Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Rijeka - Hajduk 2-1  (Posjeta: 7425 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline sfx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 575
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Rijeka - Hajduk 2-1
« : 10 Svibanj, 2009, 22:14:46 »
 :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: Rijeka - Hajduk 2-1
« Odgovori #1 : 10 Svibanj, 2009, 22:17:57 »
ma pricalo se nes da ce hajduk bit prvi :toothy3: bili su 2 tjedna prvi u zadnje 4 godine pa si umislili malo al eto cestitke na naslovu  :blowjob1: :blowjob1: :blowjob1: :blowjob1:
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline sfx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 575
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Rijeka - Hajduk 2-1
« Odgovori #2 : 10 Svibanj, 2009, 22:20:00 »
nije mi bitno sta je dinamo prvak, nego sta je rijeka dobila hajduk  :icon_biggrin:

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Rijeka - Hajduk 2-1
« Odgovori #3 : 10 Svibanj, 2009, 22:20:52 »
toliko jadno da nema smisla uopce ih branit...

p.s. eno van JAKI EUROPSKI VARTEKS sad,doma je izgubia od osijeka i primia 3 komada..kako je tesko igrat kad ti neko ne mase s 200 000eura isprid tebe..jadna van majka

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Rijeka - Hajduk 2-1
« Odgovori #4 : 10 Svibanj, 2009, 22:22:05 »
hahahahahaha kako je jadan hajduk...JADAN!!! hahahahahahaha i oni bi na dinamo loooooool XD


Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Rijeka - Hajduk 2-1
« Odgovori #5 : 10 Svibanj, 2009, 22:27:23 »
hahahahahaha kako je jadan hajduk...JADAN!!! hahahahahahaha i oni bi na dinamo loooooool XD



eto nas za 3 dana..

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Rijeka - Hajduk 2-1
« Odgovori #6 : 10 Svibanj, 2009, 22:29:09 »
p.s. nece van bit lako igrat sad kad su van pustali zadnjih 10ak utakmica zaredon..kad naletite na prvoga koji nece skinit gace,pa makar to bia i ovako jadan hajduk

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Rijeka - Hajduk 2-1
« Odgovori #7 : 10 Svibanj, 2009, 22:32:21 »
Ne seri! kak su ajdukovci ljubomorni stari moj tog nema nigdje...kad je hajduk pobjedivao bilo je sve regularno, kad izgube potplacen je sudac, nije splican, potplaceni klubovi sve je korumpirano! Dinamo tri tekme zaredom razdere protivnike i odma su svi jaooo mamic placa protivnike ovo ono...daj spustite se na zemlju vise...kaj nije ljepse priznat poraz, cestitat boljemu i nastavit sa zivotom? Dinamo je pokazo da su 90 puta bolji od hajduka i neznam sta vam je zao sad...uostalom jebena je ta neka korupcija...zadnjih 3 godine valdja traje od kako je dinamo an vrhu lejstvice a frende...zamisli kolko je samo dinamo para potrosio na potplacivanje j#bote...ides!

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Rijeka - Hajduk 2-1
« Odgovori #8 : 10 Svibanj, 2009, 22:34:19 »
Ne seri! kak su ajdukovci ljubomorni stari moj tog nema nigdje...kad je hajduk pobjedivao bilo je sve regularno, kad izgube potplacen je sudac, nije splican, potplaceni klubovi sve je korumpirano! Dinamo tri tekme zaredom razdere protivnike i odma su svi jaooo mamic placa protivnike ovo ono...daj spustite se na zemlju vise...kaj nije ljepse priznat poraz, cestitat boljemu i nastavit sa zivotom? Dinamo je pokazo da su 90 puta bolji od hajduka i neznam sta vam je zao sad...uostalom jebena je ta neka korupcija...zadnjih 3 godine valdja traje od kako je dinamo an vrhu lejstvice a frende...zamisli kolko je samo dinamo para potrosio na potplacivanje j#bote...ides!

dinamo je definitivno pokaza da je bolji u ove dvi zadnje utakmice sta su pobijedili hajduk u svakoj po 2:0

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Rijeka - Hajduk 2-1
« Odgovori #9 : 10 Svibanj, 2009, 22:40:14 »
Nemoj uspredivat dinamo onda i sada...same utakmice ti to pokazuju...dinamo prije jurcica je bio drga momcad kao i hajduk prije mise-a...al realnost je da je dinamo visoko savladao i rijeku i varteks a svaki od njih je ocitao lekciju hajduku, kaj ti tu nije jasno? Navijas za hajduk, al ovo ti nije torcidin forum da tolko grizes oko toga, prihvati poraz svog kluba, cestitaj boljima i nastavljamo zivot dalje! :icon_thumright:

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: Rijeka - Hajduk 2-1
« Odgovori #10 : 10 Svibanj, 2009, 22:42:26 »
pa nije ni drugo mjesto lose jbt  :sex2:
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Rijeka - Hajduk 2-1
« Odgovori #11 : 10 Svibanj, 2009, 22:46:59 »
Nemoj uspredivat dinamo onda i sada...same utakmice ti to pokazuju...dinamo prije jurcica je bio drga momcad kao i hajduk prije mise-a...al realnost je da je dinamo visoko savladao i rijeku i varteks a svaki od njih je ocitao lekciju hajduku, kaj ti tu nije jasno? Navijas za hajduk, al ovo ti nije torcidin forum da tolko grizes oko toga, prihvati poraz svog kluba, cestitaj boljima i nastavljamo zivot dalje! :icon_thumright:

gore san napisa da prihvacan poraz i da su ocajno igrali,al ne prihvacan cinjenicu da se dinamo šeta okolo ko da je manchester u hrvatskoj lizi, a u nas ako svaki igrac ne pritrci po 300km u utakmici,nemozemo ni nerijeseno izvuc,a sve ce se vidit za 3 dana koliko je dinao 90 puta bolji od hajduka..iako imate prednost domaceg terena,al zato iduce 2 utakmice u st..tu nemamo sta pricat..

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Rijeka - Hajduk 2-1
« Odgovori #12 : 10 Svibanj, 2009, 22:48:15 »
pa nije ni drugo mjesto lose jbt  :sex2:

nije lsoe u engleskoj ligi ni talijanskoj,a ni francuskoj. :icon_biggrin: al u nas prvak ima sanse za uc u ligu prvaka jednake ko onaj sta se u engleskoj ligi bori za opstanak :laughing6:

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Rijeka - Hajduk 2-1
« Odgovori #13 : 10 Svibanj, 2009, 22:50:04 »
 :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Rijeka - Hajduk 2-1
« Odgovori #14 : 10 Svibanj, 2009, 22:50:39 »
Nemoj uspredivat dinamo onda i sada...same utakmice ti to pokazuju...dinamo prije jurcica je bio drga momcad kao i hajduk prije mise-a...al realnost je da je dinamo visoko savladao i rijeku i varteks a svaki od njih je ocitao lekciju hajduku, kaj ti tu nije jasno? Navijas za hajduk, al ovo ti nije torcidin forum da tolko grizes oko toga, prihvati poraz svog kluba, cestitaj boljima i nastavljamo zivot dalje! :icon_thumright:
isto tako nije BBB forum. :laughing7:

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: Rijeka - Hajduk 2-1
« Odgovori #15 : 10 Svibanj, 2009, 23:25:00 »
samo neka dinamovci uzivaju, ionako ce dobit korpu od nekog europskog priselskog kluba  :toothy12:

Offline vida20

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 99
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZGB
  • Moj Skuter: Stalker
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: MHR replika
Odg: Rijeka - Hajduk 2-1
« Odgovori #16 : 10 Svibanj, 2009, 23:56:36 »
Vjerojatno al znas onu staru izreku ... iako ju ja nevolim ....vazno je sudjelovat a ne pobjedit lol ko jos tak misli :D
tuning has begun!!!

Offline Bruno1990

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2897
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: KBC replica
Odg: Rijeka - Hajduk 2-1
« Odgovori #17 : 11 Svibanj, 2009, 08:57:09 »
s ovakvom igrom kak hajduk igra, ce primiti u srijedu i od dinama 4 komada  :icon_tongue: :icon_tongue: :icon_tongue:
Frajer pere zube petardama ...

Offline luna500rr

  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5526
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zmijavci
Odg: Rijeka - Hajduk 2-1
« Odgovori #18 : 11 Svibanj, 2009, 08:59:54 »
di god dođemo osramotimo se, nami bi trebalo zabranit igrat, non stop pušimo :angry7:

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Rijeka - Hajduk 2-1
« Odgovori #19 : 11 Svibanj, 2009, 14:17:39 »
s ovakvom igrom kak hajduk igra, ce primiti u srijedu i od dinama 4 komada  :icon_tongue: :icon_tongue: :icon_tongue:

 :toothy12: triba u kladioni igrat hendikep na dinama :laughing6: