Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Krsenje propisa  (Posjeta: 264473 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #60 : 30 Ožujak, 2007, 20:02:42 »
Nesmiš prolazit između auta nikako,sve šta su ti oni rekli.Ja prilazin uvik ali mi smo ipak dvokotači pa nas niko ne je**
Pa nije baš... kad ja vozim (u autu) po užoj cesti i vidim kako se skuter probija malo se primaknem rubu da mu-joj napravim malo mista. Nije mi baš svejedno kad vidim da netko leti glavom bez obzira između auta ili kad vidim neku curu onako ide lagano i samo gledam kad će 'sletit' koliko volanom vrti...
Who's looking for punishment ??

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #61 : 31 Ožujak, 2007, 00:53:16 »
 :laughing7: :laughing7: :laughing7:

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #62 : 31 Ožujak, 2007, 13:41:15 »
a da vidiš ti koje se liti gužve stvaraju u Omišu.Bude ti gužva od Omiša pa do Podstrane i onda ti je skuter Bog.
A da vidiš šta mi se ovolito dogodilo.Gužva samo takva,ja se zaletio stalno san vozio po sredni između auta kad neki mađar otvori vrata.Ja počeo kočit jedva sta,a onda san mu skresa sve živo.Hebate skupija bi i njega i vrata da nisan prikočio,i onda bi naravno ispa ja kriv,jer ja vozin sredinon,pretječen i još zgazija čovika
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #63 : 31 Ožujak, 2007, 14:51:45 »
Mađari i talijani su priiiiiiiiiiiilično neodgovorni i divlji na našim cestama...
Skreću kako ih pukne (naglo) bez žmigavca i isto tako odvale po kočnicama ko 'sivonje'  :hmh: :angry7: :angry9: :sad3:
Who's looking for punishment ??

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #64 : 31 Ožujak, 2007, 23:03:54 »
 :icon_biggrin: ;D :icon_biggrin: Street... (i) to ti piše ("vožnja po crti", između 2 kolone zaustavljenih auta), u onom mom tekstu "Vožnja skuterom"  :laughing7:
Pričaj mi o tome... ;D I ja sam to probao u praksi.... vrlo neugodno iskustvo...  :icon_scratch:
Live to ride, ride to live

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #65 : 31 Ožujak, 2007, 23:10:15 »
Strance MORATE uzet za ozbiljno, tako da ih se klonite... gledaju okolo, razgledaju, traže putokaze, i na tuđem su terenu...treba ih razumjet, nije im lako...
Činjenica je, da su "pravila igre" u prometu, u cijeloj Evropi ista (osim Engleza), i to ih ne opravdava, da rade piz..rije u prometu...
 ali badava, NAŠA (vozača skutera/motora) glava je po cesti, ako nismo pazili...  ;D ;D ;D
Live to ride, ride to live

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #66 : 01 Travanj, 2007, 11:10:17 »
Sažem se!

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #67 : 01 Travanj, 2007, 16:27:45 »
Strance MORATE uzet za ozbiljno, tako da ih se klonite... gledaju okolo, razgledaju, traže putokaze, i na tuđem su terenu...treba ih razumjet, nije im lako...
Činjenica je, da su "pravila igre" u prometu, u cijeloj Evropi ista (osim Engleza), i to ih ne opravdava, da rade piz..rije u prometu...
 ali badava, NAŠA (vozača skutera/motora) glava je po cesti, ako nismo pazili...  ;D ;D ;D
Ja sam mislio na ove agresivne strance...
Nije meni problem shvatiti kad neko ide skroz sporo kad vidim da gleda okolo i traži... to je sasvim u redu, ja sam mislio na ove što nam dođu na cestu i onda se ku**e. Takvi su totalno nepredvidljivi i njih se najviše treba paziti.
Who's looking for punishment ??

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #68 : 01 Travanj, 2007, 20:28:15 »
ali zamisli lika,otvara vrata i izlazi van.Ma triba san ga skupit heba mu pas mater
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #69 : 05 Travanj, 2007, 00:30:59 »
 :icon_biggrin: :toothy12: :laughing7: Ti... koji se ku..e, to su ti oni, koji su shvatili kamo trebaju dalje...  ;D pa to onda naprave beskompromisno... ako treba preko 3 vozne trake-ajmo preko 3 vozne trake ! :icon_biggrin: i tako... samo umjeren(ij)a vožnja, i sve stigneš reagirat...
Nije lako, definitivno... bez malo sreće (da te prati) nema nade...
Live to ride, ride to live

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #70 : 15 Travanj, 2007, 21:00:51 »
A zamislite ovo danas.Ja i moja ekipa išli bacit đir do jednog parka(od Omiša 5-6 km) i pristižemo mi nekog Renaulta na pravcu(pravac je bio kratak a iza njega dolazi zavoj) i iz zavoja dolaze mi 2 auta a ovi seronja iz Renaulta neće da mi se magne nego još dodaje gas.I ja vozin kraj njega(po biloj crti) a ova 2 mi dolaze ususret.Ovaj seronja neće da se makne i tako san ja proša između 2 auta neokrznut(HVALA BOGU) i onda mi još obvaj iz Renaulta počeo srat kroz prozor i svirat zamnom.Ja san se mislija zaustavit i izvuć ga iz auta i dobro ga istuć da više nikad nesidne u auto ali prijatelj me je rukon pokaza da idemo,da ne radin pi*darije.Nisan mu upantija regu ali pripoznat ću ga ja mamu mu je** pa će me vidit.
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline aeroman

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 334
  • Spol: Muški
  • smoke weed every day!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Osijek
  • Moj Skuter: Aerox
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #71 : 15 Travanj, 2007, 23:23:59 »
A zamislite ovo danas.Ja i moja ekipa išli bacit đir do jednog parka(od Omiša 5-6 km) i pristižemo mi nekog Renaulta na pravcu(pravac je bio kratak a iza njega dolazi zavoj) i iz zavoja dolaze mi 2 auta a ovi seronja iz Renaulta neće da mi se magne nego još dodaje gas.I ja vozin kraj njega(po biloj crti) a ova 2 mi dolaze ususret.Ovaj seronja neće da se makne i tako san ja proša između 2 auta neokrznut(HVALA BOGU) i onda mi još obvaj iz Renaulta počeo srat kroz prozor i svirat zamnom.Ja san se mislija zaustavit i izvuć ga iz auta i dobro ga istuć da više nikad nesidne u auto ali prijatelj me je rukon pokaza da idemo,da ne radin pi*darije.Nisan mu upantija regu ali pripoznat ću ga ja mamu mu je** pa će me vidit.
Ti su najjači što dodaju gas kad ih obilaziš(to po zakonu nebi smili).Danas mi u gradu lik nije dao tak da ga obiđem i fino crveno na semaforu(ja sretan obiđem kolonu :laughing7:)i liku lagano srednjaka :thefinger:
Za dom i slobodu Hrvatskome NARODU!!!!!!!!!!!

Offline SlowRider

  • MS počasni član
  • Tržnica : (+33)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 7664
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #72 : 16 Travanj, 2007, 10:21:15 »
Ja cekam da mene netko sa autom pokusa prestici, i onda samo gass...

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #73 : 16 Travanj, 2007, 20:08:16 »
Ja cekam da mene netko sa autom pokusa prestici, i onda samo gass...
ja samo čekan da naletin na ovog pa da mu pokažen propise
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #74 : 17 Travanj, 2007, 00:13:38 »
Malo drukčije sam i ja, u par navrata, reagiral: vozim "uredno" 50-55, a vidim, netko me dostigne, i onda me onako, nervozno, divlje prestigne... pa ga ja "malo" dostignem, prestignem, i mahnem mu samo onako rukom, "ma, ko te šljivi..."
i izgubim se u gužvi, daaaleko ispred njega... posle me to prošlo...
Samo sebi možeš navuć nevolju za vrat (između ostalog, ne znaš koji "pacijent" je u autu, ili kakvi istražitelji u civilki, pa ti natovare prometnu policiju za vrat (čitaj: novčanik) ... ::)
Live to ride, ride to live

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #75 : 17 Travanj, 2007, 09:55:53 »
Najviše poludim kad mi netko 5mm ispred mene iz druge trake se ide prestrojavati u moju... ono bez ikakvog pogleda ništa.
Ima još jedan zanimljiv zavoj - dakle jednosmjerna cesta sa 3 trake. Dakle cesta ide ovako: znači ima ravan dio, zavoj prema udesno i opet ispravak po pravcu prije zavoja (ako ste me skužili). Prije i poslije zavoja pješački. A znate kako auti idu... ravno kroz zavoj... što je najgore i naši. Lijepo ti izleti pa ako si do njega ili se makni ili ga pusti naprijed ili gledaj oćeš li dobiti bočnu prikolicu na skuter sa 4 kola... prežalosno...
Još je to u redu ako nema nikoga iza njega ili pored (ako ne gledamo na prometna pravila) ali to se radi usred normalnog prometa... jedino kad su ure di stvarno ima prometa na toj cesti onda se još donekle poštuje jer naravno, tu su auti u igri... ko šljivi motoriste...
Who's looking for punishment ??

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #76 : 19 Travanj, 2007, 15:39:51 »
S obzirom da znam o kojoj se ulici radi, čudo je što nema razbijenia automobila, motora i glava...
Mislim da će se to, nažalost, dogoditi sad na ljeto kad se pojača intezitet prometa...

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #77 : 20 Travanj, 2007, 08:15:54 »
S obzirom da znam o kojoj se ulici radi, čudo je što nema razbijenia automobila, motora i glava...
Mislim da će se to, nažalost, dogoditi sad na ljeto kad se pojača intezitet prometa...
I meni se čini... još je gore što su i prije i poslije zavoja pješački... tu može biti svašta  :dontknow: :-X
Who's looking for punishment ??

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #78 : 20 Travanj, 2007, 08:28:48 »
Nažalost, svašta...


Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #79 : 20 Travanj, 2007, 19:04:33 »
a i Rijeka isto ima bisera.... zbog priključenja novog dijela zaobilaznice, je jedno "T" raskrižje promijenilo tok prednosti prolaza (D. Vežica, za one koji znaju: Dr. Z. Kučića i Tuhobićki uspon/Brdo)
... tu zgineš s 2 kola, k'o od šale: držiš svoju prednost, koju ti netko oduzme (jer NE MISLI da ju više nema) i pukne te pod 90... s boka... ako imaš sreće, sje.. ti samo prijevozno sredstvo...ako nemaš, pa ti pribije nogu,  između tvog i njegovog prometala... brrr...
masa ljudi vozi mehanički, pa koristeći rutinu krše propise masovno (na takvim mjestima) misleći da su još na cesti s prednosti prolaza...
Live to ride, ride to live