Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: 34. Motohappening - 26.-28.06.2009. Na 9.str-Novi plan!- Konačni dogovor str.12.  (Posjeta: 42597 )

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
meni bačvu od 500 litara natočilo punu do vrha sa vodom iz okapnice. nije trebalo ni dva sata za punu bačvu.

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
ist odustajem definitivno..imam jebenu volju ali ipak ovo je previse..kod mene sad pljusak ibo i tuca..skoro sma poplavu imao...odnosno imao sam u garazi..ali smo uspjeli s pumpama i kantama to skontrolirati sve tak da je jako dobro proslo...

inace sam u takvom polozaju da kad su jaki i dugi pljuskovi najcesce imam poplavu godisnje bar jednom...

jeb drugi puta vise srece..
Under construction...

Offline zich

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 859
  • Spol: Muški
  • Propali profesor
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
sad sam doso doma, vozio sam 40 s autom po autocesti i brisacima na max, ekipa je stajala sa strane

evo i moj konacan odgovor ODUSTAJEM OD PUTA

plan B je u fazi pripreme
There is no replacement for displacement

Offline RideRR4EveRR

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1002
  • Spol: Muški
  • Stunt Яide
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Stuntbase
  • Mjesto: Zagreb-dubrava
  • Moja Kaciga: Head armor
Evo ja bio u vg malo stuntat sa frendom i kurimo gume i frendu pukne guma lol. I krenemo nekako laganini do zg-a i eto ti največi pljusak i oluja lol. Iz odječe sam iscjedio 500 litara vode . Ma nije vrjedno toga... Najbolje kad ce bit ljepo vrjeme...
Potpis

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
...bog mater meni auspuh ispao, puko feder i bam, bumpuko feder ode u pizdu materinu...

MORAM i ja odustati :icon_biggrin:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
ja ne odustajem  :icon_biggrin:

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
da ti si blizu pa i ako malo pokisneš nema veze. mi imamo put zagreb-grobnik-rijeka-grobnik-zagreb-marof-zagreb
to ni baš malo a još manje ako si mokar do kosti.

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
ma znam..sve 5.. :)  kakvo je vrijeme kod vas? tu je preko dana padala kisa i sad se smirilo..malo je oblacno ali mislim da nece padat..

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
ovdje je prije nekih sat vremena prestalo padati ali naoblačeno pun k**ra* :sad1:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
znaci definitivno ste odustali ???

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
...ja taman zguro motor doma i nebo zgledalo ko da ce smak svita... ;D  sad je isto lose i za u krevet i halat playku GT3 :icon_thumright:...

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
znaci definitivno ste odustali ???
ja sam spremio skuter za put, ako me netko nazove ja idem. al ako bude padalo ja ostajem u krevetu.
 a čuj vidiš da su svi odustali osim dottorea i mene. ja nisaam odustao ali nisam ni za vožnju po mokrom.

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
sve znam..jbg kise trenutno nema mozda nece ni bit sutra tokom dana tu kod nas ali mozda ce padat di po putu..sranje je..ako idete riskirate...ako se odlucit na put javite kad ste tu pa cemo popit nesto..  ;)

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
decki moji ja sam sutra ujutro u marofu od 8-9 i tam sam do nedjelje popodne......na grobnik nejdem zna se iz kojih razloga......ak ko hoce nek dodje u nedjelju u marof da pogledamo zajedno trke i popijemo pivu tam ak nebu kise.......

Offline Benjamin

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2379
  • Spol: Muški
  • --Toxic Stunt Team Member--
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb-Sesvete
  • Moj Skuter: Gilera Stalker Tuned
  • Moja Kaciga: Marushin,AGV
  • MojSetup: Top Performance Trophy
  • MojSpuh: Top Performance Nardo
ja isto nisam odustao..ali ono radi vremena je...

ali nije mi niti tesko doma bit...bar se imam cem veseliti...kad si narucim novu radilicu  :icon_biggrin:
Under construction...

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
sutra ce mo plakat ako nebude kise :toothy3: nego vidim da se neide pa da se bacimo na plan B :laughing7:
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
sutra ce mo plakat ako nebude kise :toothy3: nego vidim da se neide pa da se bacimo na plan B :laughing7:

nego kaj.......plan b je postao aktivan......aj dodji kad se zbudis u marof na ranojutarnju pivu.....  :laughing7:

Offline doritos

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+6)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3108
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: ZIP SP1
  • MojSetup: grinč mi fkral sve :/
nego kaj.......plan b je postao aktivan......aj dodji kad se zbudis u marof na ranojutarnju pivu.....  :laughing7:
...jel ide ko iz centra prema marofu pa da se nadjemo i odemo skupa ??...

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
kakav je program sutra a kakav u nedjelju na marofu????.....i sa autom cu ic da neidem ko manijak sam a i brze je autom :toothy11:
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
kakav je program sutra a kakav u nedjelju na marofu????.....i sa autom cu ic da neidem ko manijak sam a i brze je autom :toothy11:
[/quote

imas u podforumu utrke temu o marofu pa si pogledaj program........nama je program cjelodnevno cuganje i zajebancija....... ;D