Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: zamjena ulja u amortizerima vx?!  (Posjeta: 2623 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
zamjena ulja u amortizerima vx?!
« : 13 Travanj, 2009, 22:27:36 »
evo zanima me ako ima neko nekakav postupak kako promjenit ulje u zadnjim amortizerima i koje je ulje najbolje stavit?!dali je uopce moguce zamjenit ulje? :toothy11:

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: zamjena ulja u amortizerima vx?!
« Odgovori #1 : 17 Travanj, 2009, 11:46:33 »
evo zanima me ako ima neko nekakav postupak kako promjenit ulje u zadnjim amortizerima i koje je ulje najbolje stavit?!dali je uopce moguce zamjenit ulje? :toothy11:
ne, cim ulje propisa mozes ga bacit. postoje firme koje to popravljaju ali potpuno neisplativo.
propisali a?
4t

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: zamjena ulja u amortizerima vx?!
« Odgovori #2 : 18 Travanj, 2009, 02:15:58 »
ne, cim ulje propisa mozes ga bacit. postoje firme koje to popravljaju ali potpuno neisplativo.
propisali a?
ma nisu propisali nego pitam ovako informativno...ako je moguce da zamjenim... :icon_biggrin:

Offline marko209vx

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 960
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: prodano
  • MojSpuh: na mjestu
Odg: zamjena ulja u amortizerima vx?!
« Odgovori #3 : 18 Travanj, 2009, 11:06:52 »
ma nisu propisali nego pitam ovako informativno...ako je moguce da zamjenim... :icon_biggrin:
meni su na starim kad sam ih farbao sam slucajno spustio stap do kraja i izaslo je malo ulja... srecom malo nista posebno, pa treba pripazit na to prilikom farbanja i skidanja...
4t