Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Hajduk - Varteks 0:1  (Posjeta: 20525 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Hajduk - Varteks 0:1
« Odgovori #20 : 04 Svibanj, 2009, 13:28:35 »
j#bo vas nogomet,tj navijanje-niko se kruha nije najeo od toga...boli me tuki za opanak liku,najvise bi volio da se prenose seoske lige,bar se ima sta za vidit... igraci tuku suca,tuku se medjusobno,u jednoj tekmi bude vise zutih i crvenih kartona nego u cijelom kolu ove prve hrvatske opanak lige.i da najvaznije ima GOLOVA

kruha i igara..

a da mi je vidit kako si se ti najeo od voznje motora? nekome je gust vozit motor,a nekome gledat utakmicu,nekome navijat..

svaka budala ima svoje veselje :laughing6:

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Hajduk - Varteks 0:1
« Odgovori #21 : 04 Svibanj, 2009, 15:16:08 »
malo smirite strasti!

Offline PROOF

  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3920
  • Spol: Muški
  • aj ne seri jeate
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varazdin-Vratno
  • Moj Skuter: ide u blokadu đitn vu-vu
  • Moja Kaciga: head inside
  • MojSetup: cul sam nekaj o kitu ali neznam,on zivi u vodi jel?
  • MojSpuh: kaj si njim?ja mislim da imam,moram pitat mamu
Odg: Hajduk - Varteks 0:1
« Odgovori #22 : 04 Svibanj, 2009, 20:52:21 »
                                                           VARTEKS VARAŽDIN
                                                                                                                
ĐITN ĐITN......
FUCKING ZAŠIKJENIC :ajdeajde:
PIČKIN PRDEC
KALAFUNĐIJA RULZ :pottytrain4: We are the best, Fuck all the rest

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Hajduk - Varteks 0:1
« Odgovori #23 : 04 Svibanj, 2009, 21:06:44 »
Men iej varteks zakon...uz dinamo najbolji i najjaci klub! I jedan od najboljih frenedova mi tam igra...al necu rec javno ime da ne pocne mobitel zvonit od novinara ovo ono simte tamte...

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Hajduk - Varteks 0:1
« Odgovori #24 : 04 Svibanj, 2009, 21:57:51 »
Men iej varteks zakon...uz dinamo najbolji i najjaci klub! I jedan od najboljih frenedova mi tam igra...al necu rec javno ime da ne pocne mobitel zvonit od novinara ovo ono simte tamte...

samo mi reci da se zajebajes,jer cu i ja pocet sumnjat u tvoje racionalno prosudivanje :laughing6:

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Hajduk - Varteks 0:1
« Odgovori #25 : 04 Svibanj, 2009, 22:11:39 »
samo mi reci da se zajebajes,jer cu i ja pocet sumnjat u tvoje racionalno prosudivanje :laughing6:

Lol ma ne, fkt mi je ok klub ko klub...zato mozda jer sam iz zagorja tu pa ono... :dontknow:

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Hajduk - Varteks 0:1
« Odgovori #26 : 04 Svibanj, 2009, 22:16:35 »
Lol ma ne, fkt mi je ok klub ko klub...zato mozda jer sam iz zagorja tu pa ono... :dontknow:

dobro da ti je ok klub..i meni je zadar drag klub,al necu napisat da je najjaci klub jer je jednon pobijedia dinamo,a drzi skoro zacelje ljestvice,hahhahaha


a ovo drugo da ce tebe neko zvat jer znas nekog igraca iz jedne jake europske momcadi kao sta je varteks,tu si me bar dobro nasmija :laughing7:

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Hajduk - Varteks 0:1
« Odgovori #27 : 05 Svibanj, 2009, 05:15:40 »
a ovo drugo da ce tebe neko zvat jer znas nekog igraca iz jedne jake europske momcadi kao sta je varteks,tu si me bar dobro nasmija :laughing7:

to je zajebancija  :laughing6:

Offline igor27

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Hornet 600
  • Moja Kaciga: Shoei xr1000
  • MojSetup: na kaj da ga denem
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Hajduk - Varteks 0:1
« Odgovori #28 : 05 Svibanj, 2009, 19:51:22 »
dobro da ti je ok klub..i meni je zadar drag klub,al necu napisat da je najjaci klub jer je jednon pobijedia dinamo,a drzi skoro zacelje ljestvice,hahhahaha


a ovo drugo da ce tebe neko zvat jer znas nekog igraca iz jedne jake europske momcadi kao sta je varteks,tu si me bar dobro nasmija :laughing7:

šta se ti pušeš bzvz......ko da je hajduk veliki europski klub :laughing7: :laughing7: :laughing7:jbt europski klub kojeg seljaci tuku kad se ovaj bori za prvaka.....strašnog li kluba.....

@kičo a ti si ipak zagorac.....ili ne???
kupujem zadnji blatobran za hornet 600 2008

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Hajduk - Varteks 0:1
« Odgovori #29 : 05 Svibanj, 2009, 20:03:17 »

@kičo a ti si ipak zagorac.....ili ne???

normalno da jesam

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Hajduk - Varteks 0:1
« Odgovori #30 : 06 Svibanj, 2009, 01:00:07 »
šta se ti pušeš bzvz......ko da je hajduk veliki europski klub :laughing7: :laughing7: :laughing7:jbt europski klub kojeg seljaci tuku kad se ovaj bori za prvaka.....strašnog li kluba.....

@kičo a ti si ipak zagorac.....ili ne???


http://optika.ghetaldus.hr/

jedna od boljih ocnih optika u splitu :icon_thumright:

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Hajduk - Varteks 0:1
« Odgovori #31 : 18 Svibanj, 2009, 12:13:09 »
Ti si bolestan u glavu ko i pola ovih potovarenih! Dinamo kad izgubi nikom nis, svi drugi su bili bolji, kad pobjedi odma prodane utakmice, potplaceni svi ovo ono. Hajduk pobjedi to je normalno, najbolji su, izgubi jednu utakmicu odma su svi potplaceni...cccccccccc Pricas gluposti!

hajduk je bio bolji od Dinama, priznajem to ko navijac koji je na svakoj dinamovoj tekmi. BIO bolji, ovih nekoliko utakmica...Zadnje dvije utakmice se dinamo pokazao u pravom svjetlu. Jurčić je poslozio momcad, uigrao ekipu i t oje to. Napravio je ono kaj se cinilo nemogucim a zapravo opce niej bilo tesko! Hajduk je kiksal i to je ono sto je stajalo između titule i dinama...al polako, jos ima nekoliko utakmica do kraja... :icon_thumright:

i onda tebe neko vriđa? i onda se ja tebi mišan u TVOJE TEME? svugdi uleces ko indijanac i prvi pocimas vriđat i onda meni govoris da odjeben iz tvoje teme i  trazis sankcije za druge clanove..

jesi se ono jucer boja da ces ostat bez karata..e lipo san ti reka..ne moras se brinit,necete za 100 godina napunit stadion,pa ni onda,dok van mamić ne plati punu dnevnicu za sidit na stadionu onih 2 ure :toothy9:

a pogotovo ne zato jer NAJVJERNIJI dinamovi navijaci su upravo ka ti.. INTERNET navijaci


Offline Bruno1990

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2897
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: KBC replica
Odg: Hajduk - Varteks 0:1
« Odgovori #32 : 18 Svibanj, 2009, 12:24:01 »
Purgerske pi** su osvojile prvenstvo..  :toothy11:

Previse ste u off otisli u raspravama,  :nono:

Nema se ko kome vise jadat, DINAMO je prvak i .
Frajer pere zube petardama ...

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Hajduk - Varteks 0:1
« Odgovori #33 : 18 Svibanj, 2009, 12:49:19 »
Purgerske pi** su osvojile prvenstvo..  :toothy11:

Previse ste u off otisli u raspravama,  :nono:

Nema se ko kome vise jadat, DINAMO je prvak i .

nisan u off nego napisen nesto ovaj odgovori pa mi lockaju temu,btw ovo je bia odgovor na "dinamo slaven" :D

a znan da smo spusili prvenstvo i ne kazen da h ceka paka na terenu,al na tribinama definitivno..

vidin da san u zadnje vrime govoria u ime hajduka ka dobit cemo dinama zgazit cemo ih,namisteno i ostalo,za k**ra* mi sve kad ne mogu uletit u teren i ja dat gol ;D

Offline Shema

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Skuta?a
Odg: Hajduk - Varteks 0:1
« Odgovori #34 : 18 Svibanj, 2009, 14:41:52 »
Kićo non stop vriđa i onda kad njega neko zajebaje i uvridi ga on lijepo pošalje taj post eladiu i on uredno MENE kazni.

A šef misli da je ovaj krasan i divan momak, a zapravo je šupak veliki, koji se zna samo uvuć u nečiju guzicu i to je to.

Btw purgeri, jučer nisam čuo ono "Mamiću cigane, odlazi iz svetinje"...Koje JADNO licemjerstvo...što ste se pomirili sa njim? :binkybaby:

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Hajduk - Varteks 0:1
« Odgovori #35 : 18 Svibanj, 2009, 15:47:14 »
Internet navijac? ocito si me zamjenio s nekim...to kaj juce nsiam iso na utakmicu znaci da na ostale nejdem?!  :dontknow:

Kićo non stop vriđa i onda kad njega neko zajebaje i uvridi ga on lijepo pošalje taj post eladiu i on uredno MENE kazni.

U vecini slucajeva ti pocnes srat i ja ti samo spustim na fini nacin...tak da...

A šef misli da je ovaj krasan i divan momak, a zapravo je šupak veliki, koji se zna samo uvuć u nečiju guzicu i to je to.

ja sam za tebe zlato, nemas srece sto si tak jadan i zapravo prestani mi bit zavidan decko jer nikad neces mco bit ko ja, tak da...budi ljubomoran, to ti jedino ostaje!

Btw purgeri, jučer nisam čuo ono "Mamiću cigane, odlazi iz svetinje"...Koje JADNO licemjerstvo...što ste se pomirili sa njim? :binkybaby:

Ocito nisi dobro slusao, cak i na internetu ti to pise, al vjerovatno neznas citat kolko i pisat neznas...daj vise nauci se izrazavat i pisat da te svi razumiju!

Imas jos pitanja?

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Hajduk - Varteks 0:1
« Odgovori #36 : 18 Svibanj, 2009, 22:39:29 »
opet se svađate! svoje probleme rješite preko pm ili se nađite i popričajte!

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Hajduk - Varteks 0:1
« Odgovori #37 : 18 Svibanj, 2009, 22:43:57 »
Kićo non stop vriđa i onda kad njega neko zajebaje i uvridi ga on lijepo pošalje taj post eladiu i on uredno MENE kazni.

A šef misli da je ovaj krasan i divan momak, a zapravo je šupak veliki, koji se zna samo uvuć u nečiju guzicu i to je to.

Btw purgeri, jučer nisam čuo ono "Mamiću cigane, odlazi iz svetinje"...Koje JADNO licemjerstvo...što ste se pomirili sa njim? :binkybaby:
1. nije te on prijavio nego ja
2. nisam samo tebe prijavio nego i kichu i sve ostale pametnjakoviće koji nemaju pametnijeg posla nego se prepucavat čiji jebeni klub može napunit stadion i slične gluposti