Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: 34. Motohappening - 26.-28.06.2009. Na 9.str-Novi plan!- Konačni dogovor str.12.  (Posjeta: 39418 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: 34. Motohappening - 26.-28.06.2009.
« Odgovori #40 : 09 Lipanj, 2009, 10:01:34 »
al malo vise......a to je zanemarivo.....  ;D

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: 34. Motohappening - 26.-28.06.2009.
« Odgovori #41 : 09 Lipanj, 2009, 10:28:52 »
a šta bi onda morao ja reći? 2 mjeseca nisam plaću dobio al garantirano idem.

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: 34. Motohappening - 26.-28.06.2009.
« Odgovori #42 : 09 Lipanj, 2009, 10:31:57 »
Vidim puno njih se javlja..sam me zanima kak bu zavrsilo voe godine..tak nekak je i zadnji put bilo...pa nas je nakraju 3 islo..

 :laughing7:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: 34. Motohappening - 26.-28.06.2009.
« Odgovori #43 : 09 Lipanj, 2009, 10:35:46 »
a šta bi onda morao ja reći? 2 mjeseca nisam plaću dobio al garantirano idem.

naravno....jbt niko od nas nema love na bacanje al ak se vec ajmo rec dogovorimo da nas ide malo vise i onda se neko javi da nezna dal ce ic jer je istovario brdo love za djelove i jos se hvali s tim i problem mu je dat jos par 100kn za put to je meni smjesno.....  :laughing7:

zato beni ne jebi nego ides.....  :icon_biggrin:

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: 34. Motohappening - 26.-28.06.2009.
« Odgovori #44 : 09 Lipanj, 2009, 11:06:21 »
ja se nisam prijavio da idem al idem ja sam gost iznenadjenja :laughing7:
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: 34. Motohappening - 26.-28.06.2009.
« Odgovori #45 : 09 Lipanj, 2009, 13:32:22 »
Lako rec onima kaj imaju velike place ili nemaju izdataka opce...pa se da torsiti..

Al ja sam danas i jucer potrosio 3000kn i jos do kraja tjedna ode 1000kn...tak da mi je to malo ipak previse..a di je kraj mjeseca tak je 9...a da je  u pitanju samo 100kn nije problem..

Ali do dolje i nazad ima love za potrositi...prosle  godine je oslo dobrih 300kn...

Rekao sam ak ce do kraja mjeseca bit jos par fuseva onda idem...ali ovak tesko..jel me sljedeci mjesec cekaju jos izdaci od sigurno 5000kn...a treba i na ljetovanje misliti i za to nekaj na stranu metnuti...
Under construction...

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: 34. Motohappening - 26.-28.06.2009.
« Odgovori #46 : 09 Lipanj, 2009, 15:23:27 »
opa.....vidim ja ima se para na razbacivanje.......takvi najvise i kukaju da nis nemaju......  :laughing7:

Offline Biker686

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 339
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Malaguti F15 Firefox
  • Moja Kaciga: Axo Stealth
  • MojSpuh: ZX
Odg: 34. Motohappening - 26.-28.06.2009.
« Odgovori #47 : 09 Lipanj, 2009, 19:22:57 »
ja i vrlo rado iso samo me malo strah brda..   ::)  drzi zip s iber gasom po ravnom 70 bez beda al su mu brda onak izmedju 40-50 ovisi o nagibu i prezagrijanosti prjenosa..   :icon_biggrin:  i ja bi na 1 dan isel..

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: 34. Motohappening - 26.-28.06.2009.
« Odgovori #48 : 09 Lipanj, 2009, 19:27:48 »
dajte malo vise detalja.......ide se npr subota jutro,vraca se nedjelja popodne,kolko puta se staje otprilike,kolko vremenski treba do tamo,kolko je okvirno novaca potrebno ,malo vise informacija mozda bi neko iso kad bi okvirno sve znao.

HVALA!
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: 34. Motohappening - 26.-28.06.2009.
« Odgovori #49 : 09 Lipanj, 2009, 19:48:48 »
dajte malo vise detalja.......ide se npr subota jutro,vraca se nedjelja popodne,kolko puta se staje otprilike,kolko vremenski treba do tamo,kolko je okvirno novaca potrebno ,malo vise informacija mozda bi neko iso kad bi okvirno sve znao.

HVALA!


ima jos do drugog vikenda  :laughing7:


Treba dogovoriti polazak, odnosno treba vidjeti koliko nas je koji zelimo prenociti tamo i koliko nas je koji bi isli u jutro, a vracali se navecer.

Iz proslogodisnjeg iskustva znam da smo stali jednom u Jastrebarskom na kratko, u Karlovcu malo duze (oko 20min), Severin na Kupi jos duze (oko 40min) i nekoliko kracih stajanja dalje...

Vremenski je trebalo oko 4h sa pauzama ako se ne varam.

Sto se tice goriva, nece ti trebati preko 200kn jer tada skuter i manje trosi, prakticki nema stajanja, samo se vozi, meni osobno je bilo dovoljno nesto manje od 150kn jer je potrosnja iznosila oko 3.5L...

Brzina je bila od 60-80km/h po cukicama skutera.

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: 34. Motohappening - 26.-28.06.2009.
« Odgovori #50 : 09 Lipanj, 2009, 19:53:40 »
idem :icon_thumright: ali jos neznam ocu moc ostat do nedjelje.........u najgoru soluciju idem subota vece mrak(sam) :'(
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: 34. Motohappening - 26.-28.06.2009.
« Odgovori #51 : 09 Lipanj, 2009, 20:09:51 »
idem :icon_thumright: ali jos neznam ocu moc ostat do nedjelje.........u najgoru soluciju idem subota vece mrak(sam) :'(

kako stvari stoje, otprilike nas je pola za ostati, a pola za povratak istim danom. Tako da nema brige oko toga.

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: 34. Motohappening - 26.-28.06.2009.
« Odgovori #52 : 09 Lipanj, 2009, 21:21:10 »
Tocno to kaj slow veli...

predaleko je za tocna odredivanja...

sad se moze ugrubo dogovoriti..najprije da se vidi kolko bi ostalo kolko bi islo nazad ...

Ak se ostaje onda nema potrebe nesto prerano kretati u subotu buduci da se stigne sve vidjeti u 2 dana...

Sa stajanjima kak smo mi zadnji puta kad mso isli je trebalo oko 4h...kaj se mene tice netreba tak puno stajanja ovaj put..prosli put smo stajali zbog zime jel smo isli u 9-10mj di je kroz brde pun kufer hladno..temp su bile oko 7 stupnjeva ak se ne varam...

Ili stanemo vise puta..ali kratke pauze po 10 max 15min...odnosno par kratkih i jedna dvije duze..da se pojede mozda nes i tak to...

I iz iskustva znam isto ko zadnji puta pun kufer ih se javilo i nakraju nas je sam troje islo..tak da bi bilo dobro da se stvanro jave oni koju mogu i hocu ic...a ovi kaj bi htjeli ic dok ne saznaju jel stvanro mogu ic bolje da se ne prijavljuu...tak da se zna realan broj ljudi koji bi isli...
Under construction...

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: 34. Motohappening - 26.-28.06.2009.
« Odgovori #53 : 09 Lipanj, 2009, 21:23:23 »
opa.....vidim ja ima se para na razbacivanje.......takvi najvise i kukaju da nis nemaju......  :laughing7:

Pa ono kad potrosim tak puno parao nda i nemam...

A to su sve vazne stvari kaj moram si rijesiti izostavimo djelove za skut...tak da ono..business first,fun second mi je trenutno...

Ak idem minimalno 400kn...prosle godine mso isli na dan pa sam ostavio 300kn...od tog ode jedno 150-200 na gorivo...
Under construction...

Offline Biker686

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 339
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Malaguti F15 Firefox
  • Moja Kaciga: Axo Stealth
  • MojSpuh: ZX
Odg: 34. Motohappening - 26.-28.06.2009.
« Odgovori #54 : 09 Lipanj, 2009, 23:03:52 »
Pa ono kad potrosim tak puno parao nda i nemam...

A to su sve vazne stvari kaj moram si rijesiti izostavimo djelove za skut...tak da ono..business first,fun second mi je trenutno...

Ak idem minimalno 400kn...prosle godine mso isli na dan pa sam ostavio 300kn...od tog ode jedno 150-200 na gorivo...

ja s punim tankom za oko 50kn predjem 250km tak da benga nije problem!   :icon_biggrin: 

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: 34. Motohappening - 26.-28.06.2009.
« Odgovori #55 : 10 Lipanj, 2009, 00:59:54 »
a jeb..vi 4t...a neko s big bore jos manje potrosi neg ti sa zipom...di cakovca i nazad frend s skrom 150 i jos ostalo valda pol tanak..jel mu je 70 onak pol gasa i potrosnja nikakva...
Under construction...

Offline Biker686

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 339
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Malaguti F15 Firefox
  • Moja Kaciga: Axo Stealth
  • MojSpuh: ZX
Odg: 34. Motohappening - 26.-28.06.2009.
« Odgovori #56 : 10 Lipanj, 2009, 11:10:13 »
a jeb..vi 4t...a neko s big bore jos manje potrosi neg ti sa zipom...di cakovca i nazad frend s skrom 150 i jos ostalo valda pol tanak..jel mu je 70 onak pol gasa i potrosnja nikakva...

to znam da.. ja izvan grada konstantno do ibera tak da mu je potrosnjaoko 2,6l.. 

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: 34. Motohappening - 26.-28.06.2009.
« Odgovori #57 : 10 Lipanj, 2009, 11:13:54 »
a jeb..vi 4t...a neko s big bore jos manje potrosi neg ti sa zipom...di cakovca i nazad frend s skrom 150 i jos ostalo valda pol tanak..jel mu je 70 onak pol gasa i potrosnja nikakva...

daj nemoj pretjerivat.......do cakovca i nazad ima 180km......ak se vozio 70 to je cetvrtina gasa i potrosnja mu je negdje malo ispod 4l a pol gasa ti je negdje na 110 a to bi znacilo da je do tam i nazad potrosio skoro cijeli tank.....ostala ni litra..... ;D

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
Odg: 34. Motohappening - 26.-28.06.2009.
« Odgovori #58 : 10 Lipanj, 2009, 19:37:17 »
gle neznam..tam i nazad...i jos je bilo nesto benge u rezervaru...jel smo se jos vozili po sesvetaman...i doso do doma niej stal...

motor full serijala..salonski primjerak nikad niti seraf pipnut...7000km je imao onda...
Under construction...

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: 34. Motohappening - 26.-28.06.2009.
« Odgovori #59 : 10 Lipanj, 2009, 20:00:53 »
gle neznam..tam i nazad...i jos je bilo nesto benge u rezervaru...jel smo se jos vozili po sesvetaman...i doso do doma niej stal...

motor full serijala..salonski primjerak nikad niti seraf pipnut...7000km je imao onda...

moze bit neznam kakav primjerak al nemre trosit 3 litre da se postavis na glavu......  ;D