Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Krsenje propisa  (Posjeta: 264432 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #40 : 16 Ožujak, 2007, 10:00:58 »
Slušaj starije... :laughing7:

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #41 : 16 Ožujak, 2007, 10:57:06 »
a eto baš smo jučer ja i Doomsday pričali o tome.Vidin ja da Doomsday od juče nije dolazio na forum,inače ja i on smo jučer pili kavicu popodne na Baćama pa smo malo pričali o svemu i svačemu.Usput Eladio zahvaljujen na naljepnici :notworthy: :glasses9: :frajer:
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #42 : 16 Ožujak, 2007, 18:42:29 »
Ko kaže da me nema... :laughing7:

E da, zaboravija san ti spomenit fucking bube, kad te to u oko pogodi, da vidi gušta... :icon_biggrin:
Nosi cvike, bilo kakve, za sunce barem, čuvaj oči, ona tvoja kaciga bez vizira nije baš neko dugoročno rješenje... :toothy3:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline Dino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 937
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: mc2
  • MojSpuh: sc08
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #43 : 16 Ožujak, 2007, 19:37:41 »
E, jes' ti rek'o pravo Streetrunner... sinusi, uši, oči iz zdravstvenih (dugoročnih) razloga,,, a same oči, cijelo lice iz praktičnih razloga (fizičke zaštite od letećih buba)... i još nešto, što je u "našim krajevima" (NAŽALOST...još uvijek) moguće, i uobičajeno: bacanje gorećih opušaka, kroz prozor vozila ispred tebe...
A da cijelo vrijeme nisam ni spomenuo pad,  i zaštitu glave (od pada) s tom istom kacigom...
Ne želim ti solit pamet, sve je to već rečeno... ali, učini to za SEBE (a ne zbog naših komentara)...
A frizura,ona obično prva nastrada... ;D ;D ;D
« Zadnja izmjena: 16 Ožujak, 2007, 19:39:16 Dino »

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #44 : 16 Ožujak, 2007, 19:46:59 »
E, jes' ti rek'o pravo Streetrunner... sinusi, uši, oči iz zdravstvenih (dugoročnih) razloga,,, a same oči, cijelo lice iz praktičnih razloga (fizičke zaštite od letećih buba)... i još nešto, što je u "našim krajevima" (NAŽALOST...još uvijek) moguće, i uobičajeno: bacanje gorećih opušaka, kroz prozor vozila ispred tebe...
A da cijelo vrijeme nisam ni spomenuo pad,  i zaštitu glave (od pada) s tom istom kacigom...
Ne želim ti solit pamet, sve je to već rečeno... ali, učini to za SEBE (a ne zbog naših komentara)...
A frizura,ona obično prva nastrada... ;D ;D ;D
Bolje frizuru nego glavu  :nono: :nono:
Who's looking for punishment ??

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #45 : 16 Ožujak, 2007, 23:45:46 »
Kod frizera treba prilagoditi frizuru kacigi... :toothy9:

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #46 : 19 Ožujak, 2007, 18:40:32 »
Ko kaže da me nema... :laughing7:

E da, zaboravija san ti spomenit fucking bube, kad te to u oko pogodi, da vidi gušta... :icon_biggrin:
Nosi cvike, bilo kakve, za sunce barem, čuvaj oči, ona tvoja kaciga bez vizira nije baš neko dugoročno rješenje... :toothy3:
e događalo se i to sa bubama.Jednon se posebno sviđan kad mi je uletila dok san bija na nizbrdici a full gas.Peklo me 2 uri posli toka,još ja trlja rukon :laughing7: :laughing7: :laughing7: :glasses9: :frajer:
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #47 : 19 Ožujak, 2007, 22:12:09 »
Ko kaže da me nema... :laughing7:

E da, zaboravija san ti spomenit fucking bube, kad te to u oko pogodi, da vidi gušta... :icon_biggrin:
Nosi cvike, bilo kakve, za sunce barem, čuvaj oči, ona tvoja kaciga bez vizira nije baš neko dugoročno rješenje... :toothy3:
e događalo se i to sa bubama.Jednon se posebno sviđan kad mi je uletila dok san bija na nizbrdici a full gas.Peklo me 2 uri posli toka,još ja trlja rukon :laughing7: :laughing7: :laughing7: :glasses9: :frajer:
E neka naleti neka malo 'mesnatija' pa ćeš vidit kad ti oko malo više zariba...  :nono:
Nemoj se dat s takvim piz***ijama zafrkavat samo radi toga što nisi moga jednom stavit kacigu na glavu  :happy6: :icon_tongue:
Who's looking for punishment ??

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #48 : 20 Ožujak, 2007, 00:11:10 »
Još je mlad ...  :icon_biggrin: :laughing7: ;D
Live to ride, ride to live

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #49 : 21 Ožujak, 2007, 09:14:50 »
Još je mlad ...  :icon_biggrin: :laughing7: ;D

...ali to ne znači da ima tvrdu glavu!!!  :toothy3:

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #50 : 21 Ožujak, 2007, 16:24:02 »
Tvrđi su auto-limarski dijelovi, rubnjaci, stabla i stupovi uz cestu, a i sam asfalt (neka neki smrtonosni predmeti ne zamjere, ako ih nisam nabrojio)...  :toothy3:
Live to ride, ride to live

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #51 : 21 Ožujak, 2007, 17:58:38 »
ja jedino kršim propise o max. brzini, zabrani vožnje po žutoj traci i pješačkoj zoni..
sve ostalo poštujem..

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #52 : 21 Ožujak, 2007, 22:10:45 »
Paaa.. moram priznat da sam se i ja jedno vrijeme obilato koristio vožnjom po traci za interventna vozila... smatrao sam da sam skuterom u mogućnosti pravovremeno dati mjesta.. sad, tu i tamo... samo kad me netko udavi, a da je s njegove druge strane gust promet...
Live to ride, ride to live

Offline AeRRox

  • Tržnica : (0)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 436
  • Spol: Muški
  • Minarelli
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Minarelli
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #53 : 29 Ožujak, 2007, 22:17:16 »
Imam pitanje :binkybaby:

Nalazis se na cesti sa vise prometnih traka, npr. ulica u ZG-u, Vukovarska,Drziceva.... i ti ides sa skuterom i ispred tebe je semafor, a ispred semafora kolona automobila i ima 100m do semafora.
Da li se smije ici izmedju auta da bi dosao do semafora ili trebas ici za kolonom?

Redovito vidjam policajce na BMW-u kako se provlace...a i 99% dvokotaca ide izmedju auta...

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #54 : 30 Ožujak, 2007, 00:30:57 »
dok to oni rade možeš i ti
Piaggio X9 250  Black Box

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #55 : 30 Ožujak, 2007, 08:16:49 »
Imam pitanje :binkybaby:

Nalazis se na cesti sa vise prometnih traka, npr. ulica u ZG-u, Vukovarska,Drziceva.... i ti ides sa skuterom i ispred tebe je semafor, a ispred semafora kolona automobila i ima 100m do semafora.
Da li se smije ici izmedju auta da bi dosao do semafora ili trebas ici za kolonom?

Redovito vidjam policajce na BMW-u kako se provlace...a i 99% dvokotaca ide izmedju auta...
To ti svi danas rade. I ja isto samo ne baš prečesto jer još nisam najsigurniji po tom pitanju... ne daj bože da nekome pukne u glavu se samo onako prebacit u drugu traku a ti odmah iza njega se 'probijaš', čak i kad je samo jedna traka i isto kolona ne usudim se baš poć po sredini ceste i 'obilazit' - samo kad iz suprotnog smjera nema auta, možda ako je šira cesta...
Who's looking for punishment ??

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #56 : 30 Ožujak, 2007, 08:46:02 »
"Oni" to mogu raditi jer i nema tko naplatiti kaznu. :laughing7:

Mislim da provlačenje između automobila nije dozvoljeno.

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #57 : 30 Ožujak, 2007, 09:44:15 »
to se tretira kao pretjecanje vozila, i ako pretječeš više od tri odjednom, to je prekršaj..
moj kolega je tak imao sudarčić, provlačio se a neki lik s autom išo se prestrojavat i dogodio se sudarčić..
obojica su ispali sukrivci, on jer je pretjecao više od tri vozila a ovaj jer se prestrojavao bez da je propustio vozila u toj traci..
obadva su dobili kazne i bok..

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #58 : 30 Ožujak, 2007, 12:31:52 »
"Oni" to mogu raditi jer i nema tko naplatiti kaznu. :laughing7:

Mislim da provlačenje između automobila nije dozvoljeno.

tako je nije dozvoljeno nikome pa čak i njima.
zakon je isti za sve osim ako nemaju uključenu rotirku i zvučni signal.
ima i za njih lijeka, kad ih vidiš da se provlače slikaj a kad te hoče opaliti po džepu za isto to samo mu kaži da češ ga prijaviti za isto to što ti naplačuje te buš vidio reakciju.ako ti kaže pa šta a ti na telefon i zovi a usto mu kaži da imaš dokaz .biti češ pušten taj čas jer se neče htjeti zajebavati sa tobom.
Piaggio X9 250  Black Box

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #59 : 30 Ožujak, 2007, 19:37:21 »
Nesmiš prolazit između auta nikako,sve šta su ti oni rekli.Ja prilazin uvik ali mi smo ipak dvokotači pa nas niko ne je**
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!