Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: spuh runner vx???  (Posjeta: 18074 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: spuh runner vx???
« Odgovori #20 : 06 Svibanj, 2009, 13:34:50 »
naso na deakovoj stranici...daj pitaj tog frenda oce prodat spuh??? :icon_biggrin:

stari moj ovo je slikano 2005te ili 6te(ne sican se sad najbolje.. :icon_biggrin: neznan ni di je motor,a kamoli auspuh :laughing6:

Offline Keky.sb

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 544
  • Spol: Muški
  • vx u garaži, kawa u srcu...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slav. Brod
  • Moj Skuter: vx 200
  • Moja Kaciga: Nolan N-Com 103
  • MojSpuh: Deak
Odg: spuh runner vx???
« Odgovori #21 : 06 Svibanj, 2009, 13:35:09 »
ajde molim te stavi ovdje sliku svog spuha... :icon_thumright:





sorry jer nemam trenutno boljih slika. nemam sada svoj komp, a na njemu su mi slike.
btw. auspuh je po mom ukusu i ne mijenjam ga dok se ne raspadne. ako uzmeš njega, nećeš požaliti. imam već skoro 5 godina deaka na motoru i ne pada mi na pamet mijenjati ga.
« Zadnja izmjena: 06 Svibanj, 2009, 13:39:01 Keky.sb »
Slavite Boga
jer znate da je imao viziju.
Stavio je Arthura Asha na glinu,
Jackiea Robinsona na dijamant, Muhameda Alija u ring, a mog čovjeka, igor.sb, na dva kotača! Stoga nemojte mucati i vrtiti se okolo. Kleknite i poklonite se!

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: spuh runner vx???
« Odgovori #22 : 06 Svibanj, 2009, 13:37:09 »
jel se moze spuh stelat po visini?i kakva je ovo ruzna grana?!ne svida mi se uopce... :confused5:

Offline Keky.sb

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 544
  • Spol: Muški
  • vx u garaži, kawa u srcu...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slav. Brod
  • Moj Skuter: vx 200
  • Moja Kaciga: Nolan N-Com 103
  • MojSpuh: Deak
Odg: spuh runner vx???
« Odgovori #23 : 06 Svibanj, 2009, 13:42:08 »
ne može se po visini. zapravo može, ali moraš rezati nosač koji se neće vidjeti da je rezan jer je s druge strane varen. nećeš ga trebati dizati jer će ti biti napravljen da ti prati ovu bočnu plastiku. znači, ići će ti lagano uvis i pratiti tu bočnu plastiku na motoru.
ti ćeš imati drugačiju granu jer imaš godinu dana novijeg vx-a i oni imaju drugačiju granu od mog.
« Zadnja izmjena: 06 Svibanj, 2009, 13:43:39 Keky.sb »
Slavite Boga
jer znate da je imao viziju.
Stavio je Arthura Asha na glinu,
Jackiea Robinsona na dijamant, Muhameda Alija u ring, a mog čovjeka, igor.sb, na dva kotača! Stoga nemojte mucati i vrtiti se okolo. Kleknite i poklonite se!

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: spuh runner vx???
« Odgovori #24 : 06 Svibanj, 2009, 14:09:26 »
na tvom vx-u mi ne stoji lijepo spuh...ja bi da stoji malo vise prema dole... :toothy10:

Offline Keky.sb

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 544
  • Spol: Muški
  • vx u garaži, kawa u srcu...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Slav. Brod
  • Moj Skuter: vx 200
  • Moja Kaciga: Nolan N-Com 103
  • MojSpuh: Deak
Odg: spuh runner vx???
« Odgovori #25 : 06 Svibanj, 2009, 15:14:24 »
to kada budeš dogovarao sa deakom za spuh kažeš mu točno kako želiš i on ti napravi. možeš sve po narudžbi, od dimenzija do izgleda. za svaki detlj na auspuhu se dogovoriš sa čovjekom i on ti tako napravi. bez brige.
Slavite Boga
jer znate da je imao viziju.
Stavio je Arthura Asha na glinu,
Jackiea Robinsona na dijamant, Muhameda Alija u ring, a mog čovjeka, igor.sb, na dva kotača! Stoga nemojte mucati i vrtiti se okolo. Kleknite i poklonite se!

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: spuh runner vx???
« Odgovori #26 : 07 Svibanj, 2009, 21:18:07 »
mislim da ce odluka past na serdu 3oval sa titan kapom jer mi je taj najlijepsi...onaj 3oval sa carbon kapom mi je odvratan i nezelim ga stavljat na skuter... :icon_biggrin:

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: spuh runner vx???
« Odgovori #27 : 08 Svibanj, 2009, 23:16:48 »
mislim da ce odluka past na serdu 3oval sa titan kapom jer mi je taj najlijepsi...onaj 3oval sa carbon kapom mi je odvratan i nezelim ga stavljat na skuter... :icon_biggrin:
po meni si se zaj#bo... Jer za 300 kn vise od serde ces dobit deaka koji je daleko bolji, kvalitetnije napravljen i ljepsi do prekosutra i nazad....i tog sedru imaju svi jbt, dok je deak deak  :)
4t

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: spuh runner vx???
« Odgovori #28 : 08 Svibanj, 2009, 23:31:30 »
po meni si se zaj#bo... Jer za 300 kn vise od serde ces dobit deaka koji je daleko bolji, kvalitetnije napravljen i ljepsi do prekosutra i nazad....i tog sedru imaju svi jbt, dok je deak deak  :)
A po meni je serdarević daleko bolji od deaka,samo kad vidim deaka s onom pretkomorom i onim šugavim zvukom dođe mi slabo,a ovi novi su preglomazni stoje mi odvratno na svakom scooteru,na motoru su ok........

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: spuh runner vx???
« Odgovori #29 : 08 Svibanj, 2009, 23:41:08 »
meni nije vazno dali se drugima svida moj skuter,spuh,kaciga itd...glavno mi je da se meni svida i ne zanima me misljenje drugih...meni se serdo 3oval sa titan kapom svida i uzet cu ga...vidio sam kako stoji na runneru,kako se cuje i kakva je kvaliteta...tako da od tih 1500kn kojih cu dat za spuh necu pozalit niti kune jer sam se uvjerio da je spuh dobar i kvalitetan...(ne kazem da drugi spuhovi nevaljaju i da su smeca,nego mi je jednostavno ovaj najbolji i odluka je pala na njega) :headbang:
a to sta ih ima najvise na skuterima znas da je kvaliteta provjerena i da neces pogrijesit(jer u suprotnom ga nebi ljudi toliko kupovali)dok deaka,shacala i ostalih nema toliko puno i nije mi svejedno uzet nesto sto nije 100% provjereno... :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 08 Svibanj, 2009, 23:43:20 sven_sp180 »

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: spuh runner vx???
« Odgovori #30 : 08 Svibanj, 2009, 23:46:33 »
meni nije vazno dali se drugima svida moj skuter,spuh,kaciga itd...glavno mi je da se meni svida i ne zanima me misljenje drugih...meni se serdo 3oval sa titan kapom svida i uzet cu ga...vidio sam kako stoji na runneru,kako se cuje i kakva je kvaliteta...tako da od tih 1500kn kojih cu dat za spuh necu pozalit niti kune jer sam se uvjerio da je spuh dobar i kvalitetan...(ne kazem da drugi spuhovi nevaljaju i da su smeca,nego mi je jednostavno ovaj najbolji i odluka je pala na njega) :headbang:
a to sta ih ima najvise na skuterima znas da je kvaliteta provjerena i da neces pogrijesit(jer u suprotnom ga nebi ljudi toliko kupovali)dok deaka,shacala i ostalih nema toliko puno i nije mi svejedno uzet nesto sto nije 100% provjereno... :icon_thumright:
Ja sam imal priliku probat sve od navedeboga i jedino šta stavljam na motore je serdarević i tako će i ostat,a to šta si uzeo ovaj sa titan kapom bit ćeš prezadovoljan pravi izbor :icon_thumright:

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: spuh runner vx???
« Odgovori #31 : 08 Svibanj, 2009, 23:49:32 »
Ja sam imal priliku probat sve od navedeboga i jedino šta stavljam na motore je serdarević i tako će i ostat,a to šta si uzeo ovaj sa titan kapom bit ćeš prezadovoljan pravi izbor :icon_thumright:
je da je stariji model,ali jbg kada mi je ovaj novi sa carbon kapom odvratan...

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: spuh runner vx???
« Odgovori #32 : 08 Svibanj, 2009, 23:53:15 »
je da je stariji model,ali jbg kada mi je ovaj novi sa carbon kapom odvratan...
Ja imam stari model,ove dane dolazi novi model sa karbon kapom za runnera,pa ga malo probam na gp i ako mi se svidi možda ga uzmem,ali ovaj stari mi je super :icon_thumright:

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: spuh runner vx???
« Odgovori #33 : 10 Svibanj, 2009, 17:31:23 »
taj sa carbon kapom ide na rencijevog vx-a???javi kakvi su dojmovi...

Offline Tony (runner)

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 25
  • Spol: Muški
  • the best of gilera
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vinkovci
  • Moj Skuter: Gileru Runner
  • MojSetup: Malossi team 1
  • MojSpuh: Leo Vince ZX
Odg: spuh runner vx???
« Odgovori #34 : 13 Svibanj, 2009, 18:25:44 »
ma uzmi dubravcica taj auspuh ti je odlican..ako nezelis serdarevica..po meni poslje serdarevica je najbolji dubravcic... :toothy12:...http://www.imagesforme.com/show.php/491590_trovalThmv.jpg      http://www.imagesforme.com/show.php/491591_kruznicatv.jpg
tony gilera runner

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: spuh runner vx???
« Odgovori #35 : 13 Svibanj, 2009, 19:10:44 »
ima meni susjed davijačicu za lim, ja imam aparate za varenje pa ocekujte od slijedeceg tjedna nove auspuhe na hr trzištu, najbolji, najglasniji i ima u ponudi 23oval... auspusi pičuljan   :toothy12: :toothy12: :toothy12:
4t

Offline jux-zg

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 523
  • Spol: Muški
  • Reklame *HEPI* 091/543 84 56
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jelkograd
  • Moj Skuter: Runnera vx(r)
  • MojSetup: Marinija 200
  • MojSpuh: 4 road & Serdo(negdje u kanalu)
Odg: spuh runner vx???
« Odgovori #36 : 13 Svibanj, 2009, 23:05:56 »
a kolko dode taj dubravcic?? i jel ga ima tko s foruma_ lijepo izgleda
...voznja nije samo zabava..voznja je nacin zivota...

_________Reklame *HEPI*_________
Tisak na: dresove,kape,majice,upalja?e,olovke. Izrada zastava. Oslikavanje izloga,automobila,motora. Naljepnice svih vrsta i veli?ina i ostale grafi?ke usluge.

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: spuh runner vx???
« Odgovori #37 : 13 Svibanj, 2009, 23:34:34 »
a kolko dode taj dubravcic?? i jel ga ima tko s foruma_ lijepo izgleda

prodaje se jedan na runner clubu,ali previse love trazi tip...

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: spuh runner vx???
« Odgovori #38 : 21 Svibanj, 2009, 21:48:04 »
zna itko kakve su performanse sa ovim spuhom i dali valja ista?meni se cini ok i lijep je :headbang:
http://www.adrenalin-pedstop.co.uk/p/GILERA-RUNNER-VX-VXR-DNA-CARBO-1965.aspx
« Zadnja izmjena: 22 Svibanj, 2009, 00:21:52 sven_sp180 »

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: spuh runner vx???
« Odgovori #39 : 22 Svibanj, 2009, 00:23:38 »
nitko nista nezna???