Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Night meet petak 10.4.2009  (Posjeta: 14402 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Night meet petak 10.4.2009
« Odgovori #40 : 10 Travanj, 2009, 18:52:57 »
ma boli me k**ra* oga je iso...sad sam iso se sramotit i posuđivat od susjeda da imam za benzin jer mi je placa zbog blagdana tek u srijedu  :angry9:

al eo, kaje tu je...krecem, vidimo se! pozdraf!  :drunken_smilie:

Offline Tomma

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1208
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb!
  • Moj Skuter: Runner PureJet
  • Moja Kaciga: Mat
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Night meet petak 10.4.2009
« Odgovori #41 : 10 Travanj, 2009, 18:54:39 »
Jebiga,ja sam isto duda s lovom,ali doci cu...imam 30 kn za benzin  :laughing3:

Offline RideRR4EveRR

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1002
  • Spol: Muški
  • Stunt Яide
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Stuntbase
  • Mjesto: Zagreb-dubrava
  • Moja Kaciga: Head armor
Odg: Night meet petak 10.4.2009
« Odgovori #42 : 10 Travanj, 2009, 19:02:52 »
Vi iz dubrave sesveta itd. U pol 8 na okretištu u dubravi. Poslat ču za svaki slučaj još nekima i poruku...
Potpis

Offline RideRR4EveRR

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1002
  • Spol: Muški
  • Stunt Яide
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Stuntbase
  • Mjesto: Zagreb-dubrava
  • Moja Kaciga: Head armor
Odg: Night meet petak 10.4.2009
« Odgovori #43 : 10 Travanj, 2009, 19:16:31 »
Javilo ih se barem 5 da idu iz sesveta i dubrave a sad nemgou dobit nikog
Potpis

Offline RideRR4EveRR

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1002
  • Spol: Muški
  • Stunt Яide
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Stuntbase
  • Mjesto: Zagreb-dubrava
  • Moja Kaciga: Head armor
Odg: Night meet petak 10.4.2009
« Odgovori #44 : 10 Travanj, 2009, 23:44:47 »
Evo razišli smo se sad sam došo doma. Svaka čast dečki jedan od boljih meeteva  :headbang:  :icon_thumright: . Pola ih nije došlo naravno al svejedno nas je bilo pun k. Za 5  :icon_thumright: . Jedino sam se zbediro kaj mi je prednja kočnica propala pa nije bilo stunta al jbg. Drugi put .  :headbang:
Potpis

Offline Tomy2023

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 50
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jakovlje
  • Moj Skuter: peugeot sf2 70 cc
  • MojSetup: tp trophy
Odg: Night meet petak 10.4.2009
« Odgovori #45 : 11 Travanj, 2009, 00:10:17 »
evo ja stigo prije par min... :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

meni je bil ovo prvi meet i od saad idem na svakog kojeg moguu :toothy12: :toothy9: :toothy12: :toothy9: :toothy12: :toothy9:

meni bilo preeejeeeeeebbbeeeenooo   :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:
TP Trophy 70 CC
Polini Variator Speed Control
Polini Speed Clutch
Drivebelt Polini Racing Polini Centralni Bijeli Rolice 6,3gr Leo Vince ZX Bgm Prirubnica Dell 19 Malossi e14

Offline _aerox_

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 953
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: sesvete
  • Moj Skuter: Aerox skuplja prašin
  • Moja Kaciga: šarko
  • MojSetup: Plavetni
  • MojSpuh: Serija
Odg: Night meet petak 10.4.2009
« Odgovori #46 : 11 Travanj, 2009, 01:01:32 »
brkicu sve znas,sutra bum ti dopeljal dna,bolje da s tim nisam ni dosel tam :toothy9:

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Night meet petak 10.4.2009
« Odgovori #47 : 11 Travanj, 2009, 01:29:13 »
evo i ja sada došao doma. nakon što smo se svi razišli, eladio i ja smo u avenue mall na pivu. nešto kasnije se i dottore pridružio.

Offline Sp-driver

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Banned!
  • Postova: 44
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Night meet petak 10.4.2009
« Odgovori #48 : 11 Travanj, 2009, 01:48:26 »
ovo vam pise fxr... ja sam doso tam ponovo i vidim kiki-a i frendove stoje tam... kazu otisli su svu... i sta drugo kad sam vec tamo..reko oda na cajku neku.. i evo sad doso doma....  meet je bio dobar..samo sto pi*ka SVEN opet nije doso a kao neki baja vamo tamo... joj sutra ce opet imat neki izgovor itd...al dobro... sve u svemu ok ... ali najavilo se puno vise ekipe al dobro..glavno da su bili gazda foruma i ostala ekipa....  napokon i robija upozno.. kiki osto bez zadnjeg fara..  :laughing7:    bilo je ok  :icon_thumright:

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Night meet petak 10.4.2009
« Odgovori #49 : 11 Travanj, 2009, 01:51:17 »
sta nisi ti bannan?

 :icon_scratch: :nono:



ne moze to tako  :glasses9:


ide sad i "tebi" bann na 24 sata  :tuptup:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Night meet petak 10.4.2009
« Odgovori #50 : 11 Travanj, 2009, 01:53:42 »
ok, sad kad je to rijeseno  :redface: , svaka cas ekipa, lijepo nas je bilo, voznja mozda za neke malo brza, ali korektna

pohvalno i svakako za ponoviti  :icon_thumright:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Night meet petak 10.4.2009
« Odgovori #51 : 11 Travanj, 2009, 01:54:27 »
a di su slike

Offline Tomy2023

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 50
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Jakovlje
  • Moj Skuter: peugeot sf2 70 cc
  • MojSetup: tp trophy
Odg: Night meet petak 10.4.2009
« Odgovori #52 : 11 Travanj, 2009, 01:55:44 »
ovo vam pise fxr... ja sam doso tam ponovo i vidim kiki-a i frendove stoje tam... kazu otisli su svu... i sta drugo kad sam vec tamo..reko oda na cajku neku.. i evo sad doso doma....  meet je bio dobar..samo sto pi*ka SVEN opet nije doso a kao neki baja vamo tamo... joj sutra ce opet imat neki izgovor itd...al dobro... sve u svemu ok ... ali najavilo se puno vise ekipe al dobro..glavno da su bili gazda foruma i ostala ekipa....  napokon i robija upozno.. kiki osto bez zadnjeg fara..  :laughing7:    bilo je ok  :icon_thumright:
[/quote

jedan od frendova sam JA
TP Trophy 70 CC
Polini Variator Speed Control
Polini Speed Clutch
Drivebelt Polini Racing Polini Centralni Bijeli Rolice 6,3gr Leo Vince ZX Bgm Prirubnica Dell 19 Malossi e14

Offline robert

  • Mr.GESTAPO
  • moderator
  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8105
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Zippo Friends Croatia
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: LINIĆTRANS/CIPELCUG
Odg: Night meet petak 10.4.2009
« Odgovori #53 : 11 Travanj, 2009, 01:59:05 »
al smo bar imali
SPECIAL EDITION STUNTMEN


ostatak slika
http://scooter.zippo-friends-croatia.com/thumbnails.php?album=30&page=1

Offline sven_vx

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 3661
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: vx250
Odg: Night meet petak 10.4.2009
« Odgovori #54 : 11 Travanj, 2009, 03:19:54 »
ovo vam pise fxr... ja sam doso tam ponovo i vidim kiki-a i frendove stoje tam... kazu otisli su svu... i sta drugo kad sam vec tamo..reko oda na cajku neku.. i evo sad doso doma....  meet je bio dobar..samo sto pi*ka SVEN opet nije doso a kao neki baja vamo tamo... joj sutra ce opet imat neki izgovor itd...al dobro... sve u svemu ok ... ali najavilo se puno vise ekipe al dobro..glavno da su bili gazda foruma i ostala ekipa....  napokon i robija upozno.. kiki osto bez zadnjeg fara..  :laughing7:    bilo je ok  :icon_thumright:
nemoj bzvz srat sada kada neznas zbog cega nisam dosao...prije nego sam isao van sam sreo ekipu koja je isla sa meeta i rekli su da je bilo ok i da vas je bilo "20" ako ne i vise...pitao sam ih oko 10.30 da di ste otisli jer smo bili ja i tri frenda sa motorima vani i da se nademo s vama i slozimo dir,a oni su rekli da ste se svi razbjezali doma...a ovo za izgovor nemam rijeci...pa jbt nisam ja duzan doc tamo...nece nikom nista bit ako ja ne dodem...dosla mi je cura iz rijeke i sigurno necu nju odjebat da bi doso na meet...razmisli malo sta bi ti napravio na mom mjestu pa onda seri kolko te volja...

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Night meet petak 10.4.2009
« Odgovori #55 : 11 Travanj, 2009, 03:51:20 »
ajde j#bote i vas dvojica se tu prepirete zbog gluposti a sutra cete nesto zajedno fušarit.... :laughing7:

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: Night meet petak 10.4.2009
« Odgovori #56 : 11 Travanj, 2009, 05:50:25 »
ajmo na spavanje nemoj da kog jos vidim da pise po ovoj temi u ove kasne/rane sate  :toothy3: :toothy3: :toothy3:
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline ivan007

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1110
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Gilera ST 200
  • Moja Kaciga: HJC IS-17ARMADA
Odg: Night meet petak 10.4.2009
« Odgovori #57 : 11 Travanj, 2009, 10:03:33 »
cuj-cuj zato sto smo se malo vozili jucer misle da smiju spavat do podne :confused5:
đaba se kurčiš i bacas mrki pogled kad upali se zeleno trebat ce ti dvogled .......XD

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Night meet petak 10.4.2009
« Odgovori #58 : 11 Travanj, 2009, 10:27:24 »
 neki su se digli ranije i isli na posao :upsja:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Night meet petak 10.4.2009
« Odgovori #59 : 11 Travanj, 2009, 10:29:39 »
Eo ja se sad digo pa da napisem nekoliko rijeci...

Ocjena za meet 5/5! Bilo je fkt odlicno! Eo dottore, sam da znas, odaziv je bio puno veci nego kaj se ocekivalo...cak veci neko za meet po danu i znam da sljedeci put kad bude nocni meet bude bar 2 puta vise ljudi! Lako je bit faca i srat, ja sam posudio lovu za goivo al sam doso a mi tebi izgleda smrdimo il moras bit uvijek poseban i doc poslije svih, il ko juce samo se druzit s odabranima...bravo!

A sad za drugo...trudio sam se da se vozimo kak treba, al ima uvijek divljaka! Ak imamo grupnu voznjicu, nemas kaj me preticas i ic nekam napre divljat! Zbog takvih situacija sm ose nekoliko puta morali naganjat kaje rezultiralo vjerovatnim minusom kod ljudi sa serijala pedesetkama! U medvedgradu je ok bilo, popilo se, pojelo se (ja)  :laughing6: i kasnijr na parking di je isto super po meni bilo! Parking je ok, al priznajem da sam zaj#bo s odabirom jer nsiam racunao na ljude koji zive u zgradama pored. Cinile su mi se daleko a na kraju su puno blize nego sto smo mislili!

Ja sam se do doma smrzooooo  :toothy3: al vrijedilo je! Nadam se da se vidimo uskoro u jos vecem broju!  :icon_thumright: