Tehnički kutak > Tuning 4T skutera

Informacija o stavljanju druge masine

(1/3) > >>

jux-zg:
Pozdrav,ovak planiram stavljat na svog runnera masinu od vxr-a...dobio sam informaciju da cu morat mjenjat i kompletnu instalaciju...dali je to istina?

Trenutno je na runneru masina od vx-a sa 200ccm termo grupom,dosta slabo mi ide motor (nekih 110km/h) uz solidno ubrzanje..

Doma imam komplet masinu od vxr-a pa hocu nju stavit i znaci sad me to interesira dal ju mogu stavit s svojom instalacijom...hvala  :icon_thumright:

batak-rab01:
ne trebas mjenjat instalacije  provjereno x puta

jux-zg:
e hvala ti  :icon_thumright:

goga100:

--- Citat: jux-zg - 29 Travanj, 2009, 14:36:06 ---Pozdrav,ovak planiram stavljat na svog runnera masinu od vxr-a...dobio sam informaciju da cu morat mjenjat i kompletnu instalaciju...dali je to istina?

Trenutno je na runneru masina od vx-a sa 200ccm termo grupom,dosta slabo mi ide motor (nekih 110km/h) uz solidno ubrzanje..

Doma imam komplet masinu od vxr-a pa hocu nju stavit i znaci sad me to interesira dal ju mogu stavit s svojom instalacijom...hvala  :icon_thumright:

--- Kraj citata ---
110 ti ide jer imas sekundar od vx i on se bezveze vrti a neide

jux-zg:
da ne otvaram novu temu imam par pitanja...znaci stavljena je komplet masina od vxr-a al je odma vracena stara vx s 200ccm termogrupom (razlog nije htio upalit  :icon_biggrin:)...

uglavnom mene sada muci par stvari..iz aupuha mi jako puca i pljuje vatru...i prije toga je to radio ali samo pustanjem gasa u visokim obrtajima,sada puca pretezito u malima i puno puno veca kolicina vatre izlazi iz aupuha...prckano je bilo po frgi tj po membrani jer sam mislio da mi je membrana pukla i kemijan je kabal od svjecice jer je lulica ispala iz kabla pa sam kemijo to...

i druga stvar je ova,znaci imam 4 roada bio sam ga stavio ali on se meni cuje skoro ko i serijala premda je skinut db kiler...zasto  ???

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju