Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: 50cc=125cc ?  (Posjeta: 2282 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline roby44

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1500
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
50cc=125cc ?
« : 01 Ožujak, 2007, 11:27:34 »
jel ima nekakvih pouzdanih naznaka da bi bilo nekih promjena s ovim kategorijama?
i kada se moze ocekivat?

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: 50cc=125cc ?
« Odgovori #1 : 01 Ožujak, 2007, 14:23:09 »
ima đavla crnog.Ima naznaka nagore :laughing7: :laughing7:nabolje nikako da krene :angry7: :angry7:Ova država se oko toliko glupi stvari zalaže,a one pametne što tribaju radit ostavljaju sa strane.Još škola sigurne vožnje AJME :angry7: :( :-[
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: 50cc=125cc ?
« Odgovori #2 : 05 Ožujak, 2007, 04:11:07 »
nisam upoznat s takvim zakonskim inicijativama. činjenica je da je zakon u pogledu definiranja vrsta vozila tipa moped i motocikl donekle nedefiniran, da ne obuhvaća sve vrste vozila koje se u zadnje doba sve masovnije pojavljuju na tržištu... prije ili kasnije trebalo bi doći do redefiniranja i nove klasifikacije što nameće logika stvarnosti. kako će to biti riješeno u budućnosti, ovisi o predlagačima i donositeljima propisa...
u svijetu postoje klase bicikala s motorom, do 25 km/h, mopeda, do 45-55 km/h, lakih motocikala do 125 ccm.... različito je riješeno tko što od toga može voziti, uz kakve dozvole i pod kojim uvjetima... u nekim zemljama ograničeno je voženje suvozača na skuterima... nisu ni strani propisi svagdje skloni vožnji većih dvokotača bez posebnog školovanja i provjera sposobnosti, što je posve u redu.
načelno treba još napomenuti da je svaki propis onoliko dobar koliko se striktno provodi ma kako to nekome moglo grubo zvučati. npr osobno vozim deblokiranog cvaju koji zadovoljava moje potrebe... posjedujem A kategoriju već više desetaka godina. da me neko ozbiljno sili na blokiranje, možda bih umjesto njega kupio i neki jači skuter, koji se registrira kao motor. ovako, barem za sada, rasturam svoj speedfight...
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: 50cc=125cc ?
« Odgovori #3 : 05 Ožujak, 2007, 20:02:20 »
ja san za europsku uniju samo zbog toga jer se nadan da će nam ona prominit zakon o skuterima :toothy10: :toothy9: :toothy12:E evo zanimljive teme,otvorit ću je u off topicu
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: 50cc=125cc ?
« Odgovori #4 : 06 Ožujak, 2007, 02:01:32 »
a otvori ju di očeš... ako Ti ovdje nije dovoljno dobro i prikladno mjesto...
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT