Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: lajtunzi Vrapce(ZG)???  (Posjeta: 4072 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
lajtunzi Vrapce(ZG)???
« : 21 Travanj, 2009, 23:27:16 »
jel netko isao radit kod njih gore lajtunge za skuter ili motor???kakvi su lajtunzi,do koliko su bara testirani itd?!raspisite se jer planiram uzimat pletene lajtunge za runnera pa sam cuo da taj tip gore radi za ok cijenu...pa da znam dali da idem ili ne... :hmh:

Offline S.F. sf2

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 499
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: sf2 lc
  • MojSetup: ne
Odg: lajtunzi Vrapce(ZG)???
« Odgovori #1 : 22 Travanj, 2009, 00:02:13 »
radio mi je lajtung za zadnju kocnicu,donio sam mu stari potrgani ,popio kavu u lokalnoj birtiji i za 20 min sve gotovo  :headbang: kvaliteta za 5 cijena-200kn, da sam isao kupit u peugeot ducan doslo bi me 700kn

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: lajtunzi Vrapce(ZG)???
« Odgovori #2 : 22 Travanj, 2009, 13:03:48 »
naci samo mu donesem stare lajtunge i da mi po njima napravi nove pletene?jer cuo sam ako pita za sta su lajtunzi da kazem za radni stroj ili slicno pa ce manje naplatit,jer ako kazem da je za motor ili skuter da naplati duplo?! :toothy3:

Offline S.F. sf2

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 499
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: sf2 lc
  • MojSetup: ne
Odg: lajtunzi Vrapce(ZG)???
« Odgovori #3 : 22 Travanj, 2009, 13:43:02 »
ma tip je spaljen da ne zna za sebe,boli ga briga za kaj je lajtung,doneses mu stari,on ti napravi novi i uzme 200kn,tak je bar bila cijena prije 2 godine kad je meni radio,al brijem da nije skocila u nebesa

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: lajtunzi Vrapce(ZG)???
« Odgovori #4 : 23 Travanj, 2009, 05:06:04 »
kad budes isao da ti radi lajtung reci da je za presu i take stvari jer rjetko koji ce ti napravit ako bude znao da je za kocnicu..i nek ga testira pred tobom heheh ako je moguce normalno

Offline S.F. sf2

  • Tržnica : (+1)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 499
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: sf2 lc
  • MojSetup: ne
Odg: lajtunzi Vrapce(ZG)???
« Odgovori #5 : 23 Travanj, 2009, 11:00:09 »
ja sam mu reko da je lajtung za skuter i da to treba biti dobro,reko je nema beda i slozio fino

Offline Giz

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1455
  • Spol: Muški
  • Kotrljam se...
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • GT Računala
  • Mjesto: Zaprešić
Odg: lajtunzi Vrapce(ZG)???
« Odgovori #6 : 23 Travanj, 2009, 11:44:58 »
Inače, firma se zove VEP hidraulika i nalazi se 100njak metara od glavnog raskršća u Vrapču prema sjeveru.
Dečki rade vrhunski posao i do sad nisam čuo za ikakve žalbe. Meni i mojoj ekipi radili lajtunge za auto, svaki put posao ispao vrhunski.

Vrapcanska 8, Zagreb
01/3457293
Nisu se svi rodili savrseni, neki nemaju sluha, neki se rode invalidi, neki slovenci.

Dežurni forumski Gargamel. :D
 Dobriša Cesarić u recesiji... "Gle malu plaću poslije kiše, platiš račune i nema je više"