Tehnički kutak > Tuning skutera

Par tehnickih pitanja

(1/6) > >>

Bruce:
Naime nedavno sam postao vlasnik skutera (speedfight 2) te bi ga htio malo doradit sto se performansi tice,pa ako bi mi netko mogao dati par savjeta,tipa:koji auspuh -zasto,koliko cca kosta,gdje ga mogu kupit(nalazim se u Zg)... 
E da i posto je skuter nov htio bi mu skinut blokadu pa me zanima nakon koliko km je preporucljivo da se skine(ako to uopce ima ikakve veze s time) i gdje da to obavim?
Unaprijed hvala svima na pomoci. :icon_thumright:

speed:
Mozes je skinuti nakon 200km,skidanjem blokade dobit ces vecu krajnu brzinu oko 80 km/h i motor ti bolje radi,nema vise gusenja kao kod 50 km/h,blokadu mozes i sam doma skinuti,ja sam je sam skinuo ili ga otpeljaj u servis,a sto se tice auspuha mozes stavit Leovinci ZX ili ako nades polovni RR jer se RR vise ne proizvodi,a kod prijenosa Malossi multivar,centalni feder i federe kvacila-sve od Malossija,a ako oces bas jak skuter onda stavljas kit,inace kit ti ima 70ccm,a serijski skuter 50ccm,ako te jos nesto zanima,samo pitaj  :icon_thumright:

Bruce:
Hvala ti na pomoci  :notworthy:

enigma:
ovako, pitanjce..

kod ful gasa kod baotiana, pretpostavljam da zbog blokade prestane vuć, no ukoliko ga stalno vozim 40, zašto se onda opet nekad guši?

s obzirom da ga NIKAD ne vozim ful gasom (samo po centru, do posla i nazad ga koristim) jel moguće da se zbog toga guši, mislim ono "nije naviko" :icon_biggrin: ili je karb toliko "kvalitetan"?

i još nešto, na jednoj benzinskoj u gradu, nikad neće upalit "iz prve" :icon_biggrin: na struju, nego ga nasred benzinske moram verglat 5 min...

inače pali svuda bez problema....šta ima protiv benzinske?! :laughing7: :laughing7:

roby44:
baotiani su rastelani, svi dolaze takvi a serviseri ih ne ustelavaju. sredi si karb ili nek ti neko drugi sredi. a kvaliteta karbova...ovisi.
neki dolaze s dosta kvalitetnim karbom, ovisi kakve dijelove nasi naruce. i ventile si namjesti jer ti je to jako bitno na 4t al to skoro svi zanemaruju ili ne znaju.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju