Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Danas istresao Sepicu 5300 kn!  (Posjeta: 17609 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Danas istresao Sepicu 5300 kn!
« : 14 Travanj, 2007, 11:54:50 »
Evo jutros otisao do Sepica jer mi na zivce ide gekko kaciga i ski jakna!!!

Uzeo sam si kacigu Schuberth R1 uni-schwarz matt 2866,00 kn

http://www.motooprema.hr/default.asp?r=7&g=62

Kaciga je odlicna, ima ugradjen tamni vizir ispod prozirnog koji ima premaz protiv magljenja, kompaktna je, odlicno sjeda na glavu, odlicno brtvljenje na vratu, ma ja sam prezadovoljan!!!

i jaknu IXS ORION 2500,00 i nesto sitno kn



Jakna sa gorotex membranom, zimskim uloskom na skidanje, lijepo se pripija uz tijelo, protektori su na mjestu (ne micu se kada micem s rukama), jakna se pere na 30 stupnjeva uz prethodno izvadjene protektore...

Mislio sam uzeti jaknu sa CO2 ali je 5500,00kn i glomazna je...

Jos sam na poklon dobio grijace koljena!

« Zadnja izmjena: 15 Travanj, 2007, 10:31:40 Mr J »
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Danas istresao Sepicu 5300 kn!
« Odgovori #1 : 14 Travanj, 2007, 11:59:48 »
Bome dobar si.... neka neka... aj bar vidimo da trošiš i za opremu a ne samo za dijelove.  :laughing11: :laughing3: :laughing6:
Kaciga i jaketa su odlične  :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 14 Travanj, 2007, 12:03:30 Punisher »
Who's looking for punishment ??

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Danas istresao Sepicu 5300 kn!
« Odgovori #2 : 14 Travanj, 2007, 12:01:29 »
koja tebe banka sponzorira,biće neka švicarska :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :icon_thumright: :icon_thumright:
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Danas istresao Sepicu 5300 kn!
« Odgovori #3 : 15 Travanj, 2007, 00:23:41 »
Kupija si tačno onu kacigu koju bi ja najradije kupija... Čak si i boju pogodija... :laughing7:

I jaketa je dobra, iako ja nevolin duže jakete, i stariji je IXS model pa je zato vjerojatno bija na sniženju... :icon_biggrin:

Još prave hlače i rukavice, i voziš se bez beda cilu zimu... :icon_thumright:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Danas istresao Sepicu 5300 kn!
« Odgovori #4 : 15 Travanj, 2007, 10:30:44 »
Kupija si tačno onu kacigu koju bi ja najradije kupija... Čak si i boju pogodija... :laughing7:

I jaketa je dobra, iako ja nevolin duže jakete, i stariji je IXS model pa je zato vjerojatno bija na sniženju... :icon_biggrin:

Još prave hlače i rukavice, i voziš se bez beda cilu zimu... :icon_thumright:

Cuj, rukavice imam one iz magnetixa, jos sam ih prije kupio...

Hlace nisam namjerno htio uzimati jer mi za skuter jos ne trebaju a uzeo bih si kvalitetne, dobio sam na poklon grijace koljena tako da nece biti problema!  :icon_thumright:

Kaciga je mrak! Ja sam prezadovoljan...
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Odg: Danas istresao Sepicu 5300 kn!
« Odgovori #5 : 15 Travanj, 2007, 22:40:42 »
Iskreno-!!!Kaciga mi se ne sviđa, inace mi taj proizvođač Schuberth ne radi vizualno dobre modele, nekako mi je ruzan oblik kacige!Jest da je kaciga dobra što se tiče kvalitete i ostalih gluposti, ali za te novce bi kupio Shoei ili Shark koje su bolje marke i imaju puno ljepše modele!Jakna je dobra, kaj si nisi uzeo kraću, ne volim duže jakne, više preferiram "racing" stil!Trebao si kupiti Dainesse jaknu za tu lovu, po meni najbolje i najkvalitetnije jakne i kombinezone imaju Dainesse i RS Taichi!U Šepiću ne daju popust na gotovinu a svugdje u ostalim dučanima daju popust 10%!Svako ima svoj ukus  a ukusi su različiti!!!!!!!!!!!!!Ima se - može se!!!5366kn!!!
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Danas istresao Sepicu 5300 kn!
« Odgovori #6 : 15 Travanj, 2007, 23:10:36 »
Stari moj, o ukusima se ne raspravlja... Ali o odnosu dobiveno-uloženo, o tome se već može pričat... :laughing7:
Schuberth R1 je malo ispod 3000 kuna, ali bar ne dobiješ golu kacigu ka šta bi za tu lovu dobija Shoei... A imaš i zatamnjeni unutrašnji vizir, stvar koja me je definitivno privukla... Osim ako ti nisi jedan od onih šta bi i po noći vozili sa zatamnjenim glavnim vizirom... :laughing7:
Da ne govorin koliko koštaju dodatni viziri za Shoei... A o tišini kacige nema se šta reć... Schuberth je tiha da to nije za virovat... A za Shoei opet moraš odrišit kkesu i kupovat neki kit za oko vrata da bi kaciga napokon prestala odbijat bubnjiće... :laughing7:
Dakle, izgled na stranu, ali Schuberth je definitivno better buy... :icon_thumright:

A bit IXS Orion jakete nije IXS, nego Gorotex... Pogledaj malo koliko bi Dainese ili RSTaichi koštale sa Gorotex membranom... :icon_biggrin:
Iako se sa dužinom osobno baš ne slažen previše, ali o ukusima se ne raspravlja... :laughing7:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Danas istresao Sepicu 5300 kn!
« Odgovori #7 : 15 Travanj, 2007, 23:37:52 »
Bas kao sto je Doom rekao, malo sam proucavao kacige (materijal, vizire, zatezace, buku, komfor) i mogu reci da mi ova kaciga stoji kao salivena, imam osjecaj da je spojena sa glavom...
Vizir je odlican nista ne magli a nema pinlock, jednostavno se skida, stavlja, jedino mala zamjerka pri podizanju vizira u rukavicama (nema izrazeno zadebljanje za podizanje).
Sto se zvucne izolacije tice kaciga je zmaj (probao sam i Shoei i IXS i druge...), isto tako sto se tice i puhanja, kaciga odlicno brtvi...
Nadalje, zatezanje kacige nije na onaj popularni "klik klak" nacin nego je napravljeno klasicno...

Inace se iskreno nadam da necu trebati "isprobavati" vrijedi li kaciga tih novaca...


Sto se jakne tice, kombinacija boja mi se svidja, takodjer mi se svidja to sto je Gore-tex membrana i sto ima podstavu koja se skida (moze se koristiti i po ljeti i po zimi)...
Uzeo sam duzu jer ne zelim fancy spancy jaknicu za "pokazat se" nego jaknu koja ce me stititi od vjetra i kise te zastititi prilikom, ne daj Boze, pada.
Nisam htio kozu jer mi nekako ne pase...


Sto se Sepica tice dao mi je grijace koljena gratis, opet je to u neku ruku O.K. (mada bi bilo bolje 10% popusta za gotovinu - iako je on u Haagu)  :laughing7:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Danas istresao Sepicu 5300 kn!
« Odgovori #8 : 16 Travanj, 2007, 08:30:48 »
E, a ako otkriješ da ti se ipak Schuberth magli, imaš pinlock za njega, malo poseban oblikom, ali baš pravi Pinlock (TM) sa silikonskim dihtungom... A možeš još uzet i štitnik daha za preko nosa... Ako je buden uzima to ću obavezno uzet... :icon_thumright:
Kad spustiš sunčani vizir, a imaš taj štitnik, ne vidi se ništa od vozača... :laughing7:
Dobro je šta je unutrašnji zatamnjeni vizir i anti-fog i anti-scratch, pa liti možeš bez straha dignit glavni vizir, spustit zatamnjeni, i bit poprilično siguran da ti nikakav bumbar neće uletit u oko... :icon_biggrin:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Danas istresao Sepicu 5300 kn!
« Odgovori #9 : 16 Travanj, 2007, 09:09:37 »
hahaha... bas to...

Ma bitno da sam ja zadovoljan  :laughing7:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline ivbura

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 93
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: aprilia sportcity
Odg: Danas istresao Sepicu 5300 kn!
« Odgovori #10 : 16 Travanj, 2007, 10:05:40 »
 :icon_thumright: za opremu nema sumnje da je izbor više nego ok a i samom mi je schubert tiha patnja ,hehe samo J1 (a moga si se i prošetati linkovima šta doms ..dila mislim da je bila neka akcija u Luisa baš na neke modele šubertica )
E sad moje iskustvo s integralnim kacigama (proba Iks i Nolanicu ) mi je bilo kao da me usmjeravaju ko konja =gledi naprid i budi tele za sve ono šta se dešava oko tebe a inaće bi vidija da nemaš toliko suženo vidno polje da me to nervirati počelo, pa čak ako oču samo i bacit pogled na celer da vidin kolikoi"brzo"idem (hehe da znam koliko iman rezerve još jer se znam sve češče zaigrati..) moran glavu spustiti jerbo nema šanse da samo spustim pogled i regstriram brzinu a šta se propuha tiče  nisu toliko bitno bolje bile od moje jeftilen jetice  (awa) koju sam uzgred uzeo s skuterom kao prelazno razdoblje do kupnje J1 a ko zna more biti da se u njoj razočaram ali i dalje drži paprenu cijenu i to još i bez bluteutha ,mada sn ja šta se tiče opreme pomalo...možda prezahtjevan a i neda mi se prosipat kune ... :dontknow:
Eto ima bi ja još pisati ali da ostavin regionalnu potvrdu linosti...neda mi se više  :glasses9:
Kotrlj !

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Danas istresao Sepicu 5300 kn!
« Odgovori #11 : 16 Travanj, 2007, 10:30:03 »
Iskreno-!!!Kaciga mi se ne sviđa, inace mi taj proizvođač Schuberth ne radi vizualno dobre modele, nekako mi je ruzan oblik kacige!Jest da je kaciga dobra što se tiče kvalitete i ostalih gluposti, ali za te novce bi kupio Shoei ili Shark koje su bolje marke i imaju puno ljepše modele!Jakna je dobra, kaj si nisi uzeo kraću, ne volim duže jakne, više preferiram "racing" stil!Trebao si kupiti Dainesse jaknu za tu lovu, po meni najbolje i najkvalitetnije jakne i kombinezone imaju Dainesse i RS Taichi!U Šepiću ne daju popust na gotovinu a svugdje u ostalim dučanima daju popust 10%!Svako ima svoj ukus  a ukusi su različiti!!!!!!!!!!!!!Ima se - može se!!!5366kn!!!


sto se tice marke.. svaka cast shoeiu i sharku , ali zasto oni nisu radili kacige schumaheru?  :jerk:
a sto se tice kvalitete i ostalih gluposti- kvaliteta nije glupost  :jerk:

iako nisam siguran ni ja da bi uzeo taj model od schuberta za tu lovu, ja imam drugaciji stil i potrebe..
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Danas istresao Sepicu 5300 kn!
« Odgovori #12 : 16 Travanj, 2007, 10:58:02 »
:icon_thumright: za opremu nema sumnje da je izbor više nego ok a i samom mi je schubert tiha patnja ,hehe samo J1 (a moga si se i prošetati linkovima šta doms ..dila mislim da je bila neka akcija u Luisa baš na neke modele šubertica )
...

Ma, šta ću se šetat linkovima, jedva se prošetan do kafića i platin kavu... :laughing7:

Ne, nema za mene kupovine nikakve opreme bar do jeseni, kad bi tribale past neke hlače... :icon_biggrin:

A Schuberth R1 crna mat sa pinlockom i štitnikom za dah oko nosa će past, jednog dana... Ionako se životni vijek često upotrebljavanih i često ostavljanih u kuferu na suncu polikarbonatnih kaciga procjenjuje na 3-4 godine, a onda bi ih bilo dobro zamjenit... Tako da, ako buden uz skuter kupija i motor, ili za jedno 3 godine (ako ovu IXS-icu ne uništin nekako prije tog vrimena), tek će onda past nova kaciga (ako bude love sigurno R1)... :dontknow:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline ivbura

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 93
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: aprilia sportcity
Odg: Danas istresao Sepicu 5300 kn!
« Odgovori #13 : 16 Travanj, 2007, 12:15:34 »
Btw. je of  :icon_biggrin:ali doms... vidin da si intezivno u fazi traženja "motora"i da si počeja ljude "žicat" za đir..... :frajer: a more bit da bi ti KLE pasa.
Kotrlj !

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Danas istresao Sepicu 5300 kn!
« Odgovori #14 : 16 Travanj, 2007, 12:46:27 »
Ma vraga u fazi traženja... Više u fazi eliminacije... :laughing7:

Počinje mi uskoro, ako Bog da, poprilično turbulentno razdoblje, u kojem bi se, u nekom ludilu, moglo pojavit nešto keša šta bi MOOOOŽDA uspija usmjerit na nekakav polovan motor... I sad pokušavan saznat, šta ću gledat, ako se prilika ukaže... :frajer:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline ivbura

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 93
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: aprilia sportcity
Odg: Danas istresao Sepicu 5300 kn!
« Odgovori #15 : 16 Travanj, 2007, 12:58:14 »
a jebi ga novo je novo (eliminiraj sve polovno)samo znaš vrlo brzo se zasitiš ili prerasteš (bilo stasom ili potrebama) i najnovije igračke, ono uvik još teke do šta večeg (boljeg)motora i nikad kraja ili ako imaš sriće i naletiš na nekog koji je zabunom ili iz đira kupija motor pa mu više nije napeto  :drunken_smilie:...mada taki su rijetki inače uvijek ako se može kupiti novo ma i slabije ali novo . A vidin da ti i krediti idu pa....ops,  ako ovo čita tvoja žena šta če me blagosovit hehe ;D

Kotrlj!

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Danas istresao Sepicu 5300 kn!
« Odgovori #16 : 16 Travanj, 2007, 17:39:38 »
sto se tice marke.. svaka cast shoeiu i sharku , ali zasto oni nisu radili kacige schumaheru?  :jerk:
a sto se tice kvalitete i ostalih gluposti- kvaliteta nije glupost  :jerk:

iako nisam siguran ni ja da bi uzeo taj model od schuberta za tu lovu, ja imam drugaciji stil i potrebe..

Ti se ne brojis  :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Odg: Danas istresao Sepicu 5300 kn!
« Odgovori #17 : 16 Travanj, 2007, 22:30:23 »


sto se tice marke.. svaka cast shoeiu i sharku , ali zasto oni nisu radili kacige schumaheru?  :jerk:
a sto se tice kvalitete i ostalih gluposti- kvaliteta nije glupost  :jerk:

iako nisam siguran ni ja da bi uzeo taj model od schuberta za tu lovu, ja imam drugaciji stil i potrebe... Ko da je to bitno ko je Schumacheru radio kacigu!?Zasto bi uopće radili oni njemu kacigu, koji je on faktor u moto svijetu osim kaj su mu namještali i sve podređivali da pobjedi!Boli firme poput Shoei-a i Sharka ku... za debile!!!Oni su najbolji što se tiče kvalitete zato su i skupi-koliko para toliko muzike!Daj vidi ko iz GP serije 125, 250, i Kraljevske klase nosi Schuberth kacige???!Nije ista kaciga za Formule i Motocikle, kao ni za ležaljke i motokross!
« Zadnja izmjena: 16 Travanj, 2007, 22:32:46 Goran »
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Danas istresao Sepicu 5300 kn!
« Odgovori #18 : 16 Travanj, 2007, 22:41:46 »
A dobro macane, kad se već priča o najboljima, šta ne spominješ Arai...? :icon_scratch:

Oni stvarno jesu najbolji šta se materijala školjke, završne obtade itd tiče, ali zato i koštaju... Samo, i da vozin jurilicu, neznan koliko bi mi bilo interesantno da mi kaciga ostane čitava i lipa kad san ja cili skašen... :laughing7:

A ako te stvarno zanima o kacigama, certifikatima i tome slično, tako na ne pričaš gluposti tipa 'ako nije fiberglas-karbon.kevlar onda je sranje', pročitaj ovaj članak, ali cili, od početka do kraja... :frajer:

http://www.motorcyclistonline.com/gearbox/motorcycle_helmet_review/
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Danas istresao Sepicu 5300 kn!
« Odgovori #19 : 16 Travanj, 2007, 22:49:24 »
Ekipa, cemu takve rasprave, ja sam dao lovu i ja sam zadovoljan s onim sto sam dobio...

ne kuzim  :dontknow: :dontknow: :dontknow:

 :laughing6:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!