Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Ležajevi / Simerinzi / LOCTITE  (Posjeta: 236176 )

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline lageros-zg

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 141
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Lageros Auto-Moto
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Ležajevi / Simerinzi
« Odgovori #20 : 10 Travanj, 2009, 22:41:08 »
PROBLEM ZVAN POŠTA!

U zadnje vrijeme ima velikih problema kod slanja robe poštom. Naime, prije već 2 tjedna sam poslao robu za Metković i još nije došla, a poslao sam je još "vrlo žurno" i platio skuplje, jer sam se nadao da će na taj način stići kamo treba već drugi dan... no.... kako stvari stoje, roba još nije stigla, čovjek je već vjerojatno kupio ležaje negdje drugdje, a ja morao inkasirati manjak za izgubljenu robu.
Pitam ove u pošti, oni pojma nemaju što da rade, niti gdje je paket. Mašem im onim listićem potvrde kada je roba poslana i kamo, ali pakezu ni traga ni glasa.

Prije 3 dana sam robu slao u Jastrebarsko, što je u susjedstvu kako bi se reklo, no roba je stigla tek treći dan.

Pa ovim putem se ispričavam čovjeku iz Metkovića, a svima vama drugima napominjem da tko zna kako će i kada stizati paketi prilikom slanja poštom.
To je svakako najbitnije za one koji žele robu drugi dan, to ne mogu garantirati da će se ostvariti, a HP expres neki puta neće preuzeti robu u određeno doba dana, a još k tome je i duplo skuplji od normalnog slanja poštom.

Naravno, neću odustati od slanja poštom, ali bitno je da znate kakva je situacija i toplo se nadam da će to opet doći u normalu u vrlo kratkom roku, jer ipak, sezona dvokotača je već u jeku.

Pozdrav

Anđelko
« Zadnja izmjena: 10 Travanj, 2009, 22:43:22 lageros-zg »
Ležajevi / simerinzi / diht mase / ljepila / sredstva za ?i?enje / podmazivanje ... http://lageros-auto-moto.webs.com/

Offline seba

  • Tržnica : (-1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Banned!
  • Postova: 2886
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Vrbovsko
  • Moj Skuter: sr 150
  • Moja Kaciga: ktm
  • MojSpuh: sp 180
Odg: Ležajevi / Simerinzi
« Odgovori #21 : 10 Travanj, 2009, 23:48:55 »
ja sam danas kupio u Lagerosu lezajeve i semringe i mogu rec da je cijena super :icon_thumright: :icon_thumright:
da usporedim-duplo jefitnije nego na scooter attacku

Offline fatal1ty

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 866
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • MojSpuh: CRC tokar sebankovič tuned
Odg: Ležajevi / Simerinzi
« Odgovori #22 : 12 Travanj, 2009, 17:06:00 »
U utorak bi trebao doći popodne po set ležajeva 20*47*14 i set 20*52*12,te semeringe za navedene blokove,dali ima na lageru sve to ?


~ Cagiva Mito Evolution 94' ~

Offline lageros-zg

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 141
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Lageros Auto-Moto
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Ležajevi / Simerinzi
« Odgovori #23 : 12 Travanj, 2009, 21:56:33 »
ja sam danas kupio u Lagerosu lezajeve i semringe i mogu rec da je cijena super :icon_thumright: :icon_thumright:
da usporedim-duplo jefitnije nego na scooter attacku

 :icon_thumright:
Hvala!

Ako bude nekih stvari koje si zamišljam, možda bude i još povoljnije  :)
Ležajevi / simerinzi / diht mase / ljepila / sredstva za ?i?enje / podmazivanje ... http://lageros-auto-moto.webs.com/

Offline lageros-zg

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 141
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Lageros Auto-Moto
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Ležajevi / Simerinzi
« Odgovori #24 : 12 Travanj, 2009, 21:59:11 »
U utorak bi trebao doći popodne po set ležajeva 20*47*14 i set 20*52*12,te semeringe za navedene blokove,dali ima na lageru sve to ?




Ma ima sve! (opširnije sam ti poslao na PM, da tu puno ne davim nekim detaljima i ne uzimam previše prostora)
No svakako mi još javi točne modele i skutera i koje su radilice, za svaki slučaj, da provjerim neke stvari koje sam slagao, pa samo radi neke moje provjere, a radi još sigurnije i kvalitetnije, te brže informacije i ponude...
Ležajevi / simerinzi / diht mase / ljepila / sredstva za ?i?enje / podmazivanje ... http://lageros-auto-moto.webs.com/

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Ležajevi / Simerinzi
« Odgovori #25 : 13 Travanj, 2009, 09:07:05 »
ja nisam imao problema sa ležajima ni sa poliamid ni sa metalnom rešetkom..
mora se znat da nijedan ležaj nije vječan i da ga treba mjenjati kad dobije veliku zračnost a ne čekati da se razleti..
jedina pogodnost poliamidnog je ta što je tiši i kad pukne rešetka ništa se strašno ne dogodi a kod čeličnog zacvika clindar (osobno mi se to dogodilo)
problem je što se serijski u skutere piaggio i peugeot ugrađuju NTN Taiwan ležaji koji izgledaju kao iz kinder jajeta u odnosu na NTN Japan i SKF..
i puno ovisi o stručnosti ugradnje..

Offline lageros-zg

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 141
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Lageros Auto-Moto
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Ležajevi / Simerinzi
« Odgovori #26 : 13 Travanj, 2009, 11:26:09 »
ja nisam imao problema sa ležajima ni sa poliamid ni sa metalnom rešetkom..
mora se znat da nijedan ležaj nije vječan i da ga treba mjenjati kad dobije veliku zračnost a ne čekati da se razleti..
jedina pogodnost poliamidnog je ta što je tiši i kad pukne rešetka ništa se strašno ne dogodi a kod čeličnog zacvika clindar (osobno mi se to dogodilo)
problem je što se serijski u skutere piaggio i peugeot ugrađuju NTN Taiwan ležaji koji izgledaju kao iz kinder jajeta u odnosu na NTN Japan i SKF..
i puno ovisi o stručnosti ugradnje..

Pozdrav Ivane!

Uglavnom dobro govoriš o svemu tome, no od nedavno, kako sam se malo intenzivinije počeo baviti sa ležajevima skutera, te da i ja budem u tom dijelu (koji je nepravedno izostavljen od strane mnogih) stručan i da znam što se u stvarnosti događa, jer ipak, praksa u mom poslu znači više od teorije.
Sve u svemu, iako je moja baza SKF i to još od davne 1992. godine, ne mogu reći ništa loše za druge, konkurentske proizvođače, a sa kojima također ulazim u suradnju. Naime, SKF je još uvijek broj 1 u svijetu i uz to je uvijek i najskuplji. Bez obzira gdje se proizvodio. Uvijek mora biti jednak prag kvalitete. Drugi problem je taj što često i sami ljudi (a recimo na moju preporuku ili preporuku proizvođača) uzimaju ono što oni sami misle da je za njih bolje, pa tada dolazi do problema, jer neki taj ležaj, ma da je od suhog zlata kako bi se reklo, ne može raditi na toj aplikaciji. Tada dolazi do problematike zvana država proizvodnje ne valja i slično. NTN je Japanska firma i isto kao i SKF ima tvornice po cijelom svijetu. Kako sam duboko u svemu tome, imao sam prilike vidjeti kako u Kineskim tvornicama neki japanski proizvođači ne žele da piše da je iz Kine, pa im kinezi pišu Japan. Pa ti sada znaj odakle je što.
Uglavnom, inače što se tiče tih ležajeva radilice, po mom mišljenju, kao što sam i veće rekao, nisu dobri općenito, bili to SKF ili NTN, jer preslabi su (ukoliko se skuter nabrijava.
No, definitivno sam sklon i tome da jako često puta ta ugradnja radi velike probleme, ma koliko svi bili sigurni da su "majstori", jer kroz pult sam se nagledao svega i svačega, pa tako i onih starih majstora koji znaju sve, a na kraju zapravo pojma nemaju, samo su puni sebe.

Nego, da privedem ovo kraju, uskoro ću dovršiti jedan katalog po pitanju ležajeva i simeringa radilica za skutere, pa ću svakome od vas, ukoliko to budete htjeli, poslati na mail, pa da vidite što sam to napravio i što bi vam od toga bilo zanimljivo i da li da se to uvede u naš prodajni program.
Ležajevi / simerinzi / diht mase / ljepila / sredstva za ?i?enje / podmazivanje ... http://lageros-auto-moto.webs.com/

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Ležajevi / Simerinzi
« Odgovori #27 : 13 Travanj, 2009, 17:41:07 »
objavi taj katalog tu na forumu  :icon_thumright:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline fatal1ty

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 866
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Bjelovar
  • MojSpuh: CRC tokar sebankovič tuned
Odg: Ležajevi / Simerinzi
« Odgovori #28 : 15 Travanj, 2009, 16:27:56 »
Bio sam u trgovini u utorak i mogu dati same pohvale na uslugu !
Dobio sam i popust kao što piše na početku teme.

Dakle cijena semeringa i ležajeva radilice je oko 200kn s popustom za piaggio ,a cijena semeringa i ležajeva radilice za minarelli je oko 120kn s popustom.Radi se o C4 SKF ležajevima i tvorničkoj ugradnji corteco semeringa za jedan i drugi blok,samo šta jedan semering piaggio nije bio od vitona,no i to bi uskoro trebalo doći po riječima prodavača.

120kn je stvarno dobra cijena za set ležajeva i semeringa za minarelli jer znam da se na SA kreću cijene stage6 pakiranja s istim ležajevima i semerinzima od 30-40 eura...neznam kakva je situacija što se tiče piaggia tih pakiranja.

~ Cagiva Mito Evolution 94' ~

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Ležajevi / Simerinzi
« Odgovori #29 : 15 Travanj, 2009, 20:37:56 »
Super , baš mi je drago..

Inače tu je objavljen i katalog : http://www.mojskuter.com/index.php?option=com_content&task=view&id=653&Itemid=1

Direktan link na katalog je : www.mojskuter.com/kalendar/Lageros-katalog.zip  :icon_thumright:
« Zadnja izmjena: 10 Veljača, 2010, 18:16:41 eladio »
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline lageros-zg

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 141
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Lageros Auto-Moto
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Ležajevi / Simerinzi
« Odgovori #30 : 16 Travanj, 2009, 07:46:23 »
I meni je drago čuti kako ste zadovoljni i da je ova međusobna suradnja dala pozitivnih stvari, kako svima vama, tako i meni da se počnem malo više posvećivati ovom moto programu, a koji je (po meni) nepravedno izostavljen, pa makar to bio i sezonski "sport", a opet s druge strane, u nekim dijelovima Hr je uvijek sezona, pa treba biti spreman  :icon_biggrin:

Kako je Eladio gore spomenuo, stavljen je katalog/priručnik koji sam radio nekih mjesec dana i još nije dovršen, ali ipak ima već veću količinu podataka i mislim da bi vam mogao dobro doći u svakom smilslu, kako po oznakama ležaja, tako i po nekim objašnjenjima koja se unutra nalaze.

Iako je to još radni katalog/priručnik, kako ću ga sve više popunjavati, tako će se updatati na site. Kitovi koji se unutra naviode još nisu u opticaju, tek je ovo probni "krug" da vidim ima li to uopće smisla, pa ako dobijem pozitivne "kritike", onda će to ubrzo biti na policama i sve će biti na jednom mjestu, pa neće biti jedan simering ima, drugi nema i slično.  8)

Nadam se da je katalog u 99% slučajeva točan, iako sam naišao na nekoliko nepoznanica, ali kada ulovim vremena, pitat ću vas ovdje, pa da sve to bude kako treba.  :glasses2:
Ležajevi / simerinzi / diht mase / ljepila / sredstva za ?i?enje / podmazivanje ... http://lageros-auto-moto.webs.com/

Offline lageros-zg

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 141
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Lageros Auto-Moto
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Ležajevi / Simerinzi
« Odgovori #31 : 24 Travanj, 2009, 14:51:48 »
PAR NOVIH VIJESTI!

Naime, kako sam se i sam uključio u ovaj moto svijet i zapazio vrlo bogat sadržaj sa ovime što radim, počeo sam lagano u SKF-u raditi pritisak na neke artikle, pogotovo ležajeve 20x52x12 i sa metalnim i sa poliamidnim kavezom.

Ne mogu potvrditi odmah da će biti nekih pomaka, ali svakako sam htio napraviti neku pozitivnu stvar i da bude i 5 kuna jeftinije, napravio sam bar neki skok.
Naravno, ja sam im obečao veću prodaju, no kako bilo, rekli su da će razmisliti o tome, ali da bi se dalo razgovarati o tome i da postoji mogućnost.
OK, možda ne sada odmah, vjerojatno će najprije tražiti neke rezultate, ali sve u svemu, jako se nadam da će biti pozitivnih pomaka.

Iako još moram nadodati, napokon su stigli simerinzi od vitona za radilice GILERA/PIAGGIO (18x28x7/7,5 i 19x30x6,5) i bit će raspoložovi od idućeg tjedna.

Ima i jedna tužna vijest. Kako je potražnja za ovim ležajevima porasla zbog nove sezone, gotovo svi su rasprodani, ostalo je još par komada, pa iako su naručeni prije 2 tjedna, neće ih biti još najviše 2 tjedna (govorim o SKF 20x52x12 metalni i poliamidni kavez)

Onih ležajeva za MINARELLI 20x47x14 koji idu u kombinaciji sa 20x30/34x5/6,1 i 20x42/43x8/9 ima dovoljno, iako su i oni naručeni.

U svakom slučaju, idemo rušiti cijene  :toothy9: , pa makar to bilo i za 2 mjeseca  :glasses2:
« Zadnja izmjena: 24 Travanj, 2009, 15:01:39 lageros-zg »
Ležajevi / simerinzi / diht mase / ljepila / sredstva za ?i?enje / podmazivanje ... http://lageros-auto-moto.webs.com/

Offline Chupsy

  • OPREZ na tržnici
  • Tržnica : (-1)
  • forumski skuteraš
  • *
  • Postova: 736
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Nexus 300
  • Moja Kaciga: Schuberth S2
Odg: Ležajevi / Simerinzi / LOCTITE
« Odgovori #32 : 09 Svibanj, 2009, 16:08:28 »
pohvale za katalog, super je

dal skf proizvodi ležajeve u dimenziji 25 x 68 x 12mm
inače to su ležajevi za radilicu od gilere runner sp180
i sa njima se bitka vodi, naime original koštaju 110kn ali su kbc korea, dok NTN japan su oko 100kn
kakvo je stanje s tom dimenzijom kod vas u lagerosu
Servis skutera "sporo i kvalitetno"
kodiranje kljuceva, popravak ECU itd itd...
0958142029

Offline lageros-zg

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 141
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Lageros Auto-Moto
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Ležajevi / Simerinzi / LOCTITE
« Odgovori #33 : 11 Svibanj, 2009, 08:04:12 »
pohvale za katalog, super je

dal skf proizvodi ležajeve u dimenziji 25 x 68 x 12mm
inače to su ležajevi za radilicu od gilere runner sp180
i sa njima se bitka vodi, naime original koštaju 110kn ali su kbc korea, dok NTN japan su oko 100kn
kakvo je stanje s tom dimenzijom kod vas u lagerosu


Drago mi je da katalog ima dobre kritike, iako već sam vidim neke nove modifikacije koje ću napraviti, ali kada to bude napravljeno, opet će biti gore kao update.

A što se tiče onog ležaja 25x68x12, već sam se prije koji dan počeo raspitivati kod SKF-a jer ga do sada nisam imao, a sada trenutno imam još svega 2 komada NTN-a (u dućanu u Gorici, ali ako je frka, lako ga povućem k sebi) koji bi koštali (ovo je stara cijena i sa popustom) 88,85 Kn.
Uskoro ću imati jednu narudžbu prema NTN-u i ovaj ležaj bi trebao biti sa popustom 71,55 Kn.

E sad, to sam već mislio napraviti kada bude išla narudžba, ali kad smo već kod toga, ako imaš ti ili netko drugi od vas forumaša neke potrebe za nekim ležajevima od NTN-a (pa čak i KOYO) samo pitajte pa da vidim koji je rok kod njih, pa da se to onda i naruči, jer niti ja ne držim sve ili možda nisam obratio pozornost na neki artikl, a recimo da je potreban.

Isto tako, po pitanju igličastih ležajeva, taj dio sam vrlo slabo pokrio, jer sam išao nekim redom, no vidim kako se i oni pojavljuju, gotovo jednako kao i ovi standardni ležajevi, pa ako ima nekih specifičnih potreba, odnosno koji su najčešće traženi, bilo bi mi drago da mi to navedete, pa ukoliko ih već nisam stavio na svoj spisak, da to učinim sada i da se ti artikli stave na stanje.
Ležajevi / simerinzi / diht mase / ljepila / sredstva za ?i?enje / podmazivanje ... http://lageros-auto-moto.webs.com/

Offline d3xt3r

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 40
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac
  • Moj Skuter: Gilera Runner VX 125
  • Moja Kaciga: Suomy Extreme Capirex
  • MojSetup: Klip , cilindar , glava = VX 200
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Ležajevi / Simerinzi / LOCTITE
« Odgovori #34 : 11 Svibanj, 2009, 18:12:44 »
Prvo pozdravljam sve na forumu jer sam novi clan foruma....  ;D

Zanima me dali imate i koliko bi kostali semerinzi radilice za Apriliu RS 125 2003. godina????

Hvala

Offline igor.sb

  • igoriiinaaa
  • moderator
  • Tržnica : (+16)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: Ja sam geek!!
  • Spol: Muški
  • Aj si nemoj zamislit... Nisi? OK!
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Moj Skuter: JEDE gorivo
  • MojSetup: VRAG U MOTORU
  • MojSpuh: golly k....
Odg: Ležajevi / Simerinzi / LOCTITE
« Odgovori #35 : 11 Svibanj, 2009, 18:21:45 »
Prvo pozdravljam sve na forumu jer sam novi clan foruma....  ;D

Zanima me dali imate i koliko bi kostali semerinzi radilice za Apriliu RS 125 2003. godina????

Hvala

pozdrav, al brate i ti ga bubnes pa ostenes ziv

ne radi se to tako

kazes dimenziju il doneses semering kad kupujes, odakle bi onu znali dimenziju semeringa radilice za rs-a???

btw...sve pise https://www.apriliayorkshire.co.uk/catalogue/partlist.jsp?Catalogo=%3D340X&Tavola=%3D37&_NomeImmagine=65019113.gif&_bikename=RS%20125%201999-2005&_pagename=Crankcase

ako ne znas di treba gledat broj 10  :toothy11:
It is time for the Beast... the MUSTANG...... Coming soon on your screens ...

Offline d3xt3r

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 40
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Karlovac
  • Moj Skuter: Gilera Runner VX 125
  • Moja Kaciga: Suomy Extreme Capirex
  • MojSetup: Klip , cilindar , glava = VX 200
  • MojSpuh: Serijala
Odg: Ležajevi / Simerinzi / LOCTITE
« Odgovori #36 : 11 Svibanj, 2009, 18:25:37 »
Problem je kaj ja neznam dimenzije jer to nije moj motor nego sam naso na webu tu apriliu ali joj je otiso semering radilice pa me zanima koliko bi kostao.... Tocan kvar jos ne znam jer mi se covjek ne javlja....  :(

Offline lageros-zg

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 141
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Lageros Auto-Moto
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Ležajevi / Simerinzi / LOCTITE
« Odgovori #37 : 11 Svibanj, 2009, 18:31:36 »
Prvo pozdravljam sve na forumu jer sam novi clan foruma....  ;D

Zanima me dali imate i koliko bi kostali semerinzi radilice za Apriliu RS 125 2003. godina????

Hvala

Pozdrav i tebi!

Ali nemam ti nekih dobrih vijesti za ove simeringe, jer kako vidim po nacrtima, tamo nema simeringa, samo 2 komada 6206 ležaja i neki o-ringići, ali simerinzi 0 bodova.
Ako ti imaš neke simeringe, morat ćeš mi reći dimenzije, a inače simeinzi koji mi se pojavljuju, najbliže su u karteru i to su 28x38x7 (2 komada) i 25x38x7 (1 komad)
Ako je to to, onda ti sutra javim cijene, jer sada sam doma pa nemam cjenik kod sebe, ali okvirno ti simerinzi koštaju od nekih 14 - 20 Kn, a ako je neki zahtjevniji materijal (ako mora biti) onda je i oko 40-ak kuna.
No, najprije detektirajmo koji ti simerinzi trebaju, jer ja za radilicu ne vidim da neki simerinzi uopće postoje
http://kuryakynnl.com/oem5.asp?M=Aprilia&T=RS%20%20125&Y=2003&L=AP_RS3&O=Crankshaft%20-%20Balance%20shaft&F=AP_RS3_CY&L2=AP_RS3_CY
Evo link za pregled
Ležajevi / simerinzi / diht mase / ljepila / sredstva za ?i?enje / podmazivanje ... http://lageros-auto-moto.webs.com/

Offline lageros-zg

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 141
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Lageros Auto-Moto
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Ležajevi / Simerinzi / LOCTITE
« Odgovori #38 : 11 Svibanj, 2009, 18:36:11 »
pozdrav, al brate i ti ga bubnes pa ostenes ziv

ne radi se to tako

kazes dimenziju il doneses semering kad kupujes, odakle bi onu znali dimenziju semeringa radilice za rs-a???

btw...sve pise https://www.apriliayorkshire.co.uk/catalogue/partlist.jsp?Catalogo=%3D340X&Tavola=%3D37&_NomeImmagine=65019113.gif&_bikename=RS%20125%201999-2005&_pagename=Crankcase

ako ne znas di treba gledat broj 10  :toothy11:

Oi Igore!

Hvala na praćenju i za još jedan koristan link  :icon_thumright:

No, ipak, to je karter, kako sam mu i opisao, dok sam mu prikazao dijelove kod radilice i tamo nema simeringa, ali zato sada ima izbora da ipak vidi gdje točno dolaze simerinzi koji mu trebaju.

Sve u svemu, u zadnje vrijeme sam si dao dosta truda i već lakše detektiram potrebne pozicije po pitanju ležajeva, simeringa, seger osigurača, pa čak i LOCTITEa.
Uglavnom, za neko (duže) vrijeme će biti još jedan novi katalog za svim ležajevima i simerinzima, segerima i sl. gdje se ugrađuju, na koje modele i t d.
Ali ima tu puno posla još  ;D

No, hvala svima još jednom, što pratite i pomažete po pitanju ovih stvari  :icon_thumright:
Ležajevi / simerinzi / diht mase / ljepila / sredstva za ?i?enje / podmazivanje ... http://lageros-auto-moto.webs.com/

Offline lageros-zg

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 141
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Lageros Auto-Moto
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Ležajevi / Simerinzi / LOCTITE
« Odgovori #39 : 19 Svibanj, 2009, 08:11:26 »
NARUDŽBA PREMA NTN-u

Kao što i sam naslov kaže, radimo narudžbu za NTN ležajeve i ako ima netko od Vas da ima nekih potreba da se naruče, svakako javite.
Možete javiti najkasnije do četvrtka, ovog tjedna, jer narudžba ide u petak.

Pa i ako i ne znate oznake, možete reći dimenzije ili što već znate što bi htjeli.
Ležajevi / simerinzi / diht mase / ljepila / sredstva za ?i?enje / podmazivanje ... http://lageros-auto-moto.webs.com/