Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Skuter na kredit=20 000kn  (Posjeta: 6194 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline aeroman

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 334
  • Spol: Muški
  • smoke weed every day!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Aerox
Skuter na kredit=20 000kn
« : 17 Travanj, 2007, 01:45:54 »
Uzeo sam skuter na kredu,mislim na 6god pa me zanima ako ja hoću prije zatvorit kredit:Hoću li morat vratit sve fino s kamatama koliko su oni izračunali u banci ili ništa od kamata?  :dontknow: ???
Sad ću dobit neku lovu pa sam mislio uplatit sav novac za motor pa me možda jeftinije izađe.
Ak ću morat sa kamatama uplatit,onda ko ih hebe nek se zadovoljavaju s 200kn mjesečno :laughing7:
Vidim da tu u ovom podforumu nema tema al valjda će se nač neko stručan po tom pitanju,bar se nadam :toothy11:
Nemojte sam reć da pročitam u ugovoru jer su nabili 20str o pišljivim člancima iz ustava i gluposti koje mi se nedaju čitati...
Za dom i slobodu Hrvatskome NARODU!!!!!!!!!!!

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: Skuter na kredit=20 000kn
« Odgovori #1 : 17 Travanj, 2007, 08:45:54 »
možeš zatvoriti kredit prije vremena.

u pravilu plaćaš penale (banci obećane kamate), al svakako je to manje nego što bi platio kamate nakon 6 godina...

 ako imaš mogućnosti zatvoriti kredit odi u banku na dogovor pa baci računicu na papir...vjerujem da se isplati, al ipak ti zlu ne trebalo, ti provjeri koliki su penali...

pozdrav :headbang:

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Skuter na kredit=20 000kn
« Odgovori #2 : 17 Travanj, 2007, 18:37:44 »
ovisi o banci, ali mislim da oni imaju to već određeno da kamate naplate u prvim ratama kredita, a dalje otplaćuješ glavnicu, tako da otplatom i zatvaranjem kredita nećeš profitirati..
ali prije se raspitaj u banci..

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Skuter na kredit=20 000kn
« Odgovori #3 : 17 Travanj, 2007, 19:03:12 »
Lipo su ti rekli...
Odi do banke, nek ti izračunaju koliko bi mora platit da sad otplatiš kredit do kraja, sa svim davanjima, total...
Onda lipo izmnoži koliko ti je anuiteta ostalo do kraja, pa vidi koji je iznos manji...
Uzmi u obzir da zatvaranjem kredita tvoja kreditna sposobnost raste u slučaju da trebaš kredit za nešto drugo...
 :icon_thumright:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline aeroman

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 334
  • Spol: Muški
  • smoke weed every day!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Aerox
Odg: Skuter na kredit=20 000kn
« Odgovori #4 : 17 Travanj, 2007, 20:27:29 »
Hvala na pomoći,raspitat ću se u banci,a pošto budem uzimo novi opet na kredu bolje ovaj otplatit odma..
Za dom i slobodu Hrvatskome NARODU!!!!!!!!!!!

Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Odg: Skuter na kredit=20 000kn
« Odgovori #5 : 17 Travanj, 2007, 21:07:42 »
Uzeo sam skuter na kredu,mislim na 6god pa me zanima ako ja hoću prije zatvorit kredit:Hoću li morat vratit sve fino s kamatama koliko su oni izračunali u banci ili ništa od kamata?  :dontknow: ???
Sad ću dobit neku lovu pa sam mislio uplatit sav novac za motor pa me možda jeftinije izađe.
Ak ću morat sa kamatama uplatit,onda ko ih hebe nek se zadovoljavaju s 200kn mjesečno :laughing7:
Vidim da tu u ovom podforumu nema tema al valjda će se nač neko stručan po tom pitanju,bar se nadam :toothy11:
Nemojte sam reć da pročitam u ugovoru jer su nabili 20str o pišljivim člancima iz ustava i gluposti koje mi se nedaju čitati...
Frende, morat češ platiti punu cifru s kamatama koju su oni obračunali na 6 godina!npr. skuter košta 15000 kn-gotovina , a na kredit 6 godina 20 000kn!morat češ platiti 20 000 kn!Banka živi od kamata, morao si prije misliti!!!Bolje ti je da plačaš 200 kn mjesečno nego da im odmah daš punu cifru, jedino ako imaš mnogo love pa ti nije problem!!!!! :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: Skuter na kredit=20 000kn
« Odgovori #6 : 18 Travanj, 2007, 11:44:48 »

 Frende, morat češ platiti punu cifru s kamatama koju su oni obračunali na 6 godina!npr. skuter košta 15000 kn-gotovina , a na kredit 6 godina 20 000kn!morat češ platiti 20 000 kn!Banka živi od kamata, morao si prije misliti!!!Bolje ti je da plačaš 200 kn mjesečno nego da im odmah daš punu cifru, jedino ako imaš mnogo love pa ti nije problem!!!!! :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

zanemari ovu glupost :redface:

Offline aeroman

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 334
  • Spol: Muški
  • smoke weed every day!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Aerox
Odg: Skuter na kredit=20 000kn
« Odgovori #7 : 18 Travanj, 2007, 15:22:36 »
Ma zato mi se i nije dalo komentirat totalna dezinformacija!!Razumije se u bankarstvo ko ja u Vanbrodske motore :laughing7:
Motor košta 17,500+kaciga Suomy1160kn=18660kn na kredu 6g je to 21000kn,dakle ak žive od ovakih kamata od 5,2% davno bi oni propali...Idem iza tjedna u banku pa će mi oni to izračunat,hvala svima na pomoći :icon_thumright:
Za dom i slobodu Hrvatskome NARODU!!!!!!!!!!!