VX
Odg: Vozačka i ograničenje???
« Odgovori #21 : 12 Srpanj, 2007, 22:50:41 »
50ccm mora ici zakonom 50 i naravno ima malu tabliicu,to što svi skidaju blokade to je druga pricha... ;D

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Vozačka i ograničenje???
« Odgovori #22 : 13 Srpanj, 2007, 08:01:09 »
50 kubika NE MORA ić 50 km/h, ako je racing motor i po papirima kao takav homologiran rega se najnormalnije na veliku tablicu i nije moped... Majko mila, jel to teško shvatit da je najbitnije za motore na brzine od 50 kubika šta piše u papirima proizvođača, kako je homologiran, jer motor na brzine od 50 kubika ne ide na valjke na tehničkom... ::)
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Vozačka i ograničenje???
« Odgovori #23 : 13 Srpanj, 2007, 08:08:34 »
50 kubika NE MORA ić 50 km/h, ako je racing motor i po papirima kao takav homologiran rega se najnormalnije na veliku tablicu i nije moped... Majko mila, jel to teško shvatit da je najbitnije za motore na brzine od 50 kubika šta piše u papirima proizvođača, kako je homologiran, jer motor na brzine od 50 kubika ne ide na valjke na tehničkom... ::)
Ok, skužio sam, što si tako 'neurozan' jutros...  :laughing7: :icon_thumright:
Who's looking for punishment ??

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Vozačka i ograničenje???
« Odgovori #24 : 13 Srpanj, 2007, 08:33:25 »
Kako neću bit neurozan, na poslu san, zovu ludilo vrime za vikend koji ne radin, a skut još na servisu... :angry9:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline BunnyRabbit

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 57
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krk
  • Moj Skuter: Kymco Vitality 50 2T
Odg: Vozačka i ograničenje???
« Odgovori #25 : 13 Srpanj, 2007, 14:30:33 »
Zašto ne bi bio na malu tablicu. U papirima vjerojatno piše krajnja brzina 45 ili 50 Km/h i kao takav ide na mali tablicu i spada u mopede. A što se tehničkog tiče, ukoliko nema automatski mjenjač (variomat) ne ide na valjke. Glupi zakon, ali takav je.  :icon_scratch: Osobno, ne vidim razloga zašto bi motori s mjenjačem trebali izbjegavati valjke. Onda neka uvedu posebnu kategoriju za njih. Nije poštena prema nama koji vozimo skutere.  :brave:

Offline X-Thug

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2314
  • Spol: Muški
  • Osobni Text?
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: BMW E91
Odg: Vozačka i ograničenje???
« Odgovori #26 : 13 Srpanj, 2007, 15:24:25 »
Zašto ne bi bio na malu tablicu. U papirima vjerojatno piše krajnja brzina 45 ili 50 Km/h i kao takav ide na mali tablicu i spada u mopede. A što se tehničkog tiče, ukoliko nema automatski mjenjač (variomat) ne ide na valjke. Glupi zakon, ali takav je.  :icon_scratch: Osobno, ne vidim razloga zašto bi motori s mjenjačem trebali izbjegavati valjke. Onda neka uvedu posebnu kategoriju za njih. Nije poštena prema nama koji vozimo skutere.  :brave:
znači regaš ga na malu...nabriješ da ide priko 130 i puca ti kuĆa...nemogu te stavit na valjke =)
...........1...........8...........7...........

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Vozačka i ograničenje???
« Odgovori #27 : 14 Srpanj, 2007, 02:09:27 »
Nemojte Doomsday ljutiti. Čovik Vam je sve rekao i točno...

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Vozačka i ograničenje???
« Odgovori #28 : 14 Srpanj, 2007, 12:35:34 »
ali ima taj ali mala tablica označava skutere,mopede,motore sa do 50ccm i brzinom do 50km/h i to ti je po zakonu ako nevjeruješ pročitaj ga.
dakle ako si imao skuter sa malom tablicom i kupio veliki motor nemožeš prenjeti tablicu več dobivaš drugu.
ako si imao skuter do 50 ccm i onda ga tunirao(zamjenio mašinu) prekršio si postavke zakona pa te poilicija može poslati na vanredni tehnički jer u hajnzelovoj ti neče za skuter od 400 cco izdatio malu več veliku tablicu. zato oprez neki policajci imaju to u malom prstu i ako mu se zamjeriš naj#bo si a ako nisi prepametan i zavučeš se policajcu znaš gdje moižda te pusti jer mu se neda zajebavati sa time.
pozdrav.
Piaggio X9 250  Black Box