Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: lezajevi radilice  (Posjeta: 9028 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: lezajevi radilice
« Odgovori #40 : 18 Travanj, 2009, 12:10:47 »



U skutu su ti Korea KBC lezajevi , kvaliteta srednja isto tako i izdrzljivost.

Mjenjaj ih prema zvuku ,kako ti je vec napisao gumy ,nitko ne moze reci oce to biti za 1000 ili 5000km...

Kada lezajevi krenu odlaziti cut ces nesta slicno zvizdanju iz bloka ,postajat ce sve glasnije ,prvo se cuje na jacem gasu (ali neznam kako ces cuti od spuha) ,kada se pocne cuti na laganom gasu znaci skoro pri leru onda nemoj vise voziti ,mjenja odma da zibjehnes katastrofu.
oke tnx  :icon_thumright:

Offline fatal1ty

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 866
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • MojSpuh: CRC tokar sebankovič tuned
Odg: lezajevi radilice
« Odgovori #41 : 18 Travanj, 2009, 14:47:21 »
Ja danas stavio nove ležajeve u minarelli blok fino sve sjelo,,zagrio ležajeve radilica samo upala unutra lijepo.Ali kad sam pritegno blok nešta se teže radilica okreće,onako nije skroz slobodna neznam kak bi objasnio.Možda je to normalno više se nesjećam jer zadnji put sam okreto tu radilicu pred godinu dana i nemam neki feeling,ali dosta teško je okrenem rukama,moram stavit magnet ili kalotu variomata da ju lakše okrenem.Ništa ne zuji i nemelje samo se teže malo okreće,ja više neznam jel to normalno ? kad zakurblam klip sve se okreće fino,sve radi kak spada...

muči me samo to šta se malo teže okreće... :icon_scratch:



~ Cagiva Mito Evolution 94' ~

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: lezajevi radilice
« Odgovori #42 : 18 Travanj, 2009, 16:02:41 »
Ja danas stavio nove ležajeve u minarelli blok fino sve sjelo,,zagrio ležajeve radilica samo upala unutra lijepo.Ali kad sam pritegno blok nešta se teže radilica okreće,onako nije skroz slobodna neznam kak bi objasnio.Možda je to normalno više se nesjećam jer zadnji put sam okreto tu radilicu pred godinu dana i nemam neki feeling,ali dosta teško je okrenem rukama,moram stavit magnet ili kalotu variomata da ju lakše okrenem.Ništa ne zuji i nemelje samo se teže malo okreće,ja više neznam jel to normalno ? kad zakurblam klip sve se okreće fino,sve radi kak spada...

muči me samo to šta se malo teže okreće... :icon_scratch:




jesi stavljao semerinhe pa onda okretao,ako jesi u tome je problem kaj se malo teze okrece,sjest ce to na svoje mjesto

Offline fatal1ty

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 866
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • MojSpuh: CRC tokar sebankovič tuned
Odg: lezajevi radilice
« Odgovori #43 : 18 Travanj, 2009, 17:43:20 »
ma baš se teško okreće iz nepoznatih razloga,rastavio sam blok sad opet da vidim šta je i ništa mi nije jasno,ležajevi dobri,semerinzi dobro stavljeni,radilica dobro stavljena...a baš se teško okreće,nabio sam još radilicu malo prema variomatu možda je ostalo malo lufta.Ovo mi se prvi put dogodilo,a radilica sve super dok se blokovi nestegnu onda počne se teško okretat čim stegnem jače šarafe koji spajaju mali i veliki blok
~ Cagiva Mito Evolution 94' ~

Offline zipst

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1264
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: split
  • Moj Skuter: na hrpi
  • MojSetup: trkeci
  • MojSpuh: probusen
Odg: lezajevi radilice
« Odgovori #44 : 18 Travanj, 2009, 18:37:24 »
to je i meni bija problem na minarelliju jedanput,sve san rastavija 10 puta i sve izgleda u redu,pa san nosija radilicu centrirat za slucaj da je malo pobigla(pa me covik napa da se drogiran jer je radilica bila 100% ravna),pa san gleda kemija, jeba pasu mater dok nisan skinija semeringe i onda san skuzija da san semering sa strane di je variomat nabija 1-2mm previse, tako kad bi stega dekla,semering je pritiska rad. i jebiga  :uff:....namistija to i sve  :super:
covjece jos da je nastavio i bez karba radit,pa ti bi se djabe vozio

Offline fatal1ty

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 866
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • MojSpuh: CRC tokar sebankovič tuned
Odg: lezajevi radilice
« Odgovori #45 : 18 Travanj, 2009, 19:28:45 »
Ova je centrirana pred godinu dana od onda nije vađena,sad sam ju izvadio da ide u drugi blok,ali nije mogla toliko pobjeć da zapinje dok se zategnu blokovi :dontknow:
A i da zapinje osjetio bi i čulo bi se da struže,morala bi falšat u 32 da u nešta zapne,ima ona lufta par milimetara sa svake strane dok se blokovi sklope tak mislim da nije to...a šta je najbolje ništa se nečuje,sve fino po pravilu rađeno.
Baš nešta ono,fino se okreće kad blokovi nisu stegnuti jako,a čim ih stegnem propisno teško se okreće...a možda ju nisam do kraja nabio u ležaj,sutra ću opet probat moralo bi šljakat inače budem mislio da sam lud, a sve sam napravio kak treba,nebi trebalo ništa zajebavat.


~ Cagiva Mito Evolution 94' ~

Offline lik-bj

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 208
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: bjelovar
Odg: lezajevi radilice
« Odgovori #46 : 18 Travanj, 2009, 19:41:59 »
to je normalno da se malo teže okreče kad ga upališ neka radi malo  i lagano če se okretat samo se treba malo razradit  :icon_thumright:
Kaciga glavu čuva,A što čuva kacigu?

Offline gumy

  • Tržnica : (+38)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4362
  • Spol: Muški
  • www.sco.hr
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
Odg: lezajevi radilice
« Odgovori #47 : 18 Travanj, 2009, 19:52:31 »
ak se baš pun k**ra* teško okreće onda nevalja, ak ide mal teže nema veze sastavljaj to i vozi :)
www.sco.hr

Najpovoljniji i najbrži servis za skutere i motore u Osijeku!

Offline speed

  • DJ gYzMo
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+4)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6859
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ogulin
Odg: lezajevi radilice
« Odgovori #48 : 18 Travanj, 2009, 20:03:12 »
ako se malo teze okrece,to ti je ajmo rec ok,ali ako zapinje onda nevalja i moras rastavljati,kad upalis skut sjest ce ona na mjesto

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: lezajevi radilice
« Odgovori #49 : 18 Travanj, 2009, 20:30:10 »
lupni lagano čekićem radilicu sa lijeve i desne strane, to se napravi dok je sve "friško" da se dobije potreban luft..

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: lezajevi radilice
« Odgovori #50 : 19 Travanj, 2009, 03:52:51 »
lupni lagano čekićem radilicu sa lijeve i desne strane, to se napravi dok je sve "friško" da se dobije potreban luft..
da i meni se to znalo dogadjat pa sam napravio isto ko sto ivan kaze nemoj sastavljat dok sve nesjedne na svoje,ja uzmem gumeni cekic pa malo izlupam po blokovima sa svih strana ili ljevu i desnu polutku puknem par puta cekicem da sve sjedne na svoje.jbg novi lezajevi sve je to na knap

Offline fatal1ty

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 866
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • MojSpuh: CRC tokar sebankovič tuned
Odg: lezajevi radilice
« Odgovori #51 : 19 Travanj, 2009, 18:41:28 »
Skino sam mali blok,ležaj nije bio oštećen pa sam ga mogao opet koristit,tj. ostao je na radilici,stavio sve u zamrzivač i danas ponovo stavio kao i neki dan i sad je sve u redu,neznam šta nije bilo dobro zadnji put.Čudesa...


~ Cagiva Mito Evolution 94' ~

Offline skejo

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 44
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vinkovci
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70
  • MojSetup: malossi gus
  • MojSpuh: leovince tt
Odg: lezajevi radilice
« Odgovori #52 : 20 Travanj, 2009, 14:44:53 »
Evo sve sam ponovo rastavio i sad imam problem lezajevi su ostali na radilici kako ih vi skidate s radilice strah me da nebi ostetio radilicu koje da uzmem skf s metalnim vijencom ili s teflonom
Ivan

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: lezajevi radilice
« Odgovori #53 : 20 Travanj, 2009, 14:57:03 »
uzmi c3 s metalnim kavezom nema potrebe stavljat c4 cak ih i ne preporucaju na serijali bez rezonantnog auspuha zbog te silne topline najbolje ti je c3 uzet i miran si..ja skidam lezajeve s radilice tako da malo zagrijem radilicu tj onu osovinu di je lezaj zapeo i onda zabijem dva metalna klina s strane ispod lezaja i napravim prostora za radapciger trokraki. :frajer:

Offline fatal1ty

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 866
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • MojSpuh: CRC tokar sebankovič tuned
Odg: lezajevi radilice
« Odgovori #54 : 20 Travanj, 2009, 15:10:30 »
Nabiješ nešta između ležaja i radilice,ja nabijem malu sjekiru,onu za kalat drva s čekićem i izvuć će ti ležaj 3-4mm i onda može uć radapciger,a i možeš ga izbit pomoću poluge i čekića.
~ Cagiva Mito Evolution 94' ~

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: lezajevi radilice
« Odgovori #55 : 20 Travanj, 2009, 15:13:23 »
isti k.... ja sam sebi napravio klinove od 5 mm flaha i evo dan danas sluze svrsi moze i tako kak kaze fataliti ili uzmes dva majzla i peglaj  :headbang:

Offline skejo

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 44
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vinkovci
  • Moj Skuter: Gilera Runner 70
  • MojSetup: malossi gus
  • MojSpuh: leovince tt
Odg: lezajevi radilice
« Odgovori #56 : 20 Travanj, 2009, 16:10:32 »
ok tako sam i htjeo skidat samo sam htjeo vase misljenje, pa moj setup nije seriala znaci ove onda c3
Ivan

Offline VEPAR

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 230
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ?akovec
  • Moj Skuter: Yamaha AEROX
  • Moja Kaciga: Lazer Vertigo
  • MojSetup: maloosi mhr, maloosi multivar, motorforce kevlar
  • MojSpuh: leo vince ZX
Odg: lezajevi radilice
« Odgovori #57 : 21 Travanj, 2009, 18:25:43 »
zanima me jedna stvar dali bude se kaj promjenilo s ubrzanjem ili sa krajnjom brzinom kad stavim novu radilicu

Offline Aleks

  • Tržnica : (+1)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: CPI Aragon
Odg: lezajevi radilice
« Odgovori #58 : 21 Travanj, 2009, 19:03:12 »
Ne.

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: lezajevi radilice
« Odgovori #59 : 22 Travanj, 2009, 07:47:32 »
ako se stavi radilica sa punim polutkama umjesto serijske dobije se na snazi na kitu..
jer se smanjuje statička kompresija u bloku i brže je i jače punjenje cilindra smjesom..