Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: LAZER-vertigo(eladio)  (Posjeta: 5419 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline rodryguez

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 7
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
LAZER-vertigo(eladio)
« : 14 Lipanj, 2006, 11:58:29 »
alo....evo javljam se sa utiscima nakon 3 dana vozikanja...........kaciga je ok.......mislim barem je 10 puta bolja od one moje stare ali.....par primjedbi koje sam skuzio naknadno.....!!!kaciga mi ne stane ispod sica...nemos vjerovat da je prevelika,uzasno mi stisce usi.....a to bas i nebi trebalo...inace bi trebale usi biti koliko toliko slobodne...ali mi zato obraze ne stisce nikako...tj.malo....jer je spuzva pre mekana........i vizir ubiti nema pripremu za dupli vizir....nego mi se cini da je to sta je na viziru priprema...za trake! :dontknow:
pohvale za vizir koji se uopce ne magli,mrtvi kut stvarno puno bolje vidim nego sa starom kacigom...i kad se vozim sa dignitim vizirom......uopce mi vjetar ne nosi glavu.......jer sa proslom kacigom sam morao vozit skroz sa bradom uz vrat kad bi digo vizir ;D!!
ne sekiraj se nije da nisam zadovoljan,dapac........kaciga je mrak.......i svakom bi je preporucio...naravno kome ne smetaju ovih par primjedbi
i jos nesto.........nema tko mi nije rakao da je kaciga predobra....sta se tice vanjskog izgleda!!!!!!!!! :icon_thumright:


http://www.lazerhelmets.com/site/motorcycling/fullface_product2006.asp?cid=134&cat=2&item=1
« Zadnja izmjena: 14 Lipanj, 2006, 12:07:07 rodryguez »

Offline Lovre

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 229
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zadar
  • Moj Skuter: se po blatu i šumi
Odg: LAZER-vertigo(eladio)
« Odgovori #1 : 14 Lipanj, 2006, 12:03:13 »
alo....evo javljam se sa utiscima nakon 3 dana vozikanja...........kaciga je ok.......mislim barem je 10 puta bolja od one moje stare ali.....par primjedbi koje sam skuzio naknadno.....!!!kaciga mi ne stane ispod sica...nemos vjerovat da je prevelika,uzasno mi stisce usi.....a to bas i nebi trebalo...inace bi trebale usi biti koliko toliko slobodne...ali mi zato obraze ne stisce nikako...tj.malo....jer je spuzva pre mekana........i vizir ubiti nema pripremu za dupli vizir....nego mi se cini da je to sta je na viziru priprema...za trake! :dontknow:
pohvale za vizir koji se uopce ne magli,mrtvi kut stvarno puno bolje vidim nego sa starom kacigom...i kad se vozim sa dignitim vizirom......uopce mi vjetar ne nosi glavu.......jer sa proslom kacigom sam morao vozit skroz sa bradom uz vrat kad bi digo vizir ;D!!
ne sekiraj se nije da nisam zadovoljan,dapac........kaciga je mrak.......i svakom bi je preporucio...naravno kome ne smetaju ovih par primjedbi
i jos nesto.........nema tko mi nije rakao da je kaciga predobra....sta se tice vanjskog izgleda!!!!!!!!! :icon_thumright:

bolje da te na početku malo stišće,jer će se s vremenom malo raširit :icon_thumright:
-KTM 625 SMC
-YAMAHA YZF 450

Offline rodryguez

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 7
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: LAZER-vertigo(eladio)
« Odgovori #2 : 14 Lipanj, 2006, 12:05:36 »
to stoji ali.......me na obrazima stisce ful slabo........jer je pre mekana spuzva....ipak bi volio da me amlo jace stisce...ali nema veze...nis strasno!!



Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: LAZER-vertigo(eladio)
« Odgovori #3 : 14 Lipanj, 2006, 12:11:04 »


..kazes ekipa kaze da izgleda mrak.. znao sam ;)

..malo kad se naviknes, jer uvjek treba malo vremena privikavanju, bit ce bolje ..  :icon_thumright:
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline rodryguez

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 7
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: LAZER-vertigo(eladio)
« Odgovori #4 : 14 Lipanj, 2006, 12:27:57 »
...me kazu da je mrak......ali me boli briga......za to!!!
meni je lijepa a to sta drugi kazu....ne patim za tim bas nesto!!!
kako to da ipak nema propremu za dupli vizir....uopce ne kuzim.........a rekli smo da ima.....uopce nema....one izbocine za ga utaknut unutra ???

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: LAZER-vertigo(eladio)
« Odgovori #5 : 14 Lipanj, 2006, 12:30:16 »
ima pinlock


kako ne ?? ..ona dva "čunjića" na koji se zakaci antifog
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline rodryguez

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 7
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: LAZER-vertigo(eladio)
« Odgovori #6 : 14 Lipanj, 2006, 12:35:06 »
taj vizir ide iz nutra....meni na viziru nema čunjića.........sa unutarnje strane....pogledaj na onoj sta imas u ducanu.............bas smo gledali ja i frend......a frend vozi motore vec 10 god!!

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: LAZER-vertigo(eladio)
« Odgovori #7 : 14 Lipanj, 2006, 12:41:05 »
ima ..pogledao upravo

..a imas i ti.. budem ti pokazao opet ;)
Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline rodryguez

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 7
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: LAZER-vertigo(eladio)
« Odgovori #8 : 14 Lipanj, 2006, 12:43:20 »
...taj cunjic na tvojoj kacigi je nekih 2-3 milimetra izbocen na van........a meni nije stvarno........ :dontknow:

Offline rodryguez

  • Tržnica : (0)
  • forumski pješak
  • *
  • Postova: 7
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: LAZER-vertigo(eladio)
« Odgovori #9 : 15 Lipanj, 2006, 23:34:58 »
alo.....dali se onaj vizir utakne u onu rupicu ili ?????

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: LAZER-vertigo(eladio)
« Odgovori #10 : 17 Lipanj, 2006, 09:37:26 »
antifog vizir za zakaci na one pinlock zakacke

Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!