Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Sitnice za vx-a ...  (Posjeta: 1429 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Runner VX

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 103
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner VX
Sitnice za vx-a ...
« : 02 Travanj, 2009, 23:43:16 »
Ovako zanima me par sitnica pa ak neko zna ... prvo jel bi mi se povećala potrošnja da stavim na novog runnera 125 vx 2006. god bjeli centralni i crvene male federe na kuplungu, puno mi ih je reklo da se fakat dobije na startu i ubrzanju s tim... i još ak neko zna kolko troši serijski vx?? ja na svom nemam ništa, sve serijala al on troši skoro 4.5 litre a mislim da nebi smio pa ak neko ima iskustva nek kaže... to je za sad to...

Offline Crni91

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 595
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ST
  • Moj Skuter: VX
  • Moja Kaciga: RSI
  • MojSetup: 209
Odg: Sitnice za vx-a ...
« Odgovori #1 : 02 Travanj, 2009, 23:48:45 »
...to ti je ok potrosnja....meni trosi 5 sa multivarom,gljivom,deltom,crvenim federima i bijelim centralnim i serdom....tako da....stavi te federe i centralni i osjetit ces i nece ti se dizat potrosnja mozda ono 0.05 hahaa

Offline Runner VX

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 103
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Runner VX
Odg: Sitnice za vx-a ...
« Odgovori #2 : 02 Travanj, 2009, 23:55:48 »
a to sam si mislio stavit, sam federe jer je malo love a kvalitetna investicija sam kaj kad ja imam ni 200 km s obzirom da je rezervar na runneru oko 8.5 možda i 9l ... al dobro ja nisam nikad više od 8 l u njega natočio tak da je uvjek unutra bar pol litre litra...

Offline Shema

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Skuta?a
Odg: Sitnice za vx-a ...
« Odgovori #3 : 03 Travanj, 2009, 09:02:14 »
Moj isto troši 5l...ni više ni manje...2* mjerio...gas od semafora do semafora.

Offline MotoManijak

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 255
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Belovar
  • Moj Skuter: ko god treba prijevoz
  • MojSetup: o velika
Odg: Sitnice za vx-a ...
« Odgovori #4 : 12 Srpanj, 2009, 21:58:12 »
trosi ti oko 4,5 - 5 litara.znam iz iskustva a da kranja i start bi ti se povecali ali ti se nebi potrosnja nest drasticno povecala.moj prijedlog.sam ti to metni.jebes deci goriva :icon_thumright: :notworthy: :headbang:
Pali gume ne dusu