Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Krsenje propisa  (Posjeta: 264535 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Dino

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 937
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: mc2
  • MojSpuh: sc08
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #20 : 10 Ožujak, 2007, 11:14:23 »
Vjeruj mi znam kako ti je. Ja sam par dana vozio s blokadom dok sam išao i sređivao sve da idem na tehnički... ono skuter cvili a iza tebe u razmaku mikromilimetra te 'guze' auti - prožderali bi te, a za izgurivanje sa ceste da i ne govorim.
I još kakva je gužva samo moliš da se netko ne počne zajebavati jer prvo ti naje**š.
I zato sam i kupio 125ccm da te nitko na cesti ne može za**bavati(osim policije :toothy12:)

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #21 : 10 Ožujak, 2007, 13:17:45 »
Vjeruj mi znam kako ti je. Ja sam par dana vozio s blokadom dok sam išao i sređivao sve da idem na tehnički... ono skuter cvili a iza tebe u razmaku mikromilimetra te 'guze' auti - prožderali bi te, a za izgurivanje sa ceste da i ne govorim.
I još kakva je gužva samo moliš da se netko ne počne zajebavati jer prvo ti naje**š.
I zato sam i kupio 125ccm da te nitko na cesti ne može za**bavati(osim policije :toothy12:)
Ma očito je minimum za po gradu ići skuter od 125ccm. Sve mi se čini da je za požaliti imati skuter od 50 (ne uključujem kitane skutere), em radi brzine (i još manje brzine ako poštuješ pravila i imaš blokadu) i radi tablice - jer svi sada kad vide male tablice znaju da si 'slab' i onda idu još za dišpet raditi sranja... i još ako te dopadnu 'sretne' okolnosti je*o si ježa  :angry7: :sad3:
Who's looking for punishment ??

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #22 : 10 Ožujak, 2007, 21:12:17 »
125 ccm i više ... :)

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #23 : 11 Ožujak, 2007, 19:11:53 »
125 ccm i više ... :)
ko ima love.A ko nema friziraj jarane :toothy10: :toothy9: :toothy12: :laughing7: :laughing7:
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #24 : 11 Ožujak, 2007, 22:53:46 »
50 je za grad dovoljno, za do škole ili posla, obavit par obaveza... manji skut, manje financijske obaveze...
Kitanje takvih, je već za gušt, ali onda treba prihvatit obavezu odlaska na poligone, ili riskiranja obračuna sa policijom, skidanja tablice, odlazak na ponovni tehnički...
I ja sam skinuo blokadu (sve ostalo je čista serijala), pa...kad je počela hajka...sam ju vratio... pa sam se tako vozio godinu dana.. pa su apetiti porasli, i počeo sam izlaziti iz grada...pa ju opet skinuo...
Ne ide ti, Vulin, brzo i pažljivo...  :laughing7: 
Znaš kako su rekli za auto (izuzevši autocestu punog profila): do 100 je vožnja, preko 100 je ciljanje...  :icon_biggrin:
Za skut, od 50 ccm, bi samo brzinu stavio na... npr. 60...
Ne možeš se vozit 65-70 (da i ne govorim brže) i zaustavit se pred pješakom, prije nego ga zgaziš  :toothy3: (jer, ne zaboravi, čim je udaljen više od 50 metara od najbliže zebre, taj isti pješak može preko ceste, gdje god ga je mila i draga volja, a ti moraš paziti na njega !!!...)

Sve što je filiplatinovicz napisao stoji... I ja sam pun isprika da se vozim bez blokade, i u realnoj nedoumici, što ću sa tim čudom od 50 ccm... kad sam ga kupio, priznajem da mi je bio dovoljan do posla, kako sam na početku napisal, ali su apetiti porasli, i idem malo razvidjet što se da napraviti... sad mi je tehnički, i vratit ću ga na 50 Km/h... "po propisu"... a dalje...kako bude...
Live to ride, ride to live

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #25 : 12 Ožujak, 2007, 10:11:05 »
50ccm je dovoljno za grad ali opet ako je serijala i bez blokade jer sa blokadom je svaki dan mogući zadnji dan života  :(
Who's looking for punishment ??

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #26 : 12 Ožujak, 2007, 11:47:03 »
A jeste li ikada vozili liti po magistrali 50km/h,kad su najveće gužve.Meni se to dogodilo na prijateljevom nrg-u dok je još bio novi i imao blokadu,ulazim ja u zavoj,kad bus me pretiče s vanjske strane i sve mi se više približava i "gura" me s ceste.I onda ti poštuj zakon i vozi 50
e to izguravanje mi se dogodilo sa šleperon.Kad san tek počeo vozit po magistrali bija san malo oprezniji i sporije san vozio,pa me tako jednon šleper skoro izgura sa ceste.Jeb* mu pas mater,otada san reka sebi da vozin koliko god ide ali neće me niko hebat
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #27 : 12 Ožujak, 2007, 17:04:09 »
A jeste li ikada vozili liti po magistrali 50km/h,kad su najveće gužve.Meni se to dogodilo na prijateljevom nrg-u dok je još bio novi i imao blokadu,ulazim ja u zavoj,kad bus me pretiče s vanjske strane i sve mi se više približava i "gura" me s ceste.I onda ti poštuj zakon i vozi 50
e to izguravanje mi se dogodilo sa šleperon.Kad san tek počeo vozit po magistrali bija san malo oprezniji i sporije san vozio,pa me tako jednon šleper skoro izgura sa ceste.Jeb* mu pas mater,otada san reka sebi da vozin koliko god ide ali neće me niko hebat
E pa to ti je to... kad ideš normalno očito imaš više šansi da nastradaš  :angry7:
Who's looking for punishment ??

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #28 : 13 Ožujak, 2007, 09:07:56 »
Sve su situacije opasne. Kamion je opasan, ako te izgura s ceste, ali isto tako je opasno 80 km/h sa skuterom od 50ccm i samo skinutom blokadom...

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #29 : 13 Ožujak, 2007, 09:12:02 »
Sve su situacije opasne. Kamion je opasan, ako te izgura s ceste, ali isto tako je opasno 80 km/h sa skuterom od 50ccm i samo skinutom blokadom...
U pravu si, ali jedno je nastradati radi svoje gluposti (ako sam i svjesno izvodiš piz**rije), a drugo je ako nastradaš kad te netko skupi ili te izgura s ceste jer ne možeš ići par km/h više.
Who's looking for punishment ??

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #30 : 13 Ožujak, 2007, 09:14:02 »
Sve su situacije opasne. Kamion je opasan, ako te izgura s ceste, ali isto tako je opasno 80 km/h sa skuterom od 50ccm i samo skinutom blokadom...
aj nežali se,kako ćemo ja i punisher na susrete s blokadon vas dvojicu pratit.Nebi nigdi dospili.A da bacimo jednu vožnju u nedilju da makarske
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #31 : 13 Ožujak, 2007, 23:55:54 »
Doomsdy radi u nedjelju, pa bi trebalo odgoditi za slijedeću. A Makarska nije na putu za ekipu iz Rijeke!

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #32 : 14 Ožujak, 2007, 22:34:06 »
(...čekaj samo da se domognem 125-ice...  ;D :frajer: )
Live to ride, ride to live

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #33 : 14 Ožujak, 2007, 22:47:10 »
(...čekaj samo da se domognem 125-ice...  ;D :frajer: )

Bravo! Pozitivno razmišljanje je dobrodošlo...Vidimo se uskoro...

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #34 : 14 Ožujak, 2007, 22:57:41 »
Dobio blagoslov od žene (  :icon_thumright: ), svakako idem na (bar) 125... a to mi je sad (financijski) najprihvatljivije... makar, hmm...  ::) :icon_scratch: ::) ... Kad je već mogućnost da se promijeni prijevoz... još nisam eliminiral 250  ;D
Gledao malo za "staro za novo"... Jbt. što je masna cijena (ako je cjenik točan) novog  Runner-a 125: 27 Kg Kn !!!  Kupim "kineza" 250, i još mi ostane 4-5 tisuća, za obuć' se, od glave do pete...

Live to ride, ride to live

Offline IZd

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1164
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Nexus 250 SP
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #35 : 14 Ožujak, 2007, 23:07:48 »
E, tu ćete Doomsday maksimalno podržati. A i ja također...Uostalom, glavni blagoslov (žena) je tu. Neka se stvari ne mogu kupiti novcem, za sve ostalo je MasterCard  :laughing7:

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #36 : 15 Ožujak, 2007, 08:43:56 »
(...čekaj samo da se domognem 125-ice...  ;D :frajer: )
Razmišljam i ja čak ako mi financije dopuste polagati za A(1) kategoriju pa će se moći lakše disati - i što se zakona tiče (ako uzmem bar 125ccm)  :happy6:
Who's looking for punishment ??

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #37 : 15 Ožujak, 2007, 14:22:19 »
a gledaj maloprije situacije.Iden ja iz škole bez kacige i sad mislin se ja oću li ić sporednin puten ili glavnin.I ja pošto san bija u brzini bilo mi tlaka kočit i ja nastavija.Kad nakon 50 m ja ugleda pandure kako stopaju na autobusnoj stanici.Ja udrija po kočnici i sta sas strane a on me gleda.Ja lipo pričeka da prođe auto i jedno polukružno okretanje i full gas :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:ali da ste mu vidili facu kad me sinja :laughing7: :laughing7: :toothy10: :toothy9: :toothy12: :laughing7:
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline Punisher

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3649
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: Piaggio X8 150
  • Moja Kaciga: Nolan N62
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #38 : 15 Ožujak, 2007, 16:17:05 »
a gledaj maloprije situacije.Iden ja iz škole bez kacige i sad mislin se ja oću li ić sporednin puten ili glavnin.I ja pošto san bija u brzini bilo mi tlaka kočit i ja nastavija.Kad nakon 50 m ja ugleda pandure kako stopaju na autobusnoj stanici.Ja udrija po kočnici i sta sas strane a on me gleda.Ja lipo pričeka da prođe auto i jedno polukružno okretanje i full gas :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:ali da ste mu vidili facu kad me sinja :laughing7: :laughing7: :toothy10: :toothy9: :toothy12: :laughing7:
Imaš sriće... ali što ti je toliko teško stavit kacigu.
Znam kako je 'štos' samo sisti na motor, kresnut ga i po gasu, ali po meni je još bolje lipo otvorit prtljažnik, lagano izvuć novu N62 i nabit je na glavu, sisti na motor i onda se lagano kraljeski pokupiš. Jesi kad tako razmišljao ??  :hello:
Who's looking for punishment ??

Offline Genesis051

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: Hyosung Aquila 125 (prije: G. Runner 50 P.Jet)
Odg: Krsenje propisa
« Odgovori #39 : 16 Ožujak, 2007, 00:42:38 »
E, jes' ti rek'o pravo Streetrunner... sinusi, uši, oči iz zdravstvenih (dugoročnih) razloga,,, a same oči, cijelo lice iz praktičnih razloga (fizičke zaštite od letećih buba)... i još nešto, što je u "našim krajevima" (NAŽALOST...još uvijek) moguće, i uobičajeno: bacanje gorećih opušaka, kroz prozor vozila ispred tebe...
A da cijelo vrijeme nisam ni spomenuo pad,  i zaštitu glave (od pada) s tom istom kacigom...
Ne želim ti solit pamet, sve je to već rečeno... ali, učini to za SEBE (a ne zbog naših komentara)...
Live to ride, ride to live