Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: 303r  (Posjeta: 14730 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: 303r
« Odgovori #20 : 20 Srpanj, 2006, 20:28:45 »
e da, to je piaggiov cvajo koji je u startu jači od drugih... moj frend s blago tuniranim derbijem bez frke premasuje 90 km/h...
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 303r
« Odgovori #21 : 24 Srpanj, 2006, 10:40:20 »
i eto... nakon onih "3 tjedna" motora nema ni nakon više od mjesec dana. i ne samo to, i kad dode proci ce neko vrijeme dok se ocarine + da su nesto sj... sa prijevoznicima pa je i pitanje jel ce to uopce doc u zg i kad ce doc.
pa necu motor na kraju sezone, jel ima nek ideju sta kupit u toj klasi?  :sad1:

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: 303r
« Odgovori #22 : 24 Srpanj, 2006, 10:53:14 »
da to je surova realnost nasih uvoznika ...


a evo kako sam popljuvao moto pulsov test :

Citat:
Citat: Rockatansky
Sori stari ali kad ideš osporavat nečija stručna mjerenja onda se oboružaj najmanje GPS-om, a ne instrumentom zvanim "Opel Astra Classic II 1.7 cdti vozi iza skutera".

vozili smo nekoliko vozila usporedo..

i da

serem se na "necija" strucna misljenja, jer sam vozio taj skuter a njihovo je strucno misljenje da ide bez blokada 55.. sto je LAZ :eek:

da su rekli 62, ajde jos, ali 55 je drska LAZ.

pogotovo kad se zna da TGB koristi minarellijeve masine o kojima se doslovno sve zna sta mogu i nemogu.

posto poznam tko je uvoznik syma, posto poznam tko je uvoznik TGBa, posto znam tko se kamo reklamira, mogao bih reci i da znam zasto je SYM najbolje ocjenjen , i zasto je motokatalog tako lose napravljen i tako dalje.

zelis jos? :zubo:

nadalje,
nije da je los SYM, niti me briga za TGBa, ali serem se na taj test jer je cista reklama i nema veze s testom...

to tu javno kazem, kao sto sam rekao i na svom portalu www.mojskuter.com (na forumu), a oni ako imaju volje nek osvjetlaju obraz i nek opovrgnu moju tvrdnju, sto se nece desiti jer su njihovi testovi vec milijon puta bili kritizirani i na motori.hr i na motocikli.com .

toliko ;)
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 303r
« Odgovori #23 : 24 Srpanj, 2006, 10:59:05 »
a evo kako sam popljuvao moto pulsov test :

Citat:
Citat: Rockatansky
Sori stari ali kad ideš osporavat nečija stručna mjerenja onda se oboružaj najmanje GPS-om, a ne instrumentom zvanim "Opel Astra Classic II 1.7 cdti vozi iza skutera".

vozili smo nekoliko vozila usporedo..

i da

serem se na "necija" strucna misljenja, jer sam vozio taj skuter a njihovo je strucno misljenje da ide bez blokada 55.. sto je LAZ :eek:

da su rekli 62, ajde jos, ali 55 je drska LAZ.

pogotovo kad se zna da TGB koristi minarellijeve masine o kojima se doslovno sve zna sta mogu i nemogu.

posto poznam tko je uvoznik syma, posto poznam tko je uvoznik TGBa, posto znam tko se kamo reklamira, mogao bih reci i da znam zasto je SYM najbolje ocjenjen , i zasto je motokatalog tako lose napravljen i tako dalje.

zelis jos? :zubo:

nadalje,
nije da je los SYM, niti me briga za TGBa, ali serem se na taj test jer je cista reklama i nema veze s testom...

to tu javno kazem, kao sto sam rekao i na svom portalu www.mojskuter.com (na forumu), a oni ako imaju volje nek osvjetlaju obraz i nek opovrgnu moju tvrdnju, sto se nece desiti jer su njihovi testovi vec milijon puta bili kritizirani i na motori.hr i na motocikli.com .

toliko ;)

 :icon_thumright: :headbang:

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 303r
« Odgovori #24 : 24 Srpanj, 2006, 12:22:33 »
mozda ja iz oglasnika kupim nesto... razmisljam o malagutiju, mislim da oni ipak nisu zgazeni ko gilere koje su popularne.
znaci, treba pazit na da nije lakiran,u voznji da se ne cuju neke gluposti... jel postoji jos nesto bitno?
i buduci da  F12 i 15 imaju digitalne instrumente kako kod njih ide sa skidanjem kilometara?

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: 303r
« Odgovori #25 : 24 Srpanj, 2006, 12:29:09 »
neki dan sam s frendom koji je isao kupi skuter pogledali 2003. f12
teska krama..

na povratku smo pogledali piaggio energy 2000. , stariji covjek, prvi vlasnik, nikad padano, sve serijala, 23000 km, karburator, KAO NOV...

kupljen za 6400 kuna  :icon_biggrin:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 303r
« Odgovori #26 : 24 Srpanj, 2006, 12:51:44 »
ma svejedno,samo da je ok i ne raspadne se nakon par km. ili ako neko ima nesto za preporucit....????
ili se netko stvarno kuzi u te stvari pa je voljan u shopping....

Offline oxio

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 250
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Rendic | Design
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: Beverly 200
Odg: 303r
« Odgovori #27 : 24 Srpanj, 2006, 14:10:07 »
mozda ja iz oglasnika kupim nesto... razmisljam o malagutiju, mislim da oni ipak nisu zgazeni ko gilere koje su popularne.
znaci, treba pazit na da nije lakiran,u voznji da se ne cuju neke gluposti... jel postoji jos nesto bitno?
i buduci da  F12 i 15 imaju digitalne instrumente kako kod njih ide sa skidanjem kilometara?

Evo ja imam f15 pa ako te nešto zanima pitaj ;)

E da f12 mi je nekako pre mali, nizak i čudan za vozit, nekako nestabilan  :dontknow:

Skidanje kilometara na toj digitali, teško jer ne razumje se svak u digitalu a dok analogni se da fizički rješit šta je puno jednostavnije.
E da digitala ti vrti kilometre u plus okrećalo se kolo u naprijed ili u nazad ista je stvar ;)
Digitalu nemožeš na bušilicu spojit i skidat kilometre jer je senzor a ne sajla ;)
Jedini minus digitale kod f15 i f12 ti je to da nemože pokazat preko 98 km/h, nemam pojma kako možda je to samo meni  :dontknow:

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 303r
« Odgovori #28 : 24 Srpanj, 2006, 15:16:55 »
a uglavnom sve znam, vozio ga, ok je, dobro izgleda....
samo sto bi trebao takvog jednog..  :binkybaby:

Offline oxio

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 250
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Rendic | Design
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: Beverly 200
Odg: 303r
« Odgovori #29 : 25 Srpanj, 2006, 13:45:25 »
a uglavnom sve znam, vozio ga, ok je, dobro izgleda....
samo sto bi trebao takvog jednog..  :binkybaby:
Jebiga teško ih je nać al se isplati.  :icon_biggrin:
Bude ih u Malom oglasniku tu i tamo pa pogledaj ;)
Evo ovde ih ima par:
http://www.slobodnadalmacija.hr/malioglasnik/oglasi.asp?kategorija=229

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 303r
« Odgovori #30 : 25 Srpanj, 2006, 15:10:27 »
ma bas sam gledao u plavom, nema niceg. od malagutija 2 neka stara i ostalo sve dosta staro ili skroz novo. uglavnom, los izbor. jedino peugeot ima malo bolji izbor ali njega ne bi...
mogao sam nabavit di-tech za 1000e u savrsenom stanju,bez ogrebotine, s urednim servisima itd. 2003.
al njega sam imao i nikad na kraj s problemima. a vidim da nekima dobro radi pa mi nije jasno u cemu je fora.

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 303r
« Odgovori #31 : 28 Srpanj, 2006, 11:17:04 »
ovo mi sve vise lici na veliko nista.
kakva je preporuka za nesto drugo do 10k ??

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: 303r
« Odgovori #32 : 28 Srpanj, 2006, 11:43:53 »
si pogledao u motofoto oglasnik? ;)
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 303r
« Odgovori #33 : 28 Srpanj, 2006, 12:23:20 »
jesam...
a mislim da bi XORa , proucavao sam, uglavnom sve ok, treba promjenit auspuh, oko variomata malo prokemijat i ide.
masina je vjerojatno yamahina, firma austrijska, dizajnira ga KTM.
mislim da bi danas po njega...

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: 303r
« Odgovori #34 : 28 Srpanj, 2006, 12:23:49 »
u svakom novom oglasniku i novi biseri... nađe se valjda i dobrih za 10K... nemoj se ograničavati samo na malagutija. samo budi uporan, nazivaj i obilazi... i budi strpljiv!  :binkybaby:
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: 303r
« Odgovori #35 : 28 Srpanj, 2006, 12:25:04 »
valjda su nam se poruke mimoisle. koja je cijena?
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 303r
« Odgovori #36 : 28 Srpanj, 2006, 12:31:02 »
a stpljiv sam vec par mj...  ovi su me navlacili s tim TGBom tako da vise nemam volje za nista.
XOR je 10500 kn

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: 303r
« Odgovori #37 : 28 Srpanj, 2006, 12:34:13 »
sinoc sam procitao negdje tu da su neki kinezi od 150 ccm, kakav ima i eladio, spusteni na 12K. Imas li A?
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: 303r
« Odgovori #38 : 28 Srpanj, 2006, 12:36:46 »
ma nemam, odavno bi ja kupio nesto takvo da imam vozacku.  cak sam i ozbiljno razmisljao ali ne da mi se i nemam vremena.

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: 303r
« Odgovori #39 : 28 Srpanj, 2006, 12:39:21 »
vremena se nadje, a bolje to sto prije skinuti s čune  :icon_biggrin:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!