Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: AKCIJA moto opreme u LIDL-u od 22.03.  (Posjeta: 18456 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: AKCIJA moto opreme u LIDL-u od 22.03.
« Odgovori #40 : 24 Ožujak, 2007, 10:01:51 »
Rukavice nisu loše... preko njih i dalje možeš normalno osjetiti ručke volana, gas i kočnice... i prilično su tople  :icon_thumright:
Who's looking for punishment ??

Offline sky_master

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 48
  • Spol: Muški
  • Too Old To Rock 'n' Roll: Too Young To Die!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: xciting 250
Odg: AKCIJA moto opreme u LIDL-u od 22.03.
« Odgovori #41 : 25 Ožujak, 2007, 23:14:49 »
uzeo komunikator i sad mozgam kako ga iskoristit u kombinaciji sa mobitelom. Sviđa mi se ovaj mikrofon ispred usta i mislim da bi se mogao dobro iskoristiti jer mi inače hand free sa GSMa na motoru baš ne koristi zbog previše buke...Idem ja uključit mozak i vidit gdje treba prelemit da se to iskoristi...

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: AKCIJA moto opreme u LIDL-u od 22.03.
« Odgovori #42 : 26 Ožujak, 2007, 08:12:22 »
uzeo komunikator i sad mozgam kako ga iskoristit u kombinaciji sa mobitelom. Sviđa mi se ovaj mikrofon ispred usta i mislim da bi se mogao dobro iskoristiti jer mi inače hand free sa GSMa na motoru baš ne koristi zbog previše buke...Idem ja uključit mozak i vidit gdje treba prelemit da se to iskoristi...
Ne želim te odmah razočarati ali mislim da ti neće baš uspjeti. Prvo moraš napraviti da ti preko jednog konektora ilitiga jacka ide i mikrofon i slušalica (to se još da prilično lako srediti) ali bi trebao smozgati kako dodati još dvije žice za dugme da ti aktivira razgovor (podigne slušalicu,... kako god to zvali).... Sretno  :icon_thumright:
Who's looking for punishment ??

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: AKCIJA moto opreme u LIDL-u od 22.03.
« Odgovori #43 : 26 Ožujak, 2007, 16:12:40 »
 :frajer: :frajer: :frajer:

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: AKCIJA moto opreme u LIDL-u od 22.03.
« Odgovori #44 : 26 Ožujak, 2007, 17:33:19 »
bio u lidlu sad prije pola čuke i uzeo rukavice.
ma neka netko kaže što hoče, rukavice su ok.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline sky_master

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 48
  • Spol: Muški
  • Too Old To Rock 'n' Roll: Too Young To Die!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: xciting 250
Odg: AKCIJA moto opreme u LIDL-u od 22.03.
« Odgovori #45 : 26 Ožujak, 2007, 21:12:58 »
uzeo komunikator i sad mozgam kako ga iskoristit u kombinaciji sa mobitelom. Sviđa mi se ovaj mikrofon ispred usta i mislim da bi se mogao dobro iskoristiti jer mi inače hand free sa GSMa na motoru baš ne koristi zbog previše buke...Idem ja uključit mozak i vidit gdje treba prelemit da se to iskoristi...
Ne želim te odmah razočarati ali mislim da ti neće baš uspjeti. Prvo moraš napraviti da ti preko jednog konektora ilitiga jacka ide i mikrofon i slušalica (to se još da prilično lako srediti) ali bi trebao smozgati kako dodati još dvije žice za dugme da ti aktivira razgovor (podigne slušalicu,... kako god to zvali).... Sretno  :icon_thumright:

Ma to mi nije problem jer koristim voice komandu, problem je pronaći konektor za moj SE 750i, pronaći Audio in/out i spojiti tu jack no bojim se da ću u uređaj ulaziti sa prejakim signalom a koliko vidim nema pretpojačala pa ću ga vjerovatno skuriti...

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: AKCIJA moto opreme u LIDL-u od 22.03.
« Odgovori #46 : 26 Ožujak, 2007, 22:19:58 »
uzeo komunikator i sad mozgam kako ga iskoristit u kombinaciji sa mobitelom. Sviđa mi se ovaj mikrofon ispred usta i mislim da bi se mogao dobro iskoristiti jer mi inače hand free sa GSMa na motoru baš ne koristi zbog previše buke...Idem ja uključit mozak i vidit gdje treba prelemit da se to iskoristi...
Ne želim te odmah razočarati ali mislim da ti neće baš uspjeti. Prvo moraš napraviti da ti preko jednog konektora ilitiga jacka ide i mikrofon i slušalica (to se još da prilično lako srediti) ali bi trebao smozgati kako dodati još dvije žice za dugme da ti aktivira razgovor (podigne slušalicu,... kako god to zvali).... Sretno  :icon_thumright:

Ma to mi nije problem jer koristim voice komandu, problem je pronaći konektor za moj SE 750i, pronaći Audio in/out i spojiti tu jack no bojim se da ću u uređaj ulaziti sa prejakim signalom a koliko vidim nema pretpojačala pa ću ga vjerovatno skuriti...

@Punisher: možeš uključit opciju da ti kad je spojen hands-free automatski kod svakog poziva digne slušalicu, ionako ne vidiš display pa ne možeš ni znat ko zove...

@ sky_master: ne virujen da ćeš nešto skurit na ovom komunikatoru iz Lidla, ubodeš mob umisto suvozačevog mikrofona i slušalice, imaš kontrolu glasnoće odvojeno za vozača i suvozača, vjerojatno ćeš uspit nać dobar omjer sa tim podešavanjem + podešavanje glasnoće na mobu, a za kontakte kupi neki kung-lao smeće hands-free bez pali-gasi botuna, pa mu samo uzmi kontakte... I nađi koji je kontakt za šta... A ako nađeš dovoljno jeftini, izgubićeš samo cijenu njega + 50 kuna ako i popržiš sve skupa... Problem vidim jedino u mogućnosti da skuriš ulaz od mikrofona u mobitelu, ako mu se fida prejak signal... E, to bi bija problem...
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7: