Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Ležajevi / Simerinzi / LOCTITE  (Posjeta: 236276 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline lageros-zg

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 141
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Lageros Auto-Moto
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Ležajevi / Simerinzi / LOCTITE
« Odgovori #200 : 22 Srpanj, 2015, 10:01:01 »
Jesu 8 ili 10 kuglica japanski NTN?

Inače je taj 8 kuglica kad je japanski NTN, ali ovaj gore nije taj tip ležaja, to je za SP180, dimenzija je drugačija (pisao sam ležajeve po dimenzijama, jer pretpostavljam da svi ovdje već znate gdje idu koji ležajevi po dimenzijama  :winking:
Ležajevi / simerinzi / diht mase / ljepila / sredstva za ?i?enje / podmazivanje ... http://lageros-auto-moto.webs.com/

Offline Grale

  • moderator
  • Tržnica : (+59)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8978
  • Spol: Muški
  • ja sam Brale
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kc
  • Moj Skuter: Didrek
  • Moja Kaciga: Suomy Trek
  • MojSpuh: Zx
Odg: Ležajevi / Simerinzi / LOCTITE
« Odgovori #201 : 22 Srpanj, 2015, 10:23:36 »
Ma nisam gledal dimenziju opće :toothy12: :toothy12:
Al ima i japanaca s 10 kuglica za piaggio 50.
Sestra je sestra, al' Yasuni je Yasuni!  :headbang:

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Ležajevi / Simerinzi / LOCTITE
« Odgovori #202 : 22 Srpanj, 2015, 10:26:47 »
Kad si već na forumu da velim da ono g#vn% od "koyo" igličastog kaj si mi prodao za kojeg si se kleo da je kvalitetan mi se nakon 100(da samo sto) kilometara lagane razrade raspao i napravio soma+ kuna štete,izgubljene živce bolje da ne spominjem.

Al sad će se tipično po hrvatski prebacit loptica na nestručnu ugradnju samo da se ogradite od odgovornosti.

Isto tak je najebalo još par članova foruma s tim g#vn#rskim lagerom.


Želim nekakvu naknadu u obliku vaše robe jer sam spreman i inspekciju uplest u to i ozbiljan sam u toj namjeri.
« Zadnja izmjena: 22 Srpanj, 2015, 10:30:18 Tomi_ZG »

Offline lageros-zg

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 141
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Lageros Auto-Moto
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Ležajevi / Simerinzi / LOCTITE
« Odgovori #203 : 22 Srpanj, 2015, 10:41:30 »
Ma nisam gledal dimenziju opće :toothy12: :toothy12:
Al ima i japanaca s 10 kuglica za piaggio 50.

Da, KOYO je s 10 kuglica i japanski je

Ležajevi / simerinzi / diht mase / ljepila / sredstva za ?i?enje / podmazivanje ... http://lageros-auto-moto.webs.com/

Offline vukas

  • Tržnica : (+2)
  • forumski biciklist
  • ***
  • Postova: 390
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio NRG mc2
  • MojSetup: TP Trophy 70, Multivar 19x15.5 , Dellorto PHVA 17.5 TS
  • MojSpuh: LeoVince ZX
Odg: Ležajevi / Simerinzi / LOCTITE
« Odgovori #204 : 22 Srpanj, 2015, 10:53:29 »
Ja sam jučer bio do Gorice po par ležajeva i semering za vodenu. Da sam išao danas, prošao bi jeftinije, al što je tu je.
No, zanimljivo je da svaki put odem iz Gorice zapanjen količinom ljubaznosti i željom da se pronađe najbolje rješenje problema koji kupac ima. I ono što još nisam u niti jednoj trgovini doživio je nesebična podjela iskustva i rasprava o proizvodima zašto je nešto dobro, a drugo ne. Sve pohvale s moje strane  :icon_thumright:

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Ležajevi / Simerinzi / LOCTITE
« Odgovori #205 : 22 Srpanj, 2015, 10:56:41 »
Lageros znači pravit ćeš se grbav na moj post gore?

Čim uhvatim vremena dolazim u dućan i razgovor neće bit ni malo ugodan ak ćeš gore napisano ignorirat.

Prodali ste mi sranje i ak ne dobijem neku naknadu napravit ću vam cirkus do bola.

Offline lageros-zg

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 141
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Lageros Auto-Moto
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Ležajevi / Simerinzi / LOCTITE
« Odgovori #206 : 22 Srpanj, 2015, 10:59:44 »
Kad si već na forumu da velim da ono g#vn% od "koyo" igličastog kaj si mi prodao za kojeg si se kleo da je kvalitetan mi se nakon 100(da samo sto) kilometara lagane razrade raspao i napravio soma+ kuna štete,izgubljene živce bolje da ne spominjem.

Al sad će se tipično po hrvatski prebacit loptica na nestručnu ugradnju samo da se ogradite od odgovornosti.

Isto tak je najebalo još par članova foruma s tim g#vn#rskim lagerom.


Želim nekakvu naknadu u obliku vaše robe jer sam spreman i inspekciju uplest u to i ozbiljan sam u toj namjeri.

Tomi!

Da, tako je, dogodilo se to i dogovorili smo se telefonski da ću ispoštovati tu razliku štete kroz drugu robu koja će se kupovati tako da će cijene biti po nabavnim, jer sve što je ugrađeno izvan servisa i što ne mogu proslijediti dobavljaču s izvješćem i pečatom neće uzeti uopće u razmatranje.
Meni je žao što se to dogodilo i osobno sam bio uvjeren da KOYO igličasti ležaj nije ništa lošiji od NTN-a, ali za sada ja sam povratnu informaciju da se ležaj raspao dobio jedino od tebe. A s obzirom da si stalni i korektni kupac, kako smo i razgovarali telefonski, ponudio sam rješenje za to i tako smo se dogovorili, a što sam spomenuo i kolegama u firmi.

Dakle dogovor je bio da ću robu prodavati po cijenama koje su mi nabavne (naravno s PDV-om, jer država uvijek mora biti podmirena), jer ja od KOYO-a ne mogu dobiti ništa od jamstva na takvo nešto iako osobno isto mislim da se lošiji za tu aplikaciju od NTN-a.

Bio sam uvijek korektan i vjerovao sam da smo imali dogovor koji smo postigli telefonskim razgovorom, no čini se da se to možda zaboravilo, a zbog toga ću onda za bilo kakav sličan slučaj morati sve odrađivati pismeno u 3 primjerka kako se ne bi ponovilo nešto ovakvo.
Ako treba ponoviti opet razgovor, nema problema i ako treba pismeni trag, napravit ću i to.

Činjenica je da je taj ležaj npr kupljen u Lager commercu, oni bi dali samo drugi ležaj i to bi bilo to, oko drugih stvari ne bi ni pregovarali, ali kako rekoh, ja želim svakome u svako doba dana i noći svakome pogledati u oči i ti to znaš, kao i velika većina ovdje prisutnih.

Ako treba, možemo se naći jedan dan nakon mog posla ili predvečer dok nije prevruće i porazgovarati licem u lice i potpisati se na list papira o onome što se dogovorimo.
Moja ruka je ispružena.

I samo jedno pitanje na kraju.
Da si kojim slučajem ti na mom mjestu, kako bi ti postupio? I da li misliš da sam nešto krivu napravio kada sam ponudio opciju koju sam ponudio, a kada znaš da ti proizvođač neće sanirati štetu koju je napravio njegov proizvod.

LP

Anđelko Nizek

P.S.
Pisao sam ovaj post i to je ipak trajalo, ne može to sve reći u riječ-dvije
« Zadnja izmjena: 22 Srpanj, 2015, 11:03:38 lageros-zg »
Ležajevi / simerinzi / diht mase / ljepila / sredstva za ?i?enje / podmazivanje ... http://lageros-auto-moto.webs.com/

Offline lageros-zg

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 141
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Lageros Auto-Moto
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Ležajevi / Simerinzi / LOCTITE
« Odgovori #207 : 22 Srpanj, 2015, 11:01:57 »
Ja sam jučer bio do Gorice po par ležajeva i semering za vodenu. Da sam išao danas, prošao bi jeftinije, al što je tu je.
No, zanimljivo je da svaki put odem iz Gorice zapanjen količinom ljubaznosti i željom da se pronađe najbolje rješenje problema koji kupac ima. I ono što još nisam u niti jednoj trgovini doživio je nesebična podjela iskustva i rasprava o proizvodima zašto je nešto dobro, a drugo ne. Sve pohvale s moje strane  :icon_thumright:

A eto, nisam stigao sve na vrijeme organizirati nakon godišnjeg.
Bit će bolje drugom prilikom  :icon_thumright:
Ležajevi / simerinzi / diht mase / ljepila / sredstva za ?i?enje / podmazivanje ... http://lageros-auto-moto.webs.com/

Offline steeef

  • Tržnica : (+36)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 11425
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: kc
  • Moja Kaciga: spec 1R
Odg: Ležajevi / Simerinzi / LOCTITE
« Odgovori #208 : 22 Srpanj, 2015, 11:51:00 »
pozdrav anđelko  :hello:
odlična cijena seta ležajeva i semeringa za bb180..moram si uzet jedan za rezervu,hehe

trgovali već bezbroj puta,uvijek sve korektno i po dogovoru..komunikacija bilo prek maila il telefona na nivou,brzi odgovori i dogovori  :icon_thumright:
in memoriam freddie mercury (5. rujna 1946. -  24. studenog 1991.)

Offline lageros-zg

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 141
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Lageros Auto-Moto
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Ležajevi / Simerinzi / LOCTITE
« Odgovori #209 : 22 Srpanj, 2015, 11:56:47 »
pozdrav anđelko  :hello:
odlična cijena seta ležajeva i semeringa za bb180..moram si uzet jedan za rezervu,hehe

trgovali već bezbroj puta,uvijek sve korektno i po dogovoru..komunikacija bilo prek maila il telefona na nivou,brzi odgovori i dogovori  :icon_thumright:

Pozdrav!

Nema problema!
Ako treba rezervirati, mogu odmah jedan set staviti na stranu.

 :hello:
Ležajevi / simerinzi / diht mase / ljepila / sredstva za ?i?enje / podmazivanje ... http://lageros-auto-moto.webs.com/

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Ležajevi / Simerinzi / LOCTITE
« Odgovori #210 : 22 Srpanj, 2015, 12:04:58 »
Anđelko samnom nisi telefonski razgovarao tak da si me zamjenio s nekim,jer ovo je prvi put da to bilo kome iz lagerosa uopće govorim.

Znam da je teško opravdat "garanciju" al mene to ne zanima jer sam taj lager stavio na tvoju preporuku,tak da razgovaraj sa šefom il ko je već glavni i minimum minimuma mi odobrite set ntn japanaca za runnera sa viton semerinzima i setom za vodenu pumpu bez da ja kune dam.

Još par članova kojih tu sad trenutno nema su imali isto sranje jer sam u živo to s njima komentirao,lager se raspadne unutar 100km svima,tak da nemoj govorit da je kvalitetan ko ntn jer nam hračkaš u facu.


Offline Corector

  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 10853
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Ležajevi / Simerinzi / LOCTITE
« Odgovori #211 : 22 Srpanj, 2015, 12:21:35 »
Evo da se i sam javim sa negativnim iskustvom sa KOYO iglicastim za klip.

Dakle nikad, nikad u zivotu mi se nije desilo sljedece.

Dobio sam masinu sa 37000km sa gilere runner 50 2006 godina, culi su se lezaji pa je bilo vrijeme vec za generalku. Kupio sam lijepo nove lezaje, semeringe viton, reparirao vodenu pumpu, ubacio nove karike, brtve. Kupio sam KOYO iglicasti lezaj za klip, ali sam i promijenio klipnjacu i dao balansirati s drugim lezajem jer je stara imala lufta.
Skuter je presao oko 300km i raspao se KOYO iglicasti lezaj ispod klipa. Ajde cilindar nije dobio, ali klip je masakriran, karike po pola, havarija.

OK, rekoh sebi ovo se mora jednom desiti, ali zasto??? Nemam pojma, skuliram se do jaja, iznajmim medicicnsku salu gore na Rebru, znaci ono dajem 10000% od sebe da se to vise nikada ne ponovi i odradim sljedece:
kupim novi set lezaja radilice i semeringa
kupim novi KOYO iglicasti lezaj klipa
ponovno rastavim radilicu i dam ubaciti novi donji lezaj uz provjeru postojeceg stanja, i ponovno na sklapanje
kupim novi klip i karike
nove brtve opet

inspekcija svega zivog, tolerancija, luftova, ma sve ko novo.

i tako, sve je lijepo kliknulo kao u bajci, ma milina, mislim si sad sam miran 30 000km.


Pojacam uljnu pumpu, dodam jos malo vise ulja tokom razrade i hajmo polako, 3x grijanje i hladjenje u leru, pa laganim gasom nabirati kilometre. Sve super sve 5, prvih 100km odvozeno, temperatura idealna, rad motora za 5, pali na zub ko novi, ma ponos.. Drugih 100km uspjesno odvozeno, trecih 100km odvozeno, presao sam magicnu brojku od 300km, to je to j#bote.

Dosla je faza da se povremeno na kratko doda gas do kraja, znaci kratkotrajna opterecenja, i brzina oko 70kmh po satu. Malo po malo i eto na nekih 350 prijedjenih kilometara nakon DRUGE generalke cin cin, cin cin, ja gotov  :angry9: tocno onaj cin cin zvuk kojeg sam se naslusao kada ode iglicasti, doduse nakon opake torture i odvozenih kilometara i okretaja. Nakon sto sam cuo cin cin iz masine, pa naculio usi jel to kod mene, cin cin je vec pukao jednom iz auspuha, brzo stajanje gore na nadvoznjaku prema NZGBU drito gledam u krov hg spota. Odserafim ngk svijecicu, i na njoj komadici iglicastog se zaljepili kao male kuglice.

Otvorim masinu doma i imam sto za vidjeti, iglicasti se poluraspao, onak valjcici su poslozeni skoro bez kaveza, a kavez je ubio klip, cilindar jebacki zarisao, dodatno isprskao glavu.

Nista, tu sam pukao, bacio sve u smece, reko to je ukleto. Masina je bila full serijska.


Nakon toga sam imao grobove od masina, znaci radilica zvekece koliko ima lufta na donjem iglicastom, vlasnik veli slozi samo da vozi 2mjeseca, ja mu upresam lezaje s letvom punom morta i cekicam i masina je vozila bez ikakvih problema 5 mjeseci kada je skuter dozivio prometnu i blok se otkinuo kod amortizera, ali agregat i dalje pali.
Sljedeca situacija, tj njih nekoliko, znaci imaju spiganu radilicu kod variomata, radilica struze od bendix kad anlasujes i ljudi se tako voze od proljeca i pocetka sezone.

Hocu reci da ima stvarno velikih tolerancija pored neobjasnjivih idealnih situacija.


Naucio sam se lekciju i meni je to dovoljno, znam samo da nikada vise necu kupiti iglicasti lezaj u rinfuzi, makar izasli s iste trake kao onaj koji dolazi u malossi kutijici ili koji se moze kupiti u ovlastenom.




Razumijem lagerosa i shvacam da on ne moze biti direktni krivac za nastalu situaciju, pogotovo jer on distribuira nov lezaj, a drugi ga ugradjuje. Ali opet s druge strane, nadam se da ti koyo lezaji nisu bili cin cin iks jang u rinfuzi.


Nakon te havarije je proslo vec neko vrijeme, od tada je moj zivot isti kao i prije, dakle savrsen po tom pitanju misterioznih i neobjasnjivih raspadanja lezaja nakon izvozenja skutera na cestu.

BTW kad sam trazio iglicasti u lager commerceu covjek me je upozorio da Koyo nije preporucljiv jer nije imao jasne specifikacije, a mozda je i citao na netu o njihovom radnom vijeku.


I ona ngk svijecica je ponovno radilia nakon sto sam (malo teze) izbio nabijene kuglice od iglicastog, ali sam je ostavio kao rezervu prilikom paljenja zalivenih masina.



« Zadnja izmjena: 22 Srpanj, 2015, 12:37:31 Corector »
>Od kolijevke do groba, najljepse je vjecno tripersko doba!<

Offline zvonkec92

  • GY6 doctor <3 ---> Forumski strugar &
  • moderator
  • Tržnica : (+26)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 6721
  • Spol: Muški
  • B( . )( . )BIES MAKE ME SMILE
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • zvonkec_92
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Aprilia Rally
  • Moja Kaciga: Vemar, IXS
  • MojSetup: imam ih više
  • MojSpuh: sporcki auspuh imam
Odg: Ležajevi / Simerinzi / LOCTITE
« Odgovori #212 : 22 Srpanj, 2015, 12:43:25 »
trebali bi svi vi dobiti set za reparaciju, znaći lagere radilice semeringe i neki kvalitetni igličasti, mislim da to sve zajedno ne vrijedi ni blizu ovakve jedne havarije stoga bi bilo u redu na ovaj način se odužiti dečkima.. a Tomi i Corector nisu jedini kojima se isti igličasti raspao. frend je na minareliu imao koya koji se također rasipao nakon jadnih 200km
Ako se nešto sfuša pa drži i traje ko tvorničko ili bolje onda se takvo fušanje zove tuning.  :kinez:

"Neke se stvari mogu kupit novcem, sve ostalo se nađe u šteku"

Offline lageros-zg

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 141
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Lageros Auto-Moto
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Ležajevi / Simerinzi / LOCTITE
« Odgovori #213 : 22 Srpanj, 2015, 12:56:37 »
Anđelko samnom nisi telefonski razgovarao tak da si me zamjenio s nekim,jer ovo je prvi put da to bilo kome iz lagerosa uopće govorim.

Znam da je teško opravdat "garanciju" al mene to ne zanima jer sam taj lager stavio na tvoju preporuku,tak da razgovaraj sa šefom il ko je već glavni i minimum minimuma mi odobrite set ntn japanaca za runnera sa viton semerinzima i setom za vodenu pumpu bez da ja kune dam.

Još par članova kojih tu sad trenutno nema su imali isto sranje jer sam u živo to s njima komentirao,lager se raspadne unutar 100km svima,tak da nemoj govorit da je kvalitetan ko ntn jer nam hračkaš u facu.



Moja isprika zbog zamjene identiteta!

Ja sam odmah nakon što sam shvatio da KOYO ne valja (na tom jednom slučaju) izbacio ga iz prodaje totalno i uopće ga više ne kupujem niti govorim da je kvalitetan, jer u usporebi s NTN-om se vidi da ne valja.

No kako god, moj otac je direktor firme i samo se sa mnom o svemu tome pregovara.
Prvo i osnovno je to da je važno imati račun kupljene robe gdje su bilo gdje u svijetu može odraditi bilo kakav ozbiljni povrat robe ili reklamacije.
S obzirom na razinu komunikacije koju osobno ne toleriram, i dalje neću biti g.... od čovjeka da ne napravim kompromis,
ali ovdje pred svima (da se vidi pisani trag) moram reći da slučajeve poput ovoga da se reklamira proizvod bez računa i ugradnje u servisu, neće biti priznato.

Dakle, ja ću vjerovati i bez pisanog traga (jer ako već govorimo o pravima potrošaća, mora se znati da se bez računa ništa ne računa, jer kako dokazati da je to nešto kupljeno u određenom dućanu, nevezano za ovaj slučaj) i da se ova priča završi, ja ću iz svog džepa platiti gore navedeno (set ležajeva i simeringa) po sljedećoj specifikaciji:

Ležajevi radilice 20x52x12 KOYO Japan (u kutiji zapakiran) x 2 komada
Simerinzi radilice CORTECO Viton x 2 komada
Ležaj pumpe vode SKF gumeno zatvoren u C3 x 2 komada
Simering pumpe vode CORTECO dupla opruga x 1 komade
Igličasti ležaj radilice K12x17x13 NTN metalni kavez x 1 komad

To sve imam na stanju za odmah pa eto, očekujem dolazak po to.

I na kraju svega, zlatno pravilo bilo kakvih problema je to da se razgovara, a ne da se šuti i onda se ovako javi i nedolično razgovara, jer dok god se ja prema bilo kome od vas ne odnosim na takav način, očekujem i natrag isto tako, pogotovo na dosadašnju dugogodišnju suradnju.
I svakako da se nadovežem na sve to i zašto sam ovdje je isključivi razlog, jer se puno ljudi žalilo na upravo taj odnos prema kupcima dok su radila dva ćelavca u našem dućanu u Zagrebu gdje se puno njih žalilo da su skoro i batina dobili što naravno nikako ne spada u poslovnost prema kupcu, bez obzira koliko možda koji kupac zahtjevan bio.

Ja i dalje mogu stati ispred svih vas i pogledati vas direktno u oči i pitati gdje je problem, jer ako se nećemo razgovarati kad dođe do problema, onda nećemo uopće i svaki na svoju stranu.

U svakom slučaju Tomi, nadam se da se vidimo uskoro i da ćemo popričati direktno i to na normalan način kako to i doliči normalnim ljudima u komunikaciji.

Ležajevi / simerinzi / diht mase / ljepila / sredstva za ?i?enje / podmazivanje ... http://lageros-auto-moto.webs.com/

Offline Drnda

  • WANTED
  • moderator
  • Tržnica : (+8)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 14427
  • Spol: Muški
  • 095 911 3440
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Opuzen
  • Moj Skuter: Sr 70 R, KTM 625 SMC
  • Moja Kaciga: Held,Nolan
  • MojSetup: Polini sport, polini hi speed
  • MojSpuh: Mhr replica
Odg: Ležajevi / Simerinzi / LOCTITE
« Odgovori #214 : 22 Srpanj, 2015, 13:03:32 »
znaci ipak je bilo problema sa koyo iglicastim...

meni se isto proslo ljeto mislim na mojoj apriliji i prijateljevom runneru serijali raspao koyo iglicasti, meni nakon 22km, njemu nakon 15ak, i isto je poderalo sve u masini...

uvijek sam govorio koyo je zakon, ali od tada ga vise nebi ugradio nigdje...
Uvijek vozi samo onolko koliko ti uvlačenje fuzera dopušta

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Ležajevi / Simerinzi / LOCTITE
« Odgovori #215 : 22 Srpanj, 2015, 13:12:36 »
Ok Anđelko,da pošto račun više nemam sa sobom donosim klip sa slike gore ko potvrdu,doći ću sutra između 10 i 11 ujutro pa reci kome da se obratim tamo?

Offline lageros-zg

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 141
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Lageros Auto-Moto
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Ležajevi / Simerinzi / LOCTITE
« Odgovori #216 : 22 Srpanj, 2015, 13:17:12 »
trebali bi svi vi dobiti set za reparaciju, znaći lagere radilice semeringe i neki kvalitetni igličasti, mislim da to sve zajedno ne vrijedi ni blizu ovakve jedne havarije stoga bi bilo u redu na ovaj način se odužiti dečkima.. a Tomi i Corector nisu jedini kojima se isti igličasti raspao. frend je na minareliu imao koya koji se također rasipao nakon jadnih 200km

Zvonkec!
Ja sam ih prodao svega nekih 4-5 komada i u tom roku mi se dogodio jedan problem koji mi je prijavljen. Ali treba ići i po tome gdje je što kupljeno, jer definitivno sve to nije kupovano kod mene, jer sam ionako imao slabu ili bolje rečeno nikakvu prodaju od kako nisam mogao ponuditi japanski ležaj radilice. Ali svi vi ovdje morate shvatiti da nitko od vas ne bi priznavao jamstvo na proizvod kad proizvođač ne želi ni čuti za reklamaciju na nešto što je ugrađeno kao sam svoj majstor, jer onda ste j....a stranka između proizvođača i krajnjeg korisnika da vas nitko ne šljivi ni 5%. Jedni traže pravicu, a drugi pak pravilo službe.
Premda ja osobno vjerujem više vama ovdje koji šarafite po motorima nego li nekim servisima, ali za tvornice vi, ali ni ja kao prodavatelj, nismo mjerilo koje oni podržavaju i dok god ne razmišljamo japanski ili europski, neće biti dobro.

Inače, ako niste zadovoljni dosadašnjom uslugom u nazad nekih 6-7 godina, ja se vrlo lako odjavim i odustanem od bilo kake poslovne suradnje u obliku povoljnijih cijena i vas ovdje kao kupaca.

@ Drnda
Na žalost da, KOYO igličasti ležajevi nisu adekvatni za moto aplikacije, a ja vidim grešku u tome što su to zapravo potpisali suradnju s jednom drugom firmom koja za njih proizvodi igličaste ležajeve.
Ista stvar je i s SKF ili INA ležajevima u tim aplikacija gdje zapravo koriste poliamdini kavez za iglice.
A kako je moj šogor od malih nogu (dakle nekih 20 godina) serviser motora, on s KOYO-m nikad nije imao problema (kad govorimo o kugličnim ili konusno valjkastim ležajevima), a isto tako i vi ovdje (osim tim igličastim), ali ja sam momentalno stopirao prodaju tih igličastih KOYO ležajeva tako da on nije imao prilike ih isprobati.
Ležajevi / simerinzi / diht mase / ljepila / sredstva za ?i?enje / podmazivanje ... http://lageros-auto-moto.webs.com/

Offline lageros-zg

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 141
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Lageros Auto-Moto
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Ležajevi / Simerinzi / LOCTITE
« Odgovori #217 : 22 Srpanj, 2015, 13:18:41 »
Ok Anđelko,da pošto račun više nemam sa sobom donosim klip sa slike gore ko potvrdu,doći ću sutra između 10 i 11 ujutro pa reci kome da se obratim tamo?

Ma ne trebaš ništa nositi, vidim sve na slici, a i neće mi to puno značiti kad ne mogu opravdati to kod dobavljača zbog svih prethodno navedenih stvari što nedostaju.

Dakle, kad dođeš, tražiš samo mene i to je to, osim ako ja ne budem u tom trenutku na pultu.

Onda se vidimo!

Ležajevi / simerinzi / diht mase / ljepila / sredstva za ?i?enje / podmazivanje ... http://lageros-auto-moto.webs.com/

Offline Tomi_ZG

  • Tržnica : (+3)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 8072
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera Runner 50 SP
Odg: Ležajevi / Simerinzi / LOCTITE
« Odgovori #218 : 22 Srpanj, 2015, 13:23:02 »
Ok,a daj mi reci jel si danas do 16 tamo možda stignem i s posla produžit nije mi daleko?

Offline lageros-zg

  • Tržnica : (+6)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 141
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
    • Lageros Auto-Moto
  • Mjesto: Zagreb
Odg: Ležajevi / Simerinzi / LOCTITE
« Odgovori #219 : 22 Srpanj, 2015, 13:27:08 »
Ok,a daj mi reci jel si danas do 16 tamo možda stignem i s posla produžit nije mi daleko?

Da, tu sam do 16 sati.
Samo nemoj ići u Zagreb (Brozovu, jer tamo više nema dućana) već u Veliku Goricu.
Za slučaj da nisi vidio obavijest o tome.

Ležajevi / simerinzi / diht mase / ljepila / sredstva za ?i?enje / podmazivanje ... http://lageros-auto-moto.webs.com/