Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Night meet petak 10.4.2009  (Posjeta: 14398 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Night meet petak 10.4.2009
« Odgovori #80 : 12 Travanj, 2009, 10:57:03 »
Znači da nisi dosta često sa nama bio na našim "meetevima" i "turnejama"  :laughing7:


Rijetki izdrže do kraja... Čak ni roby nije mogo više kad smo ja i dottore krenuli po četvrtu litru vina u podrum  :toothy9:
možemo ovo ponoviti kad bude ljeto i noći malo toplije pa se može u sjenu prenoćit. pa ćemo tek onda vidjet ko može izdržat do kraja.

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Night meet petak 10.4.2009
« Odgovori #81 : 12 Travanj, 2009, 11:17:09 »
možemo ovo ponoviti kad bude ljeto i noći malo toplije pa se može u sjenu prenoćit. pa ćemo tek onda vidjet ko može izdržat do kraja.

Dogovoreno  :jerk:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline 2TDottore

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 5917
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Purejet
Odg: Night meet petak 10.4.2009
« Odgovori #82 : 12 Travanj, 2009, 19:32:59 »
Znači da nisi dosta često sa nama bio na našim "meetevima" i "turnejama"  :laughing7:


Rijetki izdrže do kraja... Čak ni roby nije mogo više kad smo ja i dottore krenuli po četvrtu litru vina u podrum  :toothy9:

tako je.......niko nezna ko nije iso s nama kak bi mu bilo predobro da ide s nama na nase meet-ove...........s nama se uvjek dese neke nepredvidive situacije bilo sa motorima ili alkoholom i uvjek je  EXTRA zajebancija......  :laughing7:

možemo ovo ponoviti kad bude ljeto i noći malo toplije pa se može u sjenu prenoćit. pa ćemo tek onda vidjet ko može izdržat do kraja.

naravno da cemo ovo ponoviti.........i to ne jedamput nego preko nekoliko puta.........i jbt dobra ti ideja....vec jako dugo nisam prespavao u sjenu.......to bi bilo prejebeno........  :laughing7:

Offline Poggiali

  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4109
  • Spol: Muški
  • Aprilia Sportcity 250
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagorje
  • Moj Skuter: Piaggio Beverly 400
  • Moja Kaciga: je u vreci
Odg: Night meet petak 10.4.2009
« Odgovori #83 : 13 Travanj, 2009, 01:55:44 »
ahahaha, pazi avatar  :toothy12: :toothy12: :toothy12: o issa ti haha