Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Igrate li igre, koje?  (Posjeta: 10152 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: Igrate li igre, koje?
« Odgovori #20 : 18 Svibanj, 2007, 12:18:58 »
daaaaaa.  ;D Uvjek bi bila kazaljka na rezervi  :toothy12: a možda ni to. A skidat mi se neda baš jel dosta je zajebancije sa tim torrentima bit commetom ili azureusom i onda nakon šta se zajebavaš 3 sataskida ti brzinom od 12kb po sek božeeee. Moj frend si je sve namjestio i skida ko lud brzina mu ide full. skino ej več sve šta se može skinut. Onda ja samo dođem kod njega i sve to pokupim  :toothy12:

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Igrate li igre, koje?
« Odgovori #21 : 18 Svibanj, 2007, 12:22:45 »
daaaaaa.  ;D Uvjek bi bila kazaljka na rezervi  :toothy12: a možda ni to. A skidat mi se neda baš jel dosta je zajebancije sa tim torrentima bit commetom ili azureusom i onda nakon šta se zajebavaš 3 sataskida ti brzinom od 12kb po sek božeeee. Moj frend si je sve namjestio i skida ko lud brzina mu ide full. skino ej več sve šta se može skinut. Onda ja samo dođem kod njega i sve to pokupim  :toothy12:
:laughing7: :laughing7: :laughing7:  :icon_thumright:
Who's looking for punishment ??

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: Igrate li igre, koje?
« Odgovori #22 : 19 Svibanj, 2007, 11:40:02 »
Da jedva čekam da dođe taj call of duty 4. Mislim nisam ni igro ni 3. ali zanima me kako če to izgledat . Oće to bit DX10 i dal zna ko kolka če bit minimalna konfiguracija  :icon_biggrin:  :icon_biggrin:  :icon_biggrin: ?

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Igrate li igre, koje?
« Odgovori #23 : 19 Svibanj, 2007, 11:51:54 »
Da jedva čekam da dođe taj call of duty 4. Mislim nisam ni igro ni 3. ali zanima me kako če to izgledat . Oće to bit DX10 i dal zna ko kolka če bit minimalna konfiguracija  :icon_biggrin:  :icon_biggrin:  :icon_biggrin: ?
Najvjerojatnije će biti DX10, sve novije igrice (dobre igrice) će biti na DX10...
A koliko vidim za konfiguraciju (općenito za igre) će trebati:

1. Proc koji oćete (AMD, Intel) a da 'pegla'
2. 2GB RAM-a
3. 512MB grafička
4. 200GB hard
Who's looking for punishment ??

Offline popovec

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 131
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Popovec
  • Moj Skuter: runner 50sp
Odg: Igrate li igre, koje?
« Odgovori #24 : 19 Svibanj, 2007, 11:56:13 »
GTA 4 ce ti biti preee bolesna igirca...ugavnom se radi sa likovima iz balkana ( bosna srbija kosovo hrvatska i td..)
ako ne vjerujete odite na stranicu od gta4 i procitajte sami....uglavnom neki bratic on nekog ivana ili tak nekog zivi u americi i kaze njemu kak je zivot u americi super da ima para zena cuge autiju..i on jadan dodje u ameriku a ono zajeb...taj bratic je duzan neko ozbiljne pare pa ti sad sa njim ides po gradu i stemas i kamataris...american dream... :headbang: neznam kak se tocno zove stranica ali utipkajte u google i nekaj bude naso 100%...viva la balkan.... :icon_thumright: :toothy12: :icon_biggrin: :toothy9: a grafika  :laughing7: da ne pricam preeeeeeeee bolesno moj to komp nebu mogel pokrenuti...moral budem mu diznu siriti i novi filter staviti da to pokrene.. :headbang:
POPOVEC REJSING TEAM

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Igrate li igre, koje?
« Odgovori #25 : 19 Svibanj, 2007, 12:03:01 »
GTA 4 ce ti biti preee bolesna igirca...ugavnom se radi sa likovima iz balkana ( bosna srbija kosovo hrvatska i td..)
ako ne vjerujete odite na stranicu od gta4 i procitajte sami....uglavnom neki bratic on nekog ivana ili tak nekog zivi u americi i kaze njemu kak je zivot u americi super da ima para zena cuge autiju..i on jadan dodje u ameriku a ono zajeb...taj bratic je duzan neko ozbiljne pare pa ti sad sa njim ides po gradu i stemas i kamataris...american dream... :headbang: neznam kak se tocno zove stranica ali utipkajte u google i nekaj bude naso 100%...viva la balkan.... :icon_thumright: :toothy12: :icon_biggrin: :toothy9: a grafika  :laughing7: da ne pricam preeeeeeeee bolesno moj to komp nebu mogel pokrenuti...moral budem mu diznu siriti i novi filter staviti da to pokrene.. :headbang:
GTA 4 će biti revolucija u svijetu igrica  :notworthy: :notworthy: :notworthy:
Who's looking for punishment ??

Offline Hrastinski

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 612
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Runner 50
  • MojSpuh: tt
Odg: Igrate li igre, koje?
« Odgovori #26 : 19 Svibanj, 2007, 12:17:04 »
Da jedva čekam da dođe taj call of duty 4. Mislim nisam ni igro ni 3. ali zanima me kako če to izgledat . Oće to bit DX10 i dal zna ko kolka če bit minimalna konfiguracija  :icon_biggrin:  :icon_biggrin:  :icon_biggrin: ?

cod3 je igrica samo za playstation...

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: Igrate li igre, koje?
« Odgovori #27 : 19 Svibanj, 2007, 12:35:15 »
 ;D ;D  ;D  ;D  ;D da čuo sam da je cod3 za playstation. Ali nemojj me jebatttttttt da je gta 4 sa balkana . Jebenooooooooooooooo hahahahahahahhhahahahhaha. S toga se neču skidat. Izgleda prodajem svoj proc i grafičku  :laughing3:  :laughing3: i dolazi novi.

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Igrate li igre, koje?
« Odgovori #28 : 19 Svibanj, 2007, 13:07:56 »
aaa gta 4 ce bit rastur al ce bit i tuninga na veliko da se vrti barem na minimalcu  :laughing7:
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline popovec

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 131
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Popovec
  • Moj Skuter: runner 50sp
Odg: Igrate li igre, koje?
« Odgovori #29 : 19 Svibanj, 2007, 16:48:31 »
niej igrica na balkanu nego su likovi sa balkana.....Full Summary of the Preview

    * The protagonist's name is Niko Bellic - an Eastern European immigrant who has come to Liberty City to live the "American Dream." The game is set in Liberty City in 2007, but it is bigger than the Liberty City we saw in GTA III.

    * The GTA 4 equivalent of the Statue of Liberty is called the Statue of Happiness, and DUMBO (Down Under the Manhattan Bridge Overpass) is known as BOABO (Beneath the Offramp of the Algonquin Bridge Overpass).
niko belic se zove lik...
evo linka te web stranice  http://www.gta4.net/news/3857/game-informer-reaches-subscribers/
POPOVEC REJSING TEAM

Offline LUKA

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 143
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Igrate li igre, koje?
« Odgovori #30 : 19 Svibanj, 2007, 20:54:44 »
ja uzo novi komp sa grafuljom 8800gts dx10 LOL

uzo sam i 10 igrica PES6, COD2, NFScarbon, WTCC, stalker, nba07, test prime unlimited, AA, silent hunter 4, NHL07, stalker.

sta još valja?

jedva cekam gta4.kad izlazi?
M.K San Antonio Gajs team

Offline Hrastinski

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 612
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Runner 50
  • MojSpuh: tt
Odg: Igrate li igre, koje?
« Odgovori #31 : 19 Svibanj, 2007, 21:10:43 »
ja uzo novi komp sa grafuljom 8800gts dx10 LOL

uzo sam i 10 igrica PES6, COD2, NFScarbon, WTCC, stalker, nba07, test prime unlimited, AA, silent hunter 4, NHL07, stalker.

sta još valja?

jedva cekam gta4.kad izlazi?

jos čemo se načekati za gta4, najprije izlazi za play station i konzole a kasnije tek za komp....

Offline LUKA

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 143
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Igrate li igre, koje?
« Odgovori #32 : 19 Svibanj, 2007, 21:14:59 »
vidim da nema niti jedna tema pa da stavim jednu..

koje igre igrate i koje biste preporučili?

ja recimo volim sportske i "point & click", stoga bi mogao preporučiti PES 6, FM2007,CSI...

inače igram samo tih nekoliko igara....koliko mi vrijeme dopušta.. :dontknow:

dali se u pes6 moze negdje promjeniti rezplucija?  :happy6: :dontknow:
M.K San Antonio Gajs team

Offline Hrastinski

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 612
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Runner 50
  • MojSpuh: tt
Odg: Igrate li igre, koje?
« Odgovori #33 : 19 Svibanj, 2007, 21:25:29 »
moze, start>Programs>KONAMI>PES6>Settings

Offline LUKA

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 143
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Igrate li igre, koje?
« Odgovori #34 : 19 Svibanj, 2007, 21:33:45 »
HVALA!

E a ovaj test drive unlimited...sad sam ga instalirao i samo ide na onlaj igranje?* trazi me da napravim profil i uopce nemogu igrat solo. ?
jel moguce da je to samo za online? nebi reko ali tako izgleda, navidim nacin za igrat solo
M.K San Antonio Gajs team

Offline Hrastinski

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 612
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Runner 50
  • MojSpuh: tt
Odg: Igrate li igre, koje?
« Odgovori #35 : 19 Svibanj, 2007, 21:40:55 »
neznam za tdu nemam te igrice al predpostavaljam kad si napravis profil onda mozes igrati solo....

Offline popovec

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 131
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Popovec
  • Moj Skuter: runner 50sp
Odg: Igrate li igre, koje?
« Odgovori #36 : 20 Svibanj, 2007, 10:42:05 »
test drive unlimited je pre bolesna igrica ako nemas volan malo ce ti teze bit poslije voziti jel kad na tipkovnici stisnes gas on se doda do kraja i auto ti se sam zvrti na cesti...naravno da mozes igrati solo.. :drunken_smilie:
POPOVEC REJSING TEAM

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Igrate li igre, koje?
« Odgovori #37 : 21 Svibanj, 2007, 09:26:44 »
Za ove današnje prave simulacije vožnje moraš obavezno imati volan i pedale jer je jeko teško i gotovo nemoguće kontrolirati auto na cesti... što dokazuje da je dobra simulacija  :icon_thumright:
Who's looking for punishment ??

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Igrate li igre, koje?
« Odgovori #38 : 21 Svibanj, 2007, 09:27:58 »
Za ove današnje prave simulacije vožnje moraš obavezno imati volan i pedale jer je jeko teško i gotovo nemoguće kontrolirati auto na cesti... što dokazuje da je dobra simulacija  :icon_thumright:

A što mi to prije nisi reako, ja sam već mislio da mi je talent ispario... :laughing7:

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Igrate li igre, koje?
« Odgovori #39 : 21 Svibanj, 2007, 09:32:12 »
Za ove današnje prave simulacije vožnje moraš obavezno imati volan i pedale jer je jeko teško i gotovo nemoguće kontrolirati auto na cesti... što dokazuje da je dobra simulacija  :icon_thumright:

A što mi to prije nisi reako, ja sam već mislio da mi je talent ispario... :laughing7:
:laughing7: :laughing7: ali i s volanom i pedalama na kompu ćeš se dobrano namučiti dok 'naučis' voziti... možda i više nego stvarni auto  :laughing11: :laughing11:
Who's looking for punishment ??