Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: VULIĆ odlazi iz Hajduka?!  (Posjeta: 5263 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
VULIĆ odlazi iz Hajduka?!
« : 06 Travanj, 2007, 14:32:35 »
http://www.net.hr/sport/page/2007/04/06/0133006.html

istina?

mislim da bi pudar mogao biti dobro rješenje za hajduk, dobre rezultate je napravio s šibenikom a vuliću je ovo već 3-4 mandat na klupi hajduka...već je došlo do zasićenja...

još kad bi se (najvjerojatnije hoće) vratit rapajić i tudor na ljeto, mogli bi konkurirat dinamu...(pod uvjetom da netko kupi eduarda i modrića :laughing7: :laughing7:  ..šala...


Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: VULIĆ odlazi iz Hajduka?!
« Odgovori #1 : 09 Travanj, 2007, 21:22:47 »
a evo Vulić otiša.Neman šta reć nego HVALA mu nasvemu dosad.
Samo da podsjetin ovo je već 3 put da prikraj sezone odlazi iz kluba.Ja mu skidan kapu i neman ništa proti njega :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: VULIĆ odlazi iz Hajduka?!
« Odgovori #2 : 10 Travanj, 2007, 07:17:23 »
mora se reći da je trofejan trener, svaka čast...

dobar potez, uzet pudara koji se već iskazao i koji ima karizmu i hrabrost. dokazao je da od mladih igrača može stvoriti ekipu (šibenik) zato se nadam da će se zahvalit ponajprije žiliću i sličnima.. :happy3:

Offline aeroman

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 334
  • Spol: Muški
  • smoke weed every day!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Aerox
Odg: VULIĆ odlazi iz Hajduka?!
« Odgovori #3 : 14 Travanj, 2007, 02:21:34 »
Meni je žao Vulića jer ga svaki put odjebu,a kad je najteže zovu ga da uskoči i on to dobro odradi,nedobije kvalitetna pojačanja,nego neke zvijezde u usponu i ode sve u vodu,opet nevalja.Ovaj Pudar nije nešto extra ko što je bio ĆIRO u Hajduku :icon_biggrin: :icon_biggrin:al nadam se da će nešto napravit dobroga za Hajduka jer Dalmacija nezaslužuje gledat ovakav nogomet :icon_thumright:
Za dom i slobodu Hrvatskome NARODU!!!!!!!!!!!

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: VULIĆ odlazi iz Hajduka?!
« Odgovori #4 : 14 Travanj, 2007, 12:05:33 »
Meni je žao Vulića jer ga svaki put odjebu,a kad je najteže zovu ga da uskoči i on to dobro odradi,nedobije kvalitetna pojačanja,nego neke zvijezde u usponu i ode sve u vodu,opet nevalja.Ovaj Pudar nije nešto extra ko što je bio ĆIRO u Hajduku :icon_biggrin: :icon_biggrin:al nadam se da će nešto napravit dobroga za Hajduka jer Dalmacija nezaslužuje gledat ovakav nogomet :icon_thumright:
imaš pivu od mene :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Odg: VULIĆ odlazi iz Hajduka?!
« Odgovori #5 : 16 Travanj, 2007, 22:56:33 »
Meni je žao Vulića jer ga svaki put odjebu,a kad je najteže zovu ga da uskoči i on to dobro odradi,nedobije kvalitetna pojačanja,nego neke zvijezde u usponu i ode sve u vodu,opet nevalja.Ovaj Pudar nije nešto extra ko što je bio ĆIRO u Hajduku :icon_biggrin: :icon_biggrin:al nadam se da će nešto napravit dobroga za Hajduka jer Dalmacija nezaslužuje gledat ovakav nogomet :icon_thumright:
imaš pivu od mene :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
Vulić je debil na kvadrat!!!uvijek kad izgubi od Dinama kuka i izvlači se na suce, nikad nije rekao da je Dinamo zasluženo pobjedio, pa ne mogu uvijek suci biti u krivu, gubi od Pule na Poljudu i opet mu nisu suci dobri uvijek oni njega kradu....ne može dobiti Pulu, muči se s Cibalijom,a kamoli da dobije Dinamo!Dinamo je za klasu jači od Hajduk!!! ma debilčina koja ne zna voditi momčad, on i nije dostojan voditi ekipu poput Hajduka!Čovjek uopće nije realan!Baš mi ga je žao što je tako glup i jadan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: VULIĆ odlazi iz Hajduka?!
« Odgovori #6 : 17 Travanj, 2007, 20:15:02 »
Meni je žao Vulića jer ga svaki put odjebu,a kad je najteže zovu ga da uskoči i on to dobro odradi,nedobije kvalitetna pojačanja,nego neke zvijezde u usponu i ode sve u vodu,opet nevalja.Ovaj Pudar nije nešto extra ko što je bio ĆIRO u Hajduku :icon_biggrin: :icon_biggrin:al nadam se da će nešto napravit dobroga za Hajduka jer Dalmacija nezaslužuje gledat ovakav nogomet :icon_thumright:
imaš pivu od mene :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
Vulić je debil na kvadrat!!!uvijek kad izgubi od Dinama kuka i izvlači se na suce, nikad nije rekao da je Dinamo zasluženo pobjedio, pa ne mogu uvijek suci biti u krivu, gubi od Pule na Poljudu i opet mu nisu suci dobri uvijek oni njega kradu....ne može dobiti Pulu, muči se s Cibalijom,a kamoli da dobije Dinamo!Dinamo je za klasu jači od Hajduk!!! ma debilčina koja ne zna voditi momčad, on i nije dostojan voditi ekipu poput Hajduka!Čovjek uopće nije realan!Baš mi ga je žao što je tako glup i jadan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:
ej nemoj tako.Daj pa siti se samo kakav je Hajduk bija prošle sezone,nije moga nikoga dobit i jedva se izvuka.Kad je Vulić doša na lito momčad je cila bila u kaosu jer je to bila najgora sezona u povjesti Hajduka.On je cilu momčad dignio i sastavio ekipu koja je sve do nedavno konkurirala Dinamu za naslov prvaka a sve zahvaljujući VULIĆU koji je najzaslužniji za ovog Hajduka danas.Da te podsjetim,

prva utakmica Dinama i Hajduka u Zagrebu(prvenstvena) Vulić nije htio doć u studio HRT jer ga je Ivanković uvrijedio našto se Vulić odlučio na takav protest(za što je kažnjen novčanon kaznon).

Druga utakmica(kup) u Zagrebu Vulić se apsolutno nije žalio na utakmicu već je rekao da je dosta i zadovoljan ishodom(kako je moglo biti) i nije bilo nikakvih repova nakon utakmice.

Treća utakmica(kup) u Splitu je bila totalna krađa protiv Hajduka i to niko nemože poreć.Ako neko kaže da nije onda neka nikad više negleda nogomet ili neka kupi cvike sa odgovarajućom dioptrijom.

Jesi prominija mišljenje ili još nisi uzeo cvike
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Odg: VULIĆ odlazi iz Hajduka?!
« Odgovori #7 : 17 Travanj, 2007, 20:42:15 »
Kakva krađa, da ste zabili i onaj treći gol koji uopće nije bio a to je dokazala i sudačka komisija i svi ostali, mi Dinamo bi vas opet stigli jer Dinamo igra koliko treba, a ta dva gola na Poljudu su nam bila dovoljna, budite sretni što ste zabili i ta dva krumpira koja vam je Lončarić poklonio!Ajde nek ti bude priznat taj GOL poklanjamo vam ga opet je 3:2 i opet smo bolji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mislim o čemu pričati kad ste loši!Budi realan!!! :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello:VULIĆ je seljačina na potenciju, ajde barem nije toliko glup jer ipak čovjek kuži da nije to posao za njega odnosno da ne može izvršiti svoje dužnosti na klupi Hajduka!!!!- kad je rekao "više nikad neću biti trener Hajduka"- svjestan je da to nije za njega!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :icon_tongue: :icon_tongue: :icon_thumright: :icon_thumright: :jerk: :jerk: :icon_thumright: :icon_thumright: :hello: :hello:
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: VULIĆ odlazi iz Hajduka?!
« Odgovori #8 : 18 Travanj, 2007, 14:40:42 »
Kakva krađa, da ste zabili i onaj treći gol koji uopće nije bio a to je dokazala i sudačka komisija i svi ostali, mi Dinamo bi vas opet stigli jer Dinamo igra koliko treba, a ta dva gola na Poljudu su nam bila dovoljna, budite sretni što ste zabili i ta dva krumpira koja vam je Lončarić poklonio!Ajde nek ti bude priznat taj GOL poklanjamo vam ga opet je 3:2 i opet smo bolji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mislim o čemu pričati kad ste loši!Budi realan!!! :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello:VULIĆ je seljačina na potenciju, ajde barem nije toliko glup jer ipak čovjek kuži da nije to posao za njega odnosno da ne može izvršiti svoje dužnosti na klupi Hajduka!!!!- kad je rekao "više nikad neću biti trener Hajduka"- svjestan je da to nije za njega!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :icon_tongue: :icon_tongue: :icon_thumright: :icon_thumright: :jerk: :jerk: :icon_thumright: :icon_thumright: :hello: :hello:
TI SI OČITO PREGLUP DA SHAVTIŠ NEKE STVARI TAKO DA JA VIŠE NEĆU RASPRAVLJAT S TOBON.
Vulić je sam da otkaz posli Varteksa(kad smo dobili jedva,zahvaljujući Gabriću) jer je vidio da ekipa pada i nije želio napravit sranja u kupu jer je želio najbolje Hajduku i dao je odmah otkaz što ovi nisu prihvatili.
A ti kad si toliko glup i nevidiš očite stvari tebi netribaju cvike jer slijepima ni cvike nemogu pomoć
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Odg: VULIĆ odlazi iz Hajduka?!
« Odgovori #9 : 18 Travanj, 2007, 19:53:20 »
Kakva krađa, da ste zabili i onaj treći gol koji uopće nije bio a to je dokazala i sudačka komisija i svi ostali, mi Dinamo bi vas opet stigli jer Dinamo igra koliko treba, a ta dva gola na Poljudu su nam bila dovoljna, budite sretni što ste zabili i ta dva krumpira koja vam je Lončarić poklonio!Ajde nek ti bude priznat taj GOL poklanjamo vam ga opet je 3:2 i opet smo bolji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mislim o čemu pričati kad ste loši!Budi realan!!! :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello:VULIĆ je seljačina na potenciju, ajde barem nije toliko glup jer ipak čovjek kuži da nije to posao za njega odnosno da ne može izvršiti svoje dužnosti na klupi Hajduka!!!!- kad je rekao "više nikad neću biti trener Hajduka"- svjestan je da to nije za njega!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :icon_tongue: :icon_tongue: :icon_thumright: :icon_thumright: :jerk: :jerk: :icon_thumright: :icon_thumright: :hello: :hello:
TI SI OČITO PREGLUP DA SHAVTIŠ NEKE STVARI TAKO DA JA VIŠE NEĆU RASPRAVLJAT S TOBON.
Vulić je sam da otkaz posli Varteksa(kad smo dobili jedva,zahvaljujući Gabriću) jer je vidio da ekipa pada i nije želio napravit sranja u kupu jer je želio najbolje Hajduku i dao je odmah otkaz što ovi nisu prihvatili.
A ti kad si toliko glup i nevidiš očite stvari tebi netribaju cvike jer slijepima ni cvike nemogu pomoć
Debilčeku daj malo vidi što pišeš i kako komentiraš!Ma nije trebao ni uzet tu dužnost kad ju ne zna obavljati kako treba, a ne daje otkaz kad je najveća frka u koju se je sam uvalio!Vi ste bogci GLUPANE,radi vas i jesmo u 1 pretkolu lige prvaka(DEBRECEN,SHELBOURNE,DUNAFER)radi vas jadnih nesposobnih tovara uvijek ispadnemo kad nas predstavlja jadni i bijedni Hajduk!Daj se upucaj i upucaj sve ostale nesposobne kao što su Vulić i ostala svita koja ne može ostvariti pobjedu u Europi! :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON

Offline aeroman

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 334
  • Spol: Muški
  • smoke weed every day!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Aerox
Odg: VULIĆ odlazi iz Hajduka?!
« Odgovori #10 : 19 Travanj, 2007, 00:55:03 »
Kakva krađa, da ste zabili i onaj treći gol koji uopće nije bio a to je dokazala i sudačka komisija i svi ostali, mi Dinamo bi vas opet stigli jer Dinamo igra koliko treba, a ta dva gola na Poljudu su nam bila dovoljna, budite sretni što ste zabili i ta dva krumpira koja vam je Lončarić poklonio!Ajde nek ti bude priznat taj GOL poklanjamo vam ga opet je 3:2 i opet smo bolji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mislim o čemu pričati kad ste loši!Budi realan!!! :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello:VULIĆ je seljačina na potenciju, ajde barem nije toliko glup jer ipak čovjek kuži da nije to posao za njega odnosno da ne može izvršiti svoje dužnosti na klupi Hajduka!!!!- kad je rekao "više nikad neću biti trener Hajduka"- svjestan je da to nije za njega!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :icon_tongue: :icon_tongue: :icon_thumright: :icon_thumright: :jerk: :jerk: :icon_thumright: :icon_thumright: :hello: :hello:
TI SI OČITO PREGLUP DA SHAVTIŠ NEKE STVARI TAKO DA JA VIŠE NEĆU RASPRAVLJAT S TOBON.
Vulić je sam da otkaz posli Varteksa(kad smo dobili jedva,zahvaljujući Gabriću) jer je vidio da ekipa pada i nije želio napravit sranja u kupu jer je želio najbolje Hajduku i dao je odmah otkaz što ovi nisu prihvatili.
A ti kad si toliko glup i nevidiš očite stvari tebi netribaju cvike jer slijepima ni cvike nemogu pomoć
Debilčeku daj malo vidi što pišeš i kako komentiraš!Ma nije trebao ni uzet tu dužnost kad ju ne zna obavljati kako treba, a ne daje otkaz kad je najveća frka u koju se je sam uvalio!Vi ste bogci GLUPANE,radi vas i jesmo u 1 pretkolu lige prvaka(DEBRECEN,SHELBOURNE,DUNAFER)radi vas jadnih nesposobnih tovara uvijek ispadnemo kad nas predstavlja jadni i bijedni Hajduk!Daj se upucaj i upucaj sve ostale nesposobne kao što su Vulić i ostala svita koja ne može ostvariti pobjedu u Europi! :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:
Ti to sad sa stajališta vjernog purgera  :icon_thumright: Tako sei očekuje od purgera da reagira kad dira neko njegov klub.Ali mani se Hajduka i njegove politike jer ja sa neutralnog stajališta mogu objektivno ocijenit Vulića i reći da je to pravi Dalmoš koji bi za Hajduka srce dao što se za Dinamove trenere nebi moglo reći!!A što se tiče Europe nemoš na to zamjerat Hajduku jer ni Dinamo nema ekipu za Europu nit je napravio u Europi više od Hajduka!!Jedno se nemože poreći a to jeda je atmosfera na Poljudu najjača oduvjek i uvijek sam kao navijač Osijeka zavidio na tome Hajduku jer je UVIJEK imo podršku NAVIJAČA!!! :icon_thumright: A kad dođu u Osijek nema bolje fešte,Zapijemo se uvijek i zakon je zato što kod nas u Slavoniji ima puno tovara čiji su starci tu došli i ostali vjerni Hajduku :icon_thumright: I vjerujem kad bi StreetRunner došo tu kvalitetno bi se zapili :icon_thumright: Bio sam vjerni kohortaš i znam šta su gostovanja(jedino nisam volio,i mrzim ih i sada REČANE,Vinkovčane i Purgere)jer znam kako je tamo doći navijt za svoj klub ako si u manjini..I molim da mi ovi navijači koji nisu vidli tekmi a seru o nekom navijanju ne komentiraju post jer pravi ljudi koji prate HNL znaju o čemu se radi.Mogo bi o navijanju napisat knjigu jer mi je to bio stil života i nikad ne odem na tekmu ko pičkica pljeskat nego bodrit svoj klub,popušit batine ak treba(za klub koji te ne šljivi i doživljava te ko huligana zbog Baklje!!!)Nama je klub svetinja a drugima je predmet foliranja na račun drugih...evo ak sam nekog uvrijedio ispričavam se al ovo je moj stav Hrvatskog nogometa,navijanja i doživljaja stečenih na TRIBINI a ne pred TV-om!!!!!!!!Raspiso se ja previše al se nadam da će se pravi navijači pronać u ovom textu!!! :icon_thumright:
Za dom i slobodu Hrvatskome NARODU!!!!!!!!!!!

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: VULIĆ odlazi iz Hajduka?!
« Odgovori #11 : 19 Travanj, 2007, 08:55:25 »
zamolit ću vas samo bez uvreda....

rasprava je dobrodošla, al ne i vrijeđanja, omalovažavanja i slično

dovoljno se reklo o ovoj temi

gorane ti si novi ovdje i molim te da se pridržavaš pravila foruma...
« Zadnja izmjena: 19 Travanj, 2007, 08:57:22 enigma »

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: VULIĆ odlazi iz Hajduka?!
« Odgovori #12 : 20 Travanj, 2007, 15:10:42 »
Aeroman ja neznan kako da ti se odužin za ovi tekst,ne samo što si pohvalio Torcidu nego općenito o Hrvatskom nogometu koji je općenito blago rečeno loš.AEROMAN SKIDAN TI KAPU :sign201: :sign201: :sign201: :sign201: :sign201: :sign201:

Ali biti Ultras,navijat i podržavat svoj klub,dobit i batine ako triba kako kažeš jer klub nije klub bez svojih vjernih navijača koji su tu "i kad gube i kad tuku".Klub nije klub bez nas,mi smo taj 12 igrač,taj libero svakog kluba.
Još nešto,klub predstavlja tvoj grad,ti si tu rođen,živiš tu,podržavaš svoj klub.Samo eto sve više momaka nepodržavaju svoj "matični" klub nego npr.Varaždinac navija za Dinamo ili Osječanin za Dinamo ili drugi primjeri,i to me strašno živcira.

Aeroman nikad do sad nisan bija na gostovanju u Osijeku ali mlad san još pa ima vrimena i za gostovanja ali domaće utakmice ne izostajen i tu san uvik nazočan.Drago mi je čut da se Torcida ponaša tako kako si reka,jer ono što su napravili BBB(kad su izboli i napali jednog momka) to je sramota i kukavički.Da se je to napravilo nekom Torcidašu oni nebi izašli živi iz grada.
Od kupa Hajduk-Dinamo kad su BBB upali u 6,30 ujutro u Split i počeli razbijat grad,BBB se stalno hvale time,a pošto vidin da je i Goran BBB reći ću van sad nešto o njihovon hvaljenju i hvalisanju:
Kad su oni upali u Split u 6,30 na Bačvice nije bilo žive duše tako da su mogli šta oće.Ali kad se čula neka buka i nered doletili su i Splićani i vatali ih ali su BBB  ZAMISLITE pobigli panduriji u zagrljaj da ih privedu.

Toliko o ovom mom podužem tekstu kojeg zna svaki "pravi" navijač svog kluba
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline aeroman

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 334
  • Spol: Muški
  • smoke weed every day!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Aerox
Odg: VULIĆ odlazi iz Hajduka?!
« Odgovori #13 : 20 Travanj, 2007, 18:58:26 »
Ma zna se ko su pravi navijači  :icon_thumright: A što se tiče onog u Osijeku kad su izboli dečka to su upali na Sjenjak sa Osijekovim šalovima i njih 12 jednog uhvatili,i još ga izboli,a čim se to čulo na stadionu su svi pripadnici Kohorte izašli i slijedio je okršaj s pandurima koji su se odma grupirali i u juriš tukli od 10 do 50god sve koji su ostali.
Pandurska gamad!Zato sam i prestao kao prije ić na tekme.Kad vas ima i opet nemožete izać na kraj s pandurima kak ćemo mi??
Al sve su to navijačka sranja dok se ne pređe granica.U Rijeci pred policijskom postajom čekamo,nedaju nam panduri da se maknemo,a Armada kamenuje kombije??Al to je slijedilo zbog našeg opijanja,demolirali neki kafić(Par baklji i malo razbijanja :laughing7: :laughing7:)pa smo i zaslužili al šta bi sad kad njih dvadesetak dođu vlakom mi bi ih trebali kamenovat a oni nemogu mrdnit od murije,a trebaju proć pola grada :laughing7: :laughing7:  Sve su to navijačke Čari :laughing7: Za koje idemo na tekme a ne jest kokice :laughing7:
Za dom i slobodu Hrvatskome NARODU!!!!!!!!!!!

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: VULIĆ odlazi iz Hajduka?!
« Odgovori #14 : 20 Travanj, 2007, 21:11:22 »
e to što si reka da nemožemo izać na kraj s pandurijon.Pandura ima manje nego navijača i sad je tu problem kad triba krenit i potuć se snjima.Na utakmicu dođe dosta "dice" i onda kad se triba zakačit s njima i kad triba krenit ovi pobignu i onda ostane mala grupica koju ovi naravno svladaju i privedu.
A kad te privedu onda si najeba,nakon toga si građanin drugog reda gdje god dođeš.Ja san dosad priveden 2 puta a oba puta san pušten.Prvi put su me trojica privela jer san pio alkohol u krugu oko stadiona(što se po novom zakonu nesmi).Priveo me u đip i legitimira,te održđa prediku i na sriću pustio.Drugi put je bilo kad san prilazio ja i ekipa priko ceste tako da smo napravili dobru kolonu(4 trake su bile).Opet me nakon legitimacije pustili jer ipak su oni interventna a ne prometna i nesmiju se micat sa svog mista.A štaš iman sriće :laughing7: :laughing7:
 Šta je reć da Goran ne komentira ništa
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline aeroman

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 334
  • Spol: Muški
  • smoke weed every day!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Aerox
Odg: VULIĆ odlazi iz Hajduka?!
« Odgovori #15 : 21 Travanj, 2007, 04:43:01 »
Ma nema se tu šta više dodat,svi znamo koliko je ljudi bilo na Maksimiru kad su igrali ligu za opstanak :laughing7: U Osijeku se bilo stalo na kraj ovim frajerima iz grada koji su išli navijat za Hajduk i Dinamo i u dogovoru sa murijom pronalazila mjesta za okršaj i to je bilo solidno riješeno jer su ljudi skontali da nema smisla tući se sa onima koje gledaš u gradu svaki dan,al jebiga makli nam Glavaša koji je tu tajkun i mogu ti reći dosta je uložio u Osijek,svaka mu čast,al jebiga sad ga nema pa smo opet u banani.Jedino je ostalo zajebavanje po Požegi(kod Kamena)Preseravanje po Vinkovcima(najjače gostovanje nas 900 čistih pripadnika koji su samo navijali a Osijek ispuši3-0 :laughing7:)i lijepo je skoknit do Varaždina,U Rijeci nam opsadno stanje,Split je daleko pa odu jedino stariji...A što se tiče murije njima su sa ovim zakonom dali nenormalne ovlasti i nemože im se stati na kraj,klinci uhvate bježat a ovi što ostanu mogu jedino popit batine...
Za dom i slobodu Hrvatskome NARODU!!!!!!!!!!!

Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Odg: VULIĆ odlazi iz Hajduka?!
« Odgovori #16 : 21 Travanj, 2007, 11:40:03 »
Kakva krađa, da ste zabili i onaj treći gol koji uopće nije bio a to je dokazala i sudačka komisija i svi ostali, mi Dinamo bi vas opet stigli jer Dinamo igra koliko treba, a ta dva gola na Poljudu su nam bila dovoljna, budite sretni što ste zabili i ta dva krumpira koja vam je Lončarić poklonio!Ajde nek ti bude priznat taj GOL poklanjamo vam ga opet je 3:2 i opet smo bolji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mislim o čemu pričati kad ste loši!Budi realan!!! :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello:VULIĆ je seljačina na potenciju, ajde barem nije toliko glup jer ipak čovjek kuži da nije to posao za njega odnosno da ne može izvršiti svoje dužnosti na klupi Hajduka!!!!- kad je rekao "više nikad neću biti trener Hajduka"- svjestan je da to nije za njega!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :icon_tongue: :icon_tongue: :icon_thumright: :icon_thumright: :jerk: :jerk: :icon_thumright: :icon_thumright: :hello: :hello:
TI SI OČITO PREGLUP DA SHAVTIŠ NEKE STVARI TAKO DA JA VIŠE NEĆU RASPRAVLJAT S TOBON.
Vulić je sam da otkaz posli Varteksa(kad smo dobili jedva,zahvaljujući Gabriću) jer je vidio da ekipa pada i nije želio napravit sranja u kupu jer je želio najbolje Hajduku i dao je odmah otkaz što ovi nisu prihvatili.
A ti kad si toliko glup i nevidiš očite stvari tebi netribaju cvike jer slijepima ni cvike nemogu pomoć
Debilčeku daj malo vidi što pišeš i kako komentiraš!Ma nije trebao ni uzet tu dužnost kad ju ne zna obavljati kako treba, a ne daje otkaz kad je najveća frka u koju se je sam uvalio!Vi ste bogci GLUPANE,radi vas i jesmo u 1 pretkolu lige prvaka(DEBRECEN,SHELBOURNE,DUNAFER)radi vas jadnih nesposobnih tovara uvijek ispadnemo kad nas predstavlja jadni i bijedni Hajduk!Daj se upucaj i upucaj sve ostale nesposobne kao što su Vulić i ostala svita koja ne može ostvariti pobjedu u Europi! :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:
Ti to sad sa stajališta vjernog purgera  :icon_thumright: Tako sei očekuje od purgera da reagira kad dira neko njegov klub.Ali mani se Hajduka i njegove politike jer ja sa neutralnog stajališta mogu objektivno ocijenit Vulića i reći da je to pravi Dalmoš koji bi za Hajduka srce dao što se za Dinamove trenere nebi moglo reći!!A što se tiče Europe nemoš na to zamjerat Hajduku jer ni Dinamo nema ekipu za Europu nit je napravio u Europi više od Hajduka!!Jedno se nemože poreći a to jeda je atmosfera na Poljudu najjača oduvjek i uvijek sam kao navijač Osijeka zavidio na tome Hajduku jer je UVIJEK imo podršku NAVIJAČA!!! :icon_thumright: A kad dođu u Osijek nema bolje fešte,Zapijemo se uvijek i zakon je zato što kod nas u Slavoniji ima puno tovara čiji su starci tu došli i ostali vjerni Hajduku :icon_thumright: I vjerujem kad bi StreetRunner došo tu kvalitetno bi se zapili :icon_thumright: Bio sam vjerni kohortaš i znam šta su gostovanja(jedino nisam volio,i mrzim ih i sada REČANE,Vinkovčane i Purgere)jer znam kako je tamo doći navijt za svoj klub ako si u manjini..I molim da mi ovi navijači koji nisu vidli tekmi a seru o nekom navijanju ne komentiraju post jer pravi ljudi koji prate HNL znaju o čemu se radi.Mogo bi o navijanju napisat knjigu jer mi je to bio stil života i nikad ne odem na tekmu ko pičkica pljeskat nego bodrit svoj klub,popušit batine ak treba(za klub koji te ne šljivi i doživljava te ko huligana zbog Baklje!!!)Nama je klub svetinja a drugima je predmet foliranja na račun drugih...evo ak sam nekog uvrijedio ispričavam se al ovo je moj stav Hrvatskog nogometa,navijanja i doživljaja stečenih na TRIBINI a ne pred TV-om!!!!!!!!Raspiso se ja previše al se nadam da će se pravi navijači pronać u ovom textu!!! :icon_thumright:
Pričamo o nogometu i o Vuliću a ne o navijanju!I što se tiče europe imam puno zamjeriti Hajduku jer uvijek ispadne u 2 pretkolu lige prvaka(Debrecen 3:0, 5:0) Najveća sramota ikada hrvatskog nogometa u Europi!i još ste gubili od Dunafera,  Shelbourna i ostalih jadnika!Vi ste nam srozali koeficijent na 1. pretkolo Lige prvaka i dva sudionika u 2. pretkolu Kup Uefe!narvno da Dinamo ni Hajduk nemaju momčad za europu ali Dinamo barem ne ispada odmah i ne sramoti HNL!pobjedi bar one protivnike koje smo u stanju pobjediti i održi barem neki rejting i obraz naše lige!Kad smo već kod najbolje atmosfere i navijanja iako to nije tema, zašto Hrvatska reprezentacija igra na Maksimiru sve važne utakmice?-zato što je u Maksimiru najbolja atmosfera i igrači se tamo najbolje osječaju i zato nikad i nismo izubili!!!Kad smo kod navijanja to što su izboli navijače Kohorte to nisu pravi BBB nego pijane budale, a kad je Torcida dočekala naše iz putovanja iz Splita i kada su mojima iz kvarta zapalili auto i napali bez razloga, nikom ništa!Ovo za Bačvice nije istina jer mi BBB  nemamo što tražiti po tom smrdljivom narkomanskom gradu jer možemo dobiti samo neku boleštinu dok vas tu tovara u Zagrebu ima na hrpe!Mi u Split uvijek idemo organizirani i dolazimo točno na vrijeme na utakmicu odnosno na stadion a to što ima par glupih debila  koji idu odvojeno i koji se hoću na glupi način dokazivati to nisu BBB!!!
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: VULIĆ odlazi iz Hajduka?!
« Odgovori #17 : 21 Travanj, 2007, 14:55:08 »
ma sinko o čemu ti pričaš,kao Hajduk to sramoti HNL.Pa čoviče da Hajduka nije bilo nebi mi ni upali u Ligu prvaka a ne pretkola.Jeli se ti možda sićaš Hamburga SV( na Poljudu 56000ljudi),Tottenhama 91. kada je Hajduk zbog rata mora igrat u Linzu,Ajaxa 93.godine,Benfice,Steaue,Andrlecht,Legea Wien 94.godine,Rome,Fiorentine,Fulhama,Schalkea,Malmoa i drugih manjih klubova.Pa Dinamo uopće nema svoje povjesti niti on postoji u povjesti jer ni dan danas neznate kako se kod osnivanja zva klub možda Hašk Građanski,Croatia,Dinamo ili kako već.Prošlu sezonu ste odigrali utakmicu protiv nekog većeg kluba Arsenala pa se već kurčite.Da nije Hajduka još bi bili u prvon pretkolu KUPA UEFA ili INTERTOTO KUPA.

Vaša jedina srića je ta što je Tuđiman sponzorira klub i kupova prvenstva što je rezultiralo debaklima u europi.Tako je i Hajduk otkad je doša Grgić i Štimac počea kupovat utakmice i uzimat lovu iz kluba i Hajduk je počeo propadat u Euro kupovima.Vaš Mamić van obećava brda i doline a nema ni osnovne škole.Eto koja budala van vodi klub.Ni mi se nemožemo pohvalit lipoj upravi ali ustrajemo u rješavanju tog problema.Koliko je BBB bilo na utakmivcama i gostovanjima kad je Dinamo se borio za opstanak u ligi??????Davali su van besplatan ulazak u stadion a vi niste dolazili.Daj pokrij se ušima i šuti i ti i tvoji BBB.Vjernija je skupina Kohorta nego vi.Je Osijek loš i nije dobar na tablici ali bar podržavaju svoj klub i kad gube i kad tuku.

Što se tiče atmosfere i navijanja vi niste ni blizu Torcidi ni u bakljadama,ni u koreografiji ni u navijanju.
Evo ti samo ova sezona.U zagrebu smo na Maksimiru napunili cili Jug.Zapalilo se hrpa bengalki dok ste vi u Splitu zapalili maksimalno 2-3 bengalke.Što se tiče koreografije vi je ne napravite ni na utakmici protiv Hajduka a kamoli manjin utakmicama.Mi smo ove sezone napravili koreografiju na Međimurju,Rijeci,Dinamu(i u prvenstvu i u kupu).Toliko o tome

Što se tiče reprezentacija,ja mislin da je vidljivo koliko se zakida Split i Poljud u reprezetativnim utakmicama zahvaljujući Markoviću,Srebriću,Mamiću i ostaloj bandi ali  Marković je Bogu fala pokaza svoju sposobnost pa van ga eto,nama ne triba.

Uostalon drago mi je da Hrvatska igra u Maksimiru(kad već đubrad neda na poljud) jer jedino tako napunite stadion,pa će te tim novcima od ulaznica moć izgradit ono smeće od stadionakoje neliči na stadion :laughing7: :glasses9: :frajer:
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Goran

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
  • RUNNER 200 VXR G.M.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: RUNNER 200 VXR, RUNNER 180 SP
Odg: VULIĆ odlazi iz Hajduka?!
« Odgovori #18 : 21 Travanj, 2007, 21:33:49 »
Kaj si ti pijan ti ne znaš o čemu pričaš!!!kakav Hajduk, bili ste jednom u četvrtfinalu i to vam je najveći doseg kojeg nikad više nećete napravit!!!Gubili ste i od Rome,Fiorentine,Schalke-a,Fulhama,Malorce,Ajaxa to su svi klubovi protiv kojih ste izgubili i može vam biti samo čast što ste igrali protiv njih jer vi samo znate gubiti!Daj ne budi glup od 94 nemate nikakav rezultat u Europi i samo brukate HNL!DINAMO je pobjeđivao AJAX-a usred Amsterdamske Arene, igrao s Manchesterom bez poraza na Old Trafordu, pobjedili Celtic,Porto,Sturm,Partizan,Newcastle,Auxere,Parma,Atletico Madrid igrali smo i protiv mnogih drugih jakih klubova ... samo mi se neda nabrajati!kakvi debakli?!!!,hajduk94 smo zna za debakle i velike sramote!!!Što ti pričaš o BBB- ima kad nemaš pojma uvijek nas ima na utakmicama više nego vas Torcide, problem je u tome što nas BBB na vaš poljud ne može stati više od 1500 dok mi vama damo cijeli JUG seljačino jedna negostoljubiva a takvi ste vi tovari!Daj nam prostor na Poljudu kao što mi vama na Maksimiru onda će i nas biti mnogo više nago vas, ali problem je u tome što se vi bojite da vas ne nadjačemo u navijanju i ostaloj koregrafiji!!!citiram vaš koregrafiju u Zagrebu prije tri sezone "OVO JE BEOGRAD" vi tovari i Torcida ste stoka! pljujete po našem Zagrebu a tu vas je na tisuće, bježite iz onog šugavog, narkomanskog, smrdljivog Splita i dolazite ovamo, treba vas sve deportirat i vratiti natrag u vašodvratni grad- toliko o vašim koreografijama!I onda se čudiš kad dobivate batine ovdje u metropoli!!!Kad se DINAMO  borio za opstanak uvijek je bilo 2000 BBB -aca na Sjeveru, što ti trabunjaš, daj se malo išamaraj!!!
A.A.
GORAN VXR-RACING SPIRIT
180 SP RACE EDITION
IVAN FAZEKAŠ-FAZA IN PRISON

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: VULIĆ odlazi iz Hajduka?!
« Odgovori #19 : 22 Travanj, 2007, 12:24:01 »
Kaj si ti pijan ti ne znaš o čemu pričaš!!!kakav Hajduk, bili ste jednom u četvrtfinalu i to vam je najveći doseg kojeg nikad više nećete napravit!!!Gubili ste i od Rome,Fiorentine,Schalke-a,Fulhama,Malorce,Ajaxa to su svi klubovi protiv kojih ste izgubili i može vam biti samo čast što ste igrali protiv njih jer vi samo znate gubiti!Daj ne budi glup od 94 nemate nikakav rezultat u Europi i samo brukate HNL!DINAMO je pobjeđivao AJAX-a usred Amsterdamske Arene, igrao s Manchesterom bez poraza na Old Trafordu, pobjedili Celtic,Porto,Sturm,Partizan,Newcastle,Auxere,Parma,Atletico Madrid igrali smo i protiv mnogih drugih jakih klubova ... samo mi se neda nabrajati!kakvi debakli?!!!,hajduk94 smo zna za debakle i velike sramote!!!Što ti pričaš o BBB- ima kad nemaš pojma uvijek nas ima na utakmicama više nego vas Torcide, problem je u tome što nas BBB na vaš poljud ne može stati više od 1500 dok mi vama damo cijeli JUG seljačino jedna negostoljubiva a takvi ste vi tovari!Daj nam prostor na Poljudu kao što mi vama na Maksimiru onda će i nas biti mnogo više nago vas, ali problem je u tome što se vi bojite da vas ne nadjačemo u navijanju i ostaloj koregrafiji!!!citiram vaš koregrafiju u Zagrebu prije tri sezone "OVO JE BEOGRAD" vi tovari i Torcida ste stoka! pljujete po našem Zagrebu a tu vas je na tisuće, bježite iz onog šugavog, narkomanskog, smrdljivog Splita i dolazite ovamo, treba vas sve deportirat i vratiti natrag u vašodvratni grad- toliko o vašim koreografijama!I onda se čudiš kad dobivate batine ovdje u metropoli!!!Kad se DINAMO  borio za opstanak uvijek je bilo 2000 BBB -aca na Sjeveru, što ti trabunjaš, daj se malo išamaraj!!!

ajde sad malo razmisli, cemu ovaj ton?

.. i pogledaj malo pravila ovoga foruma : http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=115.0

..nije da ti argumenti ne stoje, ali nacin na koji pricas ovdje necu dozvoliti  :frajer:

, smatraj ovo zutim kartonom


to vrijedi i za ostale.. malo kulture vas nece ubit jel  :toothy9:

ova tema se locka radi odrzavanja hipijevske idile i mira ..peace  :frajer:

« Zadnja izmjena: 22 Travanj, 2007, 12:26:04 eladio »
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!