Općenito > Generalno o skuterima

Dilema oko kupnje skutera? Pogledati prije postanja!

<< < (2/54) > >>

KikoSR50R:
50cc ------------> Aprilia Sr 50 R (zbog iskustva...)
125cc -----------> Gilera Runner
250cc -----------> Derbi GP1
600cc -----------> Suzuki GSX R
1000cc ----------> Yamaha R1

aprilia area 51:
frend ima nrga...i stalno problemi s njim...uzeo ga skroz novog i nakon 5 6 tisuca km prolupali lezajevi...i on stavi nove i nakon opet 5 6 tisuca opet prolupaju i zariba motor...i on stavi sve novo klip cilindar radilicu lezajeve rolice remen sve sve uljnu filter bas sve...i nakon 5 6 tisuca opet lezajevi i sta je ode u zagreb na servis i ustanove da su dosjedi za lezajeve u bloku ukrivo upresani i da to nije prvi puta da im cesto ljudi dolaze s takim problemom na tom motoru i do u znaci nrg od 2006 god pa na dalje...znaci da ima je kvaliteta losa...

ja bi i da neisam znao ovo sto sam sad napiso uzeo roxa jer ima svuda djelova i seriski i tuning i styling...i motor je bomba...

Casual:
što god odabare nece falit  :toothy10: al ipak Gilera Runner Sp 50  :toothy12:

tarantula:
Zanima me koji je skuter top od 50 ccm mislim na apriliu sr50 ,peugeot speedfight 2, gilera runer sp 50..ili pak neka honda ....koji je najjaci u brijegu a koji u krajnjoj brzini ....hvala

ForRace3:
Kakve to veze ima?
Pa ja sam vlastitim ocima vidio kako je nov novcat skuter (Runner 2010.god) izasao iz salona, na glavnu cestu i propisao cijeli motor, voda sa svih strana lije...
A opet moze se desit da original vozis 25000km bez ijednog kvara, jbg i kod original masine se zna desiti tvornicka greska ili tako neka glupost  :icon_thumright:

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju