Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Krsenje propisa  (Posjeta: 265334 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline keko_aprilia

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 109
  • Spol: Muški
  • zuuum zuuum
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Solin
  • Moj Skuter: aprilia sr 70 RR yamaha ybr 125
  • MojSetup: termo grupa giza 70 malossi
  • MojSpuh: ...sad ce u 11 mj
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #180 : 01 Studeni, 2008, 16:11:58 »
Jedan moj kolega, te dečke (koji se voze bez kaciga, praktički bosi, itd.) , zove donorima...  :laughing7:
Dok je takvih, koji razbiju tintaru (a mogla ih je zaštititi kaciga), oni drugi (koji čekaju organe za presađivanje), nemaju puno za čekati, pogotovo u (ljetnoj) sezoni...  :icon_biggrin: :toothy3: :icon_biggrin:
hahahaha  :notworthy:
let the good times roll... :)

Offline skuterFan

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 292
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Ki?matrans
  • MojSetup: ili ne
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #181 : 01 Studeni, 2008, 16:40:11 »
Jedan moj kolega, te dečke (koji se voze bez kaciga, praktički bosi, itd.) , zove donorima...  :laughing7:
Dok je takvih, koji razbiju tintaru (a mogla ih je zaštititi kaciga), oni drugi (koji čekaju organe za presađivanje), nemaju puno za čekati, pogotovo u (ljetnoj) sezoni...  :icon_biggrin: :toothy3: :icon_biggrin:
hahahaha  :notworthy:
motoriste jos zovu i davatelji organa...
Evo makno sam sve slike... ; )

Offline keko_aprilia

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 109
  • Spol: Muški
  • zuuum zuuum
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Solin
  • Moj Skuter: aprilia sr 70 RR yamaha ybr 125
  • MojSetup: termo grupa giza 70 malossi
  • MojSpuh: ...sad ce u 11 mj
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #182 : 01 Studeni, 2008, 21:40:28 »
Jedan moj kolega, te dečke (koji se voze bez kaciga, praktički bosi, itd.) , zove donorima...  :laughing7:
Dok je takvih, koji razbiju tintaru (a mogla ih je zaštititi kaciga), oni drugi (koji čekaju organe za presađivanje), nemaju puno za čekati, pogotovo u (ljetnoj) sezoni...  :icon_biggrin: :toothy3: :icon_biggrin:
hahahaha  :notworthy:
motoriste jos zovu i davatelji organa...
da znan ...a jebes ga mi smo brza lovina ...nedamo se mi
let the good times roll... :)

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #183 : 03 Studeni, 2008, 18:59:16 »
motoriste jos zovu i davatelji organa...
Jest... moguće... ali ne sve... nikako sve...
Ovi navedeni (šminkeri od-caffea-do-caffea-zaštodastavimkacigu/aniobućaminetreba)  posebno su izloženi, pa općenito dečki na sportivama...
Za koliko prometnih znate, a da su u njima sudjelovali motoristi na chopperima/cruiserima (a da su sami skrivili prometnu)

Live to ride, ride to live

Offline Brla

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 824
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sveti Ivan Ž
  • Moj Skuter: Runner VX
  • Moja Kaciga: HJC fg-15
  • MojSetup: 209, polini, vxr, itd.
  • MojSpuh: serijala
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #184 : 22 Prosinac, 2008, 20:00:24 »
kacigu uvijek na glavu! ja ni ne pomišljam sjest na motor bez nje.... ove ograničenje brzine ne poštujem jer stalno čarim full gas  :happy6: sve ostalo poštujem pogotovo pješake a nevolim to što auti uopće ne doživljavaju motoriste(čast iznimkama)....neki dan idem na stanicu s motorom i vozim se fino 60-70, ide auto iz drugog smjera a auto iza mene me prestiže ko da mene nema i da se nisam pomakno uz rub ko zna gdje bi danas bio.....

