Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Kava u Šibeniku 21.04.  (Posjeta: 22828 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Kava u Šibeniku 21.04.
« Odgovori #100 : 02 Svibanj, 2007, 15:30:06 »
Mislim da moš kupiti kartu na samom stadionu samo izbjegavaj funcute ,nije da su ratoborni ali mogli bi svatiti ko provociranje ako dođeš s bijelim rekvizitima među njih,a ostatak gledališta ti je ionako podijeljen i za Šibenik i za Hajduk ,ja baš i nisan nešto pretjerano zainteresiran za nogomet pa ti i nisan baš od neke pomoći.....

Kotrlj!

Nemoj slučajno pjevat: "Nosi i se bila boja..." :laughing7: dok kupuješ kartu

Offline ALONSO

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 288
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: ima al ne vozi. Glupi talijani ;)
Odg: Kava u Šibeniku 21.04.
« Odgovori #101 : 02 Svibanj, 2007, 21:41:56 »
ma koji funcuti, sve dica :icon_thumright:

ja prolazin s skuterom namjerno kroz centar grada s hajdukovim šalom oko vrata, svi govore "vidi ovome šala od hajduka" ali nitko ništa ne poduzima :glasses9: :icon_biggrin:


napravljeno je oko ja mislin 160 kilometri, nisan siguran, tu negdi, nisan točno na kraju pogleda na celer.. smrza san se ka pička od šibenika do boraje, oko 16C˙dok je uz more bila malo pristojnija temperatura - 17C˙ 031 malo se naučija vozit po mraku (svitla na skuteru ne bacaju dalje plastike na skuteru  :angry9:)

još da su bili dobili  ::)

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Kava u Šibeniku 21.04.
« Odgovori #102 : 02 Svibanj, 2007, 23:40:19 »
Super provod,...samo da je rezultat malo bolji...

Offline ALONSO

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 288
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: ima al ne vozi. Glupi talijani ;)
Odg: Kava u Šibeniku 21.04.
« Odgovori #103 : 03 Svibanj, 2007, 07:02:30 »
Super provod,...samo da je rezultat malo bolji...
to i ja kažen, a neiskorištenih prilika, a tek napada neiskorištenih, bože čuvaj bože sačuvaj :angry7:

Offline ivbura

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 93
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: aprilia sportcity
Odg: Kava u Šibeniku 21.04.
« Odgovori #104 : 03 Svibanj, 2007, 09:36:38 »
Citat:
ma koji funcuti, sve dica

ja prolazin s skuterom namjerno kroz centar grada s hajdukovim šalom oko vrata, svi govore "vidi ovome šala od hajduka" ali nitko ništa ne poduzima 



Za ovo ti budem slijedeći put kad se vidimo izvuka malo livo uvo teke višlje od desnog :director:
Sinoć sam ima nekog pola u gradu koji se doslovno plavija od policije radi nekih navijača  qvqzi funcuta i qvazi torcide i cili grad vrvi od  oklopljene policije   tako da je ono teke turista blejilo ka telad  ko zna šta su mislili e pun mi je qurac bija i jednih i drugih i trećih ... :kenjkenj:
Btw. evo jedna ludost (navijačku)koju ja nemogu svatiti a desilo se u Splitu ove zime
Dječji zbor a mislim da je i poznat bar u RH, Zdravo maleni je snima neku pismu u studiu u Splitu kojom prilikom kad su dica izašla s snimanja napadnu ih balavi huligani koji sebe  zovu torcidom  !?!na jedvite muke su tehničari i pratnja uspili nekako sve to provesti bez sukoba uz pokoju kamenicu .... :visi:
E i sad u tom zboru pjevuši i moja mlađa kći (11) koja je došla kući s tom pričon i uzbuđenjem kao da je osvojila prvi mikrofon ajde  Dalmacije ..nisam joj baš i nešto virova al poslije u razgovoru s voditeljicom koja je i potvrdila taj  hm,incident.
I poanta ovoga da moju kčer napadaju "navijačii"  onoga kluba za kojeg eto i ja navijam (mada nisan strastven :uff:) za nevirovati ....zato Alonso treniraj uvo a te navijačke ludosti ...... :kenjkenj:
Kotrlj !

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Kava u Šibeniku 21.04.
« Odgovori #105 : 03 Svibanj, 2007, 10:06:54 »
I ja mislim da su ovi naši navijači (nekad sam i ja bio aktivniji) ipak pretjerali...Oni vode "ratove" sjevera i juga (ST-ZG), zatim kada nemamo "vanjskog" sjevernog neprijatelja, onda moramo imati naše "unutarnje" neprijatelje (ŠI, ZD, ST) i kuda to sve ide... ???
Za koga se oni tuku ??? Možda za klub za koji navijaju???
Ako im je to izgovor, onda se tuku i razbijaju za nikoga...jer su ti klubovi samo IZLOG raznim kvazi managerima za prodaju igrača koji nisu u vlasništvu kluba, nego su, zamislite, u vlasništvu tih, navodnih, managera...

I za koga se onda tučemo i za koga razbijamo... ??? Vrijeme je da malo progledamo...

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Kava u Šibeniku 21.04.
« Odgovori #106 : 03 Svibanj, 2007, 10:07:58 »
Potpis  :angry7:
Who's looking for punishment ??

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Kava u Šibeniku 21.04.
« Odgovori #107 : 03 Svibanj, 2007, 17:07:21 »
Ja ne potpisujen nikad ništa, tako mi je reka moj odvjetnik... :laughing7:

Ali, slažen se... :icon_biggrin:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline ALONSO

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 288
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: ima al ne vozi. Glupi talijani ;)
Odg: Kava u Šibeniku 21.04.
« Odgovori #108 : 03 Svibanj, 2007, 19:59:01 »
Citat:
ma koji funcuti, sve dica

ja prolazin s skuterom namjerno kroz centar grada s hajdukovim šalom oko vrata, svi govore "vidi ovome šala od hajduka" ali nitko ništa ne poduzima 



Za ovo ti budem slijedeći put kad se vidimo izvuka malo livo uvo teke višlje od desnog :director:
Sinoć sam ima nekog pola u gradu koji se doslovno plavija od policije radi nekih navijača  qvqzi funcuta i qvazi torcide i cili grad vrvi od  oklopljene policije   tako da je ono teke turista blejilo ka telad  ko zna šta su mislili e pun mi je qurac bija i jednih i drugih i trećih ... :kenjkenj:
Btw. evo jedna ludost (navijačku)koju ja nemogu svatiti a desilo se u Splitu ove zime
Dječji zbor a mislim da je i poznat bar u RH, Zdravo maleni je snima neku pismu u studiu u Splitu kojom prilikom kad su dica izašla s snimanja napadnu ih balavi huligani koji sebe  zovu torcidom  !?!na jedvite muke su tehničari i pratnja uspili nekako sve to provesti bez sukoba uz pokoju kamenicu .... :visi:
E i sad u tom zboru pjevuši i moja mlađa kći (11) koja je došla kući s tom pričon i uzbuđenjem kao da je osvojila prvi mikrofon ajde  Dalmacije ..nisam joj baš i nešto virova al poslije u razgovoru s voditeljicom koja je i potvrdila taj  hm,incident.
I poanta ovoga da moju kčer napadaju "navijačii"  onoga kluba za kojeg eto i ja navijam (mada nisan strastven :uff:) za nevirovati ....zato Alonso treniraj uvo a te navijačke ludosti ...... :kenjkenj:
Kotrlj !

ajme barba nemojte, nisan ja neču više :toothy9: :toothy10:

možda ste vi mene tu krivo skužili, ja iden na hajduka jer ga volin :icon_thumright: ne znam kakvo je trenutno stanje unutar momčadi, ne znam niti tko sve igra za njih, ali meni je najvažnije doč i pivat i bit tu, prisustvovat i podržavat svoj klub, za razliku od onih di se dolaze samo tuči i zbog toga su oni neka Torcida, pa stani maloo, šta si ti dokazao nešto šta sinekoga razbija ili šta sinekome izrazbiva auto a čovjek možda uopće ne prati balun ::) ... prema tome takvi koji se nazivaju torcidom su NULE a ja san po tome troduplo veči torcidaš od sviju njih :icon_thumright: i uopće ne tražim probleme niti se vriđam, dapače, otiša bi ja na piče s funcutima, pa bolim me neka stvar šta smo prije 10 minuti bili na suprotnim stranama tribina :icon_thumright: .... dobro, malo je provovokativno bilo to s šalom, i dobro san proša šta me niko nije dira jer to nisan niti tija postič noseči šal hajduka oko vrata iako izgleda na prvi pogled baš suprotno

Offline ivbura

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 93
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Šibenik
  • Moj Skuter: aprilia sportcity
Odg: Kava u Šibeniku 21.04.
« Odgovori #109 : 04 Svibanj, 2007, 07:32:22 »
Citat:
ajme barba nemojte, nisan ja neču više 

možda ste vi mene tu krivo skužili, ja iden na hajduka jer ga volin  ne znam kakvo je trenutno stanje unutar momčadi, ne znam niti tko sve igra za njih, ali meni je najvažnije doč i pivat i bit tu, prisustvovat i podržavat svoj klub, za razliku od onih di se dolaze samo tuči i zbog toga su oni neka Torcida, pa stani maloo, šta si ti dokazao nešto šta sinekoga razbija ili šta sinekome izrazbiva auto a čovjek možda uopće ne prati balun  ... prema tome takvi koji se nazivaju torcidom su NULE a ja san po tome troduplo veči torcidaš od sviju njih  i uopće ne tražim probleme niti se vriđam, dapače, otiša bi ja na piče s funcutima, pa bolim me neka stvar šta smo prije 10 minuti bili na suprotnim stranama tribina  .... dobro, malo je provovokativno bilo to s šalom, i dobro san proša šta me niko nije dira jer to nisan niti tija postič noseči šal hajduka oko vrata iako izgleda na prvi pogled baš suprotno

EE nemoš se izvući  moran ga teke izvuć ..preventive radi :frajer:

ajde neka ..puno loših stvari je popločano dobrim namjerama bstoga pamet u glavu  :icon_scratch:

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Kava u Šibeniku 21.04.
« Odgovori #110 : 04 Svibanj, 2007, 09:09:57 »
Navijati treba. Nositi obilježja svog klba isto tako treba... Ja sam u po entru Muenchena nosio šal Arsenala pa me nitko nije rekao nit jedu ružnu riječ...Slijedeće godine bio sam s tri navijača Milana (iako ne navijam za Milan ali našli smo se, oni sa svim obilježjima opet po centru i ništa)...zajedno

Znači, obilježja da, pjevanje da, malo vrijeđanja na stadionu da... Ali bez vrijeđanje prije i poslije utakmice...tada zajedno na pivo :toothy10:

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Kava u Šibeniku 21.04.
« Odgovori #111 : 05 Svibanj, 2007, 21:25:37 »
e da, na pivu... žuja je zakon!!!
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Kava u Šibeniku 21.04.
« Odgovori #112 : 06 Svibanj, 2007, 23:03:17 »
Tako je, žuja je zakon  :toothy10:. Karlovačko ubija  :'(

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Kava u Šibeniku 21.04.
« Odgovori #113 : 06 Svibanj, 2007, 23:31:41 »
Navijati treba. Nositi obilježja svog klba isto tako treba... Ja sam u po entru Muenchena nosio šal Arsenala pa me nitko nije rekao nit jedu ružnu riječ...Slijedeće godine bio sam s tri navijača Milana (iako ne navijam za Milan ali našli smo se, oni sa svim obilježjima opet po centru i ništa)...zajedno

Znači, obilježja da, pjevanje da, malo vrijeđanja na stadionu da... Ali bez vrijeđanje prije i poslije utakmice...tada zajedno na pivo :toothy10:
E, da... ovako bi se i s djecom moglo na tekmu... i napunili bi se stadioni... i omiljeni klub bi dobivao bolje prihode samo od vlastitih ulaznica...
ALI..
Da ja strepim, za sebe i klince, kad će krenut' podivljali stampedo, hoćemo li proć "lišo" (u slobodnom prijevodu: bez štetnih posljedica), ili  će nas zapast kakav trenutak obračuna, ili, ne daj Bože, aterirat na nas, neka zapaljena ručna baklja (buktinja)... a, što to meni treba...
rađe ću izać s obitelji, na šetnju u prirodu, ili kamo god...
Live to ride, ride to live

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Kava u Šibeniku 21.04.
« Odgovori #114 : 07 Svibanj, 2007, 09:10:59 »
Navijati treba. Nositi obilježja svog klba isto tako treba... Ja sam u po entru Muenchena nosio šal Arsenala pa me nitko nije rekao nit jedu ružnu riječ...Slijedeće godine bio sam s tri navijača Milana (iako ne navijam za Milan ali našli smo se, oni sa svim obilježjima opet po centru i ništa)...zajedno

Znači, obilježja da, pjevanje da, malo vrijeđanja na stadionu da... Ali bez vrijeđanje prije i poslije utakmice...tada zajedno na pivo :toothy10:
E, da... ovako bi se i s djecom moglo na tekmu... i napunili bi se stadioni... i omiljeni klub bi dobivao bolje prihode samo od vlastitih ulaznica...
ALI..
Da ja strepim, za sebe i klince, kad će krenut' podivljali stampedo, hoćemo li proć "lišo" (u slobodnom prijevodu: bez štetnih posljedica), ili  će nas zapast kakav trenutak obračuna, ili, ne daj Bože, aterirat na nas, neka zapaljena ručna baklja (buktinja)... a, što to meni treba...
rađe ću izać s obitelji, na šetnju u prirodu, ili kamo god...

Slažem se  :toothy10:

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Kava u Šibeniku 21.04.
« Odgovori #115 : 07 Svibanj, 2007, 11:14:09 »
Oprez je majka mudrosti!  :toothy10: :laughing9: :toothy12:
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline corky

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 115
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: KLE
Odg: Kava u Šibeniku 21.04.
« Odgovori #116 : 21 Svibanj, 2007, 20:32:02 »
u svemu se s vama slažem ali kako filip kaže oprez je majka mudrosti......................... :nono: :sad3: :headbang:gadljivo je ovo sada što je u modi njih dvadeset na jednoga i onda udri letvama nožima itd ......
ako imaš muda jedan na jedan kako se to u moje vrime radilo lipo se dogovorite gdje i kada pa lipo udri kad je protivnik na podu nema cipelarenja ...


a ovo sada je jadno kao i oni koji sudjeluju u tome ima njih jadnika kad je sve gotovo e sad bi se oni tukli  ::) :-X


u svemu treba imat dostojanstva pa i u tuči .... a u svemu je odraz navijanje

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Kava u Šibeniku 21.04.
« Odgovori #117 : 23 Svibanj, 2007, 12:10:03 »
Ima tu istine...

Nažalost nema više 1 na 1. U biti bi najbolje bilo 0 na 0...