Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Skuter Susret Rijeka  (Posjeta: 5395 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Skuter Susret Rijeka
« Odgovori #20 : 29 Ožujak, 2007, 21:04:52 »
Ako je tako isplati se čekati...zasluženo!!!

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Skuter Susret Rijeka
« Odgovori #21 : 01 Travanj, 2007, 01:16:16 »
Valjda ću onaj tjedan posle Uskrsa bit pri kraju sa Autoškolom, i negdje oko polaganja... I još 2-3 dana (ili koliko treba da mi naprave novu vozačku (sa upisanom A kat.) i razvuć će se (lako moguće) do oko 20.04. (ako me puste iz prve  ;D )...
Live to ride, ride to live

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Skuter Susret Rijeka
« Odgovori #22 : 01 Travanj, 2007, 11:37:32 »
Dozvolu možeš napraviti isti dan kad položiš, ako imaš dvije slike i nešto malo kuna (ne sjećam se koliko je dozvola vjerojatno oko 100 Kn).

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Skuter Susret Rijeka
« Odgovori #23 : 01 Travanj, 2007, 20:35:48 »
Dozvolu možeš napraviti isti dan kad položiš, ako imaš dvije slike i nešto malo kuna (ne sjećam se koliko je dozvola vjerojatno oko 100 Kn).
ja mislin 65 kuna ili 75 nesićan se dobro,uglavnon sigurno ti je 2 slike
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Skuter Susret Rijeka
« Odgovori #24 : 01 Travanj, 2007, 21:38:40 »
Najteže je položiti, ostalo je lako...Ja sam svoju dozvolu napravio isti dan kad sam položio  :toothy10:

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Skuter Susret Rijeka
« Odgovori #25 : 02 Travanj, 2007, 09:07:44 »
Najteže je položiti, ostalo je lako...Ja sam svoju dozvolu napravio isti dan kad sam položio  :toothy10:
Nego što... tako i ja.
Čim sam položio odmah s papirima trčao na policiju sav sretan  :toothy9: :toothy10:
Mislim da sam platio 40kn takse i još možda nešto sitno.
« Zadnja izmjena: 05 Travanj, 2007, 08:24:43 Punisher »
Who's looking for punishment ??

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Skuter Susret Rijeka
« Odgovori #26 : 05 Travanj, 2007, 00:12:45 »
O.K. Hvala... Dakle, "samo" treba proć' ispit...
Istina, za preć sa 50 na 125 i nije neki skok, i 30 godina u prometu, na 2 kola, trebali bi biti "olakotne okolnosti", ali, da im to kažem prije ispita, rekli bi da pokušavam namjestit ispit... poslije ispita... i ne moram govorit'... bez obzira na ishod...  :laughing7:
Al' me instruktor oznojio jučer, na osmici... najviše mi teško palo držat kvačilo, otpali mi prsti... ukočili mi se od pritiskanja ručke kvačila cijeli sat... doveo me na poligon, pa sam vozio lijevi krug... pa desni... pa "spojio" u osmicu..
I onda mi kaže: "E, ali ovo nije ona osmica, koju voziš na ispitu, osmica za ispit je manja...
I tako me odveo na još manju osmicu... Bogte... koji nonsense... pa tko je još vozio osmice po cesti (a da ga smatraju za normalnog)  :icon_scratch: :dontknow: :confused5:
Tu i tamo se polukružno okreneš na cesti, i to je to, što treba u praktičnoj primjeni...
Live to ride, ride to live

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Skuter Susret Rijeka
« Odgovori #27 : 06 Travanj, 2007, 08:26:33 »
O.K. Hvala... Dakle, "samo" treba proć' ispit...
Istina, za preć sa 50 na 125 i nije neki skok, i 30 godina u prometu, na 2 kola, trebali bi biti "olakotne okolnosti", ali, da im to kažem prije ispita, rekli bi da pokušavam namjestit ispit... poslije ispita... i ne moram govorit'... bez obzira na ishod...  :laughing7:
Al' me instruktor oznojio jučer, na osmici... najviše mi teško palo držat kvačilo, otpali mi prsti... ukočili mi se od pritiskanja ručke kvačila cijeli sat... doveo me na poligon, pa sam vozio lijevi krug... pa desni... pa "spojio" u osmicu..
I onda mi kaže: "E, ali ovo nije ona osmica, koju voziš na ispitu, osmica za ispit je manja...
I tako me odveo na još manju osmicu... Bogte... koji nonsense... pa tko je još vozio osmice po cesti (a da ga smatraju za normalnog)  :icon_scratch: :dontknow: :confused5:
Tu i tamo se polukružno okreneš na cesti, i to je to, što treba u praktičnoj primjeni...


 :laughing7: :laughing7: :laughing7:

Malo muke, ali bez muke nema nauke!!!