Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Dinamo-Hajduk 3-0  (Posjeta: 16847 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Dinamo-Hajduk 3-0
« Odgovori #20 : 14 Svibanj, 2009, 12:00:33 »
UUU da ti si frajer pa to pjevas svaka ti cast ti si neki mangup.... :headbang: :headbang:

os se tuc :laughing6:

Offline t_o_m_i

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 117
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: London
  • Moj Skuter: Lexus
Odg: Dinamo-Hajduk 3-0
« Odgovori #21 : 14 Svibanj, 2009, 12:10:33 »
Ma si ti lud necu se kacit s MANGUPOM ipak si ti frajer :toothy9: :toothy9: :toothy9:....A kaj se ti palis pa ovo je zahebancija.....

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Dinamo-Hajduk 3-0
« Odgovori #22 : 14 Svibanj, 2009, 12:13:19 »
Ma si ti lud necu se kacit s MANGUPOM ipak si ti frajer :toothy9: :toothy9: :toothy9:....A kaj se ti palis pa ovo je zahebancija.....

kad si pickica :toothy9:

Offline t_o_m_i

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 117
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: London
  • Moj Skuter: Lexus
Odg: Dinamo-Hajduk 3-0
« Odgovori #23 : 14 Svibanj, 2009, 12:14:33 »
kad si pickica :toothy9:
AHAHAHA aj moze posibat cemo se nije bed al kasnije idemo na neku dobru klopu???VAŽI

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Dinamo-Hajduk 3-0
« Odgovori #24 : 14 Svibanj, 2009, 12:16:17 »
AHAHAHA aj moze posibat cemo se nije bed al kasnije idemo na neku dobru klopu???VAŽI

dogovoreno ;D

Offline Gago

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 103
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Luna Vision 2
  • MojSpuh: Leo Vinci TT
Odg: Dinamo-Hajduk 3-0
« Odgovori #25 : 14 Svibanj, 2009, 13:36:55 »
a jesi se i ti nasa sad pametovat..s obzirom kakvu drzavu imamo,kakvu vladu imamo,kakve ceste imamo,nogomet nan je jos i dobar :laughing6:


ma j#bo ti utakmicu, da vidis osjecaja nasrid zagreba pivat jeben te dinamo,aaaaaaaaaa
Eh,da nam je dobar,onda bi i nešto napravili u Europi. :sad3:
Rodio sam se vrlo mlad i imam noge do poda!!!

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Dinamo-Hajduk 3-0
« Odgovori #26 : 14 Svibanj, 2009, 13:42:28 »
Eh,da nam je dobar,onda bi i nešto napravili u Europi. :sad3:

eto,onda mos mislit kakva nan je cila drzava ako je nogomet ocajan,a opet u boljen stanju od drzave :toothy12:

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Dinamo-Hajduk 3-0
« Odgovori #27 : 14 Svibanj, 2009, 14:20:58 »
ja ne znan koju ste vi utakmicu gledali..pa zavrsilo je 4:3 za hajduk :laughing6:
jos vidim alkohol djeluje XD

evo taman se vratia iz zg,bilo predobro

osvojili ste kup i prvenstvo,svaka van cast!

Hvala ,drugo nije bilo ni za ocekivat!

al imat onakvo ruglo od stadiona i onako jadne navijace koji na  finale kupa i osvajanje prvenstva ne mogu napunit ni pola stadiona,zato vas zalin :laughing6:

jebga onome ko voli dinamo voli i stadion, ja kaj mrzim hajduk tovare i sva vezano uz to, da ima hajduk i neznam kakav stadion meni je rupa
i da...napunit stadion...na maksimir stane 2 puta vise ljudi nego na onu bananu dole u splitu tak da nemres to sam tak napunit...ljudi delaju, imaju zanimacija drugih, ne prate svi ko dalmatinci samo utakmice i idu od kave do kave...

na onaj naslov iz sprotskih novosti "povratak publike na stadion",to se vjerojatno mislilo na nas da dolazimo :toothy12:

mislis na onih 500 navijaca koji se nisu ni culi sa juga, aha, to ste vi bili?! XD Rulje za pet!

sram vas bilo,mi smo protiv croatie sesvete imali popunjenije tribine

ćosić velika glava ćosić velika glava ćosić velika glava,ĆOSIĆ GLAVONJA !!! :laughing6:
[/quote]

ovo nit necu komentirat...al opet vidi ovo...

al imat onakvo ruglo od stadiona i onako jadne navijace koji na  finale kupa i osvajanje prvenstva ne mogu napunit ni pola stadiona,zato vas zalin :laughing6:

ma j#bo ti utakmicu, da vidis osjecaja nasrid zagreba pivat jeben te dinamo,aaaaaaaaaa

pravi si navijac...ti i svi takvi slicni!  :)



Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Dinamo-Hajduk 3-0
« Odgovori #28 : 14 Svibanj, 2009, 15:34:17 »
jos vidim alkohol djeluje XD

Hvala ,drugo nije bilo ni za ocekivat!

jebga onome ko voli dinamo voli i stadion, ja kaj mrzim hajduk tovare i sva vezano uz to, da ima hajduk i neznam kakav stadion meni je rupa
i da...napunit stadion...na maksimir stane 2 puta vise ljudi nego na onu bananu dole u splitu tak da nemres to sam tak napunit...ljudi delaju, imaju zanimacija drugih, ne prate svi ko dalmatinci samo utakmice i idu od kave do kave...

mislis na onih 500 navijaca koji se nisu ni culi sa juga, aha, to ste vi bili?! XD Rulje za pet!

sram vas bilo,mi smo protiv croatie sesvete imali popunjenije tribine

ćosić velika glava ćosić velika glava ćosić velika glava,ĆOSIĆ GLAVONJA !!! :laughing6:


ovo nit necu komentirat...al opet vidi ovo...

pravi si navijac...ti i svi takvi slicni!  :)




alkohol? oces rec bistra voda jana? ionako ovo "4:3" ne bi skuzia,i ne ocekujen to od nekoga s takvon inteligencijon ka sta si ti

duplo vise ljudi??.cisto informativno,maksiruglo prima 35 000 ljudi,dok je poljud prije prima i priko 50 000 navijaca prije uređivanja za pravila uefe,a sadasnji kapacitet mu je 33 500 sjedala,progooglaj malo i raspitaj se ako ne vjerujes.. procitaj koliko je gledatelja nazocilo na zadnjoj utakmici u splitu izmedju hajduka i dinama...ja necu nista govorit,ako te zanima,imaas google..

ljudi rade? grad od 1 000 000 stanovnika nemoze skupit 20 000 ljudi na finale kupa i osvajenje prvenstva? niste ni zasluzili onda prvoligaški klub

i nes da priznas da van je stadion ruzan da ruzniji nemoze bit :laughing6:

500? teke kansije se lagano popunila tribina jer je bilo sranja s policijon pa je 500injak ljudi jos kasnilo
p.s. nas je bilo malo vise od 1000 na gostovanju u zagrebu nakon gubitka prvenstva! vas ne bi bilo ni 10 u ovoj situaciji,a da ne govorin da u zadjoj utakmici u zg kad smo vas dobili 2:0 da je bilo vise torcide nego vas

nismo se ni culi sa juga,hahahha,a vazno da ste onda culi hukanje crncima..odgovara van ono ste zelite cut..

pravi navijac? neznan sta smatras pod to,al nije ni vazno..


http://farm4.static.flickr.com/3413/3302892179_9749378a50.jpg?v=0

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Dinamo-Hajduk 3-0
« Odgovori #29 : 14 Svibanj, 2009, 16:21:02 »
alkohol? oces rec bistra voda jana? ionako ovo "4:3" ne bi skuzia,i ne ocekujen to od nekoga s takvon inteligencijon ka sta si ti

duplo vise ljudi??.cisto informativno,maksiruglo prima 35 000 ljudi,dok je poljud prije prima i priko 50 000 navijaca prije uređivanja za pravila uefe,a sadasnji kapacitet mu je 33 500 sjedala,progooglaj malo i raspitaj se ako ne vjerujes.. procitaj koliko je gledatelja nazocilo na zadnjoj utakmici u splitu izmedju hajduka i dinama...ja necu nista govorit,ako te zanima,imaas google..

ljudi rade? grad od 1 000 000 stanovnika nemoze skupit 20 000 ljudi na finale kupa i osvajenje prvenstva? niste ni zasluzili onda prvoligaški klub

i nes da priznas da van je stadion ruzan da ruzniji nemoze bit :laughing6:

500? teke kansije se lagano popunila tribina jer je bilo sranja s policijon pa je 500injak ljudi jos kasnilo
p.s. nas je bilo malo vise od 1000 na gostovanju u zagrebu nakon gubitka prvenstva! vas ne bi bilo ni 10 u ovoj situaciji,a da ne govorin da u zadjoj utakmici u zg kad smo vas dobili 2:0 da je bilo vise torcide nego vas

nismo se ni culi sa juga,hahahha,a vazno da ste onda culi hukanje crncima..odgovara van ono ste zelite cut..

pravi navijac? neznan sta smatras pod to,al nije ni vazno..


http://farm4.static.flickr.com/3413/3302892179_9749378a50.jpg?v=0

kaj ces ti meni o inteligenciji pricat??? looool gle za hajduk navijas, kaj da ti drugo velim...sam ti budi rasist i budala i dalje, drugo nisam ni ocekival od nekoga sa inteligencijom poput tvoje...

i daj pricaj hrvatski jer te nist ne razmem

Offline igor27

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Hornet 600
  • Moja Kaciga: Shoei xr1000
  • MojSetup: na kaj da ga denem
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Dinamo-Hajduk 3-0
« Odgovori #30 : 14 Svibanj, 2009, 16:47:21 »
alo ljudi......par riječi....utakmica je bila korektna kao i suđenje....nije da volim dinamo al jebiga pobijedio je jer su bili bolji u prvom poluvremenu što se za drugo baš i nemože reči jer je hajduk bio sasim solidan i imao svoje prilike koje nisu zabili,,,,,pa se pitam što bi bilo da je bilo.......sa dva igrača više trebao je dinamo dati više a nije jer se hajduk malo posložio(nije da volim hajduk).....da je hajduk jednom zabio a šteta što nije bila bi napeta utakmica u splitu..a bit če i ovako jer se hajduk neče predati samo tako.......

što se tiće prvenstva nije dinamo osvojio naslov toliko svojom zaslugom nego su mu ga VARTEKS I RIJEKA praktički donijeli u maksimir...........da hajduk nije izgubio od navedenih bila bi drukčija utakmica u finalu kupa a bogami nebi dinamo samo tako u zadnjem kolu prošetao poljudom sa naslovom...... :nono: :nono:

toliko od mene mislim da znate što je pjesnik time htio reči :glasses2:
kupujem zadnji blatobran za hornet 600 2008

Offline vida20

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 99
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZGB
  • Moj Skuter: Stalker
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: MHR replika
Odg: Dinamo-Hajduk 3-0
« Odgovori #31 : 14 Svibanj, 2009, 18:18:20 »
a jesi se i ti nasa sad pametovat..s obzirom kakvu drzavu imamo,kakvu vladu imamo,kakve ceste imamo,nogomet nan je jos i dobar :laughing6:


ma j#bo ti utakmicu, da vidis osjecaja nasrid zagreba pivat jeben te dinamo,aaaaaaaaaa

duje ako nisi svatio transparent od 30metara bačvice bjelopolje.... znaci imo si srece sto niste naletili (jer zagreb je malo veci od splita) na sljedecem transparent bi dodali zagreb kao polje di ste gibali.

A pricate o postenom sudjenju sta je bilo s chelzijem - i barcom sudac je trebo dosudit 3 crvena i bar jos 2 zuta a liga prvaka sta ocekujete od hrvatske lige i mamica s previse para
tuning has begun!!!

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Dinamo-Hajduk 3-0
« Odgovori #32 : 14 Svibanj, 2009, 19:17:11 »
duje ako nisi svatio transparent od 30metara bačvice bjelopolje.... znaci imo si srece sto niste naletili (jer zagreb je malo veci od splita) na sljedecem transparent bi dodali zagreb kao polje di ste gibali.
A pricate o postenom sudjenju sta je bilo s chelzijem - i barcom sudac je trebo dosudit 3 crvena i bar jos 2 zuta a liga prvaka sta ocekujete od hrvatske lige i mamica s previse para

nisan te ovi dio nikako svatia,ma nema sanse da dode do ikakvog ekscesa,jesi vidia koliko je policije bilo.. isprod stadiona je bila neka šaćica bbb sta su nesto provocirali pa kad smo se zaletili prema njima,samo su specijalci uletili

inace ste ovoliko hrabri  :laughing6:

        :laughing6:

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Dinamo-Hajduk 3-0
« Odgovori #33 : 14 Svibanj, 2009, 19:25:58 »
kaj ces ti meni o inteligenciji pricat??? looool gle za hajduk navijas, kaj da ti drugo velim...sam ti budi rasist i budala i dalje, drugo nisam ni ocekival od nekoga sa inteligencijom poput tvoje...

i daj pricaj hrvatski jer te nist ne razmem

naša me pravi ucit o hrvatskon jeziku,prvo čisti isprid svog dvorišta pa gledaj u moje..

a za ovo crveno boldano..nisan rasist..jedan od najdrazih igrača hajduka ikad mi je bia Mass Sarr,vjerojatno ni nisi nikad čua za njega,i neman nista protiv crnaca dok se ne pocmu ponašat ko životinje,a onda zasluzuju hukanje..hukalo se i hrgoviću koji nije crn,to nema veze sa rasizmon,osim sta ekipa odozgo non stop nabija hajduku kazne za svasta i nista,a kad mamić javno u novine reče sucu da se boji za svoj zivot onda se nista ne dogodi,kad reče komentatoru na televiziji da mu jebe mater,i to nema veze, bbb vatrogasce na poljudu tuče,pa se prebaci na policiju,naravno njima neka minimalna kazna..a sta da smo mi jucer poceli nerede kad su nan vatrogasci skupa sa interventnon upali na tribinu,onda bi bia glavni naslov u novinama "torcida izazvala nered što je zasjenilo ogormnuz pobjedu dinama..uglavnom dvostruka mjerila

i mozete jos 10 godina zaredon bit prvaci u nogometu,al nikad nas u navijanju necete dostic..

e i da.. ko kaze da ove godine nismo osvojili nijedan trofej...a dvoransko prvenstvo :laughing6:


Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Dinamo-Hajduk 3-0
« Odgovori #34 : 15 Svibanj, 2009, 00:33:39 »
kicho i duje dajte malo ohladite!!! :icon_biggrin:

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Dinamo-Hajduk 3-0
« Odgovori #35 : 15 Svibanj, 2009, 00:54:57 »
http://www.slobodnadalmacija.hr/Hajduk/tabid/83/articleType/ArticleView/articleId/54544/Default.aspx

ja iman previse godina da bi se svadja tu i prepira po forumu za k**ra*.. predsjednik hajduka koji ima placu 54 000kn,nek on to radi,ja neman nikakve koristi od toga.. al jednostavno san kratak sa zivcima i ne mogu trpit neke stvari,evo van pa vi neutralni pogledajte gore snimke i screenshotove i recite mi jel bilo pravedno sudenje.. hajduk je drugo poluvrijeme proigra i stvara sanse iako je dinamo ima 2 igrača više..da je sudac osta kod svojih kriterija i podilia hrgovicu i biscanu crvene,pa ajmo 8 na 8,ko zna mozda bi zavrsilo i 3:3,a mozda i 5:0 za dinamo..nikad se nece znat,al ovakvo sudenje se u splitu nece tolerirat..vi malo stariji,sitite se 2000 i 2001..sve se bojin...

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Dinamo-Hajduk 3-0
« Odgovori #36 : 15 Svibanj, 2009, 01:02:55 »
Jedanaest ozlijeđenih
Tijekom divljačkih ispada ozljeđeno je 11 osoba od kojih su četiri domaća navijača te šest građana i jedan policajac, a zbog splitskih tablica stradala su četiri vozila i vlak.

jos ste i u zg dobili batine :toothy12:

koje san ja neizivljeno dite :icon_biggrin: :binkybaby:

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Dinamo-Hajduk 3-0
« Odgovori #37 : 15 Svibanj, 2009, 06:46:08 »
a duje sjeti se ti tekme hajduk-varteks iz 97 mislim... kad varteks nije smio preči centar! i sad mi reci da ono nije bila namještaljka!

Offline Shema

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Skuta?a
Odg: Dinamo-Hajduk 3-0
« Odgovori #38 : 15 Svibanj, 2009, 09:15:26 »
Čitam i čudim se zapravo kolika je budala ovaj Kicho. Pa čovjek je neubrojiv.

Maksimir prima više od Poljuda pa ga je teško napuniti? Je, 1 500 prima više...buahahahhaahha...Sjedi 5.

Za penal se u svim normalnim ligama zaustavi igra prije izvođenja kornera, podijeli opomena igraču i izvede korner. Prvi crveni, OK. Drugi crveni, SRAMOTA jebena...ako je za to dao crveni onda su kasnije i Hrgović i Mandžukić, a pogotovo Bišćan zaradili duple crvene i abranu igranja baluna 5 godina, po početnom kriteriju suca.

Al jbg, dvostruka su mjerila, i možemo samo gledat. Čestitke Mamiću na tituli.

Nema veze, možete bit prvaci 19 godina, doćete u Europu di vam se neće ovako sudit i plakat će te protiv Linfielda i sličnih, gdje će Sammir pokazat svu raskoš svog talenta, ali NIKAD nećete imat ono što ima Split, NIKAD.
Izgubili smo sve, i opet će nas na Poljudu biti 25 000 MINIMALNO, a vi ste sve dobili i niste mogli napunit stadion. Sramota, pa ja bi ukinio Zagreb nakon toga. Idite brat jagode. Da smo mi u situaciji u kakvoj ste vi, čitav grad bi bio na nogama, bila bi puna Riva, Marmontovi prolazi, Poljud i stari plac.

I da, da ne zaboravim, Kicho ti si stvarno tenkre, i nedorastao svojim godinama, nažalost. Idi brat masline i jagode, ili zuri u sunce ili tako nešto, nije za seljaka laptop i net. :hello:

Ovi što su bili na Baćama su najveće PIČKKETINE, uništavali su vrtlove i auta babama od 80 godina.

Kad dođeš u Split javi se, posjetit ćemo te ja i duje, pa onda reci šta imaš pi*+u, seri po Splitu i ostalome. Do tada pozdrav.

To je taj navijač Kicho, koji gleda tekmu pred televizorom, ima para na bacanje kako se hvali ovdje na forumu pa onda malo kasnije žica za gorivo, ma ajd bedak vidis da si glup jbt, dobro ti je rekao teteac, imaš par gostovanja, vjerojatno u to ubrajaš Sesvete i Zaprešić. Daj učini nam uslugu...

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
Odg: Dinamo-Hajduk 3-0
« Odgovori #39 : 15 Svibanj, 2009, 09:43:46 »
aj se prestanite svađat radi nogometa....
svako vidi ono sto hoce vidjeti i to je to...
jebes nogomet... radi njega se svadit...
jbt. bumo ove godine dosli sa skuterima u st i onda da se zabavimo itd. bumo se potukli jos...
nije vrijedno
taj sam