Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Novi marof 22.4.07.. i 20.5 .2007  (Posjeta: 52668 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline divljakusa

  • jesam zensko......ili ne
  • jesam zensko......ili ne
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1462
  • Spol: Ženski
  • najlakŠe je pametowat...a ne sudjelowat!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: zip,quad, kawasaki
  • MojSetup: polini
Odg: Novi marof 22.4.07.. i 20.5 .2007
« Odgovori #120 : 20 Svibanj, 2007, 21:21:58 »
:)"""""Z I P O L I N A""""":)

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Novi marof 22.4.07.. i 20.5 .2007
« Odgovori #121 : 20 Svibanj, 2007, 21:39:14 »
jel ko zna koji je kolic bio???

http://www.mojskuter.com/index.php?option=com_content&task=view&id=398&Itemid=1


vidi hostese : http://www.mojskuter.com/index.php?option=com_zoom&Itemid=60&page=view&catid=4&PageNo=3&key=21&hit=1  :toothy3: :redface: :toothy10:
....hm.....hostese.....dobro dobro...pamti pa vrati..... :toothy9:

..nego hostesa..  :toothy3:

mislim da je vrijeme da i tebe objavim na portalu.. kao zidarića, i HRCa i Kristijana.. ?  :icon_scratch:  :toothy9:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Novi marof 22.4.07.. i 20.5 .2007
« Odgovori #122 : 20 Svibanj, 2007, 21:45:04 »
Šta kažete na galeriju..?

To je samo dio .. imam bar još stotinjak fotki..  :toothy3:

Ako kome trebaju na CDu , neka se javi :glasses9:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline divljakusa

  • jesam zensko......ili ne
  • jesam zensko......ili ne
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1462
  • Spol: Ženski
  • najlakŠe je pametowat...a ne sudjelowat!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: zip,quad, kawasaki
  • MojSetup: polini
Odg: Novi marof 22.4.07.. i 20.5 .2007
« Odgovori #123 : 20 Svibanj, 2007, 21:45:53 »
jel ko zna koji je kolic bio???

http://www.mojskuter.com/index.php?option=com_content&task=view&id=398&Itemid=1


vidi hostese : http://www.mojskuter.com/index.php?option=com_zoom&Itemid=60&page=view&catid=4&PageNo=3&key=21&hit=1  :toothy3: :redface: :toothy10:
....hm.....hostese.....dobro dobro...pamti pa vrati..... :toothy9:

..nego hostesa..  :toothy3:

mislim da je vrijeme da i tebe objavim na portalu.. kao zidarića, i HRCa i Kristijana.. ?  :icon_scratch:  :toothy9:

...ajde...sutra posaljem slike i opis....sad neam volje za to.....
:)"""""Z I P O L I N A""""":)

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Novi marof 22.4.07.. i 20.5 .2007
« Odgovori #124 : 20 Svibanj, 2007, 21:53:36 »
nit ja imam volje da jos i to objavim..  izmucila me galerija i vijest na portalu  :toothy3:

sutra ofskroz  :glasses9:


idem spat, sutra se radi jel..  :hello:

Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Novi marof 22.4.07.. i 20.5 .2007
« Odgovori #125 : 20 Svibanj, 2007, 22:28:19 »
Vidim da je bilo mraaaaaaaaakkkk... ajde bas mi je drago da ste se svi zabavili... cestitam vozacima na dobrim rezultatima, samo napredujte!!!  :icon_thumright:
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline Kristijan_R1 klasa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 181
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREBN
Odg: Novi marof 22.4.07.. i 20.5 .2007
« Odgovori #126 : 20 Svibanj, 2007, 23:55:45 »
Ajde da i od mene cujete par rijeci.

Eto ja sam se nekako u zadnji tren izvukao i prosao tehnicki,
motor je na kraju mogao biti i bolji, ali eto drugo mjesto je tu, i zadovoljan sam sa ishodom utrke.
Kaj hrc jesi je predomislio ili ces ipak i dalje nastavit vozit sa benelijem?????????

P.S. Eladio jel bi mogao ja doc nekako do tog cd-a???

Cestitam svim vozacima sto su prisustvovali utrkama,
te zahvaljujem svim navijacima na podrsci!!!!!!!! :icon_thumright: :headbang: :icon_thumright:

Offline milja180sp

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 504
  • Spol: Ženski
  • SP TEAM 65#
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: IZA ZAVOJA
  • MojSetup: alumini
Odg: Novi marof 22.4.07.. i 20.5 .2007
« Odgovori #127 : 21 Svibanj, 2007, 09:51:24 »
nemam rijeci odlicno decki ,ja nisam stigo napraviti naljepnice moj skuter nisam imo vremena mislim do sljedecg puta da ce biti,, mislim da su moje upute vrijedile prijetelju zidaricu prilikom trke svaka mu cast neka samo tako nastavi :icon_thumright:
NEZOVITE ME VISE ZA DIJELOVE OD GILERE BILO CEGA JER SENABVIM STIM . A NA OVOM FORUMU NEPOSTOJI DA MOGU SAM AUTOMCKI IZBRISTI SVOJ OGLAS JER JE TAKO DOBAR ... PA VAS MOLIIM LJEPO NEZOVITE ME DIJELOVA NEMA VISEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Offline ZG Hrc

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 210
  • Spol: Muški
  • MK Gajs team
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sesvete - Sesvetski Kraljevec
  • Moj Skuter: LUNA Caper #2 & #89
  • MojSetup: ...netreba to meni... :)
Odg: Novi marof 22.4.07.. i 20.5 .2007
« Odgovori #128 : 21 Svibanj, 2007, 10:38:54 »
..........
Kaj hrc jesi se predomislio ili ces ipak i dalje nastavit vozit sa benelijem? ? ? ? ? ? ? ? ?
..........

Hmmmmmmmm....
                   BENELLI....   ;D   

        :icon_thumright:
AKO NEMAŠ SRCA I "ONO NEŠTO"...nikad ne?eš bit najbolji....!!!!   :icon_thumright:

    . . . : : MK Gajs team : : . . .
 . . . : : Mavrek racing team : : . . . :icon_thumright:                                      H. Mavrek #89

Offline Kristijan_R1 klasa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 181
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREBN
Odg: Novi marof 22.4.07.. i 20.5 .2007
« Odgovori #129 : 21 Svibanj, 2007, 17:38:11 »
Ej Hrc ajmo za sljedeci race slozit da i moj i tvoj skuter imaju 6kw, tak da nam budu podjednake snage.
i da se onda mozemo posteno fajtat, a ne da kak si slozis motor da to mjesto imas.
i da vise probamo skinut sa trona onog jakovljevica.
Sta kazes????????

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Novi marof 22.4.07.. i 20.5 .2007
« Odgovori #130 : 21 Svibanj, 2007, 18:24:37 »
nego sta.. ili se dogovorite, da jednu rundu ga jedan srusi, a drugu drugi  :toothy3:


PS
CD ja lako sprzim i dam, ali tko je blizu Utrina da ga pokupi  :icon_scratch:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline ZG Hrc

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 210
  • Spol: Muški
  • MK Gajs team
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sesvete - Sesvetski Kraljevec
  • Moj Skuter: LUNA Caper #2 & #89
  • MojSetup: ...netreba to meni... :)
Odg: Novi marof 22.4.07.. i 20.5 .2007
« Odgovori #131 : 21 Svibanj, 2007, 20:25:16 »
nego sta.. ili se dogovorite, da jednu rundu ga jedan srusi, a drugu drugi  :toothy3:

To kod mene nebuš vidio...samo fer borba...   :nono:     :icon_thumright:

Ej Hrc ajmo za sljedeci race slozit da i moj i tvoj skuter imaju 6kw, tak da nam budu podjednake snage.
i da se onda mozemo posteno fajtat, a ne da kak si slozis motor da to mjesto imas.
i da vise probamo skinut sa trona onog jakovljevica.
Sta kazes????????

Ja neznam kak da ga složim točno na 6kW kad nemam stol da si zmjerim kolko imam...   :(

A ja sam se borio i ovak...samo kaj ti nisi to vidio...oni kaj su bili iza mene imali su brže motore...možda ne svi troje al dvojca sigurno...pogotovo onaj s NRGem, to si vidio (sječaš se treninga u subotu...)...    :)
Najsretniji sam bio na početku druge trke...dobro ne baš odma al nakon prvog kruga...jer sam na startu pao na zadnje mjesto i uspio ih svu trojcu majstorski proć već u prvih par zavoja...   :toothy9:   :icon_thumright:    8)

Ove sezone mi nije cilj bit prvi nit bolji od jakovljevića...dečko je dobar, zna vozit, ima dobar motor, a što je najvažnije nema bezveze broj 1 i nije prošle godine imo broj 3 bezveze...ak niš drugo ima puno više krugova na svim stazama nego mi koji smo tek krenuli...   :)
Cilj mi je završit među prvih pet i završit utrku bez nekih povreda mene i motora (a ne kak je bilo na prvom marofu kad sam se razbio)...   :icon_thumright:

ALI OPET.....!!!...AKO TI NEMAŠ SRCA I "ONO NEŠTO"...nikad nećeš bit najbolji ma kakav ti motor imo...   :)
Tu je moj "šef" u kojeg sam se ugledo...svima dobro poznati GAJS...    ;D
AKO NEMAŠ SRCA I "ONO NEŠTO"...nikad ne?eš bit najbolji....!!!!   :icon_thumright:

    . . . : : MK Gajs team : : . . .
 . . . : : Mavrek racing team : : . . . :icon_thumright:                                      H. Mavrek #89

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Novi marof 22.4.07.. i 20.5 .2007
« Odgovori #132 : 21 Svibanj, 2007, 21:53:45 »
onda ekipa.. http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=2334.msg36962#new

netko vam je dosao pomrsiti racune vidim  :toothy9:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Jandro

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1697
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • Moj Skuter: Nista
Odg: Novi marof 22.4.07.. i 20.5 .2007
« Odgovori #133 : 21 Svibanj, 2007, 22:08:26 »
ćisto informativno, kad su sljedeće trke u marofu!? nemora bit točan datum! otprilike...
..::4T Powaa::..

Offline ZG Hrc

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 210
  • Spol: Muški
  • MK Gajs team
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sesvete - Sesvetski Kraljevec
  • Moj Skuter: LUNA Caper #2 & #89
  • MojSetup: ...netreba to meni... :)
Odg: Novi marof 22.4.07.. i 20.5 .2007
« Odgovori #134 : 21 Svibanj, 2007, 22:33:07 »
Sljedeća trka skutera u marofu ti bu bila sljedeće godine...   ;D
Ak bu neko htio organizirati...

A ovo ti je kalendar za ovu godinu...

1. 22.4.2007  N.MAROF
 
2. 20.5.2007  N.MAROF
 
3.17.6.2007  ŽUPANJA
 
4.22.7.2007  GROBNIK
 
5. 26.8.2007  SPLIT
 
6. 9.9.2007  POŽEGA
 
7. 23.9.2007 ČAKOVEC
 
8. 30.9.2007  ROVINJ
 
AKO NEMAŠ SRCA I "ONO NEŠTO"...nikad ne?eš bit najbolji....!!!!   :icon_thumright:

    . . . : : MK Gajs team : : . . .
 . . . : : Mavrek racing team : : . . . :icon_thumright:                                      H. Mavrek #89

Offline BlitzMan

  • Tržnica : (+5)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 631
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Velika Gorica
Odg: Novi marof 22.4.07.. i 20.5 .2007
« Odgovori #135 : 22 Svibanj, 2007, 14:37:00 »
imam ja slika stavim poslje

Offline mizidari

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 39
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: U GARAŽI
  • Moj Skuter: Runner
Odg: Novi marof 22.4.07.. i 20.5 .2007
« Odgovori #136 : 22 Svibanj, 2007, 19:31:46 »
BOK!!!Evo trebala mi malo dulja pauza nakon 4 neprospavane noći prije utrke...a i isto tako da se smanje impresije sa utrke u kojoj je bilo dobrih a stvarno nažalost i loših stvari... :o :angry9:
Na treningu zbog šparanja guma i materijala općenito idem sa rezervom i malim brojem krugova zauzimam 3.mjesto na startu :frajer:
1.utrka ok. startam i pratim ispred sebe Grdića i Kosa...Prolazim Grdića nakon ciljne na ulazu u dugi lijievi(2. ili 3. krug.)i na guzici pratim Kosa :frajer:...vidim ga da forsira i čekam...nisam trebao dugo čekati :toothy9:pada u 6.krugu i utrku laganim ritmom privodim kraju i pobjeđujem :frajer:
2.utrka-Kos starta dobro i ima dobar ritam...pratim ga mirno i znam da je prerano u 2.ili 3. krugu krenuti u pretjecanje-naravno svaka mu čast jer u unutarnjem dijelu staze to ni ne mogu napraviti...Ulazimo u za mene fatalni 6.krug gdi rundamo Zg Hrca...Kos ga čvrsto i odlučno prolazi po desnoj strani dok ja imam trenutak nesigurnosti i odlučujem se za kobnu vanjsku stranu prolaska na kojoj nema više mjesta za prolaz jer se Hrc u dobroj namjeri i sportski makiva sa idealne putanje :icon_thumright:,tako da Hrvoje dragi nema potrebe za  isprikama jer po meni nisi ništa krivo uradio nego sam ja krivo procijenio :sad1:...
Nakon toga Kos je zapalio i pokušavam se vratiti...vidim da ga lovim,postavljam najbrži krug klase OPEN uopće ali nije više dovoljno da ga bar pokušam napasti.
Kos svaka čast još jednom i nadam se da ovo nije naše zadnje susretanje na stazi a i naravno pored nje :hello: :frajer:
Rezultat-2.mjesto u Marofu te u ukupnom poretku vodeći za PH.

E sad ovo je moj nekakvi rezime na utrku,stvari i situacije na stazi...

A sada želim ukazati na nažalost one manje dobre stvari pored staze koje su se dogodile u natjecanju skutera-pazite molim-koje se BODUJE ZA PRVENSTVO HRVATSKE!!!!
Pa idemo redom:

1.Semafor na 1.trci odbrojava od 8 na niže(prema 0)krugove.Ja kao vodeći ulazim u posljednji krug-na semaforu piše 1 i odvozim taj posljednji,dolazim na cilj ali gospodin Skendrović ne maše zastavom!!!utrka se nastavlja odnosno vozi se 9.krug na semaforu NULA debela,a trebalo ih biti 8!!!!

2.Semafor na 2.utrci odbrojava isto kao na 1.vožnji samo ovaj put na semaforu piše broj 1-dakle posljednji krug-ali pazite sad gospodin Skendrović na tom 1 diže zastavu i maše za kraj utrke umjesto da se taj 8 krug odvozi kako je i bilo rečeno da će se odvoziti jer je u ovom slučaju utrka trajala samo 7 krugova!!!!

Napomena-nakon oba dvije vožnje sam direktor Rogulić priznaje mom mehaničaru da se prva vožnja vozila 9 KRUGOVA A NE 8!!!....... :icon_thumright:
3.Ne toliko manje važno i također potrebno za napomenu!!!
22.04.07.na utrci u Marofu start 1.vožnje bio naravno i logično posložen na temelju kvalifikacijskog treninga.OK. :icon_thumright:Druga vožnja start posložen na temelju 1.vožnje(rezultata) OK. :icon_thumright:

E SAD!!!