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #185 : 04 Siječanj, 2009, 01:17:36 »
kacigu uvijek na glavu! ja ni ne pomišljam sjest na motor bez nje.... ove ograničenje brzine ne poštujem jer stalno čarim full gas  :happy6: sve ostalo poštujem pogotovo pješake a nevolim to što auti uopće ne doživljavaju motoriste(čast iznimkama)....neki dan idem na stanicu s motorom i vozim se fino 60-70, ide auto iz drugog smjera a auto iza mene me prestiže ko da mene nema i da se nisam pomakno uz rub ko zna gdje bi danas bio.....
ista situacija meni, neka zenska vozila zelenog twinga prestize me na magistrali jos nizbrdica bila, ja isao 70-80, auto iz suprotnog smjera nailazi ja se prvo vozim po sredini i vidim ona glupaca ide prestizati sklonio se uz rub i ona prosla i ocesala me retrovizorom po ruci i nogom dirnuo vrata, kasnije sam je pokusao stic al nisam mogo, cijelo auto bi jom polomio, nerviraju me takvi ljudi.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline keko_aprilia

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 109
  • Spol: Muški
  • zuuum zuuum
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Solin
  • Moj Skuter: aprilia sr 70 RR yamaha ybr 125
  • MojSetup: termo grupa giza 70 malossi
  • MojSpuh: ...sad ce u 11 mj
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #186 : 09 Siječanj, 2009, 23:15:33 »
kacigu uvijek na glavu! ja ni ne pomišljam sjest na motor bez nje.... ove ograničenje brzine ne poštujem jer stalno čarim full gas  :happy6: sve ostalo poštujem pogotovo pješake a nevolim to što auti uopće ne doživljavaju motoriste(čast iznimkama)....neki dan idem na stanicu s motorom i vozim se fino 60-70, ide auto iz drugog smjera a auto iza mene me prestiže ko da mene nema i da se nisam pomakno uz rub ko zna gdje bi danas bio.....
ista situacija meni, neka zenska vozila zelenog twinga prestize me na magistrali jos nizbrdica bila, ja isao 70-80, auto iz suprotnog smjera nailazi ja se prvo vozim po sredini i vidim ona glupaca ide prestizati sklonio se uz rub i ona prosla i ocesala me retrovizorom po ruci i nogom dirnuo vrata, kasnije sam je pokusao stic al nisam mogo, cijelo auto bi jom polomio, nerviraju me takvi ljudi.
;D kupi supeRRR cool RRRR-a pa ti tamani takve likove i likuse ...budi nas pravednik RRR zakon
let the good times roll... :)

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #187 : 12 Siječanj, 2009, 15:52:56 »
Za koliko prometnih znate, a da su u njima sudjelovali motoristi na chopperima/cruiserima (a da su sami skrivili prometnu)

 :icon_thumright:

A nažalost ima i skuteraša koji voze kao ti chopperaši. Ali svejedno, rijetko koji vozač večeg vozila poštuje motoristu kao sebi jednakog  :angry7:

Ja se ponašam potpuno isto u autu kao i na motoru kad je u pitanju vozačka kultura. I alergičan sam kad mi netko izleti iz ulice - kao "ti imaš skuter pa ja mogu pred tebe". A vozim potpuno istom brzinom ko da sam u autu ali neznam zašto ljudi misle da je lakše se zaustavit sa skuterom nego sa autom  :icon_scratch:

U takvim situacijama bi radije da mi to "rade" dok sam u autu koji je mnogo puta stabilniji pri kočenju nego skuter. Ali zato Aerox ima dost jaku trubu  :laughing7:
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline Luka 0101

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3304
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: na stolcu
  • Moj Skuter: nema ga... gone.. wushhh.... just like that
  • Moja Kaciga: prisutna
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #188 : 12 Siječanj, 2009, 18:14:19 »
Vozači automobila pri sudaru s motoristom prvo pogledaju svoj auto a onda te EVENTUALNO pita jesi li dobro.

Ja kada sam imao saobracajku prije dvije godine, izletio mi je auto i ja sam ga pokupio sa 70.
On je bio kriv.
Ja sam ležao na cesti, gledam u svoj motor (R1), jer nisam se mogao prvi par trenutaka dignuti..
I eto ti mange, izlazi iz auta, niti me pogledao, odma je išao gledati auto i primio se telefona i poceo zivkati svoje frendove..

Jest da se radilo o novo audiju A6 ali j****u mater, mogao sam biti mrtav pa frajer nebi ni skužio...

U nas i na balkanu vrijedi ona TKO JACI, TAJ KACI
taj sam

Offline dino_sk

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4159
  • Spol: Muški
  • 099 /672-1765
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Petrinja
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #189 : 07 Veljača, 2009, 14:20:34 »
jucer zivi dokaz da na ovom svijetu postoje i super policajci  :headbang: :headbang:

ja i majic_sk se jucer vozikamo ,naganjamo i tako ubijamo dosadu  :laughing9:
i sad skrecemo u ulicu i vidimo murju i sad mi lagano kraj njih i oni nista i mi po gasu kroz centar slalom voznja 90+ km/h
kad vidim ja u retrovizoru da nas netko sustize ,reko evo jos nekog puklo u glavu za divljanjem mi i dalje full gas
kad se on priblizio jos blize ja opet u retrovizor kad ono murja iza nas i rotaciju pale  :toothy12:
i tu ja na kocnicu lagano dam zmigavac da cu stat kad oni mene prelaze i za majicem  :toothy12: tu mi stanemo, izlaze dvojica ,dobro vece dobro vece ,vozacku prometnu mi damo ,sagnu se da vide tablice i vele pa vi ste skroz ispravni  :frajer:
pa reko da jesmo , i na kraju vele majicu da opere tablicu jer nije reflektirala svjetlost pa su zato krenuli za nama jer su mislili da je skut neregistriran i da nemamo vozacke ,vrate papire i kazu sretan put i pazite se ovih divljaka u autima da je njima zakon k**ra* da gledamo vise u retrovizore i da se pazimo i laku noc ,samo polako decki  :headbang: :headbang: :headbang:

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #190 : 02 Travanj, 2009, 22:36:34 »
ja mislim da se to vise nece dogadat, cast iznimkama.

mene je neki dan policajac zaustavio, papire vozacku molim, ja nisam nista kod sebe imao, ostalo mi sve u firmi gdje sam na praksi i na minut skocio motorom kupit nesto mestru, on se sagne iza motora pogleda tablicu, pita jel registriran, ja recem naravno u prvom mjesecu jos, imas vozacku? imam. stvarno imas? imam. i pusti me, nije me cak ni ime pito niti ista da provjeri, nego je jednostavno vjerovao. mislim istina je, ali neki bi poceli kaznu pisat iako takve nikad nisam sreo.

nisu svi policajci g#vn#, ali vjerujem da ih je vise nego ovakvih amo rec ''korumpirano-postenim'' koji bi popustili koju sitnicu i slicno.

nego mene zanima, posto su postrozili sad kontrole, cak poceli vodit na vanredne tehnicke, i zapljenjivat skutere po ne ispravnosti, kolika je kazna za takvo sto?
NPR. ako me odvedu na vanredni, i naravno sa svojim skuterom necu proc, kolika bi kazna bila, za skinute blokade, tablicu na nevidljivom mjestu, bez retrovizora?
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline goga100

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 288
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DUBROVNIK
  • Moj Skuter: runner vx200
  • MojSetup: 200ccm
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #191 : 05 Travanj, 2009, 20:48:32 »
jucer zivi dokaz da na ovom svijetu postoje i super policajci  :headbang: :headbang:

ja i majic_sk se jucer vozikamo ,naganjamo i tako ubijamo dosadu  :laughing9:
i sad skrecemo u ulicu i vidimo murju i sad mi lagano kraj njih i oni nista i mi po gasu kroz centar slalom voznja 90+ km/h
kad vidim ja u retrovizoru da nas netko sustize ,reko evo jos nekog puklo u glavu za divljanjem mi i dalje full gas
kad se on priblizio jos blize ja opet u retrovizor kad ono murja iza nas i rotaciju pale  :toothy12:
i tu ja na kocnicu lagano dam zmigavac da cu stat kad oni mene prelaze i za majicem  :toothy12: tu mi stanemo, izlaze dvojica ,dobro vece dobro vece ,vozacku prometnu mi damo ,sagnu se da vide tablice i vele pa vi ste skroz ispravni  :frajer:
pa reko da jesmo , i na kraju vele majicu da opere tablicu jer nije reflektirala svjetlost pa su zato krenuli za nama jer su mislili da je skut neregistriran i da nemamo vozacke ,vrate papire i kazu sretan put i pazite se ovih divljaka u autima da je njima zakon k**ra* da gledamo vise u retrovizore i da se pazimo i laku noc ,samo polako decki  :headbang: :headbang: :headbang:
runner sa mhr replica spuhom da ide 90+ ?????

Offline juric_16

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Žabjak
  • Moj Skuter: Zippetollini 4t
  • Moja Kaciga: Suomy
  • MojSetup: top secret
  • MojSpuh: top secret
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #192 : 05 Travanj, 2009, 21:48:45 »
nego mene zanima, posto su postrozili sad kontrole, cak poceli vodit na vanredne tehnicke, i zapljenjivat skutere po ne ispravnosti, kolika je kazna za takvo sto?
NPR. ako me odvedu na vanredni, i naravno sa svojim skuterom necu proc, kolika bi kazna bila, za skinute blokade, tablicu na nevidljivom mjestu, bez retrovizora?

pa kazna za retrovizore je 300 kn,a koja se budala vozi bez retrovizora?
Kad Zip naraste bit će Tuono ;)

Offline giannelli

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *
  • Banned!
  • Postova: 3272
  • Spol: Muški
  • Warn a brother (WB)
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: DBK
  • Moj Skuter: SR50R
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #193 : 05 Travanj, 2009, 22:05:35 »
a jbg, od prometne su oba dva polupani, a necu kupovat nove serijske jer su odvratni, pa cekam da naletim na neke koji bi se uklopili u skuter.
Serijski phva ima taj 209ha atomizer što mu je i mana ed ima 211fa atomizer koji je puno pogođeniji zanemarimo klipič 40 i a7 iglu,ler diznu 34

Offline Dino st

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 82
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #194 : 24 Travanj, 2009, 00:44:54 »
Jeli se oduzima vozačka za prolaz kroz crveno ili samo novčana kazna.

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #195 : 24 Travanj, 2009, 09:57:05 »
Jeli se oduzima vozačka za prolaz kroz crveno ili samo novčana kazna.


To je jedan od najtezih prekrsaja - naravno da se oduzima

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #196 : 24 Travanj, 2009, 18:44:07 »
Jeli se oduzima vozačka za prolaz kroz crveno ili samo novčana kazna.


3-6 mieci barem tako meni bilo :) čekam suđenje pa ti kažem točno :toothy12:
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline nexi

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 94
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Nexus 250
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #197 : 06 Svibanj, 2009, 16:34:11 »
Drzim se svih propisa tako cuvam sebe i druge!!!
Nexus u srcu...

Offline zipst

  • Tržnica : (+12)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1264
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: split
  • Moj Skuter: na hrpi
  • MojSetup: trkeci
  • MojSpuh: probusen
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #198 : 06 Svibanj, 2009, 20:06:24 »
pa kazna za retrovizore je 300 kn,a koja se budala vozi bez retrovizora?
:hello: prisutan :frajer:. jbg, okricen glavu i kad ih iman, stvar navike.prvi motor mi je bija bez i sad mi je osta taj okret glave(a i neman mrtvi kut,he he :biker2:)
covjece jos da je nastavio i bez karba radit,pa ti bi se djabe vozio

Offline Biker(ss)

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1101
  • Spol: Muški
  • Live to ride, ride to live.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sisak
  • Moj Skuter: SF2 , GSXR 1000 k5
  • Moja Kaciga: HJC IS-17
  • MojSpuh: Yoshimura
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #199 : 06 Svibanj, 2009, 22:53:04 »
:hello: prisutan :frajer:. jbg, okricen glavu i kad ih iman, stvar navike.prvi motor mi je bija bez i sad mi je osta taj okret glave(a i neman mrtvi kut,he he :biker2:)
:biker2:  ista stvar...navika od tomosa :biker2:
———-/´¯/)——--(\¯`\
———/—//———--\\ —\
——--/—//————-\\- -\
—-/´¯/—/´¯\———/¯`\—\¯`\ -/-/--/—/—/-|_—-_|-\---\—\—\  (-(—(—(—/-)--)--(--(-\—)—)— ) -\————\/--/— \—\/————/ --\———— /—— -\-————/ —\-———-(———-)———- / —-\———-\——---/——-- /   :D