Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Anketa

Jel vrijeme za nove ljude u hr nogometu

da-pun mi ih je k....
7 (100%)
ne-posao nije gotov, markovi? ?e nas dovest do eura 2016
0 (0%)

Ukupno Glasova: 7

Glasanje završeno: 28 Travanj, 2007, 12:58:49

Autor Tema: MARKOVIĆU ODLAZI!!!  (Posjeta: 5122 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
MARKOVIĆU ODLAZI!!!
« : 18 Travanj, 2007, 12:58:49 »
jel vrijeme????

po meni definitivno DA!!! nek dođu boban i ostali...živa sramota toliko nas uvjeravao marković a niti jedan glas, NITI JEDAN JEDINI GLAS nismo dobili za organizaciju eura...

talijani 4, ukr/polj 8...hr/mađ 0!!!

sramota....kao što naslov kaže...MARKOVIĆU ODLAZI!!!! :redface:

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: MARKOVIĆU ODLAZI!!!
« Odgovori #1 : 18 Travanj, 2007, 13:04:48 »
niti glasa?  :angry7:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: MARKOVIĆU ODLAZI!!!
« Odgovori #2 : 18 Travanj, 2007, 13:09:48 »
niti glasa?  :angry7:

nul, zero...zip.... :angry7:

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: MARKOVIĆU ODLAZI!!!
« Odgovori #3 : 18 Travanj, 2007, 13:13:08 »
a i ta komisija, to je takva namjestaljka, da je to strasno   :nono:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: MARKOVIĆU ODLAZI!!!
« Odgovori #4 : 18 Travanj, 2007, 13:16:54 »
ma da..kad već ne mogu mafijaši i lopovi talijani, onda će dati kao siromašnim državama, tj. da se uefa probije na istok europe, tobože...

ma, koliko su pričali, naša kandidatura je bila najkorektnija...al lobi (čitaj:pare) premali da bi se dobila takva neka manifestacija...


Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: MARKOVIĆU ODLAZI!!!
« Odgovori #5 : 18 Travanj, 2007, 14:36:15 »
sramota i ništa drugo.Da nam se sad oni jadni Poljaci mogu smijat u facu.Ma nek samo spomenu na lito da su oni dobili Euro a mi niti jedan glas glavu ću im sravnat sa zemljom.Ovo je sramota teška.
MARKOVIĆU ODLAZI!!!!!!
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline aeroman

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 334
  • Spol: Muški
  • smoke weed every day!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Aerox
Odg: MARKOVIĆU ODLAZI!!!
« Odgovori #6 : 18 Travanj, 2007, 15:40:21 »
Marković treba podhitno biti promjenjen zbog toga što nas je sve napravio budalama,govorio neznam kao kolko je prikupio glasova,a šta je napravio,sam su Sanader i kreteni se otišli tamo sramotit!!
Znate vi kolko košta ta jebena kandidatura???Pa nije to besplatno(promiđba,marketing,Markovićeva sranja i putovanja stručnog stožera!!!)
Ovo je druga kandidatura!!!Prvi puta smo išli s BiH,ko bi dao nama i Bosancima???A i mađari nisu najsretnije riješenje(kaka je to Mađ vlada koja stoji iza kandidature a prije 2mj.premijer priznaje kak je lago i malo mu falilo da mu sruše vladu prosvjedima :protest: :protest: :protest:)
Ljut sam jer je konjina prodavo maglu koju ćemo mi skupo otplaćivat :jerk:
Već ga vidim kak će srat da je to zbog navijača i naših divljanja koja je on skupo platio..
Mater mu šugavu mi naša divljanja platimo našim novce(porezima)a s čime on plaća svoje kandidature!!
To je sve od mene što se tiče tog majmuna :lud:
Za dom i slobodu Hrvatskome NARODU!!!!!!!!!!!

Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Odg: MARKOVIĆU ODLAZI!!!
« Odgovori #7 : 18 Travanj, 2007, 19:57:23 »
Marković treba podhitno biti promjenjen zbog toga što nas je sve napravio budalama,govorio neznam kao kolko je prikupio glasova,a šta je napravio,sam su Sanader i kreteni se otišli tamo sramotit!!
Znate vi kolko košta ta jebena kandidatura???Pa nije to besplatno(promiđba,marketing,Markovićeva sranja i putovanja stručnog stožera!!!)
Ovo je druga kandidatura!!!Prvi puta smo išli s BiH,ko bi dao nama i Bosancima???A i mađari nisu najsretnije riješenje(kaka je to Mađ vlada koja stoji iza kandidature a prije 2mj.premijer priznaje kak je lago i malo mu falilo da mu sruše vladu prosvjedima :protest: :protest: :protest:)
Ljut sam jer je konjina prodavo maglu koju ćemo mi skupo otplaćivat :jerk:
Već ga vidim kak će srat da je to zbog navijača i naših divljanja koja je on skupo platio..
Mater mu šugavu mi naša divljanja platimo našim novce(porezima)a s čime on plaća svoje kandidature!!
To je sve od mene što se tiče tog majmuna :lud:
Marković je seljačina koju je trebalo odavno smijeniti!!!Jadni mi s njim!!!
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON

Offline Tommek

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1154
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: OS
  • Moj Skuter: VX
Odg: MARKOVIĆU ODLAZI!!!
« Odgovori #8 : 18 Travanj, 2007, 21:19:52 »
isuse bože,vi ste smješni redom...meni je žao,ali se ne slažem ni 1% s vama...
HRVATSKA NIKADA NIJE IGRALA BOLJI NOGOMET,zašto njega smjeniti?
najbolje je da je on kriv što nam je NAŠA DOMOVINA u banani (nije kriv narod),sve je stvar novca...
Što će oni kod nas zaraditi? ajde molim vas...

Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Odg: MARKOVIĆU ODLAZI!!!
« Odgovori #9 : 18 Travanj, 2007, 22:56:43 »
isuse bože,vi ste smješni redom...meni je žao,ali se ne slažem ni 1% s vama...
HRVATSKA NIKADA NIJE IGRALA BOLJI NOGOMET,zašto njega smjeniti?
najbolje je da je on kriv što nam je NAŠA DOMOVINA u banani (nije kriv narod),sve je stvar novca...
Što će oni kod nas zaraditi? ajde molim vas...
Pa nije Marković zaslužan što Hrvatska odlično igra za to je zaslužan majstor Slaven Bilić!Problem je u tome što on prodaje ljudim maglu, brije neke svoje zamisli, govorio je o nekim sigurnim glasovima, njegovo odlično poznanstvo s Platinijem za kojeg je i on glasao za predsjednika a Platini mu je vratio figu!To ti govori sve o Markoviću, previše je napuhao situaciju a i s druge strane bolje da nismo dobili Europsko prvestvo jer bi se on konjina i ostala stoka najviše nakrali!!!Od kuda njemu oupće da bi mi mogli dobiti europsko pa Mi i Mađari imamo 16 milijona a Poljaci i ukrajinci 90 milijona ljudi, ljudi traže što veće tržište, profit, zaradu, i nove poslovne ugovore!Gdje ćemo se mi s njima mjeriti!!! Ipak su ukrajinci kupili europsko, onaj njihov miljarder je kupio glasove a i on je u Fifinom odboru- o čemu pričati! sve se svodi na lovu!!!Tako je kako je! :sad1:
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON

Offline aeroman

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 334
  • Spol: Muški
  • smoke weed every day!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Aerox
Odg: MARKOVIĆU ODLAZI!!!
« Odgovori #10 : 19 Travanj, 2007, 00:15:33 »
isuse bože,vi ste smješni redom...meni je žao,ali se ne slažem ni 1% s vama...
HRVATSKA NIKADA NIJE IGRALA BOLJI NOGOMET,zašto njega smjeniti?
najbolje je da je on kriv što nam je NAŠA DOMOVINA u banani (nije kriv narod),sve je stvar novca...
Što će oni kod nas zaraditi? ajde molim vas...
Pa nije Marković zaslužan što Hrvatska odlično igra za to je zaslužan majstor Slaven Bilić!Problem je u tome što on prodaje ljudim maglu, brije neke svoje zamisli, govorio je o nekim sigurnim glasovima, njegovo odlično poznanstvo s Platinijem za kojeg je i on glasao za predsjednika a Platini mu je vratio figu!To ti govori sve o Markoviću, previše je napuhao situaciju a i s druge strane bolje da nismo dobili Europsko prvestvo jer bi se on konjina i ostala stoka najviše nakrali!!!Od kuda njemu oupće da bi mi mogli dobiti europsko pa Mi i Mađari imamo 16 milijona a Poljaci i ukrajinci 90 milijona ljudi, ljudi traže što veće tržište, profit, zaradu, i nove poslovne ugovore!Gdje ćemo se mi s njima mjeriti!!! Ipak su ukrajinci kupili europsko, onaj njihov miljarder je kupio glasove a i on je u Fifinom odboru- o čemu pričati! sve se svodi na lovu!!!Tako je kako je! :sad1:
Potpis na ovo!! :icon_thumright: :icon_thumright: Pa šta je on zaslužan za našu igru???a da je dobio Euro preseravo bi se.Sam bi sebi digo spomenik!Seljačina prodavo maglu!Nek se kani nogometa jer mu tu nije mjesto!!!Jer on zaslužan za 3.mjesto98'.I što Tommek kaže"Sve je stvar novca"Pa zašto je onda trošio paru na 2 kandidature,šta se nije zadovoljio s dobrom igrom i odj#bo od stvari za koje zna da nemože dobit..Da je fer sam bi odstupio sa dužnosti i časno odj#bo iz Hrv.nogometa!!!
Za dom i slobodu Hrvatskome NARODU!!!!!!!!!!!

