Tehnički kutak > Tuning skutera

Setup vaseg skutera

<< < (126/134) > >>

Corector:
Javit cemo svakako, fino se spremit, stavit sekundar i primar na 60% i bit ce to fino. Jedino je malo grdo kad ti kuplung ulovi tek na 60kmh, i kad otpusti, al dobro.

matija84m:
Jbg. Nema veze.
Zato se vozis 130-160 vidis da ide

RunnerSukosan:
Doletim ja s apriliom da vas poguram bez brige hehe suhog sam slepao vec kosmickom brzinom :glasses9:

lukazikaovic:
Pozdrav ljudi iz strmovitog Šibenika. Da živite ode skužili bi ste da je jako teško i nemoguće doći do podatka koliko skuter ide po ravnome. U širem krugu Šibenika nigdi nema 2 kilometra ceste koja je dovoljno ravna za nekakav test krajnje brzine na ravnom.

Lako je dobit podatak krajne brzine tamo po Zagrebu di je sve ravno i di imaš 3 trake u komadu 10 km ravnice.
A da ne spominjen forumske potrošnje goriva. Lako imat potrošnju od 4L kad odvozite cili rezervar po ravnome.

Slažen se sa forumskon ekipon da podatak o krajnoj brzini koju skuter može nizbrdo uvatit u zavjetrini volana je nultog značaja, ali da vi isprid kuce imate takvu nizbrdicu išli bi probat koliko stvarno može uvatit skuter u kojeg ste potrošili masu vrimena.

Ja iman stvarno dosta sličan setup kao donkeko i mogu potvrdit da je 135gpsa stvarno moguce uhvatiti na toj lokaciji.

Nakon šta san ja montira produzenu getribu probao sam "u volanu" proći tu nizbrdicu i na celeru mi je pokazalo 138. Uz mene je bija prijatelj na pegasu 660 koji me je pratija i njegov celer je pokaziva 132kmh. Nisam tad ima gps upaljen pa ne znam gps brzinu, ali ne virujen da pegaso puno krade.

Donkeko svaka čast na projektu, viđan te tu i tamo na skuteru i stvarno je tip top. Rijetka uredna tuning 50tica u šbk-u.
Imamo stvarno jako slican setup pa ako budeš ikad tija usporedit skutere, tu san.

Evo naša san moju gps snimku na dionici koja je relativno ravna. Interšpar-šibenski most
kao sta pise na slici celer je pokaza 129kmh,a po gpsu je 116kmh





Dok san ima kraću getribu proba san za koliko najkraće mogu doc od splita do šibenika i ovo je rezultat




RunnerSukosan:
Ajde sto gasirate nit brdo 130, a koliko uz brdo?? 70 :jerk:

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju