Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Dinamo-Hajduk 3-0  (Posjeta: 16735 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Dinamo-Hajduk 3-0
« Odgovori #40 : 15 Svibanj, 2009, 10:17:24 »
duje dobar link  :icon_biggrin:
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Dinamo-Hajduk 3-0
« Odgovori #41 : 15 Svibanj, 2009, 11:09:22 »
a duje sjeti se ti tekme hajduk-varteks iz 97 mislim... kad varteks nije smio preči centar! i sad mi reci da ono nije bila namještaljka!

ne sican se..pocea san 1998 ic na utakmice,a 1997 se jedino sican hajduk croatia kad je sjever osta bez stolica :laughing6:


2Nikon:i onda me pitaju jesan dobia batine u zg :toothy12: neznan od koga.. vidis kako in najvatreniji klece..jos in samo fali nesto u usta :laughing6:

Offline Shema

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Skuta?a
Odg: Dinamo-Hajduk 3-0
« Odgovori #42 : 15 Svibanj, 2009, 11:15:46 »
ne sican se..pocea san 1998 ic na utakmice,a 1997 se jedino sican hajduk croatia kad je sjever osta bez stolica :laughing6:


2Nikon:i onda me pitaju jesan dobia batine u zg :toothy12: neznan od koga.. vidis kako in najvatreniji klece..jos in samo fali nesto u usta :laughing6:

te godine je opet po ko zna koji put prvenstvo bilo u reziji dinama, jer je hajduk pobijedio varteksa da bi dinamo bio prvak. tako da OPET nemamo o cmeu pricat.
a u cijem interesu je bilo da hadjuk dobije varteksa? DINAMOVOM
tak da se opet po tuđmanovom nalogu igralo

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Dinamo-Hajduk 3-0
« Odgovori #43 : 15 Svibanj, 2009, 13:29:19 »
te godine je opet po ko zna koji put prvenstvo bilo u reziji dinama, jer je hajduk pobijedio varteksa da bi dinamo bio prvak. tako da OPET nemamo o cmeu pricat.
a u cijem interesu je bilo da hadjuk dobije varteksa? DINAMOVOM
tak da se opet po tuđmanovom nalogu igralo

ja non stop govorin da nama triba štimac u hajduku i gotovo,on je jedini šporak ko Mamić i jedini koji bi mu se moga suprostavit.al jebiga kad ga torcida neće..pa nek sada plaču,al opet ne znan sta se tu mi sekiramo,ako Peroš i ekipa nista ne poduzimaju koji su za to placeni,sta bi mi tribali..


Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Dinamo-Hajduk 3-0
« Odgovori #44 : 15 Svibanj, 2009, 16:38:30 »
shema pun si pameti ko drek vitamina

znas da budes za ovo dobil bann, tak da, pozdraf!  :) Pusa!

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Dinamo-Hajduk 3-0
« Odgovori #45 : 15 Svibanj, 2009, 17:48:50 »
 :popc1:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Dinamo-Hajduk 3-0
« Odgovori #46 : 15 Svibanj, 2009, 17:49:40 »
 :predstava:

Offline vida20

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 99
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZGB
  • Moj Skuter: Stalker
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: MHR replika
Odg: Dinamo-Hajduk 3-0
« Odgovori #47 : 15 Svibanj, 2009, 18:17:58 »
nisan te ovi dio nikako svatia,ma nema sanse da dode do ikakvog ekscesa,jesi vidia koliko je policije bilo.. isprod stadiona je bila neka šaćica bbb sta su nesto provocirali pa kad smo se zaletili prema njima,samo su specijalci uletili

inace ste ovoliko hrabri  :laughing6:

        :laughing6:

pa da to su hrabri ostali papčine su pobjegle ili nisu ni dosli
tuning has begun!!!

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Dinamo-Hajduk 3-0
« Odgovori #48 : 15 Svibanj, 2009, 18:34:31 »

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: Dinamo-Hajduk 3-0
« Odgovori #49 : 15 Svibanj, 2009, 19:10:32 »
kaj ces ti meni o inteligenciji pricat??? looool gle za hajduk navijas, kaj da ti drugo velim...sam ti budi rasist i budala i dalje, drugo nisam ni ocekival od nekoga sa inteligencijom poput tvoje...

i daj pricaj hrvatski jer te nist ne razmem

ne zelim nikog branit, al ako ti kazes da ce shema dobit bann zbog onog sta je rekao, onda ga trebas i ti dobit....

Offline Shema

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Skuta?a
Odg: Dinamo-Hajduk 3-0
« Odgovori #50 : 15 Svibanj, 2009, 19:23:14 »
ne zelim nikog branit, al ako ti kazes da ce shema dobit bann zbog onog sta je rekao, onda ga trebas i ti dobit....

On ti je PROTECTED. Može meni dat ban, jebe me se, al njega bi zabolilo u duši kad bi dobia ban, jer on nema vanjski svijet, za njega to ne postoji. Njemu je život forum i meetovi sa skuterima. Njemu je život virtualan u kojem je pun novca, a zapravo nema za gorivo. Nebi se rugao, al jbg, kad se čovjek kurči pa to i zaslužuje.

On je pička koja zna samo pričat i ništa više, navijač koji je pred televizorima a nije išao po besplatne maje i kobasice na stadion, :laughing6:

Da je legenda, onda bi došao u Split na meet i rekao što ima.

Papak bia, papak osta, ka i svi ovi na Baćama itd...hvala se sa Baćama...jbt koji LOOOOOOL, ne hvale se di su bižali po Šibeniku.

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Dinamo-Hajduk 3-0
« Odgovori #51 : 15 Svibanj, 2009, 19:35:59 »
rado bih komentirao tvoje postove al nema smisla spustat se na razinu od nekog tak neinteligentnog!  :)

a ti devede ajroks...ja bi trebal dobit bann zato kaj sam reko da su rasisti budale? Mislim da ne...shema je taj koji bdue dobil bann, jadan postaje ko 180fxr looool i da shema...sad sam bas bil vani e, prvi put nakon 10 godina i super mi je! Friski zrak, ok ljudi, lijepo mjesto, j#bote super je tu di ja zivim... :)

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Dinamo-Hajduk 3-0
« Odgovori #52 : 15 Svibanj, 2009, 19:40:30 »
...
jebga onome ko voli dinamo voli i stadion, ja kaj mrzim hajduk tovare i sva vezano uz to, da ima hajduk i neznam kakav stadion meni je rupa
...

Kićo, srićo, nisi rasista, nego...? Mislin, nogomet mi ne znači ama baš ništa, ali samo te gledan... I ne mogu virovat koliko su ljudi spremni na dvostruke standarde, jedan za sebe a drugi za sve ostale...  ::)

 :angry7:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Dinamo-Hajduk 3-0
« Odgovori #53 : 15 Svibanj, 2009, 19:41:12 »
moj tata nije rasist

samo mrzi crnce i zidove  :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12:
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Dinamo-Hajduk 3-0
« Odgovori #54 : 15 Svibanj, 2009, 19:47:14 »
Je, i ja mrzin crnce, židove i rasiste... :zubo:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Dinamo-Hajduk 3-0
« Odgovori #55 : 15 Svibanj, 2009, 19:49:14 »
moj tata nije rasist

samo mrzi crnce i zidove  :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12:

loool

@doom - gle, ja imam puno prijatelja u dalmaciji i njih cijenim ko i svakog drugog frenda...a svi ovi proleteri tipa ovaj shema i njemu slicni kojima je cilj podjebat i izazivat su ti koji rate pomutnju!

Svako ko je normalan i zna se ponasat (citaj shema: odgojen) mi moze bit prijatelj, mogu si s njim bitt jako dobar i uopce mi neigra ulogu otkud je i ko je!

Kad se shema nauci odgoju onda mi se uopce moze obratit a dok je ovakav samo ignore!  :)

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Dinamo-Hajduk 3-0
« Odgovori #56 : 15 Svibanj, 2009, 19:52:23 »
Ma, čekaj malo, kakvu ti misliš da reakciju može izazvat ona crveno boldana tvoja izjava...? A onda se ka neko drugi ponaša... Ne možeš od drugog tražit da bude OK ako ti sam i to prvi nisi... Sorry...  :sad3:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Dinamo-Hajduk 3-0
« Odgovori #57 : 15 Svibanj, 2009, 19:54:57 »
procitajte od pocetka temu...ja sam sve lijepo komentirao i onda ovaj bran duje uleti i pocne srat i normalno kad dira u nekaj kaj volim da moram reagirat! Da nebduem ko on i najvise radi sebe, ispricavam se svim koji su se nasli uvrijeđeni!

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Dinamo-Hajduk 3-0
« Odgovori #58 : 15 Svibanj, 2009, 19:58:10 »
ovaj bi topic trebao bit zaključan a dotični članovi Bannani na bar 7 dana radi  rasizma..

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Dinamo-Hajduk 3-0
« Odgovori #59 : 15 Svibanj, 2009, 19:59:59 »
procitajte od pocetka temu...ja sam sve lijepo komentirao i onda ovaj bran duje uleti i pocne srat i normalno kad dira u nekaj kaj volim da moram reagirat! Da nebduem ko on i najvise radi sebe, ispricavam se svim koji su se nasli uvrijeđeni!

Znači, ti reagiraš kad neko dira u ono šta voliš tako da sereš po onome šta neko drugi voli, i očekuješ kako će nakon toga svi koji čitaju na javnom forumu bit frendly i da ćete svi skupa otić na piće...?  :icon_scratch:

Dobra taktika, nema šta... Javi ako ikad upali...  :icon_thumright:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7: