Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Tehnički  (Posjeta: 324196 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline salej600

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner
Odg: Tehnički
« Odgovori #100 : 17 Ožujak, 2010, 20:53:34 »
Otići ću koji dan na tehnički i baš pitati kakav je postupak i koliko to uopće košta. Kad me zaustave plavci i ono neznaju šta da mi rade jer ide više od 50  :laughing7: dođe mi da poludim. A što je još gore od svega potpuno su u pravu.

Offline White

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1429
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: kx 125
  • Moja Kaciga: Suomy exploler
Odg: Tehnički
« Odgovori #101 : 17 Ožujak, 2010, 20:54:48 »
da neotvaram temu,,,se moze kako prebaciti sa male table na veliku?znaci na roxu bb :toothy3:

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Tehnički
« Odgovori #102 : 17 Ožujak, 2010, 20:55:56 »
da neotvaram temu,,,se moze kako prebaciti sa male table na veliku?znaci na roxu bb :toothy3:

Možeš, A test ti ne gine  :laughing7:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline salej600

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner
Odg: Tehnički
« Odgovori #103 : 17 Ožujak, 2010, 20:57:54 »
Odem ja sutra pitati

Offline White

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1429
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zg
  • Moj Skuter: kx 125
  • Moja Kaciga: Suomy exploler
Odg: Tehnički
« Odgovori #104 : 17 Ožujak, 2010, 21:00:24 »
Odem ja sutra pitati

bilo bi super :) aj pitaj ih moje pitanje ak nije prob,na 50cc stavit jacu masinu :toothy11:

Offline salej600

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 602
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: runner
Odg: Tehnički
« Odgovori #105 : 17 Ožujak, 2010, 21:04:36 »
Ja kad sam na Tomosa stavio jaču mašinu majstor pitao hočeš malu ili veliku tablicu. Ja uzeo veliku i ništa me više nisu pitali. Sad neznam kako je to prošlo ali sve funkcionira, jbg. Mislim da ovi naši to još ne kuže, mislim šta je 50 ccm, a šta je više, jer u biti njima je to vrlo slično  :toothy10:

Offline petarpan

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 539
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Tehnički
« Odgovori #106 : 17 Ožujak, 2010, 21:08:35 »
al nekako mi nema smisla polagati A kategoriju za skuter od 50ccm ma koliko on isao
ak vec moram polagati (a neda mi se i fali mi para - zato i vozim skutaca) onda bih radije vozio nesto jace

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Tehnički
« Odgovori #107 : 17 Ožujak, 2010, 21:35:23 »
Odem ja sutra pitati


JAVI ovdje rezultate ako nije problem  :laughing7: Pliz  :toothy3:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Tehnički
« Odgovori #108 : 17 Ožujak, 2010, 21:48:13 »
tako je i u bosni od ove godine, moraš skuter doterat i slikaju ga. Vjerovatno neki novi zakon, znači imo sam veze tu i prije samo rpometnu donesem a sad mi reko moram i skuter mora ga slikat
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Tehnički
« Odgovori #109 : 18 Ožujak, 2010, 03:32:49 »
Mozda slikaju skutere za novi kalendar povodom pocetka sezone  :dontknow:


Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Tehnički
« Odgovori #110 : 18 Ožujak, 2010, 08:42:33 »
kako mi idu na živce.. u ovoj državi vlada se ponaša poput male djece..
kad će konačno donijeti neki zakon koji stvarno doprinosi sigurnosti prometa a ne same gluposti..

Offline shegy

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1290
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PŽ-ZG-KA
  • Moj Skuter: aprilia sr ditek, jogurt, cr250
Odg: Tehnički
« Odgovori #111 : 18 Ožujak, 2010, 10:37:40 »
pitanjac.. ja sam skinuo zxa (jer imam regu za par dana) i stavio origigi auspuh , naravno odma poslije rege mislim vratiti zxa   jel bolje da idem na regu sa zxom ili origigijem?
KAD SI GLADAN, NISI SVOJ

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
Odg: Tehnički
« Odgovori #112 : 18 Ožujak, 2010, 10:44:46 »
trebao bi ic onak kak se mislis vozit... ak se mislis vozit sa zx-om, onda odi na tehnici sa zx-om. U jednu ruku se zato i slika vozilo
taj sam

Offline shegy

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1290
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PŽ-ZG-KA
  • Moj Skuter: aprilia sr ditek, jogurt, cr250
Odg: Tehnički
« Odgovori #113 : 18 Ožujak, 2010, 10:52:28 »
a jbt... jebe me to sto je malo preglasan skuter onda pod prvo a pod drugo el blokada mi probija sa zxom  :toothy3:

edit: jel zx homologiran tj jel se smije na cestu s njime?
KAD SI GLADAN, NISI SVOJ

Offline petarpan

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 539
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Tehnički
« Odgovori #114 : 18 Ožujak, 2010, 12:19:36 »
meni nije mjerio buku al ja imam orginal auspuh
nebi me cudilo da ak budes malo glasniji da te stave na test

p.s. mislim da je dopusteno do 55km/h zbog tehnicke pogreske il tak nesto

Offline shegy

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1290
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: PŽ-ZG-KA
  • Moj Skuter: aprilia sr ditek, jogurt, cr250
Odg: Tehnički
« Odgovori #115 : 18 Ožujak, 2010, 12:25:59 »
ma idem sa original... sta ko ga yebe..
KAD SI GLADAN, NISI SVOJ

Offline ChRiStIaN

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4163
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bedekovčina
  • Moj Skuter: Aprilia Leonardo 250
  • Moja Kaciga: SMK Gullwing
  • MojSetup: Polini Hi-Speed control
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Tehnički
« Odgovori #116 : 18 Ožujak, 2010, 12:37:38 »
kako mi idu na živce.. u ovoj državi vlada se ponaša poput male djece..
kad će konačno donijeti neki zakon koji stvarno doprinosi sigurnosti prometa a ne same gluposti..


ma da, bas su uzasni!  ::)

trebali bi pustat svakog golfa 2 koji dode s 10 kila blata na sebi, nema kocnica niti jednog svjetla itd....to bi najbolje bilo jel...

ja neznam kaj ljudi ocekuju od tehnickog pregleda? Pa zato se i zove tehnicki pregled. Do sad su se zajebavali sad su poceli izgleda ozbiljno radit kak bi trebali...ja sam eo bio s autom nedavno i zakacila me ta nova pravila, frajer mi nastelal svjetla, promjenil mi zaruljice koje nisu radile, sve zivo mi pregledal i naravno, osmjeh od uha do uha kad ti kaze auto ti je za 5, sve je super i mozes na cestu! Meni je ljepse i vaznije kad mi to veli nego da se sramotim...meni slucajno niej radila zarulja od rikverca, nisam to skuzil do tehnickog...al opet je pitanje...kaj imas radit ti na tehnickom a da doam nisi pogledal jel ti bar ono osnovno ispravno? I da, onda te rusi pa su oni pederi, budale itd....pa j****u mater, samo rade svoj poso!!! Videl bi tebe ili nekog drugog ko je tak pametan tu na forumu da to radi pa jel bi mu bilo svejedno...il da mu dijete nedajboze ili on pogine jednog dana radi tehnicki neipravnog vozila...i na kraju kad sam s autom me slikao, inace ono kaj autor teme nije znao, da je cijeli proces tehnickog pregleda SNIMAN! Pogledajte kamere u svakom cosku unutra, cijeli tehnicki se snima! Meni posliko auto da nebi bilo muljaze, promjene boje i sl. i da se oni zastite i imaju dokaz da su pustili auto koji ima sva 4 kotaca, 2 retrovizora i da je ispravan!

zakon za 50 kubika i 50 je donesen zbog sve vise poginulih balavaca od 14 godina koji friziraju skutere tolko da nemreju stat kad treba zakocit, pola njih nema ni vozacku itd. A ovo za db jebga...kad sam imo serdu bilo mi fora, al sad kad mi se susjed vozi sa endurom svaku nedjelju po cijeli dan pored kuce puco bi mu u glavu!

NISU TO IDIOTARIJE!!! Jedan od pametnijih zakona je zakon o tehnickoj ispravnosti vozila i nije donesen bzvz to je sigurno!

Offline DvdAerox

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1207
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: nigđe
  • Moj Skuter: nista
  • MojSpuh: nema vise
Odg: Tehnički
« Odgovori #117 : 18 Ožujak, 2010, 12:58:19 »
Nisam znao da se tehnicki snima, a i mislim da je netocno! Aparati za slikanje su slicni onima za snimanje pa mozda izgleda, ali to nije to.. Mislim, meni je tehnicki obavio van stanice, a samo sam uso da slika i to je to, nikakvo potplacivanje, original motor  :dontknow:

Jedino mi je nejasno zasto neke ljude zezaju radi sitnih preinaka, a na cesti moze yugo star 30 godina koji gotovo da se nije raspo...

Offline Crazy Kuree

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3127
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Orašje
  • Moj Skuter: Neos LC
Odg: Tehnički
« Odgovori #118 : 18 Ožujak, 2010, 13:14:42 »
slažem se za auto u vezi svega što je kiki reko al za skuter mi je već problem, auspuh je iliegalan za cestu a skuter ima puno prerada iako osnovne stvari rade što se tiče signalizacije sigurno nebi prošo tehnički ni s blokadom
Lebdim u međuprostoru između četvrte i pete dimenzije

Offline petarpan

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 539
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Tehnički
« Odgovori #119 : 18 Ožujak, 2010, 19:37:40 »
u potpunosti se slazem s christianom  :icon_thumright:
moj post nije bio s ciljem pljuvanja na tehnicki nego kao upozorenje na nova pravila ekipi koja ima upitno ispravna vozila da nebi bilo nismo znali kad dodju na teh.
zapravo je smijesno kaj se sve moze vidjeti na cestama. s tim da bih ja jos vise postrozio db kontrolu jer ja imam serijalu i malo mi je glasan a kad vidim lika kojeg cujem jos 2min nakon sto me prosao popizz...
jedino se neslazem recenim u vezi klinaca i sigurnosti.
s tehnickog sam otisao pod blokadom i fakat nisam nikam isao. jos mi se lik iza nabio na guzicu, sa semafora jedva krecem...ma sve znate da ne pricam bezveze
mislim da bi se vise postiglo da kad klinca bez vozacke ulove da motoru starci ostanu bez pola ili trecine place sljedecih pol god u svrhu kaze pa da vidis kad mu stari zube preosece ni kaciga ga nece spasila
a ne da je kazna 500-1000 kn pa lovatora zaboli uho za to kad mu je placa 50-60 somica mjesecno- a cesto su to tatini sineki