Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Dinamo - Slaven  (Posjeta: 10837 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Dinamo - Slaven
« : 17 Svibanj, 2009, 10:44:04 »
Ide tko danas?

Free ulaz vo-no, proslava naslova...dobar povod!  :)

Usput jedna molba nekome ko je blizu, da mi podigne karte dok ima...pa se nademo pred stadionom jer me strah da poslije nece bit mozda karata vise...

Offline Shema

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Skuta?a
Odg: Dinamo - Slaven
« Odgovori #1 : 17 Svibanj, 2009, 10:50:15 »
Ide tko danas?

Free ulaz vo-no, proslava naslova...dobar povod!  :)

Usput jedna molba nekome ko je blizu, da mi podigne karte dok ima...pa se nademo pred stadionom jer me strah da poslije nece bit mozda karata vise...
Nema te zašto biti strah, LOOOOOOOOOOOOOOOL...koji vic, da neće bit karata...ajd niste napunili stadion na Arsenala kamoli će te na Slavena.

Ova izjava ide u anale, da se boji da neće bit karata...O jbt, pa ti stvarno nisi normalan.

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Dinamo - Slaven
« Odgovori #2 : 17 Svibanj, 2009, 10:53:06 »
Nema te zašto biti strah, LOOOOOOOOOOOOOOOL...koji vic, da neće bit karata...ajd niste napunili stadion na Arsenala kamoli će te na Slavena.

Ova izjava ide u anale, da se boji da neće bit karata...O jbt, pa ti stvarno nisi normalan.
opet ti?
eladio smiri ga

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Dinamo - Slaven
« Odgovori #3 : 17 Svibanj, 2009, 10:53:41 »
fkt pretjerujes...dosta mi te vise...non stop seres valdja ce te netko i sankcionirat...gori si bme od fxra onoga  ::)

Offline Shema

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Skuta?a
Odg: Dinamo - Slaven
« Odgovori #4 : 17 Svibanj, 2009, 11:02:59 »
opet ti?
eladio smiri ga
da, ja, samo sam normalno rekao što je i istina.
nigdje vrijeđanje

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Dinamo - Slaven
« Odgovori #5 : 17 Svibanj, 2009, 11:04:59 »
gle, srao si neki dan nisi dobio bann, imo si jebene srece...seres sad valdja ces ga sad dobit! aj bok odi fak of od ove teme, nije ti tu ionak mjesto!

Offline Shema

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Skuta?a
Odg: Dinamo - Slaven
« Odgovori #6 : 17 Svibanj, 2009, 11:05:52 »
gle, srao si neki dan nisi dobio bann, imo si jebene srece...seres sad valdja ces ga sad dobit! aj bok odi fak of od ove teme, nije ti tu ionak mjesto!
seres ti citav zivot ovdje pa nikom nista
ajd navijac bok

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Dinamo - Slaven
« Odgovori #7 : 17 Svibanj, 2009, 11:14:00 »
bok bok čupakabra

Offline Agil

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Banned!
  • Postova: 694
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: online, od o
  • Moj Skuter: Kymco Agility 80 + K
  • Moja Kaciga: magemusy
  • MojSetup: 27 000 km Honda-Sundiro na 4T+Agility City 2T Vanilla
  • MojSpuh: magemusy
Odg: Dinamo - Slaven
« Odgovori #8 : 17 Svibanj, 2009, 11:18:13 »
Hutui su niski , imaju plosnate noseve, opće s vlastitim sestrama i njihovi vračevi su varalice, za razliku od njih mi Tutsiji smo lijepi, visoki, imamo veči k**ra*, i nikada nismo bili sluge Belgijancima, iako pomalo ličimo na njih...naravno osim boje kože.....

Stoga, molim vas lijepo, može li mi neko objasniti zašto su Hutui, pobili milijon i po Tutsija ?

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Dinamo - Slaven
« Odgovori #9 : 17 Svibanj, 2009, 12:07:23 »
Hutui su niski , imaju plosnate noseve, opće s vlastitim sestrama i njihovi vračevi su varalice, za razliku od njih mi Tutsiji smo lijepi, visoki, imamo veči k**ra*, i nikada nismo bili sluge Belgijancima, iako pomalo ličimo na njih...naravno osim boje kože.....

Stoga, molim vas lijepo, može li mi neko objasniti zašto su Hutui, pobili milijon i po Tutsija ?

To je 1/3 stanovnika Drzave  :drunken_smilie: Malo si se preracunao, nema u oba kluba toliko vatrenih navijaca, kamoli 1.5 milojona mrtvih :laughing7:

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Dinamo - Slaven
« Odgovori #10 : 17 Svibanj, 2009, 12:47:30 »
kićo ocemo bacit okladu ocete uspit napunit stadion?

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Dinamo - Slaven
« Odgovori #11 : 17 Svibanj, 2009, 12:53:07 »
kićo ocemo bacit okladu ocete uspit napunit stadion?

ma necemo, lol glupo je opet krenula tema...nije vazno dal ce se stadion napunit, vazno je da su dva naslova tu! Ovo je samo proslava i povodom toga su besplatne karte...

niko ne kaze da ce stadion bit pun a niko ne kaze da nece...to se nezna do navece...al kazem, rado bi si karte prije nabavio nego doso tamo i poljubio vrata...a kolko cujem oslo je 30000 ulaznica vec... :dontknow:

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Dinamo - Slaven
« Odgovori #12 : 17 Svibanj, 2009, 12:59:33 »
ma necemo, lol glupo je opet krenula tema...nije vazno dal ce se stadion napunit, vazno je da su dva naslova tu! Ovo je samo proslava i povodom toga su besplatne karte...

niko ne kaze da ce stadion bit pun a niko ne kaze da nece...to se nezna do navece...al kazem, rado bi si karte prije nabavio nego doso tamo i poljubio vrata...a kolko cujem oslo je 30000 ulaznica vec... :dontknow:

cisto sumnjan..al eto da slucajno ne bi prigriza jezik pa da ti ostanes bez karte,bolje mi je mucat :P

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Dinamo - Slaven
« Odgovori #13 : 17 Svibanj, 2009, 15:18:27 »
Eto, ja sam jedan Zaprešićan, Zagorac i nisam "iskompleksiran" jer "navijam za umjetni klub bez tradicije". Uostalom, pogrešno je da se počnemo regionalno dijelii i generalizirati cijele skupine ljudi zbog šake jada (čitaj: Mamića i Markovića) koja radi samo za svoj račun i nije ih briga što proizvode mržnju između sjevera i juga Hrvatske
Do Tuđmanove ere bio sam žestoki navijač Dinama, danas umjereni. Dovoljno umjeren da bih priznao da je ona fantomska tvorevina "Croatia" imala u azdoblju 1993-1999 status jednak Crvenoj Zvezdi u bivšoj Jugi. Dovoljno sam umjeren da bih i priznao da se Hajduku (a i Ddalmaciji kao regiji) tada nanosila velika nepravda.
Da, Torcida ima pravo braniti Hajduk pred tiranijom onog primitivca u fotelji "izvršnog dopredsjednika". Torcida ima pravo isukati i figu Markoviću i ovakvom HNS-u jer je svakom normalnom navijaču reprezentacije već zlo od opravdanja zašto nacionalna momčad ne igra u Splitu. Torcida ima pravo isukati figu HNS-u zbog toga jer radi u interesu jednog čovjeka - Zdravka Mamića. U pravu ste, zbog svega toga Maksimir je uvijek prazan.
Torcidaše bih zamolio da ne padju na provokacije desetak primitivaca koji ovdje provociraju. Kao aktivni navijač, Boys, sredinom i krajem devedesetih bilo je tuča, ali nikad mi nije palo na pamet da Torcidu, Hajduk, SPlit i Dalmaciju omalovažim ili da im oduzimam pravo pripadnosti nacionalnom korpusu ( zbog toga mi se još više povraća od Mamića, Markovića i njihovih poltrona).
Prave BBB bih, s druge strane, zamolio da skinu već jednom tog Mamića, javno se ograde od "Croatijinih" naslova (naročito od onih 1996 i 1999), a ne da se troše u raspirivanju mržnje prema jugu Hrvatske jer ionako u ovom slučaju nemaju argumenata pljuckati po Hajduku.

Ipak, moram spomenuti jednu Hajdukovu "crnu mrlju" - sezona 2004/2005. Ima li netko dovoljno hrabar da prizna da je Inker tada pokraden u dvije utakmice s Hajdukom koje su izravno odlučivale o naslovu? Ili se ovaj slučaj može svesti samo pod ono da <"velika riba uvijek i svugdje jede malu"?

Pozdrav i najte zameriti...


evo jedan navijač dinama s kojin bi rado popia kavu..

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Dinamo - Slaven
« Odgovori #14 : 17 Svibanj, 2009, 15:21:07 »
kakve to veze ima s danasnjom tekmom?  :dontknow:

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Dinamo - Slaven
« Odgovori #15 : 17 Svibanj, 2009, 18:50:11 »
kakve to veze ima s danasnjom tekmom?  :dontknow:

nemas ti ni veze sa zdravon pamecu pa te opet pustaju da tu pises...

ima veze jer su sve ostale teme zatvorene pa nisna ima di napisat,a ne treba 20 nogometnih tema na forumu

i ima veze da bar jedan je od vas gube realan i normalan..

Offline efz

  • administrator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2623
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Versulja 650
  • Moja Kaciga: SchuberthS1 PRO
Odg: Dinamo - Slaven
« Odgovori #16 : 17 Svibanj, 2009, 19:09:43 »
 :puke: :puke: :puke: :puke:
Sve za skuter/vespu - MStrgovina.hr
- tuning & styling dijelovi
 - gume
  - akumulatori
   - ulja

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Dinamo - Slaven
« Odgovori #17 : 17 Svibanj, 2009, 19:10:38 »
daj seratoru odi, fak off...ovo nije tema o ajduku tak da doviđorno!


Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Dinamo - Slaven
« Odgovori #18 : 17 Svibanj, 2009, 19:30:25 »
daj seratoru odi, fak off...ovo nije tema o ajduku tak da doviđorno!



vi ste purgeri,najjaci ste najjaci!

amo internet navijac,utakmica je za po ure,a ti se jos tu svadjas