Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Ležajevi / Simerinzi / LOCTITE  (Posjeta: 237844 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Ležajevi / Simerinzi / LOCTITE
« Odgovori #220 : 22 Srpanj, 2015, 13:36:12 »
Dolazim u goricu do 16 sigurno

Offline lageros-zg

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 141
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Lageros Auto-Moto
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Ležajevi / Simerinzi / LOCTITE
« Odgovori #221 : 22 Srpanj, 2015, 13:38:48 »
Dolazim u goricu do 16 sigurno

 :okok:
Ležajevi / simerinzi / diht mase / ljepila / sredstva za ?i?enje / podmazivanje ... http://lageros-auto-moto.webs.com/

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Ležajevi / Simerinzi / LOCTITE
« Odgovori #222 : 22 Srpanj, 2015, 13:48:31 »
Da, sa kuglicnim sam imao odlicna iskustva pa sam htio koyo, iako sam za radilicu uzeo NTN lezaje, i oni su mi super...
ja sam bio taj koji te zvao odmah po raspadanju lezaja, zamisli jbg, slozis sebi setup od 3 soma kuna i raspadne mi se na razradi na putu za more, nakon samo 22km.. a drugi slozis frendu i ulozis soma i nesto sitno a ono mu za 15km starome krepa, i naravno na oba skutera poderalo radilicu i termogrupu..
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6726
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Ležajevi / Simerinzi / LOCTITE
« Odgovori #223 : 22 Srpanj, 2015, 13:52:30 »
Anđelko Mi skuteraši i jesmo najbolji pokazatelj ispravnosti tih ležajeva, ovlašteni servis ti sigurno neće reč da lager nevalja već će opet isti taj prodat istoj osobi i zarađivat sve dok stranka ne nađe majstora u fušu i napravi poso kako treba. po cijeloj hrvatskoj ima primjera da baš taj igličasti nevalja koje god trgovine ga prodavale, a za Tomija osobno mogu potvrditi da ga je kupio kod tebe, živimo 300 metara jedan od drugog i znam sve o njegovom skuteru kao da je moj i kaj sve ima gore tako da tu nema muljanja.. Dam se kladit da ima još masa ljudi kojima se desila ista havarija a koji ti nisu reklamirali proizvod kao ni moj frend kojem se na minarelliu desilo sranje zbog tog ležaja.. Tebi svaka čast i pošteno od tebe da se odužiš dečkima bar na taj način pošto već moraju ponovo kupovati novu termogrupu ili brušenje + klip. I hvala bogu da si maknuo taj igličasti iz prodaje..  :icon_thumright:
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline Iwo SR Tuono

  • moderator
  • Tržnica : (+9)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6795
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Scooter Inside
  • Mjesto: Rijeka
  • Moj Skuter: NRG Power R2019
  • Moja Kaciga: Nolan
  • MojSetup: Athena Racing division modular 70cc,PWK 24
  • MojSpuh: Yasuni C20
Odg: Ležajevi / Simerinzi / LOCTITE
« Odgovori #224 : 22 Srpanj, 2015, 14:15:06 »
prosle godine 5 koyo iglicastih ugradio u masine hoces sa kitom ili serijske sa preradenim cilindrima i sve vozi jos dan danas...isto iz rinfuze, cak ga imam i na svom SRu  :laughing7: sad odo zivjet u strahu

andelku svaka cast na korektnosti prema svima,za mene je i dalje izbor br1 za lezajeve za skutere

jos jedna stvar, nakon mjeseci i godina sto govorimo da bugarski skf je u najmanju ruku los proizvod da sad ne koristim ruzne rijeci drago mi je i da je andelko to priznao i uzimam si za pravo da mu zahvalim na tome priznanju jer neki prodavaci kazem neki ne svi se i dalje kunu u taj bugarski skf koji nije francuskome ni do koljena.

Sto se koyo lezaja tice kao glavni lezajevi u blokovima na minarelliju u poliamidnoj izvedbi su i dalje sam vrh ponude i vrlo rado ih ugradujem tko god zeli platiti takvu vrstu posla i robe  :icon_thumright:

e da, sto se tice feedbacka ovdje na forumu ima puno vecih strucnjaka nego u formuli 1  :icon_biggrin: dosta nas radi mehaniku ili privatno ili profesionalno i kvaliteta dijelova koje ugradujemo ljudima na neki nacin nam odrzava reputaciju i zato u nabavi robe moramo biti sigurni da taj lezaj nece za 100 200 300km se sasut i napraviti havariju od 3 iljade kuna a mi za posao uzmemo recimo 500...nadam se da se razumijemo
« Zadnja izmjena: 22 Srpanj, 2015, 14:23:11 Iwo SR Tuono »
preko tjedna smo klosari vikendom smo sminka

Offline lageros-zg

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 141
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Lageros Auto-Moto
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Ležajevi / Simerinzi / LOCTITE
« Odgovori #225 : 22 Srpanj, 2015, 14:19:49 »
Da, sa kuglicnim sam imao odlicna iskustva pa sam htio koyo, iako sam za radilicu uzeo NTN lezaje, i oni su mi super...
ja sam bio taj koji te zvao odmah po raspadanju lezaja, zamisli jbg, slozis sebi setup od 3 soma kuna i raspadne mi se na razradi na putu za more, nakon samo 22km.. a drugi slozis frendu i ulozis soma i nesto sitno a ono mu za 15km starome krepa, i naravno na oba skutera poderalo radilicu i termogrupu..

Da, totalna koma!
A siguran sam da bi svatko od Vas postupio isto, kad radite jedan posao više od 20 godina i vidite praksu kod ljudi da su s nečim/nekim brandom jako zadovoljni, a i na kraju svega, svi smo tu zajedno rasli i prepravljali ono što nije valjalo (npr NTN Taiwan ili SKF Bulgaria) pa ste i sami vidjeli da osobno to više nisam niti htio prodavati jer je radilo probleme.
Kako je KOYO inače bio uvijek najviše hvaljen i tražen, naravno da sam (kad nije u to vrijeme bilo NTN-a) krenuo s njihovim igličastim ležajevima vjerujući imenu. Kad li ono, ćorak totalni. Za glupih 20,00 Kn ležaja, hrpa kuna štete.
No isto tako kao i kod kugličnih ležajeva radilice, čim mi je javljen samo jedan problem, ja sam prestao to prodavati, tako da srećom, ja sam ih prodao svega 4-5 komada i onda, kad mi je došao NTN, usporedio sam ih međusobno i vidio da su to 2 različita pojma, ma koliko god KOYO hvaljen bio.

Dakle, ti su se ležajevi kupovali i kod drugih trgovina, jer kako sam rekao, ovo je vrlo mali broj što sam ja prodao, a svaki dan šarafite.

I ono što je svakako najbitnije od svega, tu smo da si međusobno pomognemo sa savjetom, pomoći, ja evo s nižom cijenom i uslugom i što još sve ne te isto tako kad se i dogodi problem, moramo ga odmah detektirati, precizirati i to odbaciti da se više ne događa. Ipak smo mi tu jedna zajednica što međusobno komunicira.
A i sami znate (oni koji su zvali ili slali upite) da sam uvijek govorio što ne bih preporučio ili prodao pa tako i ako je netko nedavno tražio igličasti za piaggio 50ccm, da KOYO više ne dolazi u obzir ni pod razno. Samo NTN ili ne prodam ništa ako ga ne mogu ponuditi.

Dakle, moramo zajedno surađivati u svemu, ne samo da sam ja tu da vam prodam i gotovo, nisam takav tip čovjeka i trgovca.
Na žalost nisam svemoguć i ne mogu znati sve unaprijed, jer i vi svi ste isto takvi da imate neko mišljenje o nečemu da je to sve super, sve 5, ali opet, na žalost ipak nije sve uvijek tako bajno i sjajno ni kod onih koji bi trebali to sve biti, a ja sam opet tu neki filter koji će vama biti na usluzi samo s onim što je dobro i kvalitetno odnosno ono što se u praksi pokazalo kao nešto što valja, jer kako sam i prije negdje spomenuo, tokom godina sam se i ja učio uz vas što je dobro, a što ne, bez obzira na ime.

Ja i firma nismo od onih megalomana i bogataša koje je baš briga za sve pa shodno tome se i trudim nuditi ono sa čime ima najmanje problema u praksi, jer vjerojatno svi znate da Hrvatska kao država je na crnoj listi i kao platiša i kao država koja u svim segmentima ima problema (reklamacija) da su vani za nas totalno okrenuli politiku i retoriku oko takvih stvari, jer im je čudno da se neke stvari kod nas događaju, a vani toga nema.


@ zvonkec92

Ma nisam sumnjao da je on to kupio kod mene, ali znaš i sam kako ide općenito bilo kakva procedura oko takvih stvari.
A i kako sam rekao, ja više vjerujem vama ovdje na forumu kao majstorima, nego u nekim servisima, jer općenito imamo odličnu suradnju i komunikaciju pa vezano za Tomija, trebao je odmah zvati dok je bilo friško, jer to se tako mora raditi.
kad krepa mobitel, odmah svi zovemo da nešto ne valja i slično pa onda tako isto ide i sa time, to tako mora ići.
Kako sam i spomenuo, jer nisam imao ove kvalitetne ležajeve radilice, ja gotovo da i nisam prodavao ovaj tip ležaja i prodao sam ih doslovno par komada, tako da ipak druga većina ekipe je to kupovala negdje drugdje, jer to je sigurno veći broj od 5 komada koliko sam ih prodao.
I eto, da, odmah mičem ono što se pokaže loše, ali znajte svi da to ja ne mogu znati dok ga netko prvi ne ugradi, jer ono što sam rekao više gore, svi smo mi uvjereni u nešto da je super, jer sve drugo se pokazivalo da je to najbolje ili nešto s čime nema problema. I baš zbog toga moramo biti toliko usko povezani pa i ako ja nisam aktivan, slobodno me netko od vas obavijesti ili telefonski ili emailom da nešto ne valja (pa makar to kupili i negdje drugdje) tako da ja mogu znati što izbjegavati i ne dovoditi se u ovakvu situaciju, a sve u dobroj vjeri i namjeri, jer ne bih ja toliko dogurao u svijetu foruma (općenito svim auto-moto forumima) da sam "igrač" koji samo "prodaje spiku" da bih nekoga "oženio".

Radije ne prodam (kako je i bilo), nego da bude problema.

Ležajevi / simerinzi / diht mase / ljepila / sredstva za ?i?enje / podmazivanje ... http://lageros-auto-moto.webs.com/

Offline lageros-zg

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 141
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Lageros Auto-Moto
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Ležajevi / Simerinzi / LOCTITE
« Odgovori #226 : 22 Srpanj, 2015, 14:41:43 »
prosle godine 5 koyo iglicastih ugradio u masine hoces sa kitom ili serijske sa preradenim cilindrima i sve vozi jos dan danas...isto iz rinfuze, cak ga imam i na svom SRu  :laughing7: sad odo zivjet u strahu

andelku svaka cast na korektnosti prema svima,za mene je i dalje izbor br1 za lezajeve za skutere

jos jedna stvar, nakon mjeseci i godina sto govorimo da bugarski skf je u najmanju ruku los proizvod da sad ne koristim ruzne rijeci drago mi je i da je andelko to priznao i uzimam si za pravo da mu zahvalim na tome priznanju jer neki prodavaci kazem neki ne svi se i dalje kunu u taj bugarski skf koji nije francuskome ni do koljena.

Sto se koyo lezaja tice kao glavni lezajevi u blokovima na minarelliju u poliamidnoj izvedbi su i dalje sam vrh ponude i vrlo rado ih ugradujem tko god zeli platiti takvu vrstu posla i robe  :icon_thumright:

e da, sto se tice feedbacka ovdje na forumu ima puno vecih strucnjaka nego u formuli 1  :icon_biggrin: dosta nas radi mehaniku ili privatno ili profesionalno i kvaliteta dijelova koje ugradujemo ljudima na neki nacin nam odrzava reputaciju i zato u nabavi robe moramo biti sigurni da taj lezaj nece za 100 200 300km se sasut i napraviti havariju od 3 iljade kuna a mi za posao uzmemo recimo 500...nadam se da se razumijemo

Sve 5 (samo je Renault 4 vječan) ;)
Naravno, zato i jesmo tu da otklonimo što je god više moguće ono što ne valja.
Na žalost uvijek postoji onaj dio što se zove rizik, ali svakako treba uzeti u obzir da (barem s moje strane) sve je uvijek u dobroj namjeri i vjeri te da mi ne pada na pamet da prodajem nešto što nije dobro.

Inače vjerujem da na koliko se vidljivih reklama što po ulicama ili televiziji ili radiju i internetu možete svašta reći, a reklamiraju se da su naj-naj ili da su "savršeni". Toga nema, na žalost, ali i dalje rade i okreću masne pare, a ja se za siću moram mučiti danima i mjesecima da uopće me netko i pogleda.

A to što sam se danas konačno javio nakon "100 godina" je iz razloga što sam konačno dobio pravu robu za te 50-ice i da to odmah javim svima vama, a i kakti sezona je sad, pa ako možda netko već nešto treba od navedenog, konačno imam.  :totejapitamm:
Ležajevi / simerinzi / diht mase / ljepila / sredstva za ?i?enje / podmazivanje ... http://lageros-auto-moto.webs.com/

Offline ivanm

  • Tržnica : (+14)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 17243
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Ležajevi / Simerinzi / LOCTITE
« Odgovori #227 : 22 Srpanj, 2015, 16:39:55 »
samo promijeni nick jer dućan nije više u ZG.. :icon_biggrin:

Offline lageros-zg

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 141
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Lageros Auto-Moto
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Ležajevi / Simerinzi / LOCTITE
« Odgovori #228 : 22 Srpanj, 2015, 17:22:41 »
samo promijeni nick jer dućan nije više u ZG.. :icon_biggrin:

Imaš pravo! Totalno! Uopće nisam mislio na to!
No, kako sam na "milion" foruma s istim nickom, neću ga mijenjati, jer onda bi opet morao sve ispočetka da me ljudi upoznaju,
ovako svi znaju tko je pod ovim nickom, tako da ne mijenjam konja koji dobro vozi trke  :icon_biggrin:

P.S.
Ali moja želja je da se ponovno vratim u ZG s dućanom čim je prije moguće pa da onda opet ne moram mijenjati nick :D


Ležajevi / simerinzi / diht mase / ljepila / sredstva za ?i?enje / podmazivanje ... http://lageros-auto-moto.webs.com/

Online challenbeen

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2812
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYears
  • Mjesto: otok Pag
Odg: Ležajevi / Simerinzi / LOCTITE
« Odgovori #229 : 31 Srpanj, 2020, 13:19:11 »
samo promijeni nick jer dućan nije više u ZG.. :icon_biggrin:

Imaš pravo! Totalno! Uopće nisam mislio na to!
No, kako sam na "milion" foruma s istim nickom, neću ga mijenjati, jer onda bi opet morao sve ispočetka da me ljudi upoznaju,
ovako svi znaju tko je pod ovim nickom, tako da ne mijenjam konja koji dobro vozi trke  :icon_biggrin:

P.S.
Ali moja želja je da se ponovno vratim u ZG s dućanom čim je prije moguće pa da onda opet ne moram mijenjati nick :D

Jeste se vratili u ZG? :D <3
Aprilia SR 150 2t 2000 - "Project 2"
Piaggio NRG Power DD LC 2t 2007 - "Project 4"

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6726
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Ležajevi / Simerinzi / LOCTITE
« Odgovori #230 : 31 Srpanj, 2020, 22:49:59 »
Nisu, u VG imaju poslovnicu
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Online challenbeen

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 2812
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYears
  • Mjesto: otok Pag
Odg: Ležajevi / Simerinzi / LOCTITE
« Odgovori #231 : 01 Kolovoz, 2020, 00:17:52 »
Nisu, u VG imaju poslovnicu

znam, čačko sam im po web page... no ovako me zanimalo :D vidim da nije 4 god aktivan, mozda ga potaknem da se vrati
Aprilia SR 150 2t 2000 - "Project 2"
Piaggio NRG Power DD LC 2t 2007 - "Project 4"