Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Hajduk - Varteks 0:1  (Posjeta: 20809 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Hajduk - Varteks 0:1
« : 03 Svibanj, 2009, 22:55:53 »
Lijepo je Hajduk popušil! :headbang: :headbang: :headbang:

Offline Marekvz1

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1666
  • Spol: Muški
  • ajmoooo..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
  • Moj Skuter: Imao sam...
  • Moja Kaciga: Čupa na glavi...
  • MojSetup: Jedino silikonski s Peveca..
  • MojSpuh: Prodao sam...
Odg: Hajduk - Varteks 0:1
« Odgovori #1 : 03 Svibanj, 2009, 22:58:59 »
mito i korupcija...
Vrnul sam se...Tanji nego ikad.....j#bo te led.

Offline Shiltac

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2112
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Varaždin
Odg: Hajduk - Varteks 0:1
« Odgovori #2 : 03 Svibanj, 2009, 23:00:03 »
nebi rekel

Offline Bruno1990

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2897
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: KBC replica
Odg: Hajduk - Varteks 0:1
« Odgovori #3 : 03 Svibanj, 2009, 23:02:54 »
kakva mito i korupcija, hajduk je igrao katastrofalno hahahaha propali slucaj  :drunken_smilie:

Opet smo Šampioni   :toothy3:
Frajer pere zube petardama ...

Offline zac183

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 540
  • Spol: Muški
  • 0911619516
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZAGREB
  • Moj Skuter: Gilera runner sp180
Odg: Hajduk - Varteks 0:1
« Odgovori #4 : 03 Svibanj, 2009, 23:05:59 »
Kakva mito i korupcija??????kaj s glavom???Varteks ih je uništio....

Dinamo prvak!!!
Gilera Runner Sp180
Potrošnja 22l na 100km ....nije strašno...!!!

http://www.mojskuter.com/forum/index.php?topic=20782.msg323281#msg323281

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Hajduk - Varteks 0:1
« Odgovori #5 : 03 Svibanj, 2009, 23:09:31 »
mito i korupcija...

Ti si bolestan u glavu ko i pola ovih potovarenih! Dinamo kad izgubi nikom nis, svi drugi su bili bolji, kad pobjedi odma prodane utakmice, potplaceni svi ovo ono. Hajduk pobjedi to je normalno, najbolji su, izgubi jednu utakmicu odma su svi potplaceni...cccccccccc Pricas gluposti!

hajduk je bio bolji od Dinama, priznajem to ko navijac koji je na svakoj dinamovoj tekmi. BIO bolji, ovih nekoliko utakmica...Zadnje dvije utakmice se dinamo pokazao u pravom svjetlu. Jurčić je poslozio momcad, uigrao ekipu i t oje to. Napravio je ono kaj se cinilo nemogucim a zapravo opce niej bilo tesko! Hajduk je kiksal i to je ono sto je stajalo između titule i dinama...al polako, jos ima nekoliko utakmica do kraja... :icon_thumright:

Offline Bruno1990

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2897
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: KBC replica
Odg: Hajduk - Varteks 0:1
« Odgovori #6 : 03 Svibanj, 2009, 23:16:01 »
Ljudi se jednostavno nemogu pomirit s činjenicom da je Dinamo oduvijek bio najaci klub u nas...

sine dinamo u 2 utakmice je dao 10 golova i onda je to mito i korupcija dinamo je nabio ove glupane 6:1, danas ove majmune 4:0...a šta je s hajdukom ??? ??? izgubljeni u vremenu i proostoru  :sad1:
Frajer pere zube petardama ...

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Hajduk - Varteks 0:1
« Odgovori #7 : 03 Svibanj, 2009, 23:48:10 »
Ljudi se jednostavno nemogu pomirit s činjenicom da je Dinamo oduvijek bio najaci klub u nas...

sine dinamo u 2 utakmice je dao 10 golova i onda je to mito i korupcija dinamo je nabio ove glupane 6:1, danas ove majmune 4:0...a šta je s hajdukom ??? ??? izgubljeni u vremenu i proostoru  :sad1:

slazen se da je hajduk nikako igra i da su zasluzeno izgubili i utakmicu i prvenstvo,u utakmicu su usli "lako cemo" i obilo in se od glavu

al da mi neko ide rec da rijeka nije prodana i varteks prosli tjedan,hahahha pa sinko,otvori oci,kompletni hrvatski nogomet je korumpiran eno ti cibalia dinamo cist primjer di je svoje prste imala i kladionica i maminjo..ima pun kuzrac namistanja u hrvastkon balunu,a da van ne kazen sta je s nizin hrvatskin ligama,koja su tu namistanja,niko ne bi virova..i ne kupi se cili klub,nego par pojedinaca u momcadi,ovo sta miše govori da se nada u dinamov kiks u šibeniku,to su totalne gluposti..ta utakmica je vec odavno kupljena..tako da je adio prvenstvo,al da je dinamo bolji od hajduka? ne..jos 3 utakmice do kraja su medusobne minimalno 2,ako ne i sve 3 pobjede hajduka :icon_thumright:

a miše ka miše je nikakav trener,a bome nikad nije bia ni igrač,al je on uspia ono sta dosad nije niko od trenera moga,diga je srce i samopouzdanje u momcadi i vole ga igraci i navijaci,hajduk je pocea igrat sa srcen,a to da znaju igrat,e bome i dalje ne bi isli dalje od 2 pretkola kupa uefa :toothy12:

Offline Bruno1990

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2897
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: KBC replica
Odg: Hajduk - Varteks 0:1
« Odgovori #8 : 03 Svibanj, 2009, 23:54:34 »
slazen se da je hajduk nikako igra i da su zasluzeno izgubili i utakmicu i prvenstvo,u utakmicu su usli "lako cemo" i obilo in se od glavu

al da mi neko ide rec da rijeka nije prodana i varteks prosli tjedan,hahahha pa sinko,otvori oci,kompletni hrvatski nogomet je korumpiran eno ti cibalia dinamo cist primjer di je svoje prste imala i kladionica i maminjo..ima pun kuzrac namistanja u hrvastkon balunu,a da van ne kazen sta je s nizin hrvatskin ligama,koja su tu namistanja,niko ne bi virova..i ne kupi se cili klub,nego par pojedinaca u momcadi,ovo sta miše govori da se nada u dinamov kiks u šibeniku,to su totalne gluposti..ta utakmica je vec odavno kupljena..tako da je adio prvenstvo,al da je dinamo bolji od hajduka? ne..jos 3 utakmice do kraja su medusobne minimalno 2,ako ne i sve 3 pobjede hajduka :icon_thumright:

a miše ka miše je nikakav trener,a bome nikad nije bia ni igrač,al je on uspia ono sta dosad nije niko od trenera moga,diga je srce i samopouzdanje u momcadi i vole ga igraci i navijaci,hajduk je pocea igrat sa srcen,a to da znaju igrat,e bome i dalje ne bi isli dalje od 2 pretkola kupa uefa :toothy12:
a cuj...cim hajduk izgubi utakmicu za prenstvo najvazniju odmah je cijela liga namještena...

bas i nije tako, hajduk sam po sebi protiv dinama kad su igrali igrao je fantastično, ja dalje takvu igru nisam vidi, a danas pogotov...
ovo sa cibalijom je skroz sumnjiva situacija, al gle nije se ništa pričalo i vjerojatno se nije niti smijelo pricat..

a ovo je bilo odlucujuce, prema tome sad svi dolaze do zaključka da je cijela liga namještena zato kaj je hajduk izgubio od varteksa..nije to tak jbg  :nono: :jerk:
Frajer pere zube petardama ...

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Hajduk - Varteks 0:1
« Odgovori #9 : 04 Svibanj, 2009, 00:02:07 »
a cuj...cim hajduk izgubi utakmicu za prenstvo najvazniju odmah je cijela liga namještena...

bas i nije tako, hajduk sam po sebi protiv dinama kad su igrali igrao je fantastično, ja dalje takvu igru nisam vidi, a danas pogotov...
ovo sa cibalijom je skroz sumnjiva situacija, al gle nije se ništa pričalo i vjerojatno se nije niti smijelo pricat..

a ovo je bilo odlucujuce, prema tome sad svi dolaze do zaključka da je cijela liga namještena zato kaj je hajduk izgubio od varteksa..nije to tak jbg  :nono: :jerk:

cila liga je namistena odavno vec..ja san pocea ic samostalno na sve utakmice s 11 godina.. 1998e i isa san sve do 2003,tamo negdi oko rome..i jednostavno mi se pocelo sve skupa gadit s tin namistanjima i presta sna ic vise,a sad kad se cili ovaj šušur dogodia,kad se predsjednik prominia,kad se krenilo s mrtve tocke,sad san se opet trgnia(opet usa u pubertet) ;D

pa vec godinama ti je na svakon utakmici "i bez sudaca i milijona,dalmacija ce dobit novog šampiona" bez obzira dobili ili izgubili,čak i slipci vide..

nego od vas sta ste gledali na tv utakmicu,ona kalinicev gol pri kraju utakmice,kad je svirana ruka,jel namjerno odigrano rukon ili ?

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Hajduk - Varteks 0:1
« Odgovori #10 : 04 Svibanj, 2009, 00:04:52 »
samo kao upozorenje!
počnu li bilo kakva prepucavanja  hajduk/ dinamo zaključat ću temu.

Offline Bruno1990

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2897
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: KBC replica
Odg: Hajduk - Varteks 0:1
« Odgovori #11 : 04 Svibanj, 2009, 00:07:29 »
samo kao upozorenje!
počnu li bilo kakva prepucavanja  hajduk/ dinamo zaključat ću temu.
nece bez brige  :icon_thumright:
 
shvatili smo i vidjeli da je liga namjestena cijela...hehe  :headbang:

@duje87 a gle ruka mu nije bila u pravilnom polozaju i lopta ga je udarila u ruku jbg, al imao je on prije mrtvu šansu i propala je
Frajer pere zube petardama ...

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Hajduk - Varteks 0:1
« Odgovori #12 : 04 Svibanj, 2009, 00:20:14 »
nece bez brige  :icon_thumright:
 
shvatili smo i vidjeli da je liga namjestena cijela...hehe  :headbang:

@duje87 a gle ruka mu nije bila u pravilnom polozaju i lopta ga je udarila u ruku jbg, al imao je on prije mrtvu šansu i propala je

ma idiot,popizdia san na ono,oni njega procjenjuju na 10 milijuna,a on nemoze dat gol jedan na jedan,ahhaha

a i miše je sjeba sa malin ticinovicen,dosad je drza tomasova na livoj strani i ticinovica stavlja u drugon poluvremenu oko 70te minute jer je mali brz ima snage i okretan i puno vise bi dosa do izrazaja onda kad je vecina vec lagano umorna nego od prve minute kad svi ulaze jednaki u teren,a onda posli ticinovica zamini jertecon,haha ma pocea me iznenadjivat taj covik sa glupostima

Offline Bruno1990

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2897
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: KBC replica
Odg: Hajduk - Varteks 0:1
« Odgovori #13 : 04 Svibanj, 2009, 00:23:01 »
ma idiot,popizdia san na ono,oni njega procjenjuju na 10 milijuna,a on nemoze dat gol jedan na jedan,ahhaha

a i miše je sjeba sa malin ticinovicen,dosad je drza tomasova na livoj strani i ticinovica stavlja u drugon poluvremenu oko 70te minute jer je mali brz ima snage i okretan i puno vise bi dosa do izrazaja onda kad je vecina vec lagano umorna nego od prve minute kad svi ulaze jednaki u teren,a onda posli ticinovica zamini jertecon,haha ma pocea me iznenadjivat taj covik sa glupostima
bas, primjetio sam to...vrijedio je on 10 milijuna prosle sezone jos kad ga je valencia htjela kupit, a uprava mislila ostavit cemo ga jos bude jos bolji pa cemo dobit vise love, i eto ti ga sad hehe nemoze gola dat..  :drunken_smilie: :dontknow:

a ticinovic jedini on jos najbolje igra trudi se lik jedini tamo...  :binkybaby:
Frajer pere zube petardama ...

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Hajduk - Varteks 0:1
« Odgovori #14 : 04 Svibanj, 2009, 00:26:39 »
bas, primjetio sam to...vrijedio je on 10 milijuna prosle sezone jos kad ga je valencia htjela kupit, a uprava mislila ostavit cemo ga jos bude jos bolji pa cemo dobit vise love, i eto ti ga sad hehe nemoze gola dat..  :drunken_smilie: :dontknow:

a ticinovic jedini on jos najbolje igra trudi se lik jedini tamo...  :binkybaby:

ma neda mi se nista vise pricat..u kur*u sad sad,bia sna toliko napaljen na ovi 5 misec i ove sve utakmice,i sad ovi idioti sve spizdili,a di su jos gostovanja u rijeci i koprivnici,hahaa

Offline Bruno1990

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2897
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: SP
  • Moja Kaciga: KBC replica
Odg: Hajduk - Varteks 0:1
« Odgovori #15 : 04 Svibanj, 2009, 00:28:52 »
ma neda mi se nista vise pricat..u kur*u sad sad,bia sna toliko napaljen na ovi 5 misec i ove sve utakmice,i sad ovi idioti sve spizdili,a di su jos gostovanja u rijeci i koprivnici,hahaa
bice bolje hehehe...

odo spavat u 5 se budim hahaha  :hello:
Frajer pere zube petardama ...

Offline duje87

  • Tržnica : (+18)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1828
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
Odg: Hajduk - Varteks 0:1
« Odgovori #16 : 04 Svibanj, 2009, 01:21:27 »
bice bolje hehehe...

odo spavat u 5 se budim hahaha  :hello:

hehhe,ja vec uru vrimena govorin sad cu sad cu,nikako se odlipit :D

evo jedan citat sa jednog  amo rec foruma da malo bolje predoci ovo o cemu govorin..

"Zanimljiva mi je današnja izjava Sharbinija mladjeg:
''Nije nam važna ova utakmica protiv Dinama, već nam je važna ona protiv Hajduka''.
Time je sve rečeno... Svi SE DINAMU SKLANJAJU S PUTA. I tako već godinama... Većina momčadi, čim se približe Zagrebu ili čuju da im dolazi ''strašni'' Dinamo odmah skidaju gaće.
O sucima neću jer se krade i u korist Dinama (nešto više) i u našu korist (nešto manje).
A uz sve to Lepi Šaban se služi jeftinim trikovima - dolazi Slaven a on došapne Židaku: ''Kupujem Vručinu i Jajala'' (Vručina i Jajalo neprepoznatljivi protiv Dinama). Dolazi Šibenik a on viče: ''Kupujem Zeca!'' (Zec i ekipa neprepoznatljivi protiv Dinama). Dolazi Rijeka a evo ti naslova u JUTARNJEM: ''Mamić kupuje braću Sharbini'' (i naravno, braća Sharbini neprepoznatljivi protiv Dinama)...
A da sucima ni slučajno ne bi palo na pamet da počnu suditi POŠTENO još ih proziva, prijeti, vrijeđa i traži strane arbitre.

p.s. Što mislite, zašto je Mršić (trener Cibalije) JEBAVAO MATER I SVE PO SPISKU SVOJIM IGRAČIMA TIJEKOM UTAKMICE PROTIV DINAMA??....
Sve je već odavno jasno, Šaban se svim silama bori za ovo prvenstvo jer zna da je ono prijelomno za njega. Nažalost, čini se da je uspio OPET ZAJEBAT CIJELU HRVATSKU."

Offline ..::IVKULJA::..

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 906
  • Spol: Muški
  • zdravka
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: žu-os
  • Moj Skuter: fixer
  • Moja Kaciga: morski pas
Odg: Hajduk - Varteks 0:1
« Odgovori #17 : 04 Svibanj, 2009, 01:27:57 »
j#bo vas nogomet,tj navijanje-niko se kruha nije najeo od toga...boli me tuki za opanak liku,najvise bi volio da se prenose seoske lige,bar se ima sta za vidit... igraci tuku suca,tuku se medjusobno,u jednoj tekmi bude vise zutih i crvenih kartona nego u cijelom kolu ove prve hrvatske opanak lige.i da najvaznije ima GOLOVA
jel mogu s tom iskaznicom u grad da fatam žene i to, ulazim u poznate klubove i ponosno pijuckam kolu dok vani stoji bt49qt9

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Hajduk - Varteks 0:1
« Odgovori #18 : 04 Svibanj, 2009, 02:00:13 »
j#bo vas nogomet,tj navijanje-niko se kruha nije najeo od toga...boli me tuki za opanak liku,najvise bi volio da se prenose seoske lige,bar se ima sta za vidit... igraci tuku suca,tuku se medjusobno,u jednoj tekmi bude vise zutih i crvenih kartona nego u cijelom kolu ove prve hrvatske opanak lige.i da najvaznije ima GOLOVA
istina, zadnji put su kod nas na igralištu ganjali sudca. debil se sakrio u susjedno dvorište i ni izašao dok nije došla policija.

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Hajduk - Varteks 0:1
« Odgovori #19 : 04 Svibanj, 2009, 09:25:13 »
j#bo vas nogomet,tj navijanje-niko se kruha nije najeo od toga...boli me tuki za opanak liku,najvise bi volio da se prenose seoske lige,bar se ima sta za vidit... igraci tuku suca,tuku se medjusobno,u jednoj tekmi bude vise zutih i crvenih kartona nego u cijelom kolu ove prve hrvatske opanak lige.i da najvaznije ima GOLOVA
potpis...