20.05.07.-prva vožnja posložena naravno prema treningu(kvaligikacijskom) ALI 
DRUGA NIJE POSLOŽENA KAO I ONA U 4.MJSECU-NA TEMELJU 1.VOŽNJE!!!!!!!!
:PITAM SE ZAŠTO!!!???ZBOG KOGA!!!???ZBOG ČEGA!!!???dontknow:
ČEMU SVE TE SILNE I IZNENADNE PROMJENE!!!??? ??? :nono:


Dakle dragi moji iz ove perspektive ispada to da ovo nije PH nego jedno obično cirkus prvenstvo u kojem svatko grabi koliko mu treba i kad treba!!! :jerk: :sad1: :sad3: :frajer: :laughing6:
Znam samo jedno a to je-na svaku iduću utrku i za svaku ponavljam,nosim,čitam,učim i proučavam pravilnik tzk.PH SKUTERI za 2007.sezonu

Ovom prilikom se zahvaljujem sponzorima-
SCOOTER CENTAR 48,na prekrasnoj i stvarno kvalitetnoj kacigi AGV GP PRO2
MOJSKUTER FORUM(ELADIO)
DOMd.o.o.-na stvarno svemu osim kacige i medijske pratnje:frajer:
BRZINA JE SKUPA!
San Antonio Gajs Team
FUCK ECOLOGY,FUCK 4T,FUCK MALOSSI

Offline ZG Hrc

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 210
  • Spol: Muški
  • MK Gajs team
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sesvete - Sesvetski Kraljevec
  • Moj Skuter: LUNA Caper #2 & #89
  • MojSetup: ...netreba to meni... :)
Odg: Novi marof 22.4.07.. i 20.5 .2007
« Odgovori #137 : 23 Svibanj, 2007, 10:04:36 »
E sad ovo je moj nekakvi rezime na utrku,stvari i situacije na stazi...

Stvarno dobar rezime...   :icon_thumright:


I čestitam na osvojenom 2. mjestu...   :icon_thumright:   :winking:
AKO NEMAŠ SRCA I "ONO NEŠTO"...nikad ne?eš bit najbolji....!!!!   :icon_thumright:

    . . . : : MK Gajs team : : . . .
 . . . : : Mavrek racing team : : . . . :icon_thumright:                                      H. Mavrek #89

Offline milja180sp

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 504
  • Spol: Ženski
  • SP TEAM 65#
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: IZA ZAVOJA
  • MojSetup: alumini
Odg: Novi marof 22.4.07.. i 20.5 .2007
« Odgovori #138 : 23 Svibanj, 2007, 10:40:40 »
svaka cast zidaric ,samo tako nastavi mislim da u sljedecoj trci dobiti novog suparnika to je menee :icon_thumright:  sto nas bude vise to ce biti bolje  pozzzz
NEZOVITE ME VISE ZA DIJELOVE OD GILERE BILO CEGA JER SENABVIM STIM . A NA OVOM FORUMU NEPOSTOJI DA MOGU SAM AUTOMCKI IZBRISTI SVOJ OGLAS JER JE TAKO DOBAR ... PA VAS MOLIIM LJEPO NEZOVITE ME DIJELOVA NEMA VISEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Offline LUKA

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 143
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Novi marof 22.4.07.. i 20.5 .2007
« Odgovori #139 : 23 Svibanj, 2007, 14:27:54 »
svaka cast zidaric ,samo tako nastavi mislim da u sljedecoj trci dobiti novog suparnika to je menee :icon_thumright:  sto nas bude vise to ce biti bolje  pozzzz

svaki put kazes da ces se utrkivat  :toothy9:
M.K San Antonio Gajs team