Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Zongshen zs 200 GY - 2  (Posjeta: 31338 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline aposaric

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • Beverly 250 i.e. Sport
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Beverly 250 i.e. Sport
Zongshen zs 200 GY - 2
« : 03 Travanj, 2007, 12:15:42 »
Pozdrav

http://www.viktormotosport.hr/motocikli_files/yongshen_motocikli_files/zs_200_gy_2.htm

Gledam ovaj motor već neko vrijeme, i čini mi se kao idealan izbor a prvi motor poslje skutera. Jako je jeftin, prije svega, nema neke lude performanse, (niti kočnice), ali pošto je kinez, ima jako jeftine djelove i široku mrežu servisa što je definitivno plus... e sada; moja dilema, trilema, ili kako već da to sada nazovem je, jel taj bajk ima smisla kupovati?

Moj omiljeni motor je kle 500, ali mi je u ovom trenu malo prejak (nisam nikada vozio motor, samo skuter) a i triput je skuplji od gy - 2.  Znam da nije bitno i da možda ovo nekome igleda smiješno, ali mene ovaj bajk podsjeća na KLE, ali mi se čini da je manji, okretniji i lakši za voziti, idealan početnički bajk.

Ono što mene zanima je: jeli netko ovdje na forumu vozio baš ovaj model? Kakva su iskustva? jel udoban? jel se može sa njim na neki duži put otići? tipa zg-dubrovnik, i slične relacije?

Ako ništa drugp jel možete bar neki link staviti? ja sam našao ponešto na netu, ali nigdje nisam našao recenziju ili nešto slično.

Hvala svima na odgovorma, pozrav
Pozdrav, Andrija

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Zongshen zs 200 GY - 2
« Odgovori #1 : 03 Travanj, 2007, 12:39:01 »
Sve šta san čuja o tom modelu može se sažet u jednu rič: ovisi... :laughing7:
Možeš naletit na jednog koji je pali-vozi tisućama kilometara, a može te zajebavat od prvog kilometra... :dontknow:
Loš im je QC (quality control) pa je u pitanju lutrija šta ćeš dobit, više nego inače, jer lutrija je i sa drugin markama... :binkybaby:
A šta se putovanja tiče, sve se može, bitna je samo volja... Pitaj Genu ako meni ne viruješ... :icon_biggrin:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline aposaric

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • Beverly 250 i.e. Sport
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Beverly 250 i.e. Sport
Odg: Zongshen zs 200 GY - 2
« Odgovori #2 : 03 Travanj, 2007, 13:04:56 »
Je, tak nekaj sam i ja pročital na netu, da im je kvaliteta upitna;-)

Sada, za ovu cijenu mislim da se isplati riskirati.

Imam odlično iskustvo sa svojim kinezom, skuterom generic cracker, imam ga osam mjeseci i vozio sam ga cijelu zimu, svaki dan minimalno 50 km, i skupio sam u kratkom vremenu 9200 km, bez ijednog kvara. Išao sam na prvi servis u Gigant, u zagrebu, i tamo mi je neki klinac (kao ovlašteni serviser), počeo prčkati po motoru, nije mi htio priznati garanciju i još koješta, i sve to lijepo naplatio 500 kuna??? kao neke izmjene i to? Naravno bez računa??? Malo mi je falilo da ga puknem;-) Uglavnom, dao sam mu 350 kuna i rekao mu da je sretan što mu nisam poslao poreznu inspekciju. Ali taj servis me više nikada neće vidjeti;-)

Od onda motor servisiram kod prijatelja, za simboličnu cifru, motor mi radi bez greške i sve bolje ide;-)

Tako da mi uopće nije bitna garancija, koju je ionako teško ostvariti u cjelosti u 90% servisa (svaka čast iznimkama). Bitno mi je da motor nije najnovije generacije, da nema neku nepotrebnu elektroniku. Tražim osnovnu pilu, sa kojom mogu napraviti đir kroz šumu, zaletiti se na more, a kad krepa da ne moram iskeširati par soma kuna za gefafne i cincilator. I što je najbitnije da me ne prestižu mješalice i šleperi na otvorenoj cesti. Da se mogu sigurno voziti pri brzini od 80-110 na sat, da ne opterečujem previše motor, i da nisam smetnja na cesti.

Što se tiće putovanja; razmišljam ja sa svojom pedeseticom sada oko uskrsa do rijeke zapaliti, iako znam da je to blesavo i nije baš pametno, ali ja ponekada u zagrebu napravim preko 200 km u jednom danu (živim u centru, radim na žitnjaku, a starci su mi u samoboru) tako da se jako puno vozim. Jedino kaj mi pedesetica katastrofalno sporo ide uzbrdo (ovisi o nagibu) ali kada je malo strmije, nemre potegnuti preko 15-20 kmh, što je jaaaako frustrirajuće;-)
Pozdrav, Andrija

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Zongshen zs 200 GY - 2
« Odgovori #3 : 03 Travanj, 2007, 13:13:56 »
Ha, što reći, nego...onda kupi, dok je na akciji model 2006. za 15 ijada kuna... :icon_thumright:
http://www.zongshen.hr/
Ja san isto kupija kineza, i za sada ne mogu ništa loše reć... Je, sve živo šuška, klapuckaju zadnje pločice i vibrira auspuh, ali lipo ide, toči-vozi... :dontknow:
E, da, na ovom mom, uvoznik je odabra radi cijene uzet smeće od zadnjih amortizera... :laughing7:
Ma, sve je to OK, najbitnija je srića... :icon_biggrin:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Zongshen zs 200 GY - 2
« Odgovori #4 : 03 Travanj, 2007, 13:41:34 »
Sreća je kod ove kupovine dosta bitna!!!

Offline aposaric

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • Beverly 250 i.e. Sport
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Beverly 250 i.e. Sport
Odg: Zongshen zs 200 GY - 2
« Odgovori #5 : 03 Travanj, 2007, 15:23:28 »
Je sreća je važna;-)

Baš sam sada pod pauzom za ručak otišao do gorespomenutog giganta;-) fala bogu, nije bilo onog klinca, i malo sam pričao sa gazdom, nije ga imao na lageru ali je imao jedan na servisu, tako da sam sada prvi put vidio motor uživo. Čini mi se jako solidan, i robustan, i puno je veći nego što sam mislio, tako da su to samo plusevi.

Naravno, svjetla se rose, i prednja i zadnja, hrđaju nosači, i kotači;-) Pitam gazdu zašto je na servisu, a on veli zato kaj mu se raspala gumica na dovodu za gorivo;-) tipična boljka za kineze, katastrofalna kvaliteta gume;-) I ima preloša svjetla, i prednja i zadnja, ružna su totalno. Također ima jako ružne i čini mi se prilično nekvalitetne "instrumente" (kilometar/sat).

U zagrebu nema nikakve akcije, cijena je cca 17 000 kuna, do rege. Sada si razmišljam da probam prodati crackera za nekih 7 soma, dobacim još cenera za ovu pilu, i uložim još 2000 kuna u nova prednja i zadnja svjetla, i led žmigavce, odvezem ga na izmjenu postojećih šarafa i malo ga "pritegnem".

Sve zajedno sa regom i papirima i blesavim "neplaniranim nametima na pamet" ne bi smjelo biti više od 21 000 kuna.

Kacige i opremu već imam.

Uglavnom, realno gledano, moram ubaciti nekih 14-15 kila kuna da bih se mogao voziti na 200 kubika, i ovo ljeto pičiti svaki vikend na jadransku obalu;-)

Kaj vi mislite o svemu tome, fakat me jako svrbi ova ideja i neda mi mira, a opet se ne želim zaletiti.

Koja je alternativa? obavezno mora biti supermoto, ne mora biti jaći od 250 kubika i da ne košta preko 25 000 kuna?

Hvala vam na idejama, savjetima, i komentarima;-)
Pozdrav, Andrija

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Zongshen zs 200 GY - 2
« Odgovori #6 : 03 Travanj, 2007, 15:29:56 »
Sve je napisano...Odluka je tvoja...Kada ostaneš an izboru od dva (tri) modela onda moraš sam odlučiti, do tada možeš primati savjete... :icon_thumright:

Offline Hrastinski

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 612
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zabok
  • Moj Skuter: Runner 50
  • MojSpuh: tt
Odg: Zongshen zs 200 GY - 2
« Odgovori #7 : 03 Travanj, 2007, 15:50:06 »
a šta mislis o ovome

http://www.tomos.si/slikaNovice.asp?slika=tomossm.jpg

o tehničkim podacima neznam nista i neznam kolka mu je cjena


Offline aposaric

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • Beverly 250 i.e. Sport
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Beverly 250 i.e. Sport
Odg: Zongshen zs 200 GY - 2
« Odgovori #8 : 03 Travanj, 2007, 16:02:42 »
a šta mislis o ovome

http://www.tomos.si/slikaNovice.asp?slika=tomossm.jpg

o tehničkim podacima neznam nista i neznam kolka mu je cjena



Je čini mi se zanimljiv, iako je "samo" 125 kubika, ali nažalost radi se samo ograničena serija od 100 komada, tak da mislim da ću preskočiti ovaj put, iako mi zgleda solidnije od zngshena;-) Za razmisliti, svakako

tu je link na bajk

http://www.tomoscup.si/eng/sm
Pozdrav, Andrija

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Zongshen zs 200 GY - 2
« Odgovori #9 : 03 Travanj, 2007, 18:47:53 »
Ja bih radije uzeo GS250 (230ccm) vozio sam ga i vozim ga i dalje, od susjeda mi je (autoskola) i mogu reci da motor ide jako lijepo, lijepo i izgleda te mu je potrosnja oko 4L kada se ganja!

Jesi li razmisljao o Yamahi YBR 125 - neunistiv motor!!!
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Zongshen zs 200 GY - 2
« Odgovori #10 : 03 Travanj, 2007, 22:16:07 »
Dobar prijedlog...za razmisliti...

Offline aposaric

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • Beverly 250 i.e. Sport
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Beverly 250 i.e. Sport
Odg: Zongshen zs 200 GY - 2
« Odgovori #11 : 03 Travanj, 2007, 22:42:24 »
Je, gs 250 sam isto pogledao, njega je frajer imal u salonu. Na prvi pogled se vidi da je kvaliteta izrade, završna obrada i oprema miljama bolja od supermota. Ali, meni se taj oblik motora ne sviđa, previše me podsjeća na one male kikiće bez kaciga kaj su si čopili r1 i sada se malo điraju po gradu;-))) Supermoto mi je fora kaj ima finu suspenziju, pa mogu skakati prek ležećih policajaca bez straha da se stamburam, i položaj sjedenja mi je prirodniji.

Ybr 125 je fakat lepi motor ali je preslab, i košta 18 milja, kaj mi se čini malo previše, a ybr 250 dojde 36 K kuna, a to ne dolazi u obzor;-) još 5 i evo mi Kle 500;-)
Malo ću pogledati ako ima koji rabljeni ybr 125, možda bi kupio polovni da najdem za 11-12 K kuna, nije ni to loše za početak, pogotovo ako je jeftin.

Upravo sam se vratio iz samobora, i malo sam se điral po gradu... skuter mi je fakat fora, i na otvorenoj cesti mogu nabrat 65-70 km/h, ali mi je to premalo, i ubrzanja su katastofalna i uvjek me netko pretjeće (To ja sada sebe ohrabrujem da uzmem prvi motor;-)))

Hvala na idejama
Pozdrav, Andrija

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Zongshen zs 200 GY - 2
« Odgovori #12 : 05 Travanj, 2007, 12:12:37 »
Ako ti YBR izgleda OK, imaš i jeftiniju opciju...
Qingqi QM125-10V za 12500 kuna...
http://www.rg-motors.hr/katalog.htm
O toj firmi i našem zastupniku, pročitaj malo na 4 stranice ove teme na motori.hr
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,18248.0.html
Pa ako ti je OK tako nešto, odi ga vidit... :dontknow:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline aposaric

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • Beverly 250 i.e. Sport
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Beverly 250 i.e. Sport
Odg: Zongshen zs 200 GY - 2
« Odgovori #13 : 05 Travanj, 2007, 13:34:49 »
Ako ti YBR izgleda OK, imaš i jeftiniju opciju...
Qingqi QM125-10V za 12500 kuna...
http://www.rg-motors.hr/katalog.htm
O toj firmi i našem zastupniku, pročitaj malo na 4 stranice ove teme na motori.hr
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,18248.0.html
Pa ako ti je OK tako nešto, odi ga vidit... :dontknow:

Hvala na linku;-) uvjek nekaj novo saznam, fakat volim čitati o kinezima;-)

Izbor je pao, definitivno uzimam zongshena. Omjer cijene/kvalitete, je jednostavn predobar. U zg su sve prodali, a novi dolaze 15.4. , tako da ću onda još malo po salonima prošetati, i napokon nabacti probnu vožnju, da vidim dali je to to.

Jučer navečer sam sreo frajera na tomosu 125 supermoto, motor fakat zgleda svjetski, odlična završna obrada, lepi zvuk i ok ide. Veli frajer da ga je platil 25 k kuna, kaj mi je ipak preveć za 125 ccm.
Nadam se da ću uspjeti negdje "upecat" vlasnika zongsenga, pa da iz prve ruke još malo sa njim popričam, to je ona zadnja potvrda koju tražim, koja će me umiriti. Čini mi se da su ih prodali jako veliki broj, ali ih uopće ne vidim na cesti;-) ili su u garažama, ili su pokvareni;-) ha ha

Jel ima netko možda tu recenziju iz motorevije? nigdje ju nemrem pronaći, a baš bi to htel pročitati?

hvala još jednom;-)
Pozdrav, Andrija

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Zongshen zs 200 GY - 2
« Odgovori #14 : 05 Travanj, 2007, 13:39:34 »
evo ako si u zg navrati do metroa istok (Ivanja Reka) pa ces se i provozati na zongshenu 250GS!

Ja imam samo rijeci hvale za taj motor jer ide lijepo, malo trosi, a ne kvari se (dobro jos nema niti 1000km)

Te moram priznati da su zmigavci i retrovizori kao i plastike relativno dobre kvalitete jer je prezivio jedan pad/klizanje (pri manjoj brzini) i nije mu nista bilo...

Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline aposaric

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • Beverly 250 i.e. Sport
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Beverly 250 i.e. Sport
Odg: Zongshen zs 200 GY - 2
« Odgovori #15 : 05 Travanj, 2007, 14:50:01 »
evo ako si u zg navrati do metroa istok (Ivanja Reka) pa ces se i provozati na zongshenu 250GS!

Ja imam samo rijeci hvale za taj motor jer ide lijepo, malo trosi, a ne kvari se (dobro jos nema niti 1000km)

Te moram priznati da su zmigavci i retrovizori kao i plastike relativno dobre kvalitete jer je prezivio jedan pad/klizanje (pri manjoj brzini) i nije mu nista bilo...



odlično;-)

Hvala ti na ponudi Mr J, možemo se nešto dogovoriti ovih dana, bilo bi super. Fakat me zanima kakve dojmove imaš o bajku. Iako su ova dva modela tehnički gledano, poprilično različita, mislim da ću biti puno pametniji nego sam sada;-)

Javi kada ti paše pa bumo nekaj smislili;-)
Pozdrav, Andrija

Offline Mr J

  • Mudrost je vrijednija od brzine.
  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6214
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: HD V-Rod
  • Moja Kaciga: Schuberth R1
  • MojSetup: Uvijek spreman!
  • MojSpuh: Protočan :)
Odg: Zongshen zs 200 GY - 2
« Odgovori #16 : 05 Travanj, 2007, 15:31:51 »
Pase mi sljedeci vikend (subota) jer ovaj vikend nisam tu a preko tjedna radim i idem poslije na fax te dolazim kuci tek oko 20h...
Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka!

Offline aposaric

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 16
  • Spol: Muški
  • Beverly 250 i.e. Sport
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Beverly 250 i.e. Sport
Odg: Zongshen zs 200 GY - 2
« Odgovori #17 : 05 Travanj, 2007, 15:50:31 »
Ha, ja nisam u hrv onda, ali bumo nešto smislili, ti samo javi kada ti paše pa se ja prilagodim.
Pozdrav, Andrija

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Zongshen zs 200 GY - 2
« Odgovori #18 : 05 Svibanj, 2007, 02:37:20 »
(btw. Mr. J.  Tko ga je, tako brzo, sastavio sa asfaltom, pa predstavio si ga pred samo koji tjedan....  :icon_scratch:
Ehh... zato se ja (još uvijek) ne vozim "po crti"... kao sa skutom: između 2 kolone auta...  :laughing7:
Jednostavno mi je ovo poprilična razlika u težini.... imam osjećaj da je podupravljiv: da bi prednji kraj rado produžio ravno u zavoju... stvar navike (koju još nemam)...  ::)
Live to ride, ride to live

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Zongshen zs 200 GY - 2
« Odgovori #19 : 06 Svibanj, 2007, 18:25:11 »
ajme taj Tomos SM125 kao je lip motor to su čudesa.Skup je ali lud motor skroz.Inače što se zvuka tiče ima Akrapovića,pre lip zvuk ima
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!