Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Krsenje propisa  (Posjeta: 262148 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline d3xt3r

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 40
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac
  • Moj Skuter: Gilera Runner VX 125
  • Moja Kaciga: Suomy Extreme Capirex
  • MojSetup: Klip , cilindar , glava = VX 200
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #200 : 31 Svibanj, 2009, 12:52:10 »
Ja krsim propise cim sjednem na motor posto imam tek 14 a motor vozim vec 3-4 godine tako da... Imo sam skutera po gradu sam se vozio ko lud, nisam imo blokade, retrovizore, tablica pod zicom... Sada imam RS-a koji nije registriran isto se vozikam s njim ko lud... Jedino sto nisam prekrsio od propisa je nosenje kacige... Ona mi je 1 spasila zivot kada sam pogodio auto sa motorom... Od tada ju ne skidam sa glave dok sam na motoru...  ;D

Offline t.s.s.t

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 66
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #201 : 30 Lipanj, 2009, 00:29:42 »
Ja vozim koliko je gdje ograničenje. Tamo gdje nema table za ograničenje na otvorenoj cesti vozim 70 do 80 km/h. Tablice su na skuteru ali ne na nosaču nego onako ispod po koso pa se baš i ne vide. Kaciga obavezno na glavi. Blokade na skuteru nemam.

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #202 : 30 Lipanj, 2009, 09:18:27 »
pa kazna za retrovizore je 300 kn,a koja se budala vozi bez retrovizora?
75% ljudi na forumu :laughing3:
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline black-rox

  • Tržnica : (+7)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3152
  • Spol: Muški
  • Black-Team Live your own rules
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • www.black-scooters.com
  • Mjesto: Grobnik
  • Moj Skuter: Black-Team garage
  • Moja Kaciga: Shark,Oneal
  • MojSetup: E da je samo kit =)
  • MojSpuh: Yasuni
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #203 : 12 Listopad, 2009, 00:19:14 »
75% ljudi na forumu :laughing3:
Prije jedno 90% bez hahaha

Offline zvonkec_92

  • GY6 in <3
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2052
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #204 : 11 Studeni, 2009, 15:06:25 »
hahahahah..ja sam vozio po propisima samo u auto školi....po gradu normalno vozim ko i svi..samo kaj sam na svakom semaforu prvi.........a na otvorenoj cesti stiščem ga kolko ide...ne gledam inače table..usporim samo ak vidim drotove a i nekad znam kraj njih proletit....ili kad mi neko blica da usporim.....

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #205 : 11 Studeni, 2009, 20:22:19 »
mora bit da stalno kupiš kazne za ograničenja brzine sa BAUNTIANOM...ako te uhvate naravno :toothy12: :toothy12: :toothy12:
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline Nikon

  • ~k®®ty! CA!!~ ..... mig! mig!
  • MS počasni član
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2578
  • Spol: Muški
  • how low can you go ^.^
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • SMK Predatori
  • Mjesto: Spalato
  • Moj Skuter: Beverly 500
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #206 : 11 Studeni, 2009, 20:31:25 »
Ja krsim propise cim sjednem na motor posto imam tek 14 a motor vozim vec 3-4 godine tako da... Imo sam skutera po gradu sam se vozio ko lud, nisam imo blokade, retrovizore, tablica pod zicom... Sada imam RS-a koji nije registriran isto se vozikam s njim ko lud... Jedino sto nisam prekrsio od propisa je nosenje kacige... Ona mi je 1 spasila zivot kada sam pogodio auto sa motorom... Od tada ju ne skidam sa glave dok sam na motoru...  ;D

necu komentirat sta ti mislim o roditeljima, a i ti nisi bas bistar s tim sta pises..

JAO FACO ... krsis propise... good for you...


mora bit da stalno kupiš kazne za ograničenja brzine sa BAUNTIANOM...ako te uhvate naravno :toothy12: :toothy12: :toothy12:

 :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12: :toothy12:
SMK Predatori Member
www.smk-predatori.com

Offline zvonkec_92

  • GY6 in <3
  • Tržnica : (+31)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2052
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #207 : 12 Studeni, 2009, 17:46:07 »
a ne pametnjakoviću...da nebi ja možda stajo ko budala u koloni kad se mogu preguravat i vozit po tramvajskoj pruzi po gradu itd.......da vozim po propisima 3 dana nebi stigo tam kam idem..ako te baš interesira 3 puta su me samo uvatili u 2 god.....a ne kao što ti milsiš..........  xD     

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #208 : 12 Studeni, 2009, 22:06:29 »
vau...ma ti si moj idol :toothy12:
novi ghost rajder 2009...al na BAUNTIJANU :toothy9: :toothy9: :toothy9: :toothy9: :toothy9:
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline Bokygs

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2090
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: GS
  • Moj Skuter: DT 125
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #209 : 26 Studeni, 2009, 17:31:56 »
Pitanje jedno  ;D
Otišao se ja malo danas provozati i prešao nekih 35km i krenuo kući.Od centra do kuće (2km) sam isao stalno full gas i posto ima manja nizbrdica 500m prije moje kuće skuter je uhavtio nekih 85-86 po NJEGOVOM SATU.Kad sam skrenuo u dvorište shvatio sam da je 50m dalje od moje kuće stajala policijska multanova i snimala brzinu auta...  :angry7:
Zanima me jesu li oni mene mogli snimit posto odnaprijed skuter nema ravnih reflektirajućih površina poput tablice,jedino imam naljepnicu od tehničkog(al stoji bocno na prednjem blatobranu),a od nazad me nisu snimili tj. nisu mi vidjeli tablicu.btw. nekih 10m ispred mene je isao golf 3 karavan jos vecem brzinom neg ja  :icon_biggrin:

Dal mogu oni meni ikako poslati kaznu bez uslikane tablice...?

Ja osobno mislim da nemogu,al mi jedan frend kaze da mogu  :icon_scratch:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #210 : 26 Studeni, 2009, 17:38:12 »
sumnjam bar kod nas ne rade tako..ako snima radarom onda te on odmah zaustavi ili bude jos jedna patrola 500m dalje koja te zaustavi

Offline Bokygs

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2090
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: GS
  • Moj Skuter: DT 125
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #211 : 26 Studeni, 2009, 17:43:35 »
Znam da tako rade...
Moguce da je gore bila patrola,jer ima nekih 400m od mene gore autobosno stajaliste na kojem je skoro uvijek patrola i jos nekih 500m dalje je ulaz na autoput gdje cesto stoje,al i danas ih nisam vidio(a i nemogu ih vidit od kuce).

Lik je sjedio u crnom golfu 4 i kraj auta je stajala multanova koja je bila okrenuta prema meni(prednjem dijelu skuta)
Sad ja nisam prosao kraj njega,nego sam 50ak metara prije njegovog auta skrenuo u dvoriste...

Offline mario_f15

  • Tržnica : (+11)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 4285
  • Spol: Muški
  • 2T Power !
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ...sB...
  • Moj Skuter: ...derbi...
  • Moja Kaciga: ..uvex ps400s..
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #212 : 26 Studeni, 2009, 18:13:11 »
Znam da tako rade...
Moguce da je gore bila patrola,jer ima nekih 400m od mene gore autobosno stajaliste na kojem je skoro uvijek patrola i jos nekih 500m dalje je ulaz na autoput gdje cesto stoje,al i danas ih nisam vidio(a i nemogu ih vidit od kuce).

Lik je sjedio u crnom golfu 4 i kraj auta je stajala multanova koja je bila okrenuta prema meni(prednjem dijelu skuta)
Sad ja nisam prosao kraj njega,nego sam 50ak metara prije njegovog auta skrenuo u dvoriste...
ja mislim da ti ne mogu nista..ako ti nisu vidjeli tablicu..jer nemaju dokaza da si ti vozio i da je tvoj motor... :toothy11: :toothy11:
barem ja mislim da si se izvuko..na kulturan nacin..skrenuvsi u dvoriste :laughing7: :laughing7: :laughing7:

Offline dhorvat

  • forumski cruiser
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6892
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: YaAeMrAoHxA
  • MojSetup: serijala sa malim trikovima
  • MojSpuh: serijala
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #213 : 26 Studeni, 2009, 19:45:58 »
Ja najčešće kršim ograničenje, bilo u autu ili na skuteru.  :dontknow:

Ali u principu, to znači da ga recimo po Zagrebu krši 99% ljudi pogotovo na Slavonskoj/Zagrebačkoj aveniji  :dontknow:


U autu to i nije nešto ako se voziš 80 gdje je 70 ograničenje, ali na skuteru jest jer nam je svima brzina ograničena na 50 zakonski bez obzira dal na znaku piše više  :icon_thumright:

Da imam A kategoriju, odavno bi Roxa već prebacio na veliku tablicu  :laughing7:


Slalom među aute u principu izbjegavam  ::)
Base tuning minarellija... u slobodno vreme :zubo:

Offline gokiSP

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-2)
  • maxi forumaš
  • *
  • Postova: 11002
  • .
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Ri
  • Moj Skuter: NRG 180
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #214 : 26 Studeni, 2009, 19:52:58 »
toleriraju tih 10 km/h  :icon_biggrin:

Offline gun_rider

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: cvajo 180
  • Moja Kaciga: imam
  • MojSetup: a
  • MojSpuh: imam
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #215 : 26 Studeni, 2009, 19:58:57 »
Ja najčešće kršim ograničenje, bilo u autu ili na skuteru.  :dontknow:

Ali u principu, to znači da ga recimo po Zagrebu krši 99% ljudi pogotovo na Slavonskoj/Zagrebačkoj aveniji  :dontknow:


U autu to i nije nešto ako se voziš 80 gdje je 70 ograničenje, ali na skuteru jest jer nam je svima brzina ograničena na 50 zakonski bez obzira dal na znaku piše više  :icon_thumright:

Da imam A kategoriju, odavno bi Roxa već prebacio na veliku tablicu  :laughing7:


Slalom među aute u principu izbjegavam  ::)

zato lipo skineš tablicu ili je sakriješ negdi...i voziš po svojim ograničenjima 8)
iako sumljam da ćeš sa aeroxom preticat i vozit slalom između auta na brzoj cesti di mire brzinu...pa će baš tebe štopat :icon_biggrin:
Servis skutera, lakiranje i popravak plastika na podrucju Splita i okolice
Info na PM ili 098/979-8453

Offline vktr

  • Tržnica : (+5)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2426
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #216 : 26 Studeni, 2009, 22:01:33 »
Snimali su na bolonji u podsusedu, a ja već uspio teškim mukama nabrat 90-95, tamo ograničenje 60, dok sam ih ja vidio usprio sam malo ali ne vjerujem da je to pomoglo pošto taj stroj snima daleko, i zaustavilo  me, i kad sam stao, samo mi je reko produži dalje, htio sam ga pitat zašto me zaustavljo opće, ali ipak nisam se usudio da mi nebi još izmislio kaznu neku, jel mi može šta biti, jel me to samo zaustavio jer je mislio da imam malu tablicu pa me pustio kad je vidio veliku ili me samo odjebao jer mu se nije dalo raspravljat samnom neg je samo htio zapamtit tablicu da mi može poslat kaznu?
Može li mi šta bit, jer ipak sam prekoračio nekih 20 kmh ako računamo da je 10 kmh tolerancija

Offline 3alfa3

  • moderator mini
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 15000
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #217 : 26 Studeni, 2009, 22:03:58 »
Multanova bez problema "skine" skuter ili motor, ali u 99% slucajeva fotografira samo vozilo u dolasku (kad si vrlo blizu multanove), a kako naprijed nema tablice, nemas problema. I ne treba joj tablica da bi dala refleksiju jer je multanova radar, a ne laser.

Radar salje valove i gleda kada se oni vracaju (baci kamen u vodu i vidi valove kako idu)  i nista mu ne moze promaknuti za razliku od lasera koji salje samo jednu liniju prema vozilu.

Offline Faba

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1392
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #218 : 26 Studeni, 2009, 22:29:48 »
ja bas ne krsim propise,jedino  krsim na ono na kaj ne mogu utjecat a to je voznja bez vozacke  :confused5:
Ali zato UVIJEK kaciga na glavi i naravno skut regan

Offline cosa_wp

  • Tržnica : (+2)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1347
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Sb
  • Moj Skuter: Gilera gp 800
  • Moja Kaciga: Suomy
  • MojSetup: Limited edition
  • MojSpuh: Akrapović
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #219 : 01 Prosinac, 2009, 17:02:08 »
ja mal krsim ali to je u granicam normale: tablica pod sicom, serđo na motoru, i nekad ograničenje zanemarim!!!!!