Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: izradjivanje body djelova za scoot  (Posjeta: 2325 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ADRO 3

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 226
  • Spol: Muški
  • BIG Scooter Tuning Fanatic
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Lovran
  • Moj Skuter: LUDU HONDU DIO 50CCM IDE KO 150CCM
izradjivanje body djelova za scoot
« : 11 Ožujak, 2007, 15:02:06 »
mi moze neko objasnit postupak izradjivanja tih djelova od pleksia ili od smole i vlakana ili kako god vec

i di se to moze ic napravit, ko to radi ??? ili je samo uradi sam?

ako neko od vas radi to neka napise pa cemo se dogovorit

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: izradjivanje body djelova za scoot
« Odgovori #1 : 11 Ožujak, 2007, 18:53:36 »
e priji moj to triba znat i imat prostora za to radit.A ja ko niti to neznan i nije me briga
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline blueRun

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 106
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Gilera Nexus 250 i.e.
Odg: izradjivanje body djelova za scoot
« Odgovori #2 : 11 Ožujak, 2007, 20:43:52 »
Ne samo to nego i živaca i znat izradit kalupe itd :icon_scratch:

Offline BiVeR

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 185
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera runner 70
Odg: izradjivanje body djelova za scoot
« Odgovori #3 : 11 Ožujak, 2007, 20:59:51 »
ja znam postupak, al je to bolje radit kad je toplije, jer se poliester kit brže suši, zajebancija je ovisna o tome kaj oš... pročitaj par topica prije sam točno objasnio koji j postupak...
KUPUJEM HITNO NEKI MIDRACE AUSPUH.... 091 569 5868

Offline ADRO 3

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 226
  • Spol: Muški
  • BIG Scooter Tuning Fanatic
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Lovran
  • Moj Skuter: LUDU HONDU DIO 50CCM IDE KO 150CCM
Odg: izradjivanje body djelova za scoot
« Odgovori #4 : 12 Ožujak, 2007, 20:19:48 »
hvala hvala nista ocito niko nezna morat cu ja kupit gotovo

Offline BiVeR

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 185
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera runner 70
Odg: izradjivanje body djelova za scoot
« Odgovori #5 : 12 Ožujak, 2007, 21:07:50 »
lol pa kaj ti ne čitaš ostale topice, pogle malo pa buš vidio kaj ti piše po ostalim temema, a j eo da ne pišem, ponovo....
zavisi kak ti donji dio zgleda, recimo ak ti je sve u ravnini s plastikama, znači niš ne strši tipa spremnik ulja il benzina, onda moš od pleksiglasa, kolko vidim iz zagreba si pa onda moš kupit pleksi glaS ploču ja sam 50cm x 50cm platio 19 kn trebalo bi bit u pevecu il bauhausu, a ak ti neš strši tipa spremnik... onda od poliesterske smole, naj jeftinija ti je solucija otič kod kromosovog tornja kod mercatora i chipoteke imaš jedan crveni cjeli dučan sa svim plastičnim mogučim priborima, i ja sam kupio bocu od litre poliestreske smole sa več promješanim ubrzivačem, i kupiš još malu bočicu katalizatora (otvrdnjivača) i to te dođe 34 kn i još kupiš metar kvadratni ( staklenih ) vlakna po izboru različite finoče, imaš prešane ,one grube kaj dolaze u kompletima i imaš fine kaj su slagani, kaj sam platio 30kn metar kvadratni, ovi fini su ti bolji , staviš recimo dva tri sloja, al čim ih mažeš poliesterskom smolom oni ti se uopče ne vide odnosno zgleda ti ko da poliester stoji u zraku odnosno ko da držiš prozirnu ljigavu krpu, i onda kad to namažeš čekaš da se posuši i to ti je to, kupiš auto kit za isto 30 kn uzmeš špatlu poravnaš , čekaš da se posuši i šmirgl koji ti odgovara , najbolje neki cca 300, 400, i udri dok ne poravnaš da bu spremno za plastik primer i željenu boju... pozzz
KUPUJEM HITNO NEKI MIDRACE AUSPUH.... 091 569 5868