Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Opet ispao semering na radilici  (Posjeta: 7221 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Opet ispao semering na radilici
« Odgovori #20 : 21 Svibanj, 2009, 09:24:35 »
ugodnu mu zabavu zelim.......vjezbom do savrsenstva......  :rofl1:

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: Opet ispao semering na radilici
« Odgovori #21 : 21 Svibanj, 2009, 12:14:48 »
kakve imam koristi od toga,pa lijepo,dok ti njega guraš ko konj s cjevčugom ja ga fino umetnem ko u kuminu...I da minarelli ima na malom bloku osigurač,a na velikom dva "zareza" u bloku,tak da tehnički ako ti metneš semering i jedan i drugi kak je predviđeno,on nemože izbit ni da hoće.

A ko šta sam reko,ljudima ne ispada semering zbog toga,ili nestave dobro semering,ili nemaju semering pravih dimenzija ili im utor u bloku nije dobar,izdeformiran  zbog nekih razloga i tako.Ali to niko ne kuzi.

potpis, nikad mi nije ispao semering, čak ni jednom kad se isfušarilo pa je ostao stari koji je prešao skoro 10000km  :toothy12:
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline vjeko86

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 952
  • Aj si zamisli da sam brži...jesi?OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sb
  • Moj Skuter: na klocnama
Odg: Opet ispao semering na radilici
« Odgovori #22 : 21 Svibanj, 2009, 20:58:38 »
evo ga nabijen je do kraja,čak mi se čini da je sada išao dublje,trebalo je tako i prvi puta,imao sam veću cijev preko cijelog semeringa,skuter je Igor gnjavio po cesti,i ni da prdne, :laughing1:

a sad ćemo vidjeti dokle će ići,jbga,alat je spreman pod sicem,kad stane,nabiti nazad i gas :drunken_smilie:

vidimo se nacesti :headbang:
MADE IN ITALY