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: MARKOVIĆU ODLAZI!!!
« Odgovori #11 : 19 Travanj, 2007, 08:52:17 »
kad ste već spomenuli novac treba i napomenuti da se hrvatska nogometna reprezentacija u markovićevoj eri godinama priprema u ČATEŽU, tj SLOVENIJI....pa zar se sve te pare sve te godine nisu mogle uložiti u neki sportski centar u hrvatskoj???

toliko o markoviću... :angry7:

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: MARKOVIĆU ODLAZI!!!
« Odgovori #12 : 19 Travanj, 2007, 09:10:28 »
Vrijeme je...da ode...

Samo mali komentar za one koji misle da je on zaslužan za igru reprezentacije:
Da su mislili da će Bilić napraviti nešto onda bi mu dali ugovor na 4 godine (što je normalno), a ne na dvije. Time su odmah u startu pokazali da mu ne vjeruju i da računaju samo na ove kvalifikacije na njega, već tada misleći da neće uspjeti, tako da će onda netko drugi preuzeti trenersku palicu...a sada ga svi ti hvale... :dontknow:

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: MARKOVIĆU ODLAZI!!!
« Odgovori #13 : 19 Travanj, 2007, 09:12:36 »
Vrijeme je...da ode...

Samo mali komentar za one koji misle da je on zaslužan za igru reprezentacije:
Da su mislili da će Bilić napraviti nešto onda bi mu dali ugovor na 4 godine (što je normalno), a ne na dvije. Time su odmah u startu pokazali da mu ne vjeruju i da računaju samo na ove kvalifikacije na njega, već tada misleći da neće uspjeti, tako da će onda netko drugi preuzeti trenersku palicu...a sada ga svi ti hvale... :dontknow:

točno tako...nije li marković pogriješio kad je barića stavio na klupu, isto tako i jozića, sad je zbog pritiska javnosti bio smjenjen kranjčar i stavljena bivša vatrena ekipa..

samo da bi marković sačuvao fotelju....da ima imalo morala sam bi dao ostavku...

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: MARKOVIĆU ODLAZI!!!
« Odgovori #14 : 10 Svibanj, 2007, 12:00:51 »
dakle,ostaje nam dobri stari vlatko... :angry7:

Offline aeroman

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 334
  • Spol: Muški
  • smoke weed every day!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Aerox
Odg: MARKOVIĆU ODLAZI!!!
« Odgovori #15 : 10 Svibanj, 2007, 14:32:47 »
Nećemo se njega lako riješit :nono:
Za dom i slobodu Hrvatskome NARODU!!!!!!!!!!!

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: MARKOVIĆU ODLAZI!!!
« Odgovori #16 : 11 Svibanj, 2007, 09:30:13 »
Nećemo se njega lako riješit :nono:

kad je hns njegova svojina... :redface:

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: MARKOVIĆU ODLAZI!!!
« Odgovori #17 : 11 Svibanj, 2007, 09:47:59 »
Žalosno, ali istinito  :-[

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: MARKOVIĆU ODLAZI!!!
« Odgovori #18 : 11 Svibanj, 2007, 12:08:47 »
hebate kad san jučer to čuo popizdio san.Ovi seronja izbaci nas iz svih mogućih konkurencija i pa će nam ostat još par godina.Hebenti u kojoj ja državi živin,i cigani imaju bolju vlast nego mi
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline aeroman

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 334
  • Spol: Muški
  • smoke weed every day!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Aerox
Odg: MARKOVIĆU ODLAZI!!!
« Odgovori #19 : 20 Lipanj, 2007, 21:40:11 »
Štimac izabran za predsjednika udruge prvoligaša a Marković će se nakloniti Mamiću i srušit Štimca.Stvarno mi nije jasno šta će sad Marković rušit Štimca?Da me neko nebi krivo razumijo za mene su svi trojica kriminalci i lopovi tak da mi svejedno jer Štimac ili Mamić predsjednik udruge!Izgleda da Marković hoće pokazat da je on tu gazda i da će biti kako on kaže.Bit će zanimljivo gledat njihova prepucavanja...
Za dom i slobodu Hrvatskome NARODU!!!!!!!!!!!