Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Novi marof 22.4.07.. i 20.5 .2007  (Posjeta: 52603 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sugar

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Mr J je cajka fan
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: novi marof 22.4.2007 rasprava
« Odgovori #20 : 22 Travanj, 2007, 20:12:23 »
neznam,bit ce ti statistike ja mislim na svijetu skutera

Offline milja180sp

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 504
  • Spol: Ženski
  • SP TEAM 65#
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: IZA ZAVOJA
  • MojSetup: alumini
Odg: novi marof 22.4.2007 rasprava
« Odgovori #21 : 22 Travanj, 2007, 20:27:33 »
Prvo cestitke mom prijatelju iz klub hrvoju mavreku na osvojeno 3 mijesto ,fakt svak cas decko je drugi  put na stazi .. nasa divljakusa je jako pala steta ,a trenirala je cijeli tijedan  i onda padne divlja zelim ti sto brzi oporavak i sto prije na stazi .. juce je tomiju na treningu puko blok isto steta  iz mk.boxa.. kolici je zaribo motor i nije zavsio trku .. mislim dobro je bilo  .. a gajs isto nije zavrsio trku jos smo juce sarafali motor i onda mu isleti cilindar sve je popucalo ..bice jos  :icon_thumright: :icon_thumright:
NEZOVITE ME VISE ZA DIJELOVE OD GILERE BILO CEGA JER SENABVIM STIM . A NA OVOM FORUMU NEPOSTOJI DA MOGU SAM AUTOMCKI IZBRISTI SVOJ OGLAS JER JE TAKO DOBAR ... PA VAS MOLIIM LJEPO NEZOVITE ME DIJELOVA NEMA VISEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Offline frnta

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 38
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot speedfight2
Odg: novi marof 22.4.2007 rasprava
« Odgovori #22 : 22 Travanj, 2007, 20:47:07 »
a steta ovaj vikend nije bio dobar MK BOX

Offline Sugar

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Mr J je cajka fan
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: novi marof 22.4.2007 rasprava
« Odgovori #23 : 22 Travanj, 2007, 20:59:59 »
pa gajs je vozio

Offline Sugar

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Mr J je cajka fan
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: novi marof 22.4.2007 rasprava
« Odgovori #24 : 22 Travanj, 2007, 21:10:21 »
evo,cuo sam se sa sokreom


izgleda da je curi pukla zdjelica...jebi ga

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: novi marof 22.4.2007 rasprava
« Odgovori #25 : 22 Travanj, 2007, 21:16:11 »
zelim joj sto prije oporavak  :icon_thumright:

a i ostalima, vidi se da je sve zatekla ova promjena rasporeda , malo je bilo vremena za zavrsiti pripreme, te masine nisu bas istrpile najbolje sve te napore  :sad1:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline LUKA

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 143
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: novi marof 22.4.2007 rasprava
« Odgovori #26 : 22 Travanj, 2007, 23:03:30 »
šteta za divljakušu... želim joj brz oporavak :(

imam film posvečen njenom nastupu na marofu danas....uploudat ču čim stignem
M.K San Antonio Gajs team

Offline ZG Hrc

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 210
  • Spol: Muški
  • MK Gajs team
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sesvete - Sesvetski Kraljevec
  • Moj Skuter: LUNA Caper #2 & #89
  • MojSetup: ...netreba to meni... :)
Odg: novi marof 22.4.2007 rasprava
« Odgovori #27 : 23 Travanj, 2007, 10:32:11 »
jer mozda znas koji je bio u klasi 50 toni pernar

Bio je drugi... A taj lik niš ne vidi...imam motor sporiji od njegovog a vozim brže...4 kruga ga u svakom zavoju oću proć i uvijek mi sasjeće zavoj da se zaletim u njega...jednom sam se zaletio dobro...a drugi put sam se razbio ko budala samo da ga ne pogodim...

Prvo cestitke mom prijatelju iz klub hrvoju mavreku na osvojeno 3 mijesto ,fakt svak cas decko je drugi  put na stazi .. nasa divljakusa je jako pala steta ,a trenirala je cijeli tijedan  i onda padne divlja zelim ti sto brzi oporavak i sto prije na stazi ..

Hvala Milja...!!!
Još malo dorada na motoru...pa bumo vidli kaj bu onda...ipak sam prošle godine najbrži krug vozio 1:31...a ove spustio na 1:17...bez ikakvih treninga... :D...

Žao mi je Mihaele...želim joj brzi oporavak...al ipak da forsira...jebeno forsira...
          Evo i kak je pala... ...
AKO NEMAŠ SRCA I "ONO NEŠTO"...nikad ne?eš bit najbolji....!!!!   :icon_thumright:

    . . . : : MK Gajs team : : . . .
 . . . : : Mavrek racing team : : . . . :icon_thumright:                                      H. Mavrek #89

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: novi marof 22.4.2007 rasprava
« Odgovori #28 : 23 Travanj, 2007, 10:39:08 »
pa ona budala na žutom skuteru joj je jednostavno odnio prednji kotač
Piaggio X9 250  Black Box

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: novi marof 22.4.2007 rasprava
« Odgovori #29 : 23 Travanj, 2007, 11:13:09 »
pa ona budala na žutom skuteru joj je jednostavno odnio prednji kotač

i meni se tako cini  :angry7:

pa taman je izasla dobro iz zavoja, samo ga.. i ono iz nicega pad.. vidi se samo kako zuti pred njom sijece i cini mi se zapinje  :dontknow:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: novi marof 22.4.2007 rasprava
« Odgovori #30 : 23 Travanj, 2007, 12:00:44 »
Ona je odostraga bila i trebala je biti malo opreznija... Koliko sam cuo da ju je hitna odvezla i da ima unutarnje krvarenje ali opet da nije toliko ozbiljno...

Zao mi je cure, vidi se da zna voziti i da je jako agresivna... Samo jos malo samokontrole i bolje procjene i bit ce odlicna!
Iskustvo...

Sve je to sastavni dio zanimanja...
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: novi marof 22.4.2007 rasprava
« Odgovori #31 : 23 Travanj, 2007, 12:08:28 »
a da, steta  :angry7:

sad sam se cuo sa zidaricem..
koji je by the way bio ukupno drugi, prvi u prvoj voznji , a drugi u drugoj voznji nakon sto je startao zadnji .. svaka cast   :headbang:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline frnta

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 38
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot speedfight2
Odg: novi marof 22.4.2007 rasprava
« Odgovori #32 : 23 Travanj, 2007, 14:22:16 »
jer mozda znas koji je bio u klasi 50 toni pernar

Bio je drugi... A taj lik niš ne vidi...imam motor sporiji od njegovog a vozim brže...4 kruga ga u svakom zavoju oću proć i uvijek mi sasjeće zavoj da se zaletim u njega...jednom sam se zaletio dobro...a drugi put sam se razbio ko budala samo da ga ne p


toni kaze:jebala me prednja vilica nisam imo ulja,sajla od brzinomjera mi je zapinjala za kotac i tak sve me pomalo jebal*,nisam uopce bio na treningu nit nisam bio u subotu to i sam znas slago sam motor bio je sav u dijelovima i gusio se itd al sam ga nakraju slozio, a u drugoj sam se utrci malo sprakso i to  i sam znas nisi mi bio tolko na repu

Offline mizidari

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 39
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: U GARAŽI
  • Moj Skuter: Runner
Odg: novi marof 22.4.2007 rasprava
« Odgovori #33 : 23 Travanj, 2007, 14:39:43 »
Bok svima!!!Strašan vikend!Poprilično skutera na stazi a također i gledatelja van nje.Evo,ukupno drugi...Prva vožnja prvo mjesto(-u open-ukupno 4.).Druga vožnja za mene je bila stvarno napeta.Start je bio odličan.Sa posljednjeg mjesta se probijam u drugi red...Puno sam morao raditi da bi preticao ljude-dakle konkurencija je stvaro dobra,svi smo tu negdje.Pamtim borbu sa Kolakom te naravno sa divljom koja se voziiiiiiii...... :frajer:.U toj borbi sam izgubio dva kruga i nešto vremena al svaka joj čast!Cura kao da ima oči na leđima...zatvarala mi je putanje točno kad je trebala...konačno imam mjesta da se nakon nekoliko pokušaja prolaska sa vanjske strane upucam na unutarnju i malo ju namjerno guram da sebi napravim mjesta(sve u granicama fer borbe),ali cura je sad na vanjskoj ja polegnut lijevo i ona isto tak(čak u jednom trenutku doslovno se naslanja na mene)...tu je prolazim i odlazim(nije pokušala vratiti...).Pad nisam osobno vidio ali je vidio moj mehaničar...Trebala je malo pripaziti jer je-mislim Kolić bio ispred nje-on ili bilo ko drugi ako je ispred bira putanju.Tako da Kolić nije po meni ništa kriv.To je jedna od situacija u utrkama.Napominjem-taj osjećaj za vožnju koji ima DIVLJA nema svako u našem prvenstvu ili rijetko tko.Polako nakon toga dolazim do ljudi koji kaskaju za krug  i doslovno su spori i smetaju na idelnoj putanji(bilo tih situacija i u 1.vožnji)-još vrijeme dolje.8 krugova je ipak bilo nedovoljno za malo veću senzaciju makar sam i ovako zadovoljan dok pogledam unatrag par dana.... :notworthy: :frajer:

Ovim putem(makar sam se već zahvalio i osobno )još jednom zahvaljujem svom mehaničaru Tihomiru Peršiću koji mi je to sve posložio kako treba i kako sam htio.Stvarno čovjek zna i kuži:notworthy: :frajer:

Također pozdravljam i najveću protivnicu na stazi i želim joj brz oporavak te priliku da se upoznamo(ako ne prije 2.utrke u Marofu)

Hvala forumu moj skuter koji još nije došao u priliku da me poprati do kraja ali eladio je jedan ok tip i veselim se našoj budućoj suradnji  :hello: :frajer:

Na kraju hvala mojoj firmi-DOM-koja me prati od mog samog početka. :toothy9: :hello: :notworthy: :frajer:
BRZINA JE SKUPA!
San Antonio Gajs Team
FUCK ECOLOGY,FUCK 4T,FUCK MALOSSI

Offline mizidari

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 39
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: U GARAŽI
  • Moj Skuter: Runner
Odg: novi marof 22.4.2007 rasprava
« Odgovori #34 : 23 Travanj, 2007, 14:48:33 »
E da!Dajte molim vas nabavite rezultate od jučer-kvalifikacije,utrka-po mogućnosti zajedno sa lap by lap.Ovi tamo u Marofu su bili tako neorganizirani kaj se toga tiče...stvarno mi to treba hvala još jednom.
BRZINA JE SKUPA!
San Antonio Gajs Team
FUCK ECOLOGY,FUCK 4T,FUCK MALOSSI

Offline Sugar

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Mr J je cajka fan
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: novi marof 22.4.2007 rasprava
« Odgovori #35 : 23 Travanj, 2007, 17:45:10 »
nije sokre nis kriv,on je bio na svojoj putanji,nije ju ni mogo vidjet,ona je trebala vise pazit,al jebi ga,sta je tu je, takav sport


zvao kolak danas njenog brata,nije nista strasno,istegnula je prepone

Offline milja180sp

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 504
  • Spol: Ženski
  • SP TEAM 65#
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: IZA ZAVOJA
  • MojSetup: alumini
Odg: novi marof 22.4.2007 rasprava
« Odgovori #36 : 23 Travanj, 2007, 21:28:36 »
a jebiga takv je to sport , kad se ljudi guraju ko ce biti prvi a staje tuje  :)
NEZOVITE ME VISE ZA DIJELOVE OD GILERE BILO CEGA JER SENABVIM STIM . A NA OVOM FORUMU NEPOSTOJI DA MOGU SAM AUTOMCKI IZBRISTI SVOJ OGLAS JER JE TAKO DOBAR ... PA VAS MOLIIM LJEPO NEZOVITE ME DIJELOVA NEMA VISEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Offline divljakusa

  • jesam zensko......ili ne
  • jesam zensko......ili ne
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1462
  • Spol: Ženski
  • najlakŠe je pametowat...a ne sudjelowat!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: zip,quad, kawasaki
  • MojSetup: polini
Odg: novi marof 22.4.2007 rasprava
« Odgovori #37 : 23 Travanj, 2007, 21:56:52 »
...evo divlje doma.....u solidno dobrom stanju....malo se rasirila zdjelica....a kak to veli moj najljuci protivnik.....bar ce ti bit lakse rodit..... :toothy9:....malo mirovanja nekih tjedan dana....i ponovno krece akcija.....svima hvala koji su me podrzavali i brinuli se.....al divlje se nije lako rijesit :toothy10:
:)"""""Z I P O L I N A""""":)

Offline ...VULIN...

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 114
  • Spol: Muški
  • killer on the road
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • najbolja auto-moto stranica
  • Mjesto: Pakoštane
  • Moj Skuter: Nrg mc2
Odg: novi marof 22.4.2007 rasprava
« Odgovori #38 : 23 Travanj, 2007, 22:02:28 »
ajde drago mi je da si se oporavila, čuo sam na ss da je bilo i neko unutranje krvarenje, pa san mislia da nije nešto ozbiljnije, srića nije  :icon_thumright:

može neko staviti komplet poredak


if you give this man a ride
sweet family will die killer on the road

Offline ZG Hrc

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 210
  • Spol: Muški
  • MK Gajs team
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sesvete - Sesvetski Kraljevec
  • Moj Skuter: LUNA Caper #2 & #89
  • MojSetup: ...netreba to meni... :)
Odg: novi marof 22.4.2007 rasprava
« Odgovori #39 : 23 Travanj, 2007, 22:28:00 »

toni kaze:jebala me prednja vilica nisam imo ulja,sajla od brzinomjera mi je zapinjala za kotac i tak sve me pomalo jebal*,nisam uopce bio na treningu nit nisam bio u subotu to i sam znas slago sam motor bio je sav u dijelovima i gusio se itd al sam ga nakraju slozio, a u drugoj sam se utrci malo sprakso i to  i sam znas nisi mi bio tolko na repu

Gle ovak...i moj je motor bio u djelovima prije utrke...i mene je je***o sve i svašta...al zato imam dobrog mehaničara buraza koji mi je složio motor kolko je mogo...
A kaj se tiče te tvoje prakse u drugoj trci i da ti nisam bio na repu tu se varaš...kad sam pao pukla mi je prednja kočnica i curila mi je voda za hlađenje...tak da sam u drugoj utrci vozio samo da ju završim...prva tri kruga sam vozio skoro bezveze a poslje kad sam opet malo stisnuo opet sam ti se približio ak nisi skužio (opet)...
AKO NEMAŠ SRCA I "ONO NEŠTO"...nikad ne?eš bit najbolji....!!!!   :icon_thumright:

    . . . : : MK Gajs team : : . . .
 . . . : : Mavrek racing team : : . . . :icon_thumright:                                      H. Mavrek #89