Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Tehnički  (Posjeta: 325119 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline MARINO

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 338
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Otok Krk
  • Moj Skuter: APRILIA RS 125/SR 150
Odg: Tehnički
« Odgovori #20 : 05 Srpanj, 2007, 18:00:37 »
ja sam na tehnickom doso,bez retrovizora,bez nosaca tablice,ne rade zmigavci,drag volan,zadnja kocnica ne radi i proso iz prve... :headbang:
Ok i ako te ne puste 100kn u džep i puste te i bez blokade... :icon_thumright:

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Tehnički
« Odgovori #21 : 05 Srpanj, 2007, 18:23:34 »
heh ja san dosa pic pic i prosa iz prve i 100 kn ulia u rezervar

SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Tehnički
« Odgovori #22 : 05 Srpanj, 2007, 19:21:28 »
ja jučer bio na tehničkom....vozim nekih 80 km/h i jedva stanem kod stanice i kaže mi lik da odem doma stavit blokadu pa da se vratim,kažem ja njemu da imam blokadu,on skuter na valjke a ono 44 km/h...nije ništa više gledao,ni lampe,ni žmigavce....samo je mene malo čudno gledao...

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Tehnički
« Odgovori #23 : 06 Srpanj, 2007, 09:24:05 »
ja jučer bio na tehničkom....vozim nekih 80 km/h i jedva stanem kod stanice i kaže mi lik da odem doma stavit blokadu pa da se vratim,kažem ja njemu da imam blokadu,on skuter na valjke a ono 44 km/h...nije ništa više gledao,ni lampe,ni žmigavce....samo je mene malo čudno gledao...
Koju imaš onu najobičniju ili ??

A ovo za lika...  :laughing7: :icon_thumright:
Who's looking for punishment ??

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Tehnički
« Odgovori #24 : 06 Srpanj, 2007, 11:46:37 »
ja jučer bio na tehničkom....vozim nekih 80 km/h i jedva stanem kod stanice i kaže mi lik da odem doma stavit blokadu pa da se vratim,kažem ja njemu da imam blokadu,on skuter na valjke a ono 44 km/h...nije ništa više gledao,ni lampe,ni žmigavce....samo je mene malo čudno gledao...
Koju imaš onu najobičniju ili ??

A ovo za lika...  :laughing7: :icon_thumright:
ma imam onu električnu....uključio sam je prije nego je stavio skuter na valjke....

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Tehnički
« Odgovori #25 : 07 Srpanj, 2007, 15:55:09 »
...da ne otvaram novu temu...vi koji se registrirali nove skutere,znaći bez ičega,samo sa računom....dajte mi to malo objasnite....pošto je skuter nov nemoram na tehnički nego samo u mup po tablicu,knjižicu vozila i prometnu ili treba šta drugo??

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Tehnički
« Odgovori #26 : 07 Srpanj, 2007, 19:29:11 »
...da ne otvaram novu temu...vi koji se registrirali nove skutere,znaći bez ičega,samo sa računom....dajte mi to malo objasnite....pošto je skuter nov nemoram na tehnički nego samo u mup po tablicu,knjižicu vozila i prometnu ili treba šta drugo??
naravno da moraš na tehnički, to je obavezna stvar...

Samo ako je skuter nov prvi puta platiš više tehnički ali ti vrijedi dvije godine, slijedeću mislim da samo dođeš po šaru (nisam 100% siguran), sa potvrdom o izvršenom tehničkom ideš na policiju da ti izdaju tablicu.
Who's looking for punishment ??

Offline marko.p

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1858
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac,Zagreb
  • Moj Skuter: GP1, Sr50 Replica Alex de Angelis,Golf Plus sportline tdi, Polo 9N3 tdi
  • Moja Kaciga: HJC, IXS
Odg: Tehnički
« Odgovori #27 : 07 Srpanj, 2007, 20:54:01 »
jasno mi je...jel istina da sa novim skuterom dobiješ samo račun pa s tim na tehnički ili još šta dobijem??

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Tehnički
« Odgovori #28 : 09 Srpanj, 2007, 08:09:55 »
jasno mi je...jel istina da sa novim skuterom dobiješ samo račun pa s tim na tehnički ili još šta dobijem??
MIslim da ideš samo s računom, na tehničkom će ti napraviti knjižicu vozila i možda čak prometnu, pa ćeš na policiju da prijaviš skuter i onda opet nazad na tehnički da ti stave pečat na papire (da ti tehnički počinje vrijediti) i tu ćeš najvjerojatnije dobiti i tablicu.
Who's looking for punishment ??

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Tehnički
« Odgovori #29 : 09 Srpanj, 2007, 08:10:34 »
U krajnjem slučaju ti je najbolje otići u stanicu za teh prpregled pa ih pitaš kako procedura ide, lova itd...
Who's looking for punishment ??

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: Tehnički
« Odgovori #30 : 09 Srpanj, 2007, 10:35:33 »
krajem tjedna moram na tehnički, na portalu (mojskuter) sam si izračunao da mi treba 400 kn za produženje prve registracije...

malo mi je čudno s obzirom da sam platio 700 prvu, još ako uspijem popust od 50% onda dođe 320kn, ukupno...

sad me zanima jesu li točni ti izračuni? (napišite koliko je vama došlo, hvala)




inače, tema je ushidrena jer se postavljaju učestala pitanja o tehničkom pregledu, pa sva pitanja, iskustva i slično možete pisati ovdje, da se ne otvaraju nove teme
« Zadnja izmjena: 09 Srpanj, 2007, 10:38:37 enigma »

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: Tehnički
« Odgovori #31 : 11 Srpanj, 2007, 09:14:30 »
ajte ljudi, odgovorite mi koliko jer mi se bliži petak da se mogu pripremit :toothy3:

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Tehnički
« Odgovori #32 : 11 Srpanj, 2007, 09:21:46 »
hmmz prva rega je skuplja jer placas papire i jos neke cingu mingu sheme!

mene je za 150ccm nakon prebacivanja na moje ime tj. ko da je novi skuter izaslo 900kn sa osiguranjem od 50% iduca mi je 700kn ... dakle ako imas 50% popusta  tvoja bi trebala bit oko 400kn  :icon_biggrin:
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: Tehnički
« Odgovori #33 : 11 Srpanj, 2007, 10:54:39 »
prve godine nije bilo nikakvog popusta pa je došlo 700 kn..nadam se da će sad bit barem 50% :icon_biggrin:

hvala na javljanju

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Tehnički
« Odgovori #34 : 11 Srpanj, 2007, 12:02:02 »
ja mislin da po novome dobivas 5% godisnje  :toothy11:
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: Tehnički
« Odgovori #35 : 11 Srpanj, 2007, 13:46:48 »
ja mislin da po novome dobivas 5% godisnje  :toothy11:

na auto imam 50% a neda mi se prebacivat na skuter to... :toothy11:

eh 5 % je kutija šibica :toothy3:

Offline BunnyRabbit

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 57
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Krk
  • Moj Skuter: Kymco Vitality 50 2T
Odg: Tehnički
« Odgovori #36 : 13 Srpanj, 2007, 14:36:02 »
Nakon prve godine dobivaš 10%, a onda svake još po 5%. Nećeš dobiti 50 % jer to više nesmiju davat. Jedino za kasko se može dogovarat (iako ti on za skutera ne treba), ali obavezno ne. Niti sa auta mislim da ne možeš prebacivat jer nije ista kategorija. Meni jučer sa 50% došlo sve skupa 318 kn (osiguranje 98 kn pa ti sa 10% ispada nekih 176 kn) znači ti bi trebao platit oko 396 kn. Jesam bio blizu?  :toothy10:

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: Tehnički
« Odgovori #37 : 16 Srpanj, 2007, 08:45:25 »
Nakon prve godine dobivaš 10%, a onda svake još po 5%. Nećeš dobiti 50 % jer to više nesmiju davat. Jedino za kasko se može dogovarat (iako ti on za skutera ne treba), ali obavezno ne. Niti sa auta mislim da ne možeš prebacivat jer nije ista kategorija. Meni jučer sa 50% došlo sve skupa 318 kn (osiguranje 98 kn pa ti sa 10% ispada nekih 176 kn) znači ti bi trebao platit oko 396 kn. Jesam bio blizu?  :toothy10:

jako blizu :icon_biggrin:

dakle, ovako 132 kn za tehnički, i 10 % popust za osiguranje, odnosno nekih 288 kn...ukupno cca 420 kn...

inače, samo sam platio i otišao...nisu ni gledali skut :frajer:

bit će jer je novi, tj. star godinu dana... :toothy10:

Offline sweky

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 73
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: RI
  • Moj Skuter: štani
Odg: Tehnički
« Odgovori #38 : 17 Kolovoz, 2007, 01:09:21 »
kupio sam polovni skuter, neregistriran je, sad cu ga staviti na svoje ime kod biljeznika, i zanima me dal moram ici u mup ako je neregistriran, i kako da ga registriram? samo odem na stanicu tehnickog pregleda i tamo rijesim ili moram prvo sredjivat papire u mup-u

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Tehnički
« Odgovori #39 : 17 Kolovoz, 2007, 09:36:52 »
Ja mislim da bi morao ići na policiju da ga registriraš, ali ćeš i svejedno morati ići na tehnički...

Odi ako imaš vrememena do stanice za teh. pregled pa ih pitaj da znaš sve što te čeka, i od procedure i za lovu...
Who's looking for punishment ??