Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: pitanje u vezi ulja...  (Posjeta: 5419 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: pitanje u vezi ulja...
« Odgovori #20 : 16 Svibanj, 2009, 10:19:45 »
Pa koje li slučajnosti... Ja več skoro 6k km koristim Valvoline Durablend pa nakon 6600km nemam problema sa ležajevima.
Mora da je do ležaja a ne do ulja.... ;)

Kako točno definiraš probleme sa gorivom? Čuješ pinganje, imaš problema sa deotnacijom? Hrđa ti auspuh.... Daj mi malo više detalja lijepo bi te molio. Jer... Ja na Inino gorivo vozim malo naturpijaniji auto pa nikad problema nisam sa istim imao.... A mislim da je 2.0 200ks motor sa hrpom struje ipak malo mjerodavniji od scoota.

To što košta toliko ima opet veze s tim di se radi i koliko ruku prođe do nas. Marketing... ;)
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"

Offline sax

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 466
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Peugeot SF2
  • MojSetup: Nema
  • MojSpuh: Leo Vince
Odg: pitanje u vezi ulja...
« Odgovori #21 : 16 Svibanj, 2009, 10:35:18 »
I ja na 6600 nisam imao problema ,ali evo prije mjesec dana sam prosao 8000km i poceo je zvidat pa eto ti dobar razlog da promijenis ulje.
I da promijenio sam auspuh jer mi se ovaj zacepio,dali je od Valvoline ulja ne znam,ali nebih se cudio da je.U svakom slucaju odkad koristim Ipone vise ni ne dimi kao prije.
A sto se tice goriva,problem je bio u skuteru a ne na autu.3 puta mi se tako zacepio karburator da skuter nisam mogao upalit,nego u kombi i na servis.Ali isto tako znam da sam na proslom autu u 90% slucajeva tocio na OMW-u jer mi je bio blizu kuce i kod promjene filtera goriva nije izlazilo iz njega nista tamnije gorivo nego inace.Nedavno sam promijenio na sadasnjem autu i samo cu ti rec da sam bio sav us..n,izlazilo je blato iz njega.Toliko o INI.

Offline flomo

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 636
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Županja
  • Moj Skuter: piaggio NRG POWER
  • Moja Kaciga: -nolan n62
  • MojSetup: -top tpr ,19karb,multivar itd.
  • MojSpuh: -yasuni c20
Odg: pitanje u vezi ulja...
« Odgovori #22 : 18 Svibanj, 2009, 21:31:48 »
naajgore ulje koje moze bit je od OMV...po meni jedno os boljih ulja je MOTUL.....sipam ga stalno i nikad nikakih problema....klip nit gore bude crn nit ista,,...kod nas MOTUL-ovo ulje doce 100kn litra
STA JA ZNAM DOBAR JE AL NESVIDA MI SE...

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: pitanje u vezi ulja...
« Odgovori #23 : 18 Svibanj, 2009, 21:35:35 »
odkad koristim Ipone vise ni ne dimi kao prije.

mogu potvrditi da i meni skuter manje dimi sa ipone uljem.

Offline stardust

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 484
  • Spol: Muški
  • Its better to burn out than to fade away
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • 4t skuteri
  • Mjesto: zagreb
  • Moj Skuter: Sym Joymax 250i , Kymco Agility 90
  • MojSetup: 90cc
  • MojSpuh: -
Odg: pitanje u vezi ulja...
« Odgovori #24 : 20 Svibanj, 2009, 08:44:33 »
slika govori tisucu rijeci
evo jedan ilustrativan taestic ulja i kolko dobivamo za to kaj placamo..doduse ulja su za aute je ali proizvodaci su isti ;D..


http://www.animegame.com/cars/Oil%20Tests.pdf




usporedite motul i valvoline durablend  :frajer:
« Zadnja izmjena: 20 Svibanj, 2009, 18:58:58 stardust »
www.4tskuteri.com

Prodajem sve dijelove za Peugeot 206cc
099/4651-078