Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Aerox by Lepi xD  (Posjeta: 11152 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Aerox by Lepi xD
« : 24 Travanj, 2009, 19:01:40 »
Neću stavljat stare slike, al kupljen je novi i sve je serijsko bilo, a dosad je dost tog promjenjeno.. Stavljam samo slike od danas nadalje, a ak nekog neš posebno zanima poslikam i stavim.. :icon_thumright:

Eo danas polirano sve i oprano.. Cijeli skut je dobio sjaja.. Jedino ove crne hrapave plastike nisam dirao jer neznam čime bi ih osvježio malo da dobe sjaj i boju, jer poblijedile su mi dosta već od sunca.. A s polir pastom ak ih diram nevalja, skida boju...

Na njemu ima dostaaa dijelovaa...
Eo fotosešna =)




Jedna umjetnička :)



I još jedna umjetnička :D





Rep složen konačnoo =)

Hehe.. Jučer stavljena gore :D

Žmige zatamnjene lagano :)





Prednja svjetla s ledicama =)

I zadnji štop isto ledice, to je onaj s žmigama odmah, taman se slaže s undertailom... Vidi se čak i odsjaj tablice nakon poliranja cijeli dan :D


I još par slika repa, meni se baš sviđa.. :)

« Zadnja izmjena: 03 Veljača, 2012, 01:31:09 andy »

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Aerox by Lepi xD
« Odgovori #1 : 25 Travanj, 2009, 11:42:18 »
svida mi se.  :icon_thumright:
sta je sve na njemu osim spuha?

a za hrapave plastike, odi na  pumpu i kupi onaj sprej za auto, za tablu, sitceve.. vidit ces.. nasprejaj hrapave plastike s tim sprejom prebrisi krpom i izgleda kao novo.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline aeroxtuning

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • ..:::K T M:::..
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Dubrovnik
  • Moj Skuter: AEROX,KTM 660 SMC
  • Moja Kaciga: Shark RSI Lavilla
Odg: Aerox by Lepi xD
« Odgovori #2 : 25 Travanj, 2009, 12:12:49 »
i meni se svidja,samo puno bi ljepse bilo kad bi undertail i ove plastike di suvozac drzi noge bili pofarbani u boju motora,i naravno tablica dolje ;)

Offline JUKY

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 198
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Temić
Odg: Aerox by Lepi xD
« Odgovori #3 : 25 Travanj, 2009, 12:33:47 »
lepiiiii!!! :icon_biggrin:

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aerox by Lepi xD
« Odgovori #4 : 25 Travanj, 2009, 12:48:41 »
i meni se svidja,samo puno bi ljepse bilo kad bi undertail i ove plastike di suvozac drzi noge bili pofarbani u boju motora,i naravno tablica dolje ;)

E da i ja bi to najradije, jedino me to smeta, al neam para trenutno i za farbanje, al kad bude, budem komplet sve ;)
A tablicu neskidam, ostaje ovako  :icon_tongue:

svida mi se.  :icon_thumright:
sta je sve na njemu osim spuha?

a za hrapave plastike, odi na  pumpu i kupi onaj sprej za auto, za tablu, sitceve.. vidit ces.. nasprejaj hrapave plastike s tim sprejom prebrisi krpom i izgleda kao novo.

Osim spuha je multivar, malossi fly, malossi torque, topov remen i to poštenalo sve skupa.. Dodat ću filmić kasnije.. ;)

Ovo za hrapave palstike jesam jednom s tim i onda je bilo sjajno onak i jebeno al prašina se jako hvatala na to..  :icon_scratch:

lepiiiii!!! :icon_biggrin:

 ;D Nadimak iz škole xD


BTW. Hvala svima  :icon_thumright:

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Aerox by Lepi xD
« Odgovori #5 : 25 Travanj, 2009, 12:53:26 »


Ovo za hrapave palstike jesam jednom s tim i onda je bilo sjajno onak i jebeno al prašina se jako hvatala na to..  :icon_scratch:


onda si imo neki premastan sprej, ima sprej u pjeni takav, nakon svakog pranja sam hrapave plastike namazo s tim, i nije se prasina primila i ne znam ni ja sta.

ja nebi nista lakirao, ovako odlicno izgleda, eventualno digo naprijed onu veliku naljepnicu i to je to.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aerox by Lepi xD
« Odgovori #6 : 25 Travanj, 2009, 12:59:00 »
onda si imo neki premastan sprej, ima sprej u pjeni takav, nakon svakog pranja sam hrapave plastike namazo s tim, i nije se prasina primila i ne znam ni ja sta.

ja nebi nista lakirao, ovako odlicno izgleda, eventualno digo naprijed onu veliku naljepnicu i to je to.

Aj jel se sjećaš ime spreja da kupim takav isti ;)

Koju naljepnicu, na koju točno misliš i kak digo ? Naprijed onu veliku  :icon_scratch:

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Aerox by Lepi xD
« Odgovori #7 : 25 Travanj, 2009, 13:05:41 »
Sonax je ima proizvodaca, no ima taj sonax sprej u pjeni i obican prozirni, koji god uzmes neces falit.

mislim digo u smisli odljepit je, da bude cijeli plavi. posto je zadnji kraj cist.
da onu veliku.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aerox by Lepi xD
« Odgovori #8 : 25 Travanj, 2009, 13:12:09 »
Sonax je ima proizvodaca, no ima taj sonax sprej u pjeni i obican prozirni, koji god uzmes neces falit.

mislim digo u smisli odljepit je, da bude cijeli plavi. posto je zadnji kraj cist.
da onu veliku.

Aha, čuo sam az Sonax polir paste i znam da je to skupo i kvalitetno.. Nabavit ću si to onda.. Hvala kolega ;)

A ovu naljepnicu mislio sam to skinut, al vidio sam Aeroxa bez toga pa mi nekak čudan i fali mu to.. Neznam, meni je ovak oke čini mi se da bi bio preobičan bez te naljepnice.. Iza su samo na bubrezima naljepnice  :icon_thumright:

Offline PitBull Aerox

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 478
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje, BiH
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • MojSetup: zaribao...
Odg: Aerox by Lepi xD
« Odgovori #9 : 25 Travanj, 2009, 13:29:55 »
ot je 2005godiste, jel tak? u mene je isti takav... isto novi kupio... malo nafrizirao masinu, zaribalo sve, i za ovo ga ljeto planiiram sredit malo bolje i tuning i styling...

Offline PitBull Aerox

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 478
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje, BiH
  • Moj Skuter: Yamaha Aerox
  • MojSetup: zaribao...
Odg: Aerox by Lepi xD
« Odgovori #10 : 25 Travanj, 2009, 13:37:35 »
i taman mogu vidjet kako stoje na aeroxu  3 dijela koja ja planiram kupit... far, zadnji stop i undertail... i jedino na to troje sta mi se ne svidja je ono kao udubljenje na stopu pa se stvara kao rupa kad gledas od ispod zadnji kraj... al jbg, svejedno ga mislim kupit...
« Zadnja izmjena: 25 Travanj, 2009, 13:39:48 PitBull Aerox »

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Aerox by Lepi xD
« Odgovori #11 : 25 Travanj, 2009, 14:02:54 »
Da nema ove ružne bijele naljepnice ispod prednjeg desnog žmigavca mogo bi slobodno reć da je motor apoteka  :laughing7:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aerox by Lepi xD
« Odgovori #12 : 25 Travanj, 2009, 15:19:55 »
Da nema ove ružne bijele naljepnice ispod prednjeg desnog žmigavca mogo bi slobodno reć da je motor apoteka  :laughing7:

Haha, ma to sam nekidan naljepio iz fore :D Jbg Horvat moram i fušat malo :P


I da to je 2005godište.. I mene smeta ovo od štopa al jbg malo ružna ta rupa al meni je dost ovak.. A i ja sam malo rezao ovo od suvozača di sjedi tak da je još i veća sad rupa, inače je malo manja  :toothy3:

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Aerox by Lepi xD
« Odgovori #13 : 25 Travanj, 2009, 15:43:12 »
baš dobro izgleda. sad još par kromiranih detalja i bit će skoro ljep ko moja luna :icon_biggrin:

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aerox by Lepi xD
« Odgovori #14 : 25 Travanj, 2009, 16:17:44 »
baš dobro izgleda. sad još par kromiranih detalja i bit će skoro ljep ko moja luna :icon_biggrin:

 ;D
Bi ja njega još sređivao al jednostavno neam ideje kaj više stavit na njega  :happy8:

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Aerox by Lepi xD
« Odgovori #15 : 25 Travanj, 2009, 16:20:13 »
ma zezam se kolega, meni tvoj rox čist ok izgleda. šta ti vrjedi 100% sređen styling kad ga je onda šteta  vozit. a za vožnju su napravljeni skuteri a ne da se gleda u njih.

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aerox by Lepi xD
« Odgovori #16 : 25 Travanj, 2009, 17:21:30 »
ma zezam se kolega, meni tvoj rox čist ok izgleda. šta ti vrjedi 100% sređen styling kad ga je onda šteta  vozit. a za vožnju su napravljeni skuteri a ne da se gleda u njih.

 :icon_thumright:
Ma znam kak je to, jučer ga ispoliro i uglanco i ujutro se vozim do vlaka po magli i sve pokupilo, odmah glanco opet kad došo doma i jbg.. Nikad nebude čist ak se vozim i još na ovom undertailu se jakooo hvala prašina i onak se vide obrisi  :icon_scratch:

Offline filip190

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 186
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krasic
Odg: Aerox by Lepi xD
« Odgovori #17 : 12 Svibanj, 2009, 14:19:10 »
Moram priznati ovo je najljepši Aerox kojeg sam vidio...

Kaj se tiče plastika, uzmi ili cockpit spray ili WD... sjajit će se ko nove... samo će bit skliske jakoo
Na naftu se ore, a na benzin se vozi!

Offline andy

  • Tržnica : (+17)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3131
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Aerox by Lepi xD
« Odgovori #18 : 12 Svibanj, 2009, 14:20:27 »
Moram priznati ovo je najljepši Aerox kojeg sam vidio...

Kaj se tiče plastika, uzmi ili cockpit spray ili WD... sjajit će se ko nove... samo će bit skliske jakoo

Hvala kolega ;)
Uzet ću tu pjenu za te plastike i preći s tim da dobe sjaj.. Hvala  :icon_thumright:

Offline _aerox_

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 953
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sesvete
  • Moj Skuter: Aerox skuplja prašin
  • Moja Kaciga: šarko
  • MojSetup: Plavetni
  • MojSpuh: Serija
Odg: Aerox by Lepi xD
« Odgovori #19 : 12 Svibanj, 2009, 14:50:48 »
andy roxek ti je preseksi :icon_thumright: