Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: moj talijan i slovenac  (Posjeta: 2245 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Beneli

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 796
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Benelli 491 LC
  • MojSetup: Dell 17.5,redsponge
  • MojSpuh: R1200
moj talijan i slovenac
« : 02 Travanj, 2009, 11:59:01 »
dakle već sad će 4 god imam ovog benelija malo bilo problema ali su me oderali po džepu. prvo el čok motor nije mogao primit gasa nisam bio u stanju to popravit pa sam otpeljo majstoru koji me odero po džepu. sljedeće godine opet nije htio ić. opet ja majstoru on kaže blokada u auspuhu popravi on to i opet me odere po džepu drugih kvarova nije bilo osim što je pukla kmh sajla isti dan kad sam ga kupio. jedino ove godine je odmah upalio ne baš odmah ali prije je trebalo 10 puta duže da upali alanseru treba dodjelit oskar jer brat bratu verglo sam ga po 15 min svake godine plus kurbulanje. bar sam jedno 45 min svake godine trošio da ga upalim :sad1:.



i evo kako je ove godine upalio začudo
http://s419.photobucket.com/albums/pp280/Black3005/?action=view&current=MVI_0284.flv
posle stavim još slika kako mi je far pobjelio i da vidite slovenca

Offline neer

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 4468
  • Spol: Ženski
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • jizzhut
  • Mjesto: šmićanci
  • Moj Skuter: Tvojskuter
Odg: moj talijan i slovenac
« Odgovori #1 : 02 Travanj, 2009, 23:56:06 »
jebes majstora koji uz poso nepije pivo to care  :icon_thumright:

Offline Beneli

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 796
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Benelli 491 LC
  • MojSetup: Dell 17.5,redsponge
  • MojSpuh: R1200
Odg: moj talijan i slovenac
« Odgovori #2 : 06 Travanj, 2009, 20:27:05 »
dakle skuter mi je stajao naslonjen na zid a gore na polici sam ja stavio razređivač u plastičnu posudu  :angry7: no plastika je omečala i pustila razređivač da se slije točno na moj far ja sam to vidio i prebriso krpom međutim nakon 20 sec cjeli far je pobjelio.ništa nisam diro da nebi napravio još gore
evo slika



jedan rođak se prevrnuo sa autom i cjeli mu se far izdero od kamenja i svega i on je to odnjeo jednom čovjeku koji je farove vratio u prvobitno stanje za 400 kn. prošao je daleko jeftinije jer je to audi a6 2004 god. neznam koliko dođe novi far ali je daleko skuplji. dakle ovo se može vratit samo kako?

Offline R@kija

  • Tržnica : (+23)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7964
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: moj talijan i slovenac
« Odgovori #3 : 06 Travanj, 2009, 20:40:33 »
full full fini smirg i polirka i deri na vodu naravno :icon_thumright: :icon_thumright:

Offline Beneli

  • Tržnica : (+2)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 796
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: Benelli 491 LC
  • MojSetup: Dell 17.5,redsponge
  • MojSpuh: R1200
Odg: moj talijan i slovenac
« Odgovori #4 : 06 Travanj, 2009, 20:43:23 »
full full fini smirg i polirka i deri na vodu naravno :icon_thumright: :icon_thumright:
misliš da bi moglo :icon_scratch: jel dovoljno 1200? a šta ako napravim još gore? a o kakvoj polirci pričaš?