Sve za skuter!! MS Trgovina - Akcija

Autor Tema: Sta da stavim na baotiana da bude bolji?  (Posjeta: 8619 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Sta da stavim na baotiana da bude bolji?
« Odgovori #20 : 01 Ožujak, 2007, 14:48:43 »
samo se ti rugaj... najbolji picolovac je - tramvaj!
aj objasni kako ti loviš pice tramvajom :laughing7: :laughing7:biće ovako
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline blueRun

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 106
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Split
  • Moj Skuter: Gilera Nexus 250 i.e.
Odg: Sta da stavim na baotiana da bude bolji?
« Odgovori #21 : 01 Ožujak, 2007, 17:02:22 »
verovatno ima onih koje se pale na perače prozora :toothy12: :toothy12: :toothy12:

Offline Sugar

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 617
  • Mr J je cajka fan
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
Odg: Sta da stavim na baotiana da bude bolji?
« Odgovori #22 : 02 Ožujak, 2007, 11:49:28 »
ovo na prvoj slici je ona honda stara,to su bili prvi skuteri!



sto se tice baotijanca,ne treba za auto vezat iso bo brze i da ga za tovara zavezes  :toothy9:

Offline eladio

  • We are the Borg
  • administrator
  • Tržnica : (+1)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 9350
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: ZG
  • Moj Skuter: Xciting 400i
  • Moja Kaciga: SMK Hybrid
  • MojSpuh: Yasuni black ed.
Odg: Sta da stavim na baotiana da bude bolji?
« Odgovori #23 : 02 Ožujak, 2007, 13:07:03 »
naletio sam na jos dijelova za tuning baotiana

Mi ništa ne obećavamo, i to ispunjavamo!

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: Sta da stavim na baotiana da bude bolji?
« Odgovori #24 : 02 Ožujak, 2007, 13:31:42 »
samo se ti rugaj... najbolji picolovac je - tramvaj!
aj objasni kako ti loviš pice tramvajom :laughing7: :laughing7:biće ovako


ovo je najjače... :laughing7: :laughing7: :laughing7:

Offline BiVeR

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 185
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Gilera runner 70
Odg: Sta da stavim na baotiana da bude bolji?
« Odgovori #25 : 03 Ožujak, 2007, 10:08:31 »
samo se ti rugaj... najbolji picolovac je - tramvaj!
aj objasni kako ti loviš pice tramvajom :laughing7: :laughing7:biće ovako

vjerovatno go čovjek sturira... :laughing7: :laughing7: :laughing7:
KUPUJEM HITNO NEKI MIDRACE AUSPUH.... 091 569 5868

Offline StreetRunner

  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1504
  • Spol: Muški
  • HAJDUK ŽIVI VJE?NO
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: huligana
  • Moj Skuter: ludo
Odg: Sta da stavim na baotiana da bude bolji?
« Odgovori #26 : 03 Ožujak, 2007, 14:58:36 »
ali slika je stvarno moćna.Nema čovik za kartu :toothy9: :toothy12: :toothy10: :laughing7:
a proda ja trka?a i kupija Vespu,k**ra* me boli kad me narod voli!!!

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Sta da stavim na baotiana da bude bolji?
« Odgovori #27 : 06 Ožujak, 2007, 02:15:56 »
uđeš u tramvaj, kao gospodin i baciš spikicu... moćnije nego se pred komadima proseravat na baotianu  :glasses9:
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline veliki

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 149
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: Generic Xor 125
Odg: Sta da stavim na baotiana da bude bolji?
« Odgovori #28 : 06 Ožujak, 2007, 18:44:45 »
Ma uđes sa baotianom u tramvaj, onda mozes kombinirat: preserans sa baotianom po tramvaju ili spika hehe
« Zadnja izmjena: 06 Ožujak, 2007, 19:37:10 veliki »

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Sta da stavim na baotiana da bude bolji?
« Odgovori #29 : 06 Ožujak, 2007, 19:05:27 »
ako na sic zalijepis 100 eura stvarno postaje picolovac!!!  :toothy9:
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline veliki

  • Tržnica : (0)
  • forumski skejter
  • **
  • Postova: 149
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Kaštela
  • Moj Skuter: Generic Xor 125
Odg: Sta da stavim na baotiana da bude bolji?
« Odgovori #30 : 06 Ožujak, 2007, 19:38:22 »
To nije dobar mamac :nono: On lovi sve u krugu, bilo musko, bilo žensko, triba znat sa 100 eura hehe

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Sta da stavim na baotiana da bude bolji?
« Odgovori #31 : 07 Ožujak, 2007, 00:28:22 »
e pa sad... s tolikom lovom vec se moze i birat!  :toothy9:
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline mrcina

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 5929
  • Spol: Muški
  • čuvajte se policajca. jebu svakog koga stignu.
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb
  • Moj Skuter: Piaggio X9 250 / Plava Vektra 1,6 16V
  • MojSetup: polini kuplung i plava centrala.
  • MojSpuh: Gianneli
Odg: Sta da stavim na baotiana da bude bolji?
« Odgovori #32 : 11 Ožujak, 2007, 20:42:21 »
evo  nova moto revija i tamo ti lijepo piše što uraditi
Piaggio X9 250  Black Box

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: Sta da stavim na baotiana da bude bolji?
« Odgovori #33 : 15 Svibanj, 2007, 00:11:13 »
hahahahah  :toothy12:  :toothy12:  :toothy12: .Al dobro dosta šale. Nije baotian tako loš motorič. A pogotovo za te pare. Eto moj savjet ako očeš da ide morat češ puno para ulagat a to ti nije isplativo. Staviš kit od 80 ccm košta 800kn. Postavljanje kita ti je još 800kn. E sad on ima radilicu za k**ra* pa če brzo puknut sa kitom pa terba sportska radilica. A tu ej još hrpa zajebancija . Ali išo bi on 100-110km/h kad bi se sve složilo ali bi moro stalno nešto slagat i mjenjat djelove. Neisplativo ...  :notworthy:

Offline filiplatinovicz

  • forumski djed
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3894
  • Spol: Muški
  • COITO ERGO SVM
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb, Centar
  • Moj Skuter: Vespu GT 200, Vespu PX 200E, Piaggio Skipper 125 4T, Peugeot X-fight (cvajo 50 ccm) i sve drugo što mu dosta ?esto do?e pod yay?eka
Odg: Sta da stavim na baotiana da bude bolji?
« Odgovori #34 : 15 Svibanj, 2007, 00:53:32 »
stavi lakše rolice, s 50 kg vozačicom potegne na ravnom do 70/h bez frke... ja mjerio. jako me je ugodno iznenadio baotian... svi pljuju po njemu
možda se stvarno radi i o lutriji, ali ako se potrefi dobar od počrtka, super je za te pare.
www.MAGNETIX.hr
   www.MAGNETIX.hr
      www.MAGNETIX.hr
 ADVANCED TEHNOLOGY DESIGNED TO PROTECT

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: Sta da stavim na baotiana da bude bolji?
« Odgovori #35 : 15 Svibanj, 2007, 13:20:20 »
Pa da eto vidite kako čovjek zna.  :headbang: .  To i aj kažem zna se posrečit kad dobiš abotiana koji pere sve 50 ccm skutere a da se i ne kvari. Ja sam bio te sreče . Dosta njih znam koji imaju baotiane i sve ih derem. A njima se još kvari svakih nekolko dok moj samo pali vozi (da ga ja nisam sprčko)  :toothy10: . To sve ovisi kako ih slažu kod nas jel oni dolaze u hrvatsku u djelovima. Ja sam ga kupio u auto-bilu na jarunu i mogu reč da ih dosta kvalitetno slažu. Ali an servisu su bezobrazni tako da  za servis zaboravite.  :toothy9: . u italscooteru ih lošije slažu jel imaju puno komada za složit i onda ih slažu brzo ali nekvalitetno. U tome je jedina stvar.

Offline Doomsday

  • Doomsday
  • Doomsday
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 3008
  • Spol: Muški
  • Doomsday
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Doomsday
  • Moj Skuter: Doomsday
  • Moja Kaciga: Doomsday
  • MojSetup: Doomsday
  • MojSpuh: Doomsday
Odg: Sta da stavim na baotiana da bude bolji?
« Odgovori #36 : 15 Svibanj, 2007, 13:30:42 »
Nije u tome jedina stvar... ::)

U Kini je ka na pazaru, mo'š uzet da izgleda isto, ali da je teško g#vn% u startu... :icon_biggrin:

U pravilu, naši nadri-uvoznici koji žele na brzinu okrenit lovu prvi kontejner naruče uredan, dok probiju led, a onda naručuju sranje, jer znaju da će i sranje koje isto izgleda lako prodat, a kako ih dugotrajno održavanje i servisiranje u principu ne interesira, šema je uzmi lovu i bježi... :dontknow:

Zato su nažalost kineski skuteri kod nas i na gorem glasu nego zaslužuju... Jer je rijetko koji uvoznik OK... :angry9:

 :sad3:
PERONOSPORA AD OPEL ASTRA... :zubo:

:laughing7:

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: Sta da stavim na baotiana da bude bolji?
« Odgovori #37 : 15 Svibanj, 2007, 13:53:43 »
meni su u puli dali inačicu baotiana, isto je naljepnica italscooter, međutim oni su mi dali garanciju i servis je njih i tu nema problema...

kad kažu za servise se sami trebate pobrinut, tj. naći servisera onda je banana... :drunken_smilie: (uzmi lovu i bježi) :frajer:

Offline DUBrawa

  • Tržnica : (0)
  • forumski skuteraš
  • ****
  • Postova: 721
  • Spol: Muški
  • DUBrawa racers on night
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Zagreb DUBRAVA
  • Moj Skuter: Naturpijan baotian,Cross tomos mc 80 l i uskoro ako bog da Aprilia rs 125 2007
Odg: Sta da stavim na baotiana da bude bolji?
« Odgovori #38 : 15 Svibanj, 2007, 14:03:17 »
 :toothy9:  :toothy9:  :toothy9: . I to je istina prvi kontenjer je dobar a dalje ko te jebe  :angry9: . Na sreču ja samimo velike sreće i izgldea sam dobio ovog iz prvog kontenjera  :laughing6: . Ali na mojem je isto naljepnica italscooter ali nije skalpan tamo na reču to ej samo naljepnica. Jebi ga da je kinez sranje sranje je ali ipak kolko je jeftiniji tolko i zaostaje . zato aprilia sr 50 košta 20000 kuna ali za te pare nešto i dobiješ. I za aprilije naprimjer si za servis miran dok baotian ima sranej sa servisom. Ja živim u dubravi i nije mi baš tako daleko servis na hainzlovoj ulici je . I naprimjer taj serviser dobro radi ali kad je skužio da mi staalno nešto odlazi a ja samo plačam servise mislio je da imam para i samo me je mislio oderat za pare  :laughing9: . a motor dok mi ej bio na 1. servisu u auto-bilu di sam ga i kupio mi ej izašo 700kn !!!!!!!! jel to normalno. Zato ga i nisam furo uopče na one rutinske servise jer bi me samo oderali. Skidanje blokade 100kn a samo ej skino onaj šarafič i prerezo žicu. promjena ulja 200kn. Ulje ja platim 30 kn i promjenim ga za 10min. i 300kn za ruke i još boga pitaj šta mi ej ubrojio  :glasses9: . Tako da sad sve sam doma . osim kad zatreba enki dio skoknem do servisa .

Offline enigma

  • MS počasni član
  • Tržnica : (0)
  • maxi forumaš
  • *****
  • Postova: 1237
  • Spol: Muški
  • YearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYearsYears
  • Mjesto: Pula
Odg: Sta da stavim na baotiana da bude bolji?
« Odgovori #39 : 15 Svibanj, 2007, 14:08:18 »
meni su za prvi servis uzeli 100 kn...a trajao je naravno 5 sati, tj. ostavio ga ujutro u 8 i došao po njega u 1...možeš mislit šta je napravio, promijenio ulje za 10 minuta i kao da opravda posao...

al sve u svemu dok su redovni servisi toliko, nema problema, rekao mi je da je naskuplji servis 200-300 kn...što je prihvatljivo, vidjet ćemo za dalje.

meni je skut ionako do posla, mora i nazad tako da mi ne treba neka jurilica, bitno mi je da što manje troši i to je to... :glasses